KYJOVSKÉ SLOVÁCKO - Kritérium Uzavřený závod

Kategorie závodu: ME Ž U23 J JKY K KKY STŽ ŽKY MLŽ

Odvětví
Silnice
Datum startu
14.04.2018
Datum konce
14.04.2018
Uzávěrka přihlášek
14.04.2018
Soubor ke stažení
2018-4-14-Kyjov-kriterium.pdf
Místo konání
KYJOV
Pořadatel závodu
CK DACOM PHARMA KYJOV
Adresa pořadatele
LIDICKÁ 1060 , KYJOV
Kraj
Jihomoravský
Kontaktní osoba
HUŠEK
Email
ckkyjov@seznam.cz
Telefon / fax
697 01
Stáhnout

Přihlášení závodníci

celkem 506 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Příjmení a jméno UCI ID Oddíl Licence Kategorie
ADÁMEK Martin 10047263838 FORCE GO! Jeseník 19979 žáci - starší
ANDĚL Jan 10011196612 TJ FAVORIT BRNO 8331 Muži U23
ANDRLE David 10023504090 SKP DUHA Lanškroun 8356 junior
Antal Alex žáci mladší rychlostní
Antal Patrik žáci - starší
ARLT Karel 10023478731 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 14473 junior
BABOR Daniel 10015327903 PARDUS TUFO Prostějov 10972 Muži U23
BAJGEROVÁ Nikola 10009748278 TEAM DUKLA PRAHA 9931 Elite ženy
BAKUS Tomáš 10014825523 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 20355 Muži U23
Baniar Matúš Junior
BARBOŘÍK Matěj 10074978152 MG Bike Team 100601908 žáci - starší
BÁRTA Tomáš 10051673294 PARDUS TUFO Prostějov 11441 Muži U23
BÁRTA Martin 10047422876 CK BÍTOVSKÁ 21590 žáci - starší
BARTONÍKOVÁ Veronika 10047417725 ASO DUKLA BRNO 21540 Kadetky
BÁRTOVÁ Gabriela 10047282935 PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20187 Kadetky
BAUER Tomáš 10001558145 TJ FAVORIT BRNO 1601566 žáci - starší
BEDEČ Jan 10047427930 FORCE GO! Jeseník 21641 Muži U23
BEDRNÍKOVÁ Karolína 10047257370 DUKLA PRAHA 19914 Kadetky
Benča Jakub žáci mladší rychlostní
BERNÁT Adam 10047336081 IVAR CS - AUTHOR TEAM 20747 žáci - starší
BITTMAN Adam 10047380743 CK BÍTOVSKÁ 21193 žáci mladší rychlostní
BITTNER Pavel 10046718517 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14350 Kadet
BLÁHA Robin 10060656508 CK FESO PETŘVALD 1601750 žáci mladší rychlostní
BLAŽEK David 10054302402 PARDUS TUFO Prostějov z.s. 1601390 žáci mladší rychlostní
BÓDAY Šimon 10047318907 TJ KOVO PRAHA 20569 junior
BOHATÁ Anna 10047368619 PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21073 Elite ženy
BOJKOVÁ Michaela 10048205243 BIKE 2000 9887 juniorky
BOUBAL Martin 10002832481 CK Příbram - Fany GASTRO 1341 muži ELITE
BOUČEK Jakub 10048200189 CK Příbram - Fany GASTRO 9832 junior
BRADÁČ Adam 10047382662 DUKLA PRAHA 21210 žáci mladší rychlostní
BREDLER Matyáš Jiří 10047256461 TJ AŠ ML.BOLESLAV 19903 Kadet
BŘEZNA Vojtěch 10047919802 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 6915 Kadet
BUCHTA Marek 10030320665 FORCE GO! Jeseník 100602321 žáci - starší
BURÁŇ Filip 10047431768 PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21679 junior
BURLOVÁ Kristýna 10047208365 DUKLA PRAHA 19298 Kadetky
BUŠEK Matyáš 10015528670 TJ KOVO PRAHA 10648 Muži U23
ČADKOVÁ Michaela 10077139434 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 100601929 juniorky
CAMRDA Karel 10000832665 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 1601327 Junior
ČECH Martin 10023479842 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 14424 junior
ČEKAL Pavel 10046525224 CK Příbram - Fany GASTRO 12404 personál-mechanik
ČEPEK Martin 10047235647 DUKLA PRAHA 19679 Kadet
ČER Tomáš 10006431383 FUTURE CYCLING - eD´system 5118 muži ELITE
ČERNÁ Kateřina 10047078326 PROFI SPORT CHEB 1601353 žákyně starší
ČERNÁ Karolína 10047331031 DUKLA PRAHA 20691 žákyně mladší
Černek Matúš Junior
ČERNÝ Filip 10047277174 DUKLA PRAHA 20129 Kadet
ČERVENÝ Tomáš 10079631223 TJ FAVORIT BRNO 100602227 žáci - starší
ČERVÍČEK David 10047248377 TJ STADION LOUNY 19813 Kadet
CETKOVSKÁ Ema 10015286271 TEAM DUKLA PRAHA 12285 Elite ženy
CHALOUPKA Štěpán 10079641226 TJ FAVORIT BRNO 100602237 žáci mladší rychlostní
Položek na stránku: