ČP - OMNIUM 26.11.2017 Závod s výsledky


Odvětví
Dráha
Datum startu
26.11.2017
Datum konce
26.11.2017
Uzávěrka přihlášek
27.11.2017
Soubor ke stažení
Planeta-vikend-2017-schvaleny-2-.docx
Místo konání
Nad Hliníkem 4 , 15000
Pořadatel závodu
TJ DUKLA PRAHA
Adresa pořadatele
Nad Hliníkem 4 , 15000 , 15000
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
Josef Kratina
Email
csc.kratina@seznam.cz
Telefon / fax
-
Stáhnout

Výsledková listina

JUNIOŘI - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 1 CZE20001118 KELEMEN Petr DUKLA PRAHA 18904 JUNIOR
2 9 CZE20000223 ROHÁČEK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ (Mapei Merida Kaňkovský) 13172 JUNIOR
3 6 CZE20001230 VONEŠ Jan TJ FAVORIT BRNO 20405 JUNIOR
4 7 CZE20000812 MĚŠŤAN Matouš SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 17809 JUNIOR
5 10 CZE19700101 LUXÍK Jiří ASO DUKLA BRNO 19405 JUNIOR
6 2 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA 20456 JUNIOR
7 5 CZE19700101 ŠŤASTNÝ Jakub SKC Tufo Prostějov z.s. 8839 JUNIOR
8 3 CZE20010529 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA 10475 JUNIOR
9 8 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 JUNIOR
10 19 CZE20010109 REH Antonín TJ KOVO PRAHA 20971 JUNIOR
11 11 CZE20001120 KOSTIHA Antonín SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. 13290 JUNIOR
12 30 CZE20000506 BÓDAY Šimon TJ KOVO PRAHA 20569 JUNIOR
13 24 CZE20010312 ŘEHA Filip FORCE TEAM JESENÍK (Force Team Jeseník) 1601625 JUNIOR
14 18 CZE20010616 KADLEC Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 20474 JUNIOR
15 14 CZE20000911 KMÍNEK Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 7825 JUNIOR
16 20 CZE19700101 MÜLLER Maxim SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 9874 JUNIOR
17 15 CZE19700101 SMÉKAL René SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 20686 JUNIOR
18 16 CZE20010427 KONEČNÝ Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21091 JUNIOR
19 29 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 JUNIOR
20 21 CZE20000901 POLJAK Vojtěch SKP DUHA Lanškroun 20688 JUNIOR
21 26 CZE20000105 DUŠEK Jiří TJ FAVORIT BRNO 20668 JUNIOR
22 25 CZE20010306 DOLEŽAL Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21335 JUNIOR
23 28 CZE20001018 ŠTEMBERK Jáchym CK Příbram - Fany GASTRO 100601800 JUNIOR
24 22 CZE20010903 BURÁŇ Filip SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21679 JUNIOR
25 27 CZE20010414 GÖRNER Dominik TJ FAVORIT BRNO 1601619 JUNIOR
26 13 CZE20010802 VITNER David TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 19308 JUNIOR

KADETI - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 5 CZE20020605 LIŠKA Marek CYKLOTEAM OSTROV 19404 KADET
2 6 CZE20020413 MACÁN Karel TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 10577 KADET
3 7 CZE20021122 PAPÍK Václav TJ KOVO PRAHA 19963 KADET
4 9 CZE20020613 ČEKAL Josef KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 20418 KADET
5 10 CZE20030218 VÁVRA Petr CK BÍTOVSKÁ 7758 KADET
6 8 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
7 11 CZE20020406 ŘEHÁK Martin SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21418 KADET
8 12 CZE20030707 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ (Mapei Merida Kaňkovský) 20296 KADET
9 1 CZE19700101 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 KADET
10 20 CZE20030123 POLANSKÝ Daniel SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 19292 KADET
11 3 CZE20020323 KITTL Daniel DUKLA PRAHA 21606 KADET
12 13 CZE20030327 OBDRŽÁLEK Tomáš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ (Mapei Merida Kaňkovský) 20290 KADET
13 15 CZE20030314 VONDRÁČEK Jan CK Příbram - Fany GASTRO 19974 KADET
14 19 CZE20020730 VOLF Martin MS BIKE ACADEMY RACING 21355 KADET
15 25 CZE20030101 OTTA Josef CK Příbram - Fany GASTRO 21318 KADET
16 23 CZE20020110 HRDLIČKA Aleš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21099 KADET
17 16 CZE20020218 KOPELENT David ALLTRAINING.CZ 100601711 KADET
18 24 CZE20021001 HALBICH Tomáš PROFI SPORT CHEB 100601811 KADET

ŽENY - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 10 CZE19980622 KAŇKOVSKÁ Ema ASO DUKLA BRNO 7442 Elite ženy
2 4 CZE19700101 KOHOUTKOVÁ Kateřina TEAM DUKLA PRAHA (TEAM DUKLA PRAHA) 20313 Elite ženy
3 7 CZE19990208 CETKOVSKÁ Ema SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 12285 Elite ženy
4 5 CZE19700101 NEUMANOVÁ Tereza TEAM DUKLA PRAHA 11800 Elite ženy
5 9 CZE19990925 VALUCHOVÁ Natálie SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 19562 Elite ženy

ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 24 CZE20041231 SPĚŠNÁ Simona MS BIKE ACADEMY RACING 20404 ŽÁKYNĚ-starší
2 7 CZE19700101 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
3 8 CZE20040207 PETERKOVÁ Sára CYKLOTEAM OSTROV 21427 ŽÁKYNĚ-starší
4 5 CZE20040309 JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ-starší
5 4 CZE20040514 RŮŽIČKOVÁ Anna DUKLA PRAHA 21906 ŽÁKYNĚ-starší
6 6 CZE19700101 MÜLLEROVÁ Patricie SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21379 ŽÁKYNĚ-starší
7 9 CZE19700101 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší
8 18 CZE20050916 MARKOVÁ Adéla DUKLA PRAHA 20733 ŽÁKYNĚ-starší
9 11 CZE20040614 MACÁNOVÁ Markéta TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 11626 ŽÁKYNĚ-starší
10 10 CZE20041211 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20478 ŽÁKYNĚ-starší
11 22 CZE20040518 POULOVÁ Michaela SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20481 ŽÁKYNĚ-starší
12 12 CZE20050213 HERMANOVÁ Adéla SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20480 ŽÁKYNĚ-starší

KADETKY - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 2 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 F*KADET
2 1 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
3 15 CZE20020715 BARTONÍKOVÁ Veronika CK DACOM PHARMA KYJOV 21540 F*KADET
4 14 CZE20020107 SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol MS BIKE ACADEMY RACING 20759 F*KADET
5 3 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET
6 16 CZE20030823 KŘIKAVOVÁ Šárka BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV (Bike Club Město Touškov) 20509 F*KADET
7 17 CZE20030627 DOSTÁLOVÁ Kateřina CK DACOM PHARMA KYJOV 20158 F*KADET
8 21 CZE20030206 SÜSSEMILCHOVÁ Andrea DUKLA PRAHA 1601509 F*KADET

ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 6 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
2 2 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-starší
3 3 CZE20050324 KOBR Richard CK BÍTOVSKÁ 20162 ŽÁCI-starší
4 4 CZE20050325 ŠILHAVÝ Daniel SP KOLO LOAP SPECIALIZED 19871 ŽÁCI-starší
5 7 CZE20040820 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 19223 ŽÁCI-starší
6 8 CZE20050324 KOBR Robert CK BÍTOVSKÁ 20163 ŽÁCI-starší
7 1 CZE19700101 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
8 9 CZE20050522 BÁRTA Martin CK BÍTOVSKÁ 21590 ŽÁCI-starší
9 10 CZE20040202 PŘIDAL Tomáš TJ UNIČOV (TJ Uničov) 21516 ŽÁCI-starší
10 12 CZE20040513 STANĚK Jakub SK PETŘÍN PLZEŇ 20171 ŽÁCI-starší
11 17 CZE20040223 ŠTEC Radovan SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21793 ŽÁCI-starší
12 13 CZE20040315 GOGA David PROFI SPORT CHEB 21407 ŽÁCI-starší
13 15 CZE20041003 MATĚJKA Adam SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21123 ŽÁCI-starší
14 11 CZE20050316 KOBLÍŽEK Vojtěch SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 20882 ŽÁCI-starší
15 16 CZE20060619 MORÁVEK Michal TJ FAVORIT BRNO 1601616 ŽÁCI-starší
16 14 CZE20041110 ZOAITTER René PROFI SPORT CHEB 21799 ŽÁCI-starší
17 22 CZE20040515 POKORNÝ Ondřej SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 100601709 ŽÁCI-starší
18 20 CZE20051025 KOHOUT Jaromír SK PETŘÍN PLZEŇ 19660 ŽÁCI-starší
19 23 CZE20040327 MALÁŠEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 1601567 ŽÁCI-starší
20 24 CZE20040506 VANÍČEK Šimon SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21847 ŽÁCI-starší
21 21 CZE20050831 PŘIDAL Tobiáš TJ UNIČOV (TJ Uničov) 21833 ŽÁCI-starší
22 31 CZE20040429 VAJBAR Jakub SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20479 ŽÁCI-starší

ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 26 CZE19700101 BRADÁČ Adam DUKLA PRAHA 21210 ŽÁCI-mladší
2 27 CZE20060227 PODAŘIL Jan DUKLA PRAHA 100601754 ŽÁCI-mladší
3 30 CZE20060201 ŠTIBINGR Martin SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21121 ŽÁCI-mladší
4 29 CZE20060112 JEŘÁBEK Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21176 ŽÁCI-mladší
5 33 CZE20060507 FÜRBACH Miroslav PROFI SPORT CHEB 100601812 ŽÁCI-mladší
6 28 CZE20070723 RAUSCHERT Albert DUKLA PRAHA 100601764 ŽÁCI-mladší

JUNIORKY - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 3 CZE20000901 ŠEVČÍKOVÁ Petra TEAM DUKLA PRAHA 20147 F*JUNIOR

ŽÁKYNĚ MLADŠÍ - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 20 CZE20070116 STRAKATÁ Vendula DUKLA PRAHA 100601753 ŽÁKYNĚ-mladší
2 23 CZE20060825 JADRNÁ Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21267 ŽÁKYNĚ-mladší
3 19 CZE20060525 ČERNÁ Karolína DUKLA PRAHA 20691 ŽÁKYNĚ-mladší