ČP na dráze 19.11. - OMNIUM Závod s výsledky


Odvětví
Dráha
Datum startu
19.11.2017
Datum konce
19.11.2017
Uzávěrka přihlášek
27.11.2017
Soubor ke stažení
CP-Motol-18.-19.11.2017-3-.pdf
Místo konání
Praha Motol
Pořadatel závodu
SK Petřín Plzeň
Adresa pořadatele
-
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
Václav Novák
Email
zce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon / fax
-
Stáhnout

Výsledková listina

JUNIOŘI - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 33 CZE20001230 VONEŠ Jan TJ FAVORIT BRNO 20405 JUNIOR
2 120 CZE20001118 KELEMEN Petr DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 18904 JUNIOR
3 138 CZE20010123 BOUČEK Jakub CK Příbram - Fany GASTRO 9832 JUNIOR
4 49 CZE19700101 ŠŤASTNÝ Jakub SKC Tufo Prostějov z.s. 8839 JUNIOR
5 84 CZE20001120 KOSTIHA Antonín SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. 13290 JUNIOR
6 78 CZE20000812 MĚŠŤAN Matouš SKC Tufo Prostějov z.s. 17809 JUNIOR
7 20 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 JUNIOR
8 50 CZE19700101 LUXÍK Jiří ASO DUKLA BRNO (ASO DUKLA BRNO) 19405 JUNIOR
9 83 CZE20000223 ROHÁČEK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 13172 JUNIOR
10 121 CZE20010529 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 10475 JUNIOR
11 124 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 20456 JUNIOR
12 99 CZE20010802 VITNER David TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 19308 JUNIOR
13 82 CZE20000911 KMÍNEK Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 7825 JUNIOR
14 70 CZE20010616 KOLAŘÍK Lukáš SKC Tufo Prostějov z.s. 20364 JUNIOR
15 73 CZE20010427 KONEČNÝ Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21091 JUNIOR
16 48 CZE20010611 GROSSMANN David TJ KOVO PRAHA 21130 JUNIOR
17 31 CZE20010616 KADLEC Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 20474 JUNIOR
18 75 CZE19700101 MÜLLER Maxim SKC Tufo Prostějov z.s. 9874 JUNIOR
19 77 CZE20010903 BURÁŇ Filip SKC Tufo Prostějov z.s. 21679 JUNIOR
20 133 VIEHBERGER Lukas (NO RadUnion) JUNIOR
21 113 CZE19700101 SMÉKAL René SKC Tufo Prostějov z.s. 20686 JUNIOR
22 129 CZE20010109 REH Antonín TJ KOVO PRAHA 20971 JUNIOR
23 46 CZE20000901 POLJAK Vojtěch SKP DUHA Lanškroun 20688 JUNIOR
24 81 CZE20010312 ŘEHA Filip FORCE TEAM JESENÍK 1601625 JUNIOR
25 80 CZE20000427 TARABA Ondřej FORCE TEAM JESENÍK 21640 JUNIOR
26 25 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 JUNIOR
27 132 CZE20001018 ŠTEMBERK Jáchym CK Příbram - Fany GASTRO (CK FANY GASTRO Příbram) 100601800 JUNIOR
28 32 CZE20000105 DUŠEK Jiří TJ FAVORIT BRNO 20668 JUNIOR
29 85 CZE20010306 DOLEŽAL Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21335 JUNIOR
30 36 CZE20010414 GÖRNER Dominik TJ FAVORIT BRNO 1601619 JUNIOR

