MČR - časovka jednotlivců (mládež) + družstva Elite a Junioři Závod s výsledky

Kategorie závodu: ME U23 J K KKY STŽ ŽKY

Odvětví
Silnice
Datum startu
04.07.2018
Datum konce
04.07.2018
Uzávěrka přihlášek
27.06.2018
Soubor ke stažení
2018.07.04-MCR-cj-mladez-cd-jun-elite.pdf
Místo konání
Račice
Pořadatel závodu
CK SLAVOJ TEREZÍN
Adresa pořadatele
-
Kraj
Ústecký
Kontaktní osoba
SVATOPLUK HENKE
Email
henke@ceskysvazcyklistiky.cz
Telefon / fax
603984046
Stáhnout

Výsledková listina

ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 263 CZE20040309 JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ-starší
2 259 CZE20041231 SPĚŠNÁ Simona MS BIKE ACADEMY RACING 20404 ŽÁKYNĚ-starší
3 252 CZE20040514 RŮŽIČKOVÁ Anna DUKLA PRAHA 21906 ŽÁKYNĚ-starší
4 269 CZE20040207 HLADÍKOVÁ Kateřina IVAR CS - AUTHOR TEAM 5270 ŽÁKYNĚ-starší
5 255 CZE20040406 MACHANCOVÁ Andrea TJ SIGMA HRANICE 1601319 ŽÁKYNĚ-starší
6 276 CZE20040423 FOLTÝNOVÁ Adéla BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20512 ŽÁKYNĚ-starší
7 256 CZE20040919 MIKŠANÍKOVÁ Natálie ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 1601473 ŽÁKYNĚ-starší
8 278 CZE20040202 RUNTOVÁ Hanka TJ STADION LOUNY 21845 ŽÁKYNĚ-starší
9 254 CZE20040521 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
10 272 CZE20050914 MÜLLEROVÁ Patricie PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21379 ŽÁKYNĚ-starší
11 277 CZE20050509 RADOVÁ Daniela STEVENS Cykloklub Benešov 20851 ŽÁKYNĚ-starší
12 271 CZE20050421 DLASKOVÁ Vanda TJ AŠ ML.BOLESLAV 5446 ŽÁKYNĚ-starší
13 257 CZE20040207 PETERKOVÁ Sára Kateřina Roman Kreuziger Cycling Academy 21427 ŽÁKYNĚ-starší
14 270 CZE20041108 KYSELOVÁ Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM 5361 ŽÁKYNĚ-starší
15 265 CZE20041211 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20478 ŽÁKYNĚ-starší
16 253 CZE20040727 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší
17 266 CZE20040518 POULOVÁ Michaela SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20481 ŽÁKYNĚ-starší
18 268 CZE20040203 JELÍNKOVÁ Natálie DRAHANSKÝ SPORT TEAM 100602252 ŽÁKYNĚ-starší
19 258 CZE20040614 MACÁNOVÁ Markéta Roman Kreuziger Cycling Academy 11626 ŽÁKYNĚ-starší
20 273 CZE20040811 VINKLÁRKOVÁ Marie MG Bike Team 205 ŽÁKYNĚ-starší
21 267 CZE20050710 ČERNÁ Hana DRAHANSKÝ SPORT TEAM 21330 ŽÁKYNĚ-starší
22 264 CZE20050213 HERMANOVÁ Adéla SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20480 ŽÁKYNĚ-starší
23 260 CZE20050410 KALČÍKOVÁ Barbora MS BIKE ACADEMY RACING 100602188 ŽÁKYNĚ-starší
262 CZE20040303 STAŇKOVÁ Klára CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 20248 ŽÁKYNĚ-starší

