KALAS CUP - ŽIDOVICE - Elite Závod s neoficiálními výsledky

Kategorie závodu: ME U23

Odvětví
Silnice
Datum startu
23.09.2018
Datum konce
23.09.2018
Uzávěrka přihlášek
18.09.2018
Soubor ke stažení
2018.09.23-CP-Zidovice-elite.pdf
Místo konání
ŽIDOVICE
Pořadatel závodu
TJ SLAVOJ TEREZÍN
Adresa pořadatele
-
Kraj
Ústecký
Kontaktní osoba
Svatopluk Henke
Email
svata.henke@seznam.cz
Telefon / fax
603984046

Neoficiální výsledky

ELITE

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 48 JANISZEWSKI Sylwester WIBATECH MERX 7R TEAM POL/18/01094 ELITE
2 45 PATERSKI Maciej WIBATECH MERX 7R TEAM POL/18/01102 ELITE
3 1 ZAHÁLKA Matěj ELKOV AUTHOR cycling team 8579 ELITE
4 46 RUTKIEWICZ Marek WIBATECH MERX 7R TEAM POL/18/01095 ELITE
5 31 FIALA Petr AC SPARTA PRAHA 18099 ELITE
6 10 NEUMAN Dominik TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 10234 ELITE
7 42 PSZCZOLARSKI Wojciech PARDUS TUFO Prostějov POL/1800250 ELITE
8 51 HAMPL Petr TJ FAVORIT BRNO 17959 ELITE
9 25 KRAUS Jan TEAM DUKLA PRAHA 17773 ELITE
10 15 BOUBAL Martin CK Příbram - Fany GASTRO 1341 ELITE
11 2 BANASZEK Norbert WIBATECH MERX 7R TEAM POL/18/01098 U23
12 38 BÁRTA Tomáš PARDUS TUFO Prostějov 11441 U23
13 3 RAJCHART Jan ELKOV AUTHOR cycling team 7437 U23
14 12 PETRUŠ Jiří TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 12841 U23
15 21 MODLITBA Vojtěch CK Příbram - Fany GASTRO 9819 U23
16 54 ZECHMEISTER Tomáš TJ FAVORIT BRNO 18450 ELITE
17 96 SCHUBERT Erik Team schnelleStelle Ur-Krostitzer SAC172076 ELITE
18 36 SCHURAN Michal AC SPARTA PRAHA 18575 U23
19 28 STRUPEK Matyáš TEAM DUKLA PRAHA 11747 U23
20 34 KROTKÝ Rostislav AC SPARTA PRAHA 5694 ELITE
21 85 SWACZYNA Petr CK FESO PETŘVALD 918 ELITE
22 43 TYRPEKL Karel PARDUS TUFO Prostějov 6891 U23
23 20 MALIK Róbert CK Příbram - Fany GASTRO 3625 ELITE
24 52 SEKANINA Adam TJ FAVORIT BRNO 8606 ELITE
25 7 KAŠPAR Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14364 JUNIOR
26 5 BŘEZINA Jonáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 8560 U23
27 82 ROTTER Michal SKP DUHA Lanškroun 10354 JUNIOR
28 89 MACH Ondřej PUSKINAK.CZ 21642 U23
29 80 KULHÁNEK David CK MTB Maraton 21108 JUNIOR
30 17 HEBÍK Martin CK Příbram - Fany GASTRO 1010 ELITE
31 29 ŠTIBINGR Matěj TEAM DUKLA PRAHA 19527 U23
32 35 MALÁN Petr AC SPARTA PRAHA 14355 ELITE
33 68 KOHOUT Martin TJ KOVO PRAHA 21125 U23
34 53 PROCHÁZKA Michal TJ FAVORIT BRNO 19347 U23
35 58 NEŽERKA Václav LAWI Stars - GIANT 20090 ELITE
36 16 GRUBER Pavel CK Příbram - Fany GASTRO 13075 U23
37 92 FRIEDL Nils HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 100151 U23
38 18 JAKOUBEK Tomáš CK Příbram - Fany GASTRO 21794 U23
39 94 LAJCHA Juraj CK Spartak Tlmače 5468 ELITE
40 49 WARCHOŁ Bartosz WIBATECH MERX 7R TEAM POL/18/01099 ELITE
41 95 REIBIG Patrick Team Berthold SAC706418 ELITE
42 24 KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA 7823 U23
9 LEHKÝ Roman TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 9859 U23
11 PALIČKA Hynek TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 12985 U23
13 SIRŮČEK Václav TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 8749 U23
44 ZUBENKO Mykyta PARDUS TUFO Prostějov 1509 ELITE
47 HONKISZ Adrian WIBATECH MERX 7R TEAM POL/18/01101 ELITE
60 VOJTĚCH Jonáš LAWI Stars - GIANT 20729 ELITE
75 VENDOLSKÝ Ondřej FAVORIT RACING 17642 ELITE
86 PYTEL Jaromír CK FESO PETŘVALD 20268 ELITE
90 ŤOUPALÍK Adam Corendon-Circus 9872 U23
81 ANDRLE David SKP DUHA Lanškroun 8356 JUNIOR
32 HOŘEJŠÍ Josef AC SPARTA PRAHA 20138 ELITE
33 VOLF Michal Roman Kreuziger Cycling Academy 1601589 JUNIOR
65 COMA Richard CyS - Akadémia Petra Sagana 6808 U23
27 ČECH Martin KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 14424 JUNIOR
78 HRADECKÝ Jaroslav SportRaces-Isaac Team 21661 U23
97 REINECK Marian Team schnelleStelle Ur-Krostitzer SAC95913 ELITE
87 SVOBODA Jan YOGI RACING OSTRAVA 3454 ELITE
79 RESS Tomáš SportRaces-Isaac Team 1601595 ELITE
93 POKORNÝ Jiří KOLOKRÁM 19359 U23
50 CIHLÁŘ Adam TJ FAVORIT BRNO 20840 U23
77 BEDEČ Jan FORCE GO! Jeseník 21641 U23
67 FOLTÁN Matúš CyS - Akadémia Petra Sagana 7895 U23
37 BABOR Daniel PARDUS TUFO Prostějov 10972 U23
6 ČAPEK Tomáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 5939 U23
39 DOLNÍČEK Marek PARDUS TUFO Prostějov 19611 U23
66 BLAŠKO Matej CyS - Akadémia Petra Sagana 7047 U23
88 THUMA Miroslav SportRaces-Isaac Team 18625 ELITE
71 BUŠEK Matyáš TJ KOVO PRAHA 10648 U23
76 FORMÁNEK Jan FORCE GO! Jeseník 100601685 U23
74 RUGOVAC Denis FAVORIT RACING 8279 ELITE
69 HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA 1601668 U23
64 GERÁT Ján CyS - Akadémia Petra Sagana 7822 U23