KALAS CUP - KYJOVSKÉ SLOVÁCKO Závod s neoficiálními výsledky

Kategorie závodu: ME U23

Odvětví
Silnice
Datum startu
15.04.2018
Datum konce
15.04.2018
Uzávěrka přihlášek
11.04.2018
Soubor ke stažení
Propozice-Kyjov-15-4-2018.pdf
Místo konání
KYJOV
Pořadatel závodu
CK DACOM PHARMA KYJOV
Adresa pořadatele
LIDICKÁ 1060, KYJOV , 697 01
Kraj
-
Kontaktní osoba
HUŠEK
Email
ckkyjov@seznam.cz
Telefon / fax
420 603 917 656

Neoficiální výsledky

ELITE

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 1 ZAHÁLKA Matěj ELKOV AUTHOR cycling team 8579 ME
2 9 OTRUBA Jakub ELKOV AUTHOR cycling team 19627 U23
3 7 KONWA Piotr ELKOV AUTHOR cycling team POL/18/00962 ME
4 8 KUKRLE Michael ELKOV AUTHOR cycling team 13259 ME
5 59 BOUBAL Martin CK Příbram - Fany GASTRO 1341 ME
6 14 HAMPL Petr TJ FAVORIT BRNO 17959 ME
7 41 HNÍK Karel PARDUS TUFO Prostějov 1873 ME
8 87 HONKISZ Adrian Wibatech Merx 7R 0 ME
9 196 STAFILOV Aleksandr Expres CZ - Scott Team Kolín 10403 ME
10 35 ŠTIBINGR Matěj TEAM DUKLA PRAHA 19527 U23
11 57 STÖHR Pavel AC SPARTA PRAHA 18799 ME
12 171 MALOVEC Ľuboš Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE 4945 ME
13 81 ENDLER Filip LAWI Stars - GIANT 17981 ME
14 131 SWACZYNA Petr CK FESO PETŘVALD 918 ME
15 11 RAJCHART Jan ELKOV AUTHOR cycling team 7437 U23
16 102 KONCZER Michael ARBÖ Denzel Cliff Wiena 100361 ME
17 83 NEŽERKA Václav LAWI Stars - GIANT 20090 ME
18 197 HYNEK Kristian Topeak-Ergon 0 ME
19 27 PETRUŠ Jiří TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 12841 U23
20 26 SIRŮČEK Václav TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 8749 U23
21 44 TYRPEKL Karel PARDUS TUFO Prostějov 6891 U23*
22 25 LEHKÝ Roman TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 9859 U23
23 66 MALIK Róbert CK Příbram - Fany GASTRO 3625 ME
24 13 CIHLÁŘ Adam TJ FAVORIT BRNO 20840 U23
25 58 STÖHR Jan AC SPARTA PRAHA 18798 ME
26 55 SCHURAN Michal AC SPARTA PRAHA 18575 U23
27 60 GRUBER Pavel CK Příbram - Fany GASTRO 13075 U23
28 118 GAUBITZER Michael ARBÖ headstart ON Fahrrad 100131 ME
29 45 ZUBENKO Mykyta PARDUS TUFO Prostějov 1509 ME
30 72 NESVADBA Jan ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 19085 ME
31 95 HAMMERSCHMID Marvin Team FELDBINDER OWAYO KTM 0 U23
32 62 JAKOUBEK Tomáš CK Příbram - Fany GASTRO 21794 U23*
33 117 HOPFGARTNER Paul ARBÖ headstart ON Fahrrad 100389 ME
34 32 PIETRULA Nicolas TEAM DUKLA PRAHA 14517 ME
35 146 BUKSA Dominik FUTURE CYCLING - eD´system 13417 ME
36 126 KOHOUT Martin TJ KOVO PRAHA 21125 U23
37 49 KALOJÍROS Tomáš AC SPARTA PRAHA 13230 ME
38 15 SEKANINA Adam TJ FAVORIT BRNO 8606 ME
