KALAS CUP - BLATNÁ Závod s výsledky

Kategorie závodu: ME U23

Odvětví
Silnice
Datum startu
16.06.2018
Datum konce
16.06.2018
Uzávěrka přihlášek
12.06.2018
Soubor ke stažení
CP-Blatna.pdf
Místo konání
BLATNÁ
Pořadatel závodu
CK PŘÍBRAM
Adresa pořadatele
BRATŘÍ ČAPKŮ 329, PŘÍBRAM , 261 01
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
JIŘÍ WIMMER
Email
ckpribram@volny.cz
Telefon / fax
420 602 482 105
Stáhnout

Výsledková listina

ELITE

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 22 CZE19761019 KROTKÝ Rostislav AC SPARTA PRAHA 5694 ELITE
2 119 CZE19990428 BÁRTA Tomáš PARDUS TUFO Prostějov 11441 U23
3 90 CZE19960509 ŤOUPALÍK Adam Corendon-Circus 9872 U23
4 1 CZE19931204 ZAHÁLKA Matěj ELKOV AUTHOR cycling team 8579 ELITE
5 11 CZE19991017 PALIČKA Hynek TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 12985 U23
6 44 CZE19991001 VANÍČEK Šimon ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 10306 U23
7 29 CZE19910405 STÖHR Jan AC SPARTA PRAHA 18798 ELITE
8 31 CZE19960424 GRUBER Pavel CK Příbram - Fany GASTRO 13075 U23
9 21 CZE19940803 KALOJÍROS Tomáš AC SPARTA PRAHA 13230 ELITE
10 125 AUT20180618 THANNER Stefan (UNION Raiff.radteam Tirol) 100427 ELITE
11 77 CZE19980928 KOHOUT Martin TJ KOVO PRAHA 21125 U23
12 88 CZE19850209 SWACZYNA Petr CK FESO PETŘVALD 918 ELITE
13 107 CZE19890816 MALÍK Michal LAWI Stars - GIANT 17882 ELITE
14 128 STOIBER LUKAS (UNION Raiff.radteam Tirol) ELITE
15 116 AUT20180618 SCHEINPFLUG Axel (BERTHOLD RADTEAM) 134582 ELITE
16 30 SVK19931129 MALIK Róbert CK Příbram - Fany GASTRO ELITE
17 37 CZE19821111 HEBÍK Martin CK Příbram - Fany GASTRO 1010 ELITE
18 73 CZE19930209 HAMPL Petr TJ FAVORIT BRNO 17959 ELITE
19 35 CZE19961125 MODLITBA Vojtěch CK Příbram - Fany GASTRO 9819 U23
20 12 CZE19960618 PETRUŠ Jiří TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 12841 U23
21 4 CZE19960511 RAJCHART Jan ELKOV AUTHOR cycling team 7437 U23
22 74 CZE19950713 SEKANINA Adam TJ FAVORIT BRNO 8606 ELITE
23 28 CZE19910405 STÖHR Pavel AC SPARTA PRAHA 18799 ELITE
24 86 CZE19820529 KESL Michal Bikonur Cycling Team 15818 ELITE
25 41 CZE19890908 HUNAL Martin ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 13480 ELITE
26 3 Konwa Piotr (ELKOV AUTHOR cycling team) 1 ELITE
27 32 CZE19991217 JAKOUBEK Tomáš CK Příbram - Fany GASTRO 21794 U23
28 61 CZE19960118 KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA 7823 U23
29 124 CZE19981008 JARÝ David TJ AŠ ML.BOLESLAV 20230 U23
30 19 CZE19950830 FIALA Petr AC SPARTA PRAHA 18099 ELITE
31 62 CZE19971201 ŠTIBINGR Matěj TEAM DUKLA PRAHA 19527 U23
32 120 CZE19910809 HNÍK Karel PARDUS TUFO Prostějov 1873 ELITE
33 67 CZE19930710 FIERLA Ondřej TEAM FORMAN CINELLI 18360 ELITE
34 122 UKR19950330 ZUBENKO Mykyta PARDUS TUFO Prostějov ELITE
35 108 CZE19860814 NEŽERKA Václav LAWI Stars - GIANT 20090 ELITE
36 6 CZE19981030 ČAPEK Tomáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 5939 U23
37 105 CZE19970118 MAYER Daniel KC HLINSKO 13274 U23
38 23 CZE19951213 MALÁN Petr AC SPARTA PRAHA 14355 ELITE
39 89 CZE19750918 PYTEL Jaromír CK FESO PETŘVALD 20268 ELITE
40 71 CZE19990321 PROCHÁZKA Michal TJ FAVORIT BRNO 19347 U23
41 121 CZE19990814 TYRPEKL Karel PARDUS TUFO Prostějov 6891 U23
42 20 CZE19951113 HOŘEJŠÍ Josef AC SPARTA PRAHA 20138 ELITE
43 79 CZE19701119 SLANÍK Martin ROTORBIKE PLZEŇ 6143 ELITE
44 53 CZE19921023 ZÁLESKÝ Milan RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 10477 ELITE
45 123 KARAS Juraj (PROefekt team) 6106 ELITE
46 104 CZE19920202 SMOLA Lukáš TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ (GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS) 17476 ELITE
47 117 CZE20180618 LANGHANS Maximilian (BERTHOLD RADTEAM) 716327 ELITE
48 127 AUT19870101 BAUMANN Lukas (UNION Raiff.radteam Tirol) ELITE
49 101 CZE19810228 GONDA Pavel DURATEC WEIL HOTELTIME 3949 ELITE
50 75 CZE19930630 ZECHMEISTER Tomáš TJ FAVORIT BRNO 18450 ELITE
51 102 CZE19831002 ČER Tomáš FUTURE CYCLING - eD´system 5118 ELITE
52 129 DÜRAGER Alexander (UNION Raiff.radteam Tirol) ELITE
53 114 AUT20180618 REIBIG Patrick (BERTHOLD RADTEAM) 706418 ELITE
54 50 CZE19760527 GOTTHARD David RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 100601648 ELITE
55 42 CZE19981028 BAKUS Tomáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 20355 U23
56 39 CZE19980322 PLEVA Jan SK FAVORIT Bílina z.s. (CK Příbram - Fany GASTRO) 20596 U23
57 81 CZE19921229 DOLEŽAL Jiří SportRaces-Isaac Team 12896 ELITE
58 43 CZE19990209 HONZÁK David ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 14334 U23
59 60 CZE19990318 ROZEHNAL Jan TEAM DUKLA PRAHA 20149 U23
76 CZE19990329 HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA 1601668 U23
68 CZE19950920 HRACHOVINA Eduard TEAM FORMAN CINELLI 17408 ELITE
48 CZE19990612 VACH Matouš RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 1601455 U23
25 CZE19950325 RYBA Jan AC SPARTA PRAHA 14105 ELITE
18 CZE19970110 KŘIKAVA Jakub AC SPARTA PRAHA 9167 U23
16 CZE19991205 SYROVÁTKA Matěj AC SPARTA PRAHA 19867 U23
106 CZE19840228 JELÍNEK Pavel KC SLAVIA PRAHA 16937 ELITE
118 CZE19741016 HANZELÍN Roman AUTHOR TEAM STUPNO 6189 ELITE
59 CZE19830928 RADOLF Tomáš RAPID PLZEŇ 1840 ELITE
84 CZE19870814 VODÁK Martin AXON SPORT TEAM 18541 ELITE
78 CZE19991223 VOCHOSKA Jan RBB INVEST JINDŘ. HRADEC 100602526 U23
70 CZE19980313 CIHLÁŘ Adam TJ FAVORIT BRNO 20840 U23
51 CZE19880605 KLÍCHA Martin RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 21421 ELITE
112 SVK19730408 METLIČKA Václav 3xV TEAM 100602577 ELITE
65 CZE19790707 HEINRICH Lukáš TEAM FORMAN CINELLI 4157 ELITE
69 CZE19990218 WINKLER Jakub TEAM FORMAN CINELLI 100602205 U23
47 CZE19991006 DUS Albert RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 20545 U23
91 CZE19910303 NOVOTNÝ Oldřich CT WEBER 12130 ELITE
93 CZE19940918 GRAMBLIČKA Matouš CT WEBER 13134 ELITE
92 CZE19920508 MITAS Lukáš CT WEBER 7282 ELITE
34 CZE19990602 KUBA Karel CK Příbram - Fany GASTRO 19875 U23
24 CZE19850514 NESVEDA Jiří AC SPARTA PRAHA 3969 ELITE

