1. ČP ZBRASLAV Závod s výsledky

Kategorie závodu: Ž J JKY K KKY STŽ ŽKY MLŽ

Odvětví
Silnice
Datum startu
08.04.2018
Datum konce
08.04.2018
Uzávěrka přihlášek
05.04.2018
Soubor ke stažení
18-ROZPIS-CP-Zbraslav.doc
Místo konání
ZBRASLAV U BRNA
Pořadatel závodu
TJ Favorit Brno
Adresa pořadatele
-
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
Zdeněk Valenta
Email
favorit.brno@cbox.cz
Telefon / fax
-
Stáhnout

Výsledková listina

MLADŠÍ ŽÁCI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 127 CZE20060227 PODAŘIL Jan DUKLA PRAHA 100601754 ŽÁCI-mladší
2 134 CZE20060216 SVATUŠKA Jakub CK BÍTOVSKÁ 21432 ŽÁCI-mladší
3 103 CZE20060904 HENDRYCH Vojtěch Bike Freaks Holice 20947 ŽÁCI-mladší
4 138 CZE20060529 ŠAFRÁNEK Ondřej AC SPARTA PRAHA 1601490 ŽÁCI-mladší
5 102 CZE20060911 ŠUMPÍK Pavel Bike Freaks Holice 21126 ŽÁCI-mladší
6 108 CZE20070119 PITÁK Matěj MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21598 ŽÁCI-mladší
7 151 SVK20060928 VAVRO Kristián TJ FAVORIT BRNO 1601364 ŽÁCI-mladší
8 120 CZE20060710 KRAUS Tomáš CYCLING ACADEMY TÁBOR 21591 ŽÁCI-mladší
9 107 CZE20060717 POLÁK Matyáš KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 1601747 ŽÁCI-mladší
10 133 CZE20060104 BITTMAN Adam CK BÍTOVSKÁ 21193 ŽÁCI-mladší
11 126 CZE20060723 ZEDNÍK Jiří TJ STADION LOUNY 21844 ŽÁCI-mladší
12 113 CZE20060507 FÜRBACH Miroslav PROFI SPORT CHEB 100601812 ŽÁCI-mladší
13 101 CZE20060201 ŠTIBINGR Martin SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21121 ŽÁCI-mladší
14 146 CZE20060531 RUMPLÍK Jakub TJ FAVORIT BRNO 100602302 ŽÁCI-mladší
15 156 CZE20061227 DVOŘÁČEK Tobias CK BÍTOVSKÁ 21587 ŽÁCI-mladší
16 155 CZE20060328 DUBEC Štěpán FORCE GO! Jeseník 100602322 ŽÁCI-mladší
17 140 CZE20070521 MÍRA Antonín CK ORLÍK ORLOVÁ 1601753 ŽÁCI-mladší
18 106 CZE20060627 KNIHA Petr KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 1601379 ŽÁCI-mladší
19 112 CZE20060326 VAVROUŠEK Ondřej CK Příbram - Fany GASTRO 21317 ŽÁCI-mladší
20 124 CZE20060208 PARMA Václav TJ STADION LOUNY 21411 ŽÁCI-mladší
21 130 CZE20060619 MORÁVEK Jan TJ FAVORIT BRNO 100602238 ŽÁCI-mladší
22 111 CZE20071105 BLAŽEK David PARDUS TUFO Prostějov z.s. 1601390 ŽÁCI-mladší
23 147 CZE20070711 MATĚJEK Šimon TJ FAVORIT BRNO 100602236 ŽÁCI-mladší
24 122 CZE20080106 SVĚRKOT Daniel CK FESO PETŘVALD 20749 ŽÁCI-mladší
25 132 CZE20060421 BŘÍZA Vojtěch CK MTB Maraton 1601591 ŽÁCI-mladší
26 110 CZE20060831 JURICA Samuel PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21371 ŽÁCI-mladší
27 139 CZE20070416 ŠURANSKÝ Vít TUFO CZ OTROKOVICE 100602099 ŽÁCI-mladší
28 154 CZE20070914 MIŇOVSKÝ Petr IVAR CS - AUTHOR TEAM (IVAR CS Author Team) 100601766 ŽÁCI-mladší
29 135 CZE20080829 ŽUFÁNEK Antonín CK DACOM PHARMA KYJOV 100602032 ŽÁCI-mladší
30 109 CZE20060226 LOOSELEY Jakub PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100602041 ŽÁCI-mladší
31 136 CZE20060628 MARHEFKA Jakub CK DACOM PHARMA KYJOV 100602031 ŽÁCI-mladší
32 153 CZE20071019 CHALOUPKA Štěpán TJ FAVORIT BRNO 100602237 ŽÁCI-mladší
33 125 CZE20060628 PÍGL Jan TJ STADION LOUNY 21571 ŽÁCI-mladší
34 105 CZE20070327 ŠVEC Přemek G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 100602167 ŽÁCI-mladší
35 148 CZE20070511 ŠARAPATKA Matyáš TJ FAVORIT BRNO 100602241 ŽÁCI-mladší
149 CZE20070622 RICHTER Filip TJ FAVORIT BRNO 100602239 ŽÁCI-mladší
104 CZE20060515 BŘENDA Milan G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 100602168 ŽÁCI-mladší
114 CZE20071122 MANSFELD Tadeáš PROFI SPORT CHEB 1601350 ŽÁCI-mladší
115 CZE20080803 HRSTKA Vojtěch PROFI SPORT CHEB 100602206 ŽÁCI-mladší
116 CZE20060804 KUBA Filip CYCLING ACADEMY TÁBOR 21316 ŽÁCI-mladší
117 CZE19701029 HUSIČKA David TJ SIGMA HRANICE 100601904 ŽÁCI-mladší
119 CZE20070724 ZVĚDĚLÍK Vojtěch ACS DRAK VRBNO 1601293 ŽÁCI-mladší
121 CZE20071211 BLÁHA Robin CK FESO PETŘVALD 1601750 ŽÁCI-mladší
123 CZE20071023 KRULIŠ Jan TJ STADION LOUNY 100601739 ŽÁCI-mladší
129 CZE20070112 KRŠŇÁK Michal TJ AŠ ML.BOLESLAV 100601730 ŽÁCI-mladší
131 CZE20071208 MAREK Lukáš SKP DUHA Lanškroun 100601714 ŽÁCI-mladší
137 CZE20050424 KROC Vladimír AC SPARTA PRAHA 21548 ŽÁCI-mladší
141 CZE20060812 KRATOCHVÍL Vít TJ FAVORIT BRNO 100602300 ŽÁCI-mladší
144 CZE20070121 NEVESELÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 100602301 ŽÁCI-mladší
145 CZE20060604 VLK Jáchym TJ FAVORIT BRNO 100602303 ŽÁCI-mladší
150 CZE20060801 ZVEJŠKA Jakub TJ FAVORIT BRNO 1601365 ŽÁCI-mladší
152 CZE20070731 GAZDA Ondřej TJ FAVORIT BRNO 100602235 ŽÁCI-mladší
118 CZE20050524 ZVĚDĚLÍK Ondřej ACS DRAK VRBNO 21745 ŽÁCI-mladší
128 CZE20070721 RIEGER Marek MTB SPARTAK VRCHLABÍ 21509 ŽÁCI-mladší
142 CZE20070509 JUST Dominik TJ FAVORIT BRNO 100602299 ŽÁCI-mladší
143 CZE20070627 GRYC Adam TJ FAVORIT BRNO 100602298 ŽÁCI-mladší