39 17 PROCHÁZKA Michal TJ FAVORIT BRNO 19347 U23*
16 RYBÍN Daniel TJ FAVORIT BRNO 8202 U23*
20 ZECHMEISTER Tomáš TJ FAVORIT BRNO 18450 ME
34 SPUDIL Martin TEAM DUKLA PRAHA 10880 U23
28 KULHAVÝ Jaroslav SPECIALIZED RACING XC 6087 ME
38 BABOR Daniel PARDUS TUFO Prostějov 10972 U23*
39 BÁRTA Tomáš PARDUS TUFO Prostějov 11441 U23*
40 DOLNÍČEK Marek PARDUS TUFO Prostějov 19611 U23*
46 ČERNÝ Jiří AC SPARTA PRAHA 100601844 ME
52 NESVEDA Jiří AC SPARTA PRAHA 3969 ME
53 RYBA Jan AC SPARTA PRAHA 14105 ME
54 SCHÜHLER Tomáš AC SPARTA PRAHA 9123 ME
77 HEINRICH Lukáš TEAM FORMAN CINELLI 4157 ME
79 LANT Antonín TEAM FORMAN CINELLI 13717 ME
67 PLEVA Jan CK Příbram - Fany GASTRO 20596 U23
68 MODLITBA Vojtěch CK Příbram - Fany GASTRO 9819 ME
84 OKROUHLICKÝ Tomáš LAWI Stars - GIANT 2581 ME
99 APPELTAUER Samuel ARBÖ Denzel Cliff Wiena 100775 U23
88 KISTOWSKI Kacper Wibatech Merx 7R 0 ME
89 SYKALA Wojciech Wibatech Merx 7R 1096 ME
90 WOLFMAYR Anedras Team FELDBINDER OWAYO KTM 0 U23
105 STINDL TIMO ARBÖ Denzel Cliff Wiena 100646 U23
100 FÜHRER Alexander ARBÖ Denzel Cliff Wiena 100500 U23
101 HOFFMANN Tristan ARBÖ Denzel Cliff Wiena 100362 U23
119 GRASL Patrick ARBÖ headstart ON Fahrrad 100128 ME
122 RAJKOVIČ Jovan Srbija National Team 0 ME
143 FRKAL Jakub TJ SIGMA HRANICE 11073 ME
157 KOLLERT Michal HERE TO WIN team 982 ME
198 GRUBER Julian My Bike Stevens 100084 U23
193 HAMMERSCHMID Raphael Team FELDBINDER OWAYO KTM 0 U23
31 KRAUS Jan TEAM DUKLA PRAHA 17773 ME
73 VANÍČEK Šimon ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 10306 U23*
30 KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA 7823 U23
93 RECKENDOFER Lukas Team FELDBINDER OWAYO KTM 0 U23
96 HAMETNER Patrick Team FELDBINDER OWAYO KTM 0 U23
71 HUNAL Martin ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 13480 ME
19 ŠORM Jiří TJ FAVORIT BRNO 7794 U23
151 RUGOVAC Denis FAVORIT RACING 8279 ME
37 VAVREK Dušan TEAM DUKLA PRAHA 12190 U23*
111 PODOLÁK Patrik CyS - Peter Sagan Academy 7643 U23*
168 MACH Ondřej PUSKINAK.CZ 21642 U23
78 HRACHOVINA Eduard TEAM FORMAN CINELLI 17408 ME
161 MATSANGOS Alexandros KMEATERS 0 U23
92 STEINDLER Julian Team FELDBINDER OWAYO KTM 0 U23
127 STYBOR Matěj TJ KOVO PRAHA 12938 U23
125 HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA 1601668 U23
74 SCHUBERT Štěpán ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 19574 U23
115 RUMPL Clemens ARBÖ headstart ON Fahrrad 100666 ME
154 MAYER Daniel KC HLINSKO 13274 U23
50 KROTKÝ Rostislav AC SPARTA PRAHA 5694 ME
70 HONZÁK David ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 14334 ME
