KALAS CUP - VELKÁ BÍTEŠ - BRNO - VELKÁ BÍTEŠ Závod s neoficiálními výsledky

Kategorie závodu: ME U23

Odvětví
Silnice
Datum startu
25.03.2018
Datum konce
25.03.2018
Uzávěrka přihlášek
21.03.2018
Soubor ke stažení
Rozpis2018-Bites.pdf
Místo konání
VELKÁ BÍTEŠ
Pořadatel závodu
TJ FAVORIT BRNO
Adresa pořadatele
KŘIŽKOVSKÉHO 22 , BRNO
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
ZDENĚK VALENTA
Email
favorit.brno@cbox.cz
Telefon / fax
420 602 732 762

Neoficiální výsledky

MUŽI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 113 PATERSKI Maciej Wibatech Merx 7r 0 ELITE
2 6 ZAHÁLKA Matěj ELKOV AUTHOR cycling team 8579 ELITE
3 4 OTRUBA Jakub ELKOV AUTHOR cycling team 19627 U23
4 1 ČERNÝ Josef ELKOV AUTHOR cycling team 6111 ELITE
5 112 WARCHOŁ Bartek Wibatech Merx 7r 0 ELITE
6 30 ZUBENKO Mykyta PARDUS TUFO Prostějov 1509 ELITE
7 125 KOMAR MATEUSZ VOSTER UNIWHEELS TEAM 0 ELITE
8 109 JANISZEWSKI Sylwester Wibatech Merx 7r 0 ELITE
9 11 PETRUŠ Jiří TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 12841 U23
10 158 BUTS Vitaliy Team HUROM 47 ELITE
11 44 STÖHR Jan AC SPARTA PRAHA 18798 ELITE
12 65 HAMPL Petr TJ FAVORIT BRNO 17959 ELITE
13 36 KALOJÍROS Tomáš AC SPARTA PRAHA 13230 ELITE
14 69 SEKANINA Adam TJ FAVORIT BRNO 8606 ELITE
15 93 VIŠŇOVSKÝ Tomáš ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 6048 ELITE
16 159 KACZMAREK Jakub Team HUROM POL/18/02369 ELITE
17 82 NEŽERKA Václav LAWI Stars - GIANT 20090 ELITE
18 160 PIASKOWY Emanuel Team HUROM POL/18/02370 ELITE
19 127 PODLASKI MICHAŁ VOSTER UNIWHEELS TEAM 0 ELITE
20 47 HOCHMANN Jiří TEAM DUKLA PRAHA 1093 ELITE
21 74 ZECHMEISTER Tomáš TJ FAVORIT BRNO 18450 ELITE
22 24 BÁRTA Tomáš PARDUS TUFO Prostějov 11441 U23
23 20 MALIK Róbert CK Příbram - Fany GASTRO 3625 ELITE
24 28 PSZCZOLARSKI Wojciech PARDUS TUFO Prostějov POL/1800250 ELITE
25 97 OROS Samuel Dukla Banska Bystrica 6702 U23
26 12 SIRŮČEK Václav TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 8749 U23
27 13 BOUBAL Martin CK Příbram - Fany GASTRO 1341 ELITE
28 42 SCHÜHLER Tomáš AC SPARTA PRAHA 9123 ELITE
29 50 KRAUS Jan TEAM DUKLA PRAHA 17773 ELITE
30 84 VOJTĚCH Jonáš LAWI Stars - GIANT 20729 ELITE
31 27 LICHNOVSKÝ Luděk PARDUS TUFO Prostějov 18205 ELITE
32 3 KONWA Piotr ELKOV AUTHOR cycling team POL/18/00962 ELITE
33 126 NOWACZEK Mateusz VOSTER UNIWHEELS TEAM POL/18/01520 ELITE
34 45 STÖHR Pavel AC SPARTA PRAHA 18799 ELITE
35 108 MORAJKO Jacek Wibatech Merx 7r 0 ELITE
36 111 HONKISZ Adrian Wibatech Merx 7r 0 ELITE
37 81 ENDLER Filip LAWI Stars - GIANT 17981 ELITE
38 162 ANIOLKOWSKI Stanislaw Team HUROM POL/18/02372 U23
39 128 GRABIS MATEUSZ VOSTER UNIWHEELS TEAM 0 ELITE
40 37 KROTKÝ Rostislav AC SPARTA PRAHA 5694 ELITE
41 161 ZIELINSKI Kamil Team HUROM POL/18/02371 ELITE
42 124 SOBIERAJ Przemyslaw VOSTER UNIWHEELS TEAM POL/18/1901523 ELITE
43 29 TYRPEKL Karel PARDUS TUFO Prostějov 6891 U23
44 31 MĚŠŤAN Matouš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 17809 JUNIOR - II.