ŽÁKYNĚ

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 177 CZE20040207 HLADÍKOVÁ Kateřina IVAR CS - AUTHOR TEAM 5270 ŽÁKYNĚ-starší
2 191 CZE20040514 RŮŽIČKOVÁ Anna DUKLA PRAHA 21906 ŽÁKYNĚ-starší
3 205 CZE20041231 SPĚŠNÁ Simona MS BIKE ACADEMY RACING 20404 ŽÁKYNĚ-starší
4 200 CZE20040309 JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ-starší
5 193 CZE20050509 RADOVÁ Daniela STEVENS Cykloklub Benešov 20851 ŽÁKYNĚ-starší
6 173 CZE20050914 MÜLLEROVÁ Patricie PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21379 ŽÁKYNĚ-starší
7 186 CZE20040727 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší
8 192 CZE20040521 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
9 196 CZE20040207 PETERKOVÁ Sára Kateřina Roman Kreuziger Cycling Academy 21427 ŽÁKYNĚ-starší
10 194 CZE20050421 DLASKOVÁ Vanda TJ AŠ ML.BOLESLAV 5446 ŽÁKYNĚ-starší
11 184 CZE20051122 SMUDALOVÁ Pavla ACS DRAK VRBNO 21744 ŽÁKYNĚ-starší
12 174 CZE20050829 GRULICHOVÁ Eliška PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21376 ŽÁKYNĚ-starší
13 188 CZE20050629 RUPOVÁ Dominika CK FESO PETŘVALD 20097 ŽÁKYNĚ-starší
14 176 CZE20041118 SMUTNÁ Anna DRAHANSKÝ SPORT TEAM 20122 ŽÁKYNĚ-starší
15 202 CZE20041211 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20478 ŽÁKYNĚ-starší
16 212 CZE20050404 HANÁKOVÁ Eliška MORAVEC Team 1601493 ŽÁKYNĚ-starší
17 204 CZE20060323 DUBCOVÁ Štěpánka TEAM FORMAN CINELLI 1601333 ŽÁKYNĚ-starší
18 210 CZE20050420 NAVRKALOVÁ Nikola KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N (kooperativa Jablonec) 21525 ŽÁKYNĚ-starší
19 189 CZE20040202 RUNTOVÁ Hanka TJ STADION LOUNY 21845 ŽÁKYNĚ-starší
20 179 CZE20050823 ČERNÁ Kateřina PROFI SPORT CHEB 1601353 ŽÁKYNĚ-starší
21 207 CZE20040203 JELÍNKOVÁ Natálie DRAHANSKÝ SPORT TEAM 100602252 ŽÁKYNĚ-starší
22 195 CZE20040614 MACÁNOVÁ Markéta Roman Kreuziger Cycling Academy 11626 ŽÁKYNĚ-starší
23 180 CZE20070306 LHOTÁKOVÁ Adéla Bike Freaks Holice 100602222 ŽÁKYNĚ-starší
24 203 CZE20040518 POULOVÁ Michaela SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20481 ŽÁKYNĚ-starší
25 209 CZE20040811 VINKLÁRKOVÁ Marie MG Bike Team 205 ŽÁKYNĚ-starší
26 198 CZE20050213 HERMANOVÁ Adéla SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20480 ŽÁKYNĚ-starší
27 201 CZE20060825 JADRNÁ Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21267 ŽÁKYNĚ-starší
28 187 CZE20070329 HURAČOVÁ Markéta CK FESO PETŘVALD 100602037 ŽÁKYNĚ-starší
29 182 CZE20060220 MÍČKOVÁ Magdaléna ACS DRAK VRBNO 21247 ŽÁKYNĚ-starší
30 183 CZE20041208 MLYNÁŘOVÁ Kateřina ACS DRAK VRBNO 21249 ŽÁKYNĚ-starší
31 199 CZE20070914 HERMANOVÁ Beata SPORTCOMPLEX BŘECLAV 100601831 ŽÁKYNĚ-starší
32 171 CZE20070601 HRDINOVÁ Anna G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 100602165 ŽÁKYNĚ-starší
211 CZE20070612 HANÁKOVÁ Anna MORAVEC Team 100601992 ŽÁKYNĚ-starší