61 HEBÍK Martin CK Příbram - Fany GASTRO 1010 ME
165 ALICKUN Eduard NIEZRZESZONY POL/18/01177 ME
162 WACHS Martin Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE 4816 ME
85 VOJTĚCH Jonáš LAWI Stars - GIANT 20729 ME
48 HOŘEJŠÍ Josef AC SPARTA PRAHA 20138 ME
150 KESL Michal FAVORIT RACING 15818 ME
158 RESS Tomáš SportRaces-Isaac Team 1601595 ME
129 PYTEL Jaromír CK FESO PETŘVALD 20268 ME
36 STRUPEK Matyáš TEAM DUKLA PRAHA 11747 U23
42 LICHNOVSKÝ Luděk PARDUS TUFO Prostějov 18205 ME
172 LAJCHA Juraj Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE 5468 ME
152 VENDOLSKÝ Ondřej FAVORIT RACING 17642 ME
29 KABRHEL Milan TEAM DUKLA PRAHA 3713 U23*
123 JOVANOVIČ Ivan Srbija National Team 0 ME
199 KAŠKO Dávid CK Firefly 7732 U23
200 BABIČ Adrian CK Firefly 6681 U23
135 VANČO Filip AŠK INTER Bratislava 7041 U23
148 VOZNIČKA Vojtěch HEAD BIKE TJ OPAVA 13470 U23*
63 JARMA Ctirad CK Příbram - Fany GASTRO 20581 U23
155 KODL Pavel CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 16337 ME
47 FIALA Petr AC SPARTA PRAHA 18099 ME
51 MALÁN Petr AC SPARTA PRAHA 14355 ME
114 HOFERICA Cyril CyS - Peter Sagan Academy 10522 U23*
120 GVOZDENOVIČ Nikola Srbija National Team 0 U23
108 VOJTEK Miloš CyS - Peter Sagan Academy 7223 U23
107 PERSON Tomáš CyS - Peter Sagan Academy 4322 U23
149 TUŽÁK Pavol CK Firefly 7182 U23
121 KOSTOVIČ Dušan Srbija National Team 0 U23*
22 GAVENDA Jan TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 14288 U23*
21 BŘEZINA Jonáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 8560 U23
76 FIERLA Ondřej TEAM FORMAN CINELLI 18360 ME
145 ČER Tomáš FUTURE CYCLING - eD´system 5118 ME
86 SITARZ Jakub Wibatech Merx 7R 2691 U23
91 WALZEL Andras Team FELDBINDER OWAYO KTM 0 ME
75 FIERLA Jan TEAM FORMAN CINELLI 13829 U23
173 ZEMAN Alex Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE 6021 U23
64 KALA Jiří CK Příbram - Fany GASTRO 10641 ME
170 LIŠKA Daniel Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE 7011 U23*
169 neplatne cislo neplatne cislo neplatne cislo neplatne cislo
195 THUMA Miroslav SportRaces-Isaac Team 18625 ME
133 VANČO Jakub AŠK INTER Bratislava 6525 ME
167 KONEČNÝ Dalibor ABC Club Likpi Racing Team 100602366 ME
166 ACKERMANN Kamil AXON Sport Team 21681 ME
160 ŠŇUPÁREK Václav ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 21490 ME
110 MICHALIČKA Juraj CyS - Peter Sagan Academy 4734 U23
128 SKOČÍK Ondřej TJ KOVO PRAHA 100602006 U23
134 neplatne cislo neplatne cislo neplatne cislo neplatne cislo
109 TOMAN Dominik CyS - Peter Sagan Academy 6662 U23*
104 SANKOVIC ALEX ARBÖ Denzel Cliff Wiena 0 ELITE