45 99 BELLAN Juraj Dukla Banska Bystrica 5681 U23
46 134 BUKSA Dominik FUTURE CYCLING - eD´system 13417 ELITE
47 131 SWACZYNA Petr CK FESO PETŘVALD 918 ELITE
48 5 RAJCHART Jan ELKOV AUTHOR cycling team 7437 U23
49 49 KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA 7823 U23
50 94 VLČÁK Martin Dukla Banska Bystrica 7040 U23
51 54 STRUPEK Matyáš TEAM DUKLA PRAHA 11747 U23
52 14 GRUBER Pavel CK Příbram - Fany GASTRO 13075 U23
53 68 ŘEPA Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 21568 JUNIOR - II.
54 140 VANČO Filip AŠK INTER Bratislava 7041 U23
55 43 SCHURAN Michal AC SPARTA PRAHA 18575 U23
56 64 CIHLÁŘ Adam TJ FAVORIT BRNO 20840 U23
57 55 ŠTIBINGR Matěj TEAM DUKLA PRAHA 19527 U23
58 34 FIALA Petr AC SPARTA PRAHA 18099 ELITE
59 91 BOUDNÝ Pavel ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 3891 ELITE
8 GAVENDA Jan TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 14288 U23
23 BABOR Daniel PARDUS TUFO Prostějov 10972 U23
25 DOLNÍČEK Marek PARDUS TUFO Prostějov 19611 U23
26 HNÍK Karel PARDUS TUFO Prostějov 1873 ELITE
41 RYBA Jan AC SPARTA PRAHA 14105 ELITE
53 SPUDIL Martin TEAM DUKLA PRAHA 10880 U23
67 RYBÍN Daniel TJ FAVORIT BRNO 8202 U23
98 FOLTÁN Adrián Dukla Banska Bystrica 6091 U23
132 HRADIL Jiří FORCE KCK ZLÍN 12423 ELITE
149 STLOUKAL Štěpán KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 19701 JUNIOR - II.
150 BRÁZDIL Jiří Open Cycling Academy z.s. 14539 ELITE
102 FEJES Gabor Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE 10534 ELITE
70 SOLAŘ Kryštof TJ FAVORIT BRNO 10398 U23
7 ČAPEK Tomáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 5939 U23
87 KMÍNEK Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 7825 JUNIOR - II.
85 KAŠPAR Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14364 JUNIOR - II.
163 KAŠKO David CT Firefly 7732 U23
46 SYROVÁTKA Matěj AC SPARTA PRAHA 19867 U23
114 HLOŽA CyS - Peter Sagan Academy 6501 U23
116 VOJTEK Miloš CyS - Peter Sagan Academy 7223 U23
10 BŘEZINA Jonáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 8560 U23
115 PERSON Tomáš CyS - Peter Sagan Academy 4322 U23
76 HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA 1601668 U23
133 SLAVÍK Jiří FORCE KCK ZLÍN 16169 ELITE
60 HEINRICH Lukáš TEAM FORMAN CINELLI 4157 ELITE
141 VANČO Jakub AŠK INTER Bratislava 6525 ELITE
80 STYBOR Matěj TJ KOVO PRAHA 12938 U23
22 PLEVA Jan CK Příbram - Fany GASTRO 20596 U23