STARŠÍ ŽÁCI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 40 CZE20040322 MRÁZ Daniel TJ UNIČOV 20787 ŽÁCI-starší
2 31 CZE20050324 KOBR Richard DUKLA PRAHA 20162 ŽÁCI-starší
3 36 CZE20040319 SEEMAN Adam TJ STADION LOUNY 20459 ŽÁCI-starší
4 43 CZE20040131 HÁK Jakub Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20967 ŽÁCI-starší
5 30 CZE20040427 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
6 52 CZE20040820 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 19223 ŽÁCI-starší
7 10 CZE20040515 POKORNÝ Ondřej PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100601709 ŽÁCI-starší
8 37 CZE20051104 NOVOTNÝ Ondřej DUKLA PRAHA 20067 ŽÁCI-starší
9 32 CZE20050324 KOBR Robert DUKLA PRAHA 20163 ŽÁCI-starší
10 8 CZE20040119 CÍRKVA Vojtěch TJ LOKOMOTIVA BEROUN 13936 ŽÁCI-starší
11 80 CZE20040106 MÜLLER Mirek MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19954 ŽÁCI-starší
12 97 CZE20040722 VENC Adam GT OPPORTUNITY BRNO (Opportunity Brno) 1601771 ŽÁCI-starší
13 12 CZE20040604 KOBLÍŽEK Matyáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
14 17 CZE20050325 ELBADRI Jakub IVAR CS - AUTHOR TEAM 1601610 ŽÁCI-starší
15 13 CZE20040223 ŠTEC Radovan PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21793 ŽÁCI-starší
16 66 CZE20040507 FRÜHAUF Jan CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 20864 ŽÁCI-starší
17 4 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-starší
18 88 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
19 41 CZE20040202 PŘIDAL Tomáš TJ UNIČOV 21516 ŽÁCI-starší
20 18 CZE20050308 JEŽEK Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM 5918 ŽÁCI-starší
21 3 CZE20050325 ŠILHAVÝ Daniel SP KOLO LOAP SPECIALIZED 19871 ŽÁCI-starší
22 71 CZE20050522 BÁRTA Martin CK BÍTOVSKÁ 21590 ŽÁCI-starší
23 61 CZE20040116 PADĚLEK Viktor TJ FAVORIT BRNO 20674 ŽÁCI-starší
24 63 CZE20040921 KERL Maximilian Roman Kreuziger Cycling Academy 19985 ŽÁCI-starší
25 90 CZE20040704 MORÁVEK Michal TJ FAVORIT BRNO 1601616 ŽÁCI-starší
26 65 CZE20040513 STANĚK Jakub Roman Kreuziger Cycling Academy 20171 ŽÁCI-starší
27 39 CZE20050202 SAMEC Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 20564 ŽÁCI-starší
28 38 CZE20050425 BERNÁT Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 20747 ŽÁCI-starší
29 64 CZE20051025 KOHOUT Jaromír Roman Kreuziger Cycling Academy 19660 ŽÁCI-starší
30 73 CZE20040506 VANÍČEK Šimon SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21847 ŽÁCI-starší
31 24 CZE20041110 ZOAITTER René PROFI SPORT CHEB 21799 ŽÁCI-starší
32 62 CZE20040322 HYTYCH Matěj TJ FAVORIT BRNO 1601569 ŽÁCI-starší
33 48 Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500