ŽÁCI / MINIME

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 162 CZE20040319 SEEMAN Adam TJ STADION LOUNY 20459 ŽÁCI-starší
2 151 CZE20040820 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 19223 ŽÁCI-starší
3 121 CZE20040322 MRÁZ Daniel TJ UNIČOV 20787 ŽÁCI-starší
4 117 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-starší
5 140 CZE20040223 ŠTEC Radovan PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21793 ŽÁCI-starší
6 141 CZE20040604 KOBLÍŽEK Matyáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
7 145 CZE20050205 PÁTÍK Stanislav PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100602503 ŽÁCI-starší
8 108 CZE20040131 HÁK Jakub Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20967 ŽÁCI-starší
9 103 CZE20050324 KOBR Richard DUKLA PRAHA 20162 ŽÁCI-starší
10 122 CZE20040106 MÜLLER Mirek MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19954 ŽÁCI-starší
11 116 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
12 113 CZE20041106 HUSIČKA Radim TJ SIGMA HRANICE 20920 ŽÁCI-starší
13 154 CZE20040116 PADĚLEK Viktor TJ FAVORIT BRNO 20674 ŽÁCI-starší
14 114 CZE20041018 MAJDANICS Marek ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 20744 ŽÁCI-starší
15 118 CZE20050325 ŠILHAVÝ Daniel SP KOLO LOAP SPECIALIZED 19871 ŽÁCI-starší
16 104 CZE20050324 KOBR Robert DUKLA PRAHA 20163 ŽÁCI-starší
17 110 CZE20040507 FRÜHAUF Jan CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 20864 ŽÁCI-starší
18 143 CZE20040515 POKORNÝ Ondřej PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100601709 ŽÁCI-starší
19 105 CZE20040513 STANĚK Jakub Roman Kreuziger Cycling Academy 20171 ŽÁCI-starší
20 129 CZE20050325 ELBADRI Jakub IVAR CS - AUTHOR TEAM 1601610 ŽÁCI-starší
21 161 CZE20040119 CÍRKVA Vojtěch TJ LOKOMOTIVA BEROUN 13936 ŽÁCI-starší
22 120 CZE20040202 PŘIDAL Tomáš TJ UNIČOV 21516 ŽÁCI-starší
23 109 CZE20040526 LUKEŠ Jan Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 100601712 ŽÁCI-starší
24 125 CZE20040506 VANÍČEK Šimon SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21847 ŽÁCI-starší
25 152 CZE20040519 HOLEC Timon TJ FAVORIT BRNO 100602565 ŽÁCI-starší
26 111 CZE20050812 JOHÁNEK Dalibor CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 1601758 ŽÁCI-starší
27 148 CZE20040322 HYTYCH Matěj TJ FAVORIT BRNO 1601569 ŽÁCI-starší
28 133 CZE20041025 ROZSYPAL Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 5283 ŽÁCI-starší
29 139 CZE20041107 KUNČÍK Matěj ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 20420 ŽÁCI-starší
30 101 CZE20040427 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
31 112 CZE20040920 TERŠL Robin CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 100601660 ŽÁCI-starší
32 147 CZE20040327 MALÁŠEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 1601567 ŽÁCI-starší
33 106 CZE20051025 KOHOUT Jaromír Roman Kreuziger Cycling Academy 19660 ŽÁCI-starší
34 126 CZE20040429 VAJBAR Jakub SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20479 ŽÁCI-starší
35 107 CZE20040921 KERL Maximilian Roman Kreuziger Cycling Academy 19985 ŽÁCI-starší
36 128 CZE20050425 BERNÁT Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 20747 ŽÁCI-starší
37 142 CZE20050316 KOBLÍŽEK Vojtěch PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20882 ŽÁCI-starší
38 102 CZE20051104 NOVOTNÝ Ondřej DUKLA PRAHA 20067 ŽÁCI-starší
39 115 CZE20050522 BÁRTA Martin CK BÍTOVSKÁ 21590 ŽÁCI-starší
40 130 CZE20050308 JEŽEK Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM 5918 ŽÁCI-starší
41 135 CZE20040114 PAŘÍK Vojtěch TJ AŠ ML.BOLESLAV 5498 ŽÁCI-starší
42 155 CZE20051227 MUROŇ Matyáš TJ FAVORIT BRNO 100602228 ŽÁCI-starší
43 153 CZE20050322 KARÁSEK David TJ FAVORIT BRNO 13722 ŽÁCI-starší
44 124 CZE20040311 KRESTA Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20534 ŽÁCI-starší
45 159 CZE20050916 HEZINA Jan TJ STADION LOUNY 21410 ŽÁCI-starší
46 150 CZE20041001 JANÍČEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 21767 ŽÁCI-starší
47 156 CZE20040717 VYSOČAN Daniel TJ FAVORIT BRNO 100602226 ŽÁCI-starší
48 119 CZE20050831 PŘIDAL Tobiáš TJ UNIČOV 21833 ŽÁCI-starší
49 134 CZE20050724 KUBA Jakub BIKECLINIC JUNIOR TEAM 20734 ŽÁCI-starší
50 138 CZE20040423 VRÁNA David CK DACOM PHARMA KYJOV 100602030 ŽÁCI-starší
51 136 CZE20050222 JEŽEK David CK DACOM PHARMA KYJOV 1601415 ŽÁCI-starší
52 137 CZE20040712 KNÁPEK František CK DACOM PHARMA KYJOV 21541 ŽÁCI-starší
53 132 CZE20050917 MIŇOVSKÝ Prokop IVAR CS - AUTHOR TEAM 21135 ŽÁCI-starší
54 157 CZE20040908 ŠVEC Libor GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 21752 ŽÁCI-starší
55 146 CZE20050212 BARBOŘÍK Matěj MG Bike Team 100601908 ŽÁCI-starší
56 123 CZE20050411 ZAPLETAL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 100602363 ŽÁCI-starší
57 149 CZE20051007 OPLUŠTIL Ivo TJ FAVORIT BRNO 1601368 ŽÁCI-starší
58 144 CZE20040901 MAZEL Ondřej PARDUS TUFO Prostějov z.s. 1601547 ŽÁCI-starší
59 160 CZE20051104 NOVÁČEK Matyáš TJ STADION LOUNY 21843 ŽÁCI-starší
60 158 CZE20050721 HANZELKA Lukáš MG Bike Team 100602611 ŽÁCI-starší
61 127 CZE20050902 MINAŘÍK Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21878 ŽÁCI-starší

