ČP PLZEŇ - Mládež a ženy Závod s výsledky


Odvětví
Silnice
Datum startu
30.09.2017
Datum konce
30.09.2017
Uzávěrka přihlášek
20.09.2017
Soubor ke stažení
CP-Plzen-1-.pdf
Místo konání
PLZEŇ
Pořadatel závodu
Luděk Kubias
Adresa pořadatele
-
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
Luděk Kubias
Email
kubias@volny.cz
Telefon / fax
-
Stáhnout

Výsledková listina

MLADŠÍ ŽÁCI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 91 CZE20050324 KOBR Robert CK BÍTOVSKÁ 20163 ŽÁCI-mladší
2 72 CZE19700101 NOVOTNÝ Ondřej DUKLA PRAHA 20067 ŽÁCI-mladší
3 90 CZE20050324 KOBR Richard CK BÍTOVSKÁ 20162 ŽÁCI-mladší
4 50 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-mladší
5 52 CZE20050325 ŠILHAVÝ Daniel SP KOLO LOAP SPECIALIZED 19871 ŽÁCI-mladší
6 84 CZE20050424 KROC Vladimír AC SPARTA PRAHA 21548 ŽÁCI-mladší
7 99 CZE20070119 PITÁK Matěj KAH SPORT VRCHLABÍ 21598 ŽÁCI-mladší
8 77 CZE20050831 PŘIDAL Tobiáš TJ UNIČOV 21833 ŽÁCI-mladší
9 65 CZE20060303 ZAHÁLKA Štěpán CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 21399 ŽÁCI-mladší
10 86 CZE20050620 NOVÁK Filip PROFI SPORT CHEB 1601355 ŽÁCI-mladší
11 98 CZE20051025 KOHOUT Jaromír SK PETŘÍN PLZEŇ 19660 ŽÁCI-mladší
12 71 CZE20060326 VAVROUŠEK Ondřej CK Příbram - Fany GASTRO 21317 ŽÁCI-mladší
13 85 CZE20060529 ŠAFRÁNEK Ondřej AC SPARTA PRAHA 1601490 ŽÁCI-mladší
14 89 CZE20060104 BITTMAN Adam CK BÍTOVSKÁ 21193 ŽÁCI-mladší
15 48 CZE20060201 ŠTIBINGR Martin SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21121 ŽÁCI-mladší
16 53 CZE20060811 JANÍK David SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