Nulté mčr v neolympijském omniu Přihlašování


Odvětví
Dráha
Datum startu
02.12.2017
Datum konce
03.12.2017
Uzávěrka přihlášek
28.11.2017
Soubor ke stažení
nulte-mcr-v-neolymp.omniu.pdf
Místo konání
Praha Motol
Pořadatel závodu
TJ KOVO PRAHA
Adresa pořadatele
Nad Hliníkem 4 , 15000
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
Jaroslava Mixová
Email
mixova@kovopraha.cz
Telefon / fax
-
Stáhnout

Přihlášení závodníci

celkem 47 záznamů (Zobrazeno 1 až 47)
Příjmení a jméno UCI ID Oddíl Licence Kategorie
BÁRTA Martin 10047422876 CK BÍTOVSKÁ 21590 žáci mladší rychlostní
BARTONÍKOVÁ Veronika 10047417725 CK DACOM PHARMA KYJOV 21540 Kadetky
BITTMAN Adam 10047380743 CK BÍTOVSKÁ 21193 žáci mladší rychlostní
BÓDAY Šimon 10047318907 TJ KOVO PRAHA 20569 junior
BUŠEK Matyáš 10015528670 TJ KOVO PRAHA 10648 junior
BUŠEK Filip 10046315763 TJ KOVO PRAHA 10314 Kadet
ČÁSLAVSKÝ Matěj 10047337600 MS BIKE ACADEMY RACING 20763 žáci - starší
CHARALAMBIDIS Denis 10016144016 TJ KOVO PRAHA 9185 Muži U23
DOHNAL Filip 10004976989 CK BÍTOVSKÁ 20519 žáci - starší
DOHNAL Jakub 10047256865 TJ KOVO PRAHA 19907 Kadet
FIALA Dominik 10046314147 PROFI SPORT CHEB 10295 Kadet
FÜRBACH Miroslav 10070221819 PROFI SPORT CHEB 100601812 žáci mladší rychlostní
GOGA David 10047403880 PROFI SPORT CHEB 21407 žáci - starší
GROSSMANN David 10047374477 TJ KOVO PRAHA 21130 Kadet
HABERMANN Richard 10059648516 TJ KOVO PRAHA 1601668 Junior
HALBICH Tomáš 10047319614 PROFI SPORT CHEB 100601811 Kadet
JABORNÍKOVÁ Veronika 10047201594 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 19225 Kadetky
JANÍK David 10028268915 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21860 žáci mladší rychlostní
JEŘÁBEK Ondřej 10047379127 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21176 žáci mladší rychlostní
KOBR Robert 10047280410 CK BÍTOVSKÁ 20163 žáci mladší rychlostní
KOBR Richard 10047280309 CK BÍTOVSKÁ 20162 žáci mladší rychlostní
KOUDELKA David 10046633439 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 13493 Junior
KRULA Štěpán 10047266969 MS BIKE ACADEMY RACING 20013 žáci - starší
LUXÍK Jiří 10023528847 ASO DUKLA BRNO 19405 junior
MACÁN Karel 10046341530 TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 10577 Kadet
MACÁNOVÁ Markéta 10046446412 TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 11626 žákyně starší
MANSFELD Tadeáš 10053206302 PROFI SPORT CHEB 1601350 žáci mladší rychlostní
MAREK Adam 10047444094 PROFI SPORT CHEB 21798 Kadet
MATĚJKA Adam 10047373669 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21123 žáci - starší
MITRYCHOVÁ Michaela 10047337394 kola-bbm.cz 20760 žákyně starší
NAUGHTON Samuel 10047378925 PROFI SPORT CHEB 21174 žáci mladší rychlostní
NOVÁK Filip 10053209130 PROFI SPORT CHEB 1601355 žáci mladší rychlostní
PAPÍK Václav 10047262424 TJ KOVO PRAHA 19963 Kadet
PÁV Tadeáš 10047252118 TJ KOVO PRAHA 19857 Kadet
POLJAK Vojtěch 10047330728 SKP DUHA Lanškroun 20688 junior
REH Antonín 10047358313 TJ KOVO PRAHA 20971 Kadet
ŠILHAVÝ Daniel 10047253027 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 19871 žáci mladší rychlostní
ŠILHAVÝ Ondřej 10047315469 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 žáci mladší rychlostní
SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol 10047337192 MS BIKE ACADEMY RACING 20759 Kadetky
SPĚŠNÁ Simona 10047303143 MS BIKE ACADEMY RACING 20404 žákyně starší
ŠŤASTNÝ Jakub 10048100765 SKC Tufo Prostějov z.s. 8839 junior
ŠTIBINGR Martin 10047373467 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21121 žáci mladší rychlostní
TOUL Daniel 10047307082 TJ KOVO PRAHA 20448 Kadet
TYRPEKL Karel 10047918081 PROFI SPORT CHEB 6891 junior
VÁVRA Petr 10048001139 CK BÍTOVSKÁ 7758 žáci - starší
VOLF Martin 10047398123 MS BIKE ACADEMY RACING 21355 Kadet
ZOAITTER René 10047444195 PROFI SPORT CHEB 21799 žáci - starší
Položek na stránku: