KALAS CUP - ROKYCANY Závod s výsledky

Kategorie závodu: ME U23

Odvětví
Silnice
Datum startu
08.05.2018
Datum konce
08.05.2018
Uzávěrka přihlášek
02.05.2018
Soubor ke stažení
Rokycany-Trofej2018.pdf
Místo konání
ROKYCANY
Pořadatel závodu
AC Sparta Praha
Adresa pořadatele
Nad královskou oborou 51 , 170 00
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
ZDENĚK RUBÁŠ
Email
rubas@sparta-cycling.cz
Telefon / fax
420 603917656
Stáhnout

Výsledková listina

ELITE

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 11 CZE19960511 RAJCHART Jan ELKOV AUTHOR cycling team 7437 U23
2 1 CZE19931204 ZAHÁLKA Matěj ELKOV AUTHOR cycling team 8579 ELITE
3 8 CZE19941117 KUKRLE Michael ELKOV AUTHOR cycling team 13259 ELITE
4 7 Konwa Piotr (ELKOV AUTHOR cycling team) 1 ELITE
5 4 CZE19930511 ČERNÝ Josef ELKOV AUTHOR cycling team 6111 ELITE
6 5 CZE19870329 HAČECKÝ Vojtěch ELKOV AUTHOR cycling team 15816 ELITE
7 10 CZE19891216 POLNICKÝ Jiří ELKOV AUTHOR cycling team 9744 ELITE
8 60 CZE19930209 HAMPL Petr TJ FAVORIT BRNO 17959 ELITE
9 3 CZE19780307 BUCHÁČEK Tomáš ELKOV AUTHOR cycling team 766 ELITE
10 2 CZE19841207 BÁRTA Jan ELKOV AUTHOR cycling team 1355 ELITE
11 6 CZE19830719 KAŇKOVSKÝ Alois ELKOV AUTHOR cycling team 986 ELITE
12 42 CZE19960630 LEHKÝ Roman TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 9859 U23
13 12 CZE19840315 BOUBAL Martin CK Příbram - Fany GASTRO 1341 ELITE
14 79 CZE19890908 HUNAL Martin ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 13480 ELITE
15 61 CZE19950713 SEKANINA Adam TJ FAVORIT BRNO 8606 ELITE
16 29 CZE19940803 KALOJÍROS Tomáš AC SPARTA PRAHA 13230 ELITE
17 43 CZE19951023 NEUMAN Dominik TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 10234 ELITE
18 9 CZE19980130 OTRUBA Jakub ELKOV AUTHOR cycling team 19627 U23
53 PSZCZOLARSKI Wojciech (PARDUS TUFO Prostějov) ELITE
101 CZE19990329 HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA 1601668 U23
170 CZE19950209 VLČEK Pavel VELOSERVIS TEAM 19550 ELITE
48 CZE19991022 BABOR Daniel PARDUS TUFO Prostějov 10972 U23
25 CZE19880126 ČERNÝ Jiří AC SPARTA PRAHA 100601844 ELITE
35 CZE19960630 SCHURAN Michal AC SPARTA PRAHA 18575 U23
86 CZE19950920 HRACHOVINA Eduard TEAM FORMAN CINELLI 17408 ELITE
114 CZE19921229 DOLEŽAL Jiří SportRaces-Isaac Team 12896 ELITE
55 UKR19950330 ZUBENKO Mykyta PARDUS TUFO Prostějov ELITE
93 CZE19851104 OKROUHLICKÝ Tomáš LAWI Stars - GIANT 2581 ELITE
19 SVK19931129 MALIK Róbert CK Příbram - Fany GASTRO ELITE
27 CZE19950830 FIALA Petr AC SPARTA PRAHA 18099 ELITE
67 CZE19861001 HOCHMANN Jiří TEAM DUKLA PRAHA 1093 ELITE
71 CZE19950805 PIETRULA Nicolas TEAM DUKLA PRAHA 14517 ELITE