KADETI - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 66 CZE20021029 BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14350 KADET
2 97 CZE20020605 LIŠKA Marek CYKLOTEAM OSTROV 19404 KADET
3 87 CZE20020413 MACÁN Karel TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 10577 KADET
4 18 CZE20021122 PAPÍK Václav TJ KOVO PRAHA 19963 KADET
5 135 CZE20020613 ČEKAL Josef KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 20418 KADET
6 94 CZE19700101 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 19679 KADET
7 96 CZE20020323 KITTL Daniel DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 21606 KADET
8 15 CZE20030218 VÁVRA Petr CK BÍTOVSKÁ 7758 KADET
9 16 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
10 63 CZE20020406 ŘEHÁK Martin SKC Tufo Prostějov z.s. 21418 KADET
11 68 CZE20030327 OBDRŽÁLEK Tomáš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20290 KADET
12 67 CZE20030707 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20296 KADET
13 134 CZE20030314 VONDRÁČEK Jan CK Příbram - Fany GASTRO 19974 KADET
14 140 CZE20020218 KOPELENT David ALLTRAINING.CZ (ALL TRAINING) 100601711 KADET
15 37 CZE20030421 ŠIROKÝ Štěpán Vysočina Cycling 1601695 KADET
16 95 CZE20030212 ČERNÝ Filip DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 20129 KADET
17 141 CZE20030309 KRULA Štěpán MS BIKE ACADEMY RACING 20013 KADET
18 46 CZE20021002 MAREK Adam PROFI SPORT CHEB 21798 KADET
19 57 CZE20030123 POLANSKÝ Daniel SKC Tufo Prostějov z.s. 19292 KADET
20 144 CZE20030801 ČÁSLAVSKÝ Matěj MS BIKE ACADEMY RACING 20763 KADET
21 82 HAJEK Alexander (NO RadUnion) KADET
22 64 CZE20020110 HRDLIČKA Aleš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21099 KADET
23 142 CZE20020730 VOLF Martin MS BIKE ACADEMY RACING 21355 KADET
24 136 CZE20030101 OTTA Josef CK Příbram - Fany GASTRO 21318 KADET
25 100 CZE20021001 HALBICH Tomáš PROFI SPORT CHEB 100601811 KADET

ŽENY - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 119 CZE19860109 MACHAČOVÁ Jarmila TEAM DUKLA PRAHA (TEAM DUKLA PRAHA) 2928 Elite ženy
1 103 CZE19700101 KOHOUTKOVÁ Kateřina TEAM DUKLA PRAHA (TEAM DUKLA PRAHA) 20313 Elite ženy
2 37 CZE19990208 CETKOVSKÁ Ema SKC Tufo Prostějov z.s. 12285 Elite ženy
3 12 CZE19990925 VALUCHOVÁ Natálie SKC Tufo Prostějov z.s. 19562 Elite ženy

ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 5 CZE19700101 MÜLLEROVÁ Patricie SKC Tufo Prostějov z.s. 21379 ŽÁKYNĚ-starší
2 38 CZE20040309 JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ-starší
3 102 CZE20040514 RŮŽIČKOVÁ Anna DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 21906 ŽÁKYNĚ-starší
4 55 CZE19700101 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 21618 ŽÁKYNĚ-starší
5 111 CZE20040207 PETERKOVÁ Sára CYKLOTEAM OSTROV 21427 ŽÁKYNĚ-starší
6 115 CZE20041231 SPĚŠNÁ Simona MS BIKE ACADEMY RACING 20404 ŽÁKYNĚ-starší
7 40 CZE20041211 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20478 ŽÁKYNĚ-starší
8 68 CZE19700101 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 5291 ŽÁKYNĚ-starší
9 41 CZE20050213 HERMANOVÁ Adéla SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20480 ŽÁKYNĚ-starší
10 113 CZE20040614 MACÁNOVÁ Markéta TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 11626 ŽÁKYNĚ-starší

KADETKY - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 6 CZE20030213 BÁRTOVÁ Gabriela SKC Tufo Prostějov z.s. 20187 F*KADET
2 50 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 19298 F*KADET
3 47 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 19300 F*KADET
4 46 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 19889 F*KADET
5 120 CZE20020107 SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol MS BIKE ACADEMY RACING 20759 F*KADET
6 1 CZE20020715 BARTONÍKOVÁ Veronika CK DACOM PHARMA KYJOV 21540 F*KADET
7 112 CZE20030823 KŘIKAVOVÁ Šárka BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20509 F*KADET
8 7 CZE20030627 DOSTÁLOVÁ Kateřina CK DACOM PHARMA KYJOV 20158 F*KADET

ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 27 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-starší
2 9 CZE20050324 KOBR Richard CK BÍTOVSKÁ 20162 ŽÁCI-starší
3 38 CZE20040820 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 19223 ŽÁCI-starší
4 26 CZE20050325 ŠILHAVÝ Daniel SP KOLO LOAP SPECIALIZED 19871 ŽÁCI-starší
5 12 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
6 52 CZE19700101 KOBLÍŽEK Matyáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
7 92 CZE19700101 KADLEC Milan DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 21674 ŽÁCI-starší
8 10 CZE20050324 KOBR Robert CK BÍTOVSKÁ 20163 ŽÁCI-starší
9 54 CZE20050316 KOBLÍŽEK Vojtěch SKC Tufo Prostějov z.s. 20882 ŽÁCI-starší
10 8 CZE20050522 BÁRTA Martin CK BÍTOVSKÁ 21590 ŽÁCI-starší
11 62 CZE20040202 PŘIDAL Tomáš TJ UNIČOV 21516 ŽÁCI-starší
12 147 CZE20040315 GOGA David PROFI SPORT CHEB 21407 ŽÁCI-starší
13 51 CZE20040223 ŠTEC Radovan SKC Tufo Prostějov z.s. 21793 ŽÁCI-starší
14 126 CZE20040513 STANĚK Jakub SK PETŘÍN PLZEŇ 20171 ŽÁCI-starší
15 45 CZE20060619 MORÁVEK Michal TJ FAVORIT BRNO 1601616 ŽÁCI-starší
16 150 CZE20041110 ZOAITTER René PROFI SPORT CHEB 21799 ŽÁCI-starší
17 90 CZE20041225 VIK Matěj DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 20567 ŽÁCI-starší
18 42 CZE20040322 HYTYCH Matěj TJ FAVORIT BRNO 1601569 ŽÁCI-starší
19 28 CZE20041003 MATĚJKA Adam SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21123 ŽÁCI-starší
20 61 CZE20050831 PŘIDAL Tobiáš TJ UNIČOV 21833 ŽÁCI-starší
21 55 CZE20040515 POKORNÝ Ondřej SKC Tufo Prostějov z.s. 100601709 ŽÁCI-starší
22 44 CZE20040327 MALÁŠEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 1601567 ŽÁCI-starší
23 86 CZE20040506 VANÍČEK Šimon SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21847 ŽÁCI-starší
24 128 CZE20051025 KOHOUT Jaromír SK PETŘÍN PLZEŇ 19660 ŽÁCI-starší
25 41 CZE20050322 KARÁSEK David TJ FAVORIT BRNO 13722 ŽÁCI-starší

ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 13 CZE20060104 BITTMAN Adam CK BÍTOVSKÁ 21193 ŽÁCI-mladší
2 63 CZE20060227 PODAŘIL Jan DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 100601754 ŽÁCI-mladší
3 29 CZE20060201 ŠTIBINGR Martin SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21121 ŽÁCI-mladší
4 146 CZE20060507 FÜRBACH Miroslav PROFI SPORT CHEB 100601812 ŽÁCI-mladší
5 30 CZE20060811 JANÍK David SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21860 ŽÁCI-mladší

JUNIORKY - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 108 CZE20000901 ŠEVČÍKOVÁ Petra TEAM DUKLA PRAHA (TEAM DUKLA PRAHA) 20147 F*JUNIOR
2 3 CZE20010202 JABORNÍKOVÁ Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV 19225 F*JUNIOR

ŽÁKYNĚ MLADŠÍ - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 72 CZE20060525 ČERNÁ Karolína DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 20691 ŽÁKYNĚ-mladší
2 101 CZE20070116 STRAKATÁ Vendula DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 100601753 ŽÁKYNĚ-mladší
3 100 CZE20070106 VIKOVÁ Hanka DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 21855 ŽÁKYNĚ-mladší
4 43 CZE20060825 JADRNÁ Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21267 ŽÁKYNĚ-mladší