106 WACHS Martin Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE 4816 ELITE
21 MODLITBA Vojtěch CK Příbram - Fany GASTRO 9819 U23
143 KODL Pavel CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 16337 ELITE
66 PROCHÁZKA Michal TJ FAVORIT BRNO 19347 U23
139 SWÁROVSKÝ Michal ALLTRAINING.CZ 5370 U23
33 ČERNÝ Jiří AC SPARTA PRAHA 100601844 ELITE
19 KUBA Karel CK Příbram - Fany GASTRO 19875 U23
52 ROZEHNAL Jan TEAM DUKLA PRAHA 20149 U23
63 ANDĚL Jan TJ FAVORIT BRNO 8331 U23
155 STAŠKO Samuel Cykloklub Schwabik 6753 U23
89 ROHÁČEK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 13172 JUNIOR - II.
73 VONEŠ Jan TJ FAVORIT BRNO 20405 JUNIOR - II.
151 ALICKUN Eduard NIEZRZESZONY POL/18/01177 ELITE
138 RYDVAL Filip ALLTRAINING.CZ 19658 U23
129 MACH Ondřej PUSKINAK.CZ 21642 U23
96 VARHAŇOVSKÝ Jakub Dukla Banska Bystrica 5579 U23
59 FIERLA Ondřej TEAM FORMAN CINELLI 18360 ELITE
61 HRACHOVINA Eduard TEAM FORMAN CINELLI 17408 ELITE
165 KARAS Juraj PROefekt Team 616106 ELITE
166 KUŠNÍR Filip PROefekt Team 7056 U23
57 KELEMEN Petr DUKLA PRAHA 18904 JUNIOR - II.
152 SCHWABIK Johann Cykloklub Schwabik 3913 ELITE
123 PARMA KRZYSZTOF VOSTER UNIWHEELS TEAM 0 ELITE
48 KABRHEL Milan TEAM DUKLA PRAHA 3713 U23
56 VAVREK Dušan TEAM DUKLA PRAHA 12190 U23
39 MALÁN Petr AC SPARTA PRAHA 14355 ELITE
79 SKOČÍK Ondřej TJ KOVO PRAHA 100602006 U23
75 BUŠEK Matyáš TJ KOVO PRAHA 10648 U23
72 ŠORM Jiří TJ FAVORIT BRNO 7794 U23
78 KOHOUT Martin TJ KOVO PRAHA 21125 U23
156 BÉREŠ Stanislav Cykloklub Schwabik 4640 ELITE
105 CHREN Martin Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE 6672 U23
135 ČER Tomáš FUTURE CYCLING - eD´system 5118 ELITE
130 PYTEL Jaromír CK FESO PETŘVALD 20268 ELITE
100 LAJCHA Juraj Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE 5468 ELITE
110 RUTKIEWICZ Marek Wibatech Merx 7r 0 ELITE
157 VASYLYUK Andriy Team HUROM 55 ELITE
83 OKROUHLICKÝ Tomáš LAWI Stars - GIANT 2581 ELITE
40 NESVEDA Jiří AC SPARTA PRAHA 3969 ELITE
148 ČECH Martin KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 14424 JUNIOR - II.
168 SZÁSZ Adam PROefekt Team 6433 U23
144 ŠTĚRBÁK Adam CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1601767 ELITE
136 SCHICHEL Jakub ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 5513 U23
164 JANIKOVSKÝ Lukáš CT Firefly 7035 U23
58 FIERLA Jan TEAM FORMAN CINELLI 13829 U23
154 LACUŠ Miroslav Cykloklub Schwabik 7777 U23
167 VALA Dušan PROefekt Team 7419 U23