JUNIOŘI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 182 CZE20000325 BITTNER Daniel AC SPARTA PRAHA 17922 JUNIOR
2 180 CZE20010717 ŤOUPALÍK Jakub CYCLING ACADEMY TÁBOR 20127 JUNIOR
3 181 CZE20000825 DOLEŽAL Adam ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21627 JUNIOR
4 179 CZE20000814 ŘEPA Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 21568 JUNIOR
5 196 CZE20000328 ROTTER Michal SKP DUHA Lanškroun 10354 JUNIOR
6 186 CZE20010123 BOUČEK Jakub RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM (CK Příbram - Fany GASTRO) 9832 JUNIOR
7 191 CZE20000421 VOLF Michal Roman Kreuziger Cycling Academy 1601589 JUNIOR
8 195 CZE20001220 KULHÁNEK David CK MTB Maraton 21108 JUNIOR
9 189 CZE20020613 ČEKAL Josef RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM (CK Příbram - Fany GASTRO) 20418 KADET
10 199 CZE20000625 PILEČEK Jakub TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 19555 JUNIOR
11 194 CZE20010802 VITNER David Roman Kreuziger Cycling Academy 19308 JUNIOR
12 184 CZE20020218 KOPELENT David RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM (CK Příbram - Fany GASTRO) 100601711 KADET
13 192 CZE20011225 HOFMEISTER Adam Roman Kreuziger Cycling Academy 9629 JUNIOR
14 183 CZE20011231 ŠUBRT Jan COPR TJ PŘEŠTICE 1601588 JUNIOR
15 198 CZE20001026 ANDRLE David SKP DUHA Lanškroun 8356 JUNIOR
16 188 CZE20030314 VONDRÁČEK Jan RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM (CK Příbram - Fany GASTRO) 19974 KADET
17 185 CZE20001018 ŠTEMBERK Jáchym RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM (CK Příbram - Fany GASTRO) 100601800 JUNIOR
18 197 CZE20001206 HRDINA Štěpán SKP DUHA Lanškroun 100601633 JUNIOR
19 190 CZE20020413 MACÁN Karel Roman Kreuziger Cycling Academy 10577 KADET
193 CZE20020605 LIŠKA Marek Roman Kreuziger Cycling Academy 19404 KADET
187 CZE20030101 OTTA Josef RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM (CK Příbram - Fany GASTRO) 21318 KADET