44 CZE19960618 PETRUŠ Jiří TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 12841 U23
34 CZE19941219 SCHÜHLER Tomáš AC SPARTA PRAHA 9123 ELITE
74 CZE19971201 ŠTIBINGR Matěj TEAM DUKLA PRAHA 19527 U23
49 CZE19990428 BÁRTA Tomáš PARDUS TUFO Prostějov 11441 U23
41 CZE19990814 KLABOUCH Petr TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 7815 U23
54 CZE19990814 TYRPEKL Karel PARDUS TUFO Prostějov 6891 U23
38 CZE19910405 STÖHR Jan AC SPARTA PRAHA 18798 ELITE
51 CZE19910809 HNÍK Karel PARDUS TUFO Prostějov 1873 ELITE
92 CZE19860814 NEŽERKA Václav LAWI Stars - GIANT 20090 ELITE
45 CZE19981009 SIRŮČEK Václav TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 8749 U23
72 CZE19990318 ROZEHNAL Jan TEAM DUKLA PRAHA 20149 U23
90 CZE19880112 ENDLER Filip LAWI Stars - GIANT 17981 ELITE
37 CZE19910405 STÖHR Pavel AC SPARTA PRAHA 18799 ELITE
123 GAUBITZER Michael (ARBÖ headstart ON Fahrrad) ELITE
141 CZE19910328 KODL Pavel CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 16337 ELITE
13 CZE19960424 GRUBER Pavel CK Příbram - Fany GASTRO 13075 U23
69 CZE19960118 KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA 7823 U23
91 CZE19890816 MALÍK Michal LAWI Stars - GIANT 17882 ELITE
131 CZE19930403 RUGOVAC Denis FAVORIT RACING 8279 ELITE
155 CZE19981008 JARÝ David TJ AŠ ML.BOLESLAV 20230 U23
82 CZE19960513 SCHUBERT Štěpán ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 19574 U23
76 CZE19990228 VAVREK Dušan TEAM DUKLA PRAHA 12190 U23
143 CZE19961107 JÍLEK Zdeněk ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 9195 U23
15 CZE19991217 JAKOUBEK Tomáš CK Příbram - Fany GASTRO 21794 U23
117 CZE19730523 PRŮCHA Bedřich SportRaces-Isaac Team 17198 ELITE
31 CZE19951213 MALÁN Petr AC SPARTA PRAHA 14355 ELITE
40 CZE19990618 GAVENDA Jan TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 14288 U23
120 AUT19870101 RUMPL Clemens (ARBÖ headstart ON Fahrrad) 100666 ELITE
152 CZE19800923 PÁVEK Ondřej SWEEP Ultimate Sport 4821 ELITE
52 CZE19950209 LICHNOVSKÝ Luděk PARDUS TUFO Prostějov 18205 ELITE
75 CZE19971015 STRUPEK Matyáš TEAM DUKLA PRAHA 11747 U23
30 CZE19761019 KROTKÝ Rostislav AC SPARTA PRAHA 5694 ELITE
145 CZE19970916 KUNT Lukáš GHOST Team 14658 U23
59 CZE19980313 CIHLÁŘ Adam TJ FAVORIT BRNO 20840 U23
14 CZE19821111 HEBÍK Martin CK Příbram - Fany GASTRO 1010 ELITE
63 CZE19990321 PROCHÁZKA Michal TJ FAVORIT BRNO 19347 U23
39 CZE19980628 BŘEZINA Jonáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 8560 U23
20 CZE19961125 MODLITBA Vojtěch CK Příbram - Fany GASTRO 9819 U23
58 CZE19990807 ANDĚL Jan TJ FAVORIT BRNO 8331 U23
78 CZE19990209 HONZÁK David ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 14334 U23
28 CZE19951113 HOŘEJŠÍ Josef AC SPARTA PRAHA 20138 ELITE
32 CZE19850514 NESVEDA Jiří AC SPARTA PRAHA 3969 ELITE
77 CZE19981028 BAKUS Tomáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 20355 U23
105 CZE19891102 BERAN Ondřej KC SLAVIA PRAHA 21584 ELITE
16 CZE19970321 JARMA Ctirad CK Příbram - Fany GASTRO 20581 U23
50 CZE19991107 DOLNÍČEK Marek PARDUS TUFO Prostějov 19611 U23
47 CZE20000625 PILEČEK Jakub TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 19555 JUNIOR
130 CZE19870814 VODÁK Martin AXON SPORT TEAM 18541 ELITE
102 CZE19980928 KOHOUT Martin TJ KOVO PRAHA 21125 U23
107 CZE19840228 JELÍNEK Pavel KC SLAVIA PRAHA 16937 ELITE
103 CZE19990614 STYBOR Matěj TJ KOVO PRAHA 12938 U23
127 CZE19750713 ACKERMANN Kamil AXON SPORT TEAM 21681 ELITE
112 CZE19980423 NOVÁK Vít RAPID PLZEŇ 21705 ELITE
88 CZE19990218 WINKLER Jakub TEAM FORMAN CINELLI 100602205 U23
84 CZE19930710 FIERLA Ondřej TEAM FORMAN CINELLI 18360 ELITE
169 CZE19970115 MACH Ondřej PUSKINAK.CZ 21642 U23
148 CZE19940724 FILIP Jakub MADETA FITNESS/HAIBIKE 1601626 ELITE
118 CZE19770401 RESS Tomáš SportRaces-Isaac Team 1601595 ELITE
115 CZE19961003 HRADECKÝ Jaroslav SportRaces-Isaac Team 21661 U23
125 Umhaller Thomas (MyBike - Stevens) ELITE
124 GRUBER Julian (MyBike - Stevens) 100106 U23
140 CZE19880923 DUDEK Tomáš CK Kolo-park.cz 2119 ELITE
64 CZE19990505 SOLAŘ Kryštof TJ FAVORIT BRNO 10398 U23
87 CZE19941024 LANT Antonín TEAM FORMAN CINELLI 13717 ELITE
129 CZE19860116 HRACH Martin AXON SPORT TEAM 21439 ELITE
36 CZE19991205 SYROVÁTKA Matěj AC SPARTA PRAHA 19867 U23
18 CZE19990602 KUBA Karel CK Příbram - Fany GASTRO 19875 U23
154 CZE19970320 KUTIŠ Martin Symbio+CE.Energy 19969 U23
151 CZE19701119 SLANÍK Martin ROTORBIKE PLZEŇ 6143 ELITE
132 CZE19670628 KOPÁČ Pavel AXON SPORT TEAM 1601681 ELITE
171 CZE19680121 POSPÍŠIL Petr AXON SPORT TEAM 100602349 ELITE
144 CZE19880413 KRUMMER Radek ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 4666 ELITE
119 CZE19921028 THUMA Miroslav SportRaces-Isaac Team 18625 ELITE
150 CZE19930420 NOVÝ Pavel ROCK MACHINE - CYKLOMAX TEAM 20146 ELITE
21 CZE19980322 PLEVA Jan SK FAVORIT Bílina z.s. (CK Příbram - Fany GASTRO) 20596 U23
128 CZE19821011 ČECHURA Petr AXON SPORT TEAM 3962 ELITE
104 CZE19961115 SKOČÍK Ondřej TJ KOVO PRAHA 100602006 U23
100 CZE19990320 BUŠEK Matyáš TJ KOVO PRAHA 10648 U23
108 CZE19981026 MAREK Jan KC SLAVIA PRAHA 1601791 U23
106 CZE19770625 GUT Marek KC SLAVIA PRAHA 100602334 ELITE
109 CZE19930817 MAŠÍN Roman KC SLAVIA PRAHA 100602471 ELITE