KADETKY / CADET FEMINI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 201 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET
2 215 CZE20030514 PARMOVÁ Barbora TJ STADION LOUNY 21408 F*KADET
3 206 CZE20030213 BÁRTOVÁ Gabriela PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20187 F*KADET
4 204 CZE20020831 OBOŘILOVÁ Tereza DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5594 F*KADET
5 200 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
6 203 CZE20020107 SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol Roman Kreuziger Cycling Academy 20759 F*KADET
7 214 CZE20031218 PROŠKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY 21409 F*KADET
8 208 CZE20030823 KŘIKAVOVÁ Šárka kola-bbm.cz 20509 F*KADET
9 217 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 F*KADET
10 205 CZE20021002 FRITZOVÁ Aneta DRAHANSKÝ SPORT TEAM 21077 F*KADET
11 210 CZE20030831 KNIHOVÁ Kateřina KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 1601380 F*KADET
12 202 CZE20021010 ŠAFAŘÍKOVÁ Klára ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 100601653 F*KADET
13 211 CZE20020928 NAVRKALOVÁ Michaela KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21098 F*KADET
14 207 CZE20020421 LOCHMANOVÁ Aneta MG Bike Team 21303 F*KADET
15 209 CZE20020821 KACALKOVÁ Vendula SKP DUHA Lanškroun 100601713 F*KADET

