KALAS CUP - OSTRAVA Závod s neoficiálními výsledky

Kategorie závodu: ME U23

Odvětví
Silnice
Datum startu
26.08.2018
Datum konce
26.08.2018
Uzávěrka přihlášek
22.08.2018
Soubor ke stažení
CP-Ostrava-FT-2018-A-1-.doc
Místo konání
OSTRAVA
Pořadatel závodu
SSK VÍTKOVICE
Adresa pořadatele
ZÁVODNÍ 2891,OSTRAVA 3 , 70300
Kraj
-
Kontaktní osoba
ZVOLÁNEK
Email
ssk.vitkovice@volny.cz
Telefon / fax
420 595 783 259

Neoficiální výsledky

ELITE

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 41 HNÍK Karel PARDUS TUFO Prostějov 1873 ELITE
2 4 ČERNÝ Josef ELKOV AUTHOR cycling team 6111 ELITE
3 1 ZAHÁLKA Matěj ELKOV AUTHOR cycling team 8579 ELITE
4 47 HAMPL Petr TJ FAVORIT BRNO 17959 ELITE
5 75 MICHALIČKA Juraj CyS - Akadémia Petra Sagana 4734 U23
6 21 BOUBAL Martin CK Příbram - Fany GASTRO 1341 ELITE
7 19 PETRUŠ Jiří TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 12841 U23
8 81 Ben Mosche Israel Cycling Academy Devo Team 0 U23
9 17 NEUMAN Dominik TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 10234 ELITE
10 3 BUCHÁČEK Tomáš ELKOV AUTHOR cycling team 766 ELITE
11 10 RAJCHART Jan ELKOV AUTHOR cycling team 7437 U23
12 91 SWACZYNA Petr CK FESO PETŘVALD 918 ELITE
13 79 Abu Fares Israel Cycling Academy Devo Team 0 U23
14 44 TYRPEKL Karel PARDUS TUFO Prostějov 6891 U23
15 27 MODLITBA Vojtěch CK Příbram - Fany GASTRO 9819 U23
16 45 ZUBENKO Mykyta PARDUS TUFO Prostějov 1509 ELITE
17 48 SEKANINA Adam TJ FAVORIT BRNO 8606 ELITE
18 49 ZECHMEISTER Tomáš TJ FAVORIT BRNO 18450 ELITE
19 107 KARAS Juraj PROefekt Team 6106 ELITE
20 56 SCHÜHLER Tomáš AC SPARTA PRAHA 9123 ELITE
21 35 STRUPEK Matyáš TEAM DUKLA PRAHA 11747 U23
22 43 PSZCZOLARSKI Wojciech PARDUS TUFO Prostějov POL/1800250 ELITE
23 76 HLOŽA Michal CyS - Akadémia Petra Sagana 6501 U23
24 50 ŘEPA Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 21568 JUNIOR
25 24 JAKOUBEK Tomáš CK Příbram - Fany GASTRO 21794 U23
26 90 BRÁZDIL Jiří Open Cycling Academy z.s. 14539 ELITE
27 55 MALÁN Petr AC SPARTA PRAHA 14355 ELITE
28 98 KOHOUT Martin TJ KOVO PRAHA 21125 U23
29 16 LEHKÝ Roman TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 9859 U23
30 32 PIETRULA Nicolas TEAM DUKLA PRAHA 14517 ELITE
31 54 KROTKÝ Rostislav AC SPARTA PRAHA 5694 ELITE
32 26 MALIK Róbert CK Příbram - Fany GASTRO 3625 ELITE
33 23 HEBÍK Martin CK Příbram - Fany GASTRO 1010 ELITE
34 78 Hershler Saar Israel Cycling Academy Devo Team 0 U23
35 25 KUBA Karel CK Příbram - Fany GASTRO 19875 U23
36 85 ČER Tomáš FUTURE CYCLING - eD´system 5118 ELITE
37 87 FRKAL Jakub TJ SIGMA HRANICE 11073 ELITE
38 46 CIHLÁŘ Adam TJ FAVORIT BRNO 20840 U23
39 104 BLAŠKO Matej CyS - Akadémia Petra Sagana 7047 JUNIOR
40 82 Scott Andrew Israel Cycling Academy Devo Team 0 U23
41 97 HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA 1601668 U23
42 89 MACH Ondřej PUSKINAK.CZ 21642 U23
43 40 DOLNÍČEK Marek PARDUS TUFO Prostějov 19611 U23
44 88 RESS Tomáš SportRaces-Isaac Team 1601595 ELITE
45 28 PLEVA Jan CK Příbram - Fany GASTRO 20596 U23
31 KRAUS Jan TEAM DUKLA PRAHA 17773 ELITE
52 BITTNER Daniel AC SPARTA PRAHA 17922 JUNIOR
99 SKOČÍK Ondřej TJ KOVO PRAHA 100602006 U23
100 STYBOR Matěj TJ KOVO PRAHA 12938 U23
102 MIKŠANÍK Vladimír ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 20099 JUNIOR
106 ANDRLE David SKP DUHA Lanškroun 8356 JUNIOR
83 Bear Ido Israel Cycling Academy Devo Team 0 U23
12 BŘEZINA Jonáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 8560 U23
34 VAVREK Dušan TEAM DUKLA PRAHA 12190 U23
96 ROTTER Michal SKP DUHA Lanškroun 10354 JUNIOR
30 KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA 7823 U23
108 POKORNÝ Jiří KOLOKRÁM 19359 U23
71 HRACHOVINA Eduard TEAM FORMAN CINELLI 17408 ELITE
105 FOLTÁN Matúš CyS - Akadémia Petra Sagana 7895 JUNIOR
15 HOLEC Richard TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 18463 U23
53 HOŘEJŠÍ Josef AC SPARTA PRAHA 20138 ELITE
42 LICHNOVSKÝ Luděk PARDUS TUFO Prostějov 18205 ELITE
18 PALIČKA Hynek TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 12985 U23
73 GERÁT Ján CyS - Akadémia Petra Sagana 7822 U23
51 PROCHÁZKA Michal TJ FAVORIT BRNO 19347 U23
29 HOCHMANN Jiří TEAM DUKLA PRAHA 1093 ELITE
72 WINKLER Jakub TEAM FORMAN CINELLI 100602205 U23
68 FIERLA Ondřej TEAM FORMAN CINELLI 18360 ELITE
69 HEINRICH Lukáš TEAM FORMAN CINELLI 4157 ELITE
20 SIRŮČEK Václav TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 8749 U23
80 Gabay Nir Israel Cycling Academy Devo Team 0 U23
103 COMA Richard CyS - Akadémia Petra Sagana 6808 JUNIOR
14 GAVENDA Jan TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 14288 U23
13 ČAPEK Tomáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 5939 U23
67 FIERLA Jan TEAM FORMAN CINELLI 13829 U23
77 HOFERICA Cyril CyS - Akadémia Petra Sagana 10522 U23