KADETI / CADETS

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 44 CZE20020612 VACEK Mathias CK Příbram - Fany GASTRO (Team Giogi A.S.D.) 20369 KADET
2 23 CZE20021029 BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14350 KADET
3 32 CZE20020320 ŠINDELÁŘ Jan MORAVEC Team 19698 KADET
4 21 CZE20020110 HRDLIČKA Aleš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21099 KADET
5 47 CZE20030712 JINDŘICH Pavel TJ STADION LOUNY 10875 KADET
6 31 CZE20021009 ŠULC David IVAR CS - AUTHOR TEAM 19357 KADET
7 2 CZE20020323 KITTL Daniel DUKLA PRAHA 21606 KADET
8 9 CZE20020605 LIŠKA Marek Roman Kreuziger Cycling Academy 19404 KADET
9 50 CZE20020610 BREDLER Matyáš Jiří TJ AŠ ML.BOLESLAV 19903 KADET
10 3 CZE20030218 VÁVRA Petr DUKLA PRAHA 7758 KADET
11 30 CZE20030825 STRÁNSKÝ Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 19529 KADET
12 42 CZE20020518 BŘEZNA Vojtěch KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 6915 KADET
13 7 CZE20030315 FIALA Matyáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 20076 KADET
14 29 CZE20030105 SPORYSCH Daniel IVAR CS - AUTHOR TEAM 1601460 KADET
15 35 CZE20020613 ČEKAL Josef CK Příbram - Fany GASTRO 20418 KADET
16 38 CZE20030421 ŠIROKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 1601695 KADET
17 25 CZE20030327 OBDRŽÁLEK Tomáš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20290 KADET
18 51 CZE20020406 ŘEHÁK Martin PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21418 KADET
19 1 CZE20030505 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 KADET
20 36 CZE20020218 KOPELENT David CK Příbram - Fany GASTRO 100601711 KADET
21 10 CZE20020413 MACÁN Karel Roman Kreuziger Cycling Academy 10577 KADET
22 14 CZE20030309 KRULA Štěpán MS BIKE ACADEMY RACING 20013 KADET
23 33 CZE20030101 OTTA Josef CK Příbram - Fany GASTRO 21318 KADET
24 24 CZE20030707 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20296 KADET
25 20 CZE20030613 SOLAŘ Albert MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19828 KADET
26 6 CZE20020906 RAČAN David ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21904 KADET
27 37 CZE20021013 VAVRUŠA Petr TJ FAVORIT BRNO 1601618 KADET
28 13 CZE20031030 VLAS Jakub MS BIKE ACADEMY RACING 100602190 KADET
29 41 CZE20030112 VEVERKA Václav KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21788 KADET
30 18 CZE20031020 BORKOVEC Matyáš TJ KOVO PRAHA 100602555 KADET
31 26 CZE20030909 KAŇKOVSKÝ Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19344 KADET
32 17 CZE20021122 PAPÍK Václav TJ KOVO PRAHA 19963 KADET
33 8 CZE20030608 HAVRLANT Jakub ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 1601432 KADET
34 11 CZE20020730 VOLF Martin Roman Kreuziger Cycling Academy 21355 KADET
35 4 CZE20020626 KOKTAVÝ Jiří ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 100601756 KADET
36 40 CZE20030718 JANAS Adam TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 21854 KADET
37 48 CZE20030827 ČERVÍČEK David TJ STADION LOUNY 19813 KADET
38 34 CZE20030314 VONDRÁČEK Jan CK Příbram - Fany GASTRO 19974 KADET
39 15 CZE20030716 ZAJÍČEK Ondřej TJ UNIČOV 21515 KADET
40 16 CZE20030128 JELÍNEK Marek CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 20247 KADET
41 45 CZE20030519 LAMAČ Martin SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 1601535 KADET
42 22 CZE20020716 ZUBATÝ Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20445 KADET
43 12 CZE20030801 ČÁSLAVSKÝ Matěj MS BIKE ACADEMY RACING 20763 KADET
44 39 CZE20021020 POPEK Oliver SportRaces-Isaac Team 100602328 KADET
45 19 CZE20020617 PUDDU Robert TJ KOVO PRAHA 100602330 KADET
46 43 CZE20020924 HAVÍŘ František KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 100601961 KADET
47 49 CZE20031009 HEZINA Milan TJ STADION LOUNY 21412 KADET
48 27 CZE20030425 DOLEŽAL Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 5238 KADET

JUNIOŘI / JUNIORS

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 70 CZE20001230 VONEŠ Jan TJ FAVORIT BRNO 20405 JUNIOR
1 69 CZE20000328 ROTTER Michal SKP DUHA Lanškroun 10354 JUNIOR
1 67 CZE20000814 ŘEPA Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 21568 JUNIOR
68 CZE20010317 KŘENEK Adam TJ FAVORIT BRNO 20473 JUNIOR
2 58 CZE20010312 ŘEHA Filip FORCE GO! Jeseník 1601625 JUNIOR
2 55 CZE20001120 KOSTIHA Antonín MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 13290 JUNIOR
2 56 CZE20001118 KAŠPAR Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14364 JUNIOR
2 57 CZE20001025 KLIMEK David MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19957 JUNIOR
3 76 CZE20001207 ČECH Martin TJ SOKOL HOLÉ VRCHY (KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N) 14424 JUNIOR
3 75 CZE20000804 STLOUKAL Štěpán KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 19701 JUNIOR
3 77 CZE20001220 KULHÁNEK David CK MTB Maraton 21108 JUNIOR
3 78 CZE20010113 KUČERA Jakub EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN (CK MTB Maraton) 20253 JUNIOR
4 64 CZE20010616 KOLAŘÍK Lukáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20364 JUNIOR
4 63 CZE20010427 KONEČNÝ Tomáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21091 JUNIOR
4 65 CZE20011113 MÜLLER Maxim PARDUS TUFO Prostějov z.s. 9874 JUNIOR
4 66 CZE20010312 SMÉKAL René PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20686 JUNIOR
5 60 CZE20010720 HLADÍK Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 6930 JUNIOR
5 62 CZE20010717 ŤOUPALÍK Jakub CYCLING ACADEMY TÁBOR 20127 JUNIOR
5 61 CZE20010705 STOČEK Bruno IVAR CS - AUTHOR TEAM 9844 JUNIOR
5 59 CZE20011115 JEŽEK Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 6850 JUNIOR
6 82 CZE20010303 RUNT Lukáš TJ STADION LOUNY 21129 JUNIOR
6 81 CZE20000421 VOLF Michal Roman Kreuziger Cycling Academy 1601589 JUNIOR
6 80 CZE20010802 VITNER David Roman Kreuziger Cycling Academy 19308 JUNIOR
6 79 CZE20011225 HOFMEISTER Adam Roman Kreuziger Cycling Academy 9629 JUNIOR
7 71 CZE20001026 ANDRLE David SKP DUHA Lanškroun 8356 JUNIOR
7 72 CZE20001206 HRDINA Štěpán SKP DUHA Lanškroun 100601633 JUNIOR
7 73 CZE20000704 MICHAL Daniel SKP DUHA Lanškroun 10728 JUNIOR
7 74 CZE20000630 LUDVÍK Jaroslav CK MTB Maraton 21502 JUNIOR
51 CZE20000506 BÓDAY Šimon TJ KOVO PRAHA 20569 JUNIOR
52 CZE20000529 UHLÍK Jan TJ KOVO PRAHA 21925 JUNIOR
53 CZE20010109 REH Antonín TJ KOVO PRAHA 20971 JUNIOR
54 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 JUNIOR

ELITE /U23

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 17 CZE19951023 NEUMAN Dominik TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 10234 ELITE
1 18 CZE19960630 LEHKÝ Roman TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 9859 U23
1 19 CZE19990814 KLABOUCH Petr TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 7815 U23
1 20 CZE19981009 SIRŮČEK Václav TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 8749 U23
2 5 CZE19930209 HAMPL Petr TJ FAVORIT BRNO 17959 ELITE
2 6 CZE19950713 SEKANINA Adam TJ FAVORIT BRNO 8606 ELITE
2 8 CZE19930630 ZECHMEISTER Tomáš TJ FAVORIT BRNO 18450 ELITE
7 CZE19970516 ŠORM Jiří TJ FAVORIT BRNO 7794 U23
3 13 CZE19840315 BOUBAL Martin CK Příbram - Fany GASTRO 1341 ELITE
3 14 CZE19960424 GRUBER Pavel CK Příbram - Fany GASTRO 13075 U23
3 16 CZE19990602 KUBA Karel CK Příbram - Fany GASTRO 19875 U23
15 CZE19991217 JAKOUBEK Tomáš CK Příbram - Fany GASTRO 21794 U23
4 3 CZE19840516 KOTRLÍK Tomáš LAWI Stars - GIANT 20365 ELITE
4 1 CZE19860814 NEŽERKA Václav LAWI Stars - GIANT 20090 ELITE
4 2 CZE19851104 OKROUHLICKÝ Tomáš LAWI Stars - GIANT 2581 ELITE
4 4 CZE19870509 SOMR Michael LAWI Stars - GIANT 20724 ELITE
5 9 CZE19750713 ACKERMANN Kamil AXON SPORT TEAM 21681 ELITE
5 10 CZE19821011 ČECHURA Petr AXON SPORT TEAM 3962 ELITE
5 12 CZE19870814 VODÁK Martin AXON SPORT TEAM 18541 ELITE
11 CZE19790922 SOKOL Martin AXON SPORT TEAM 1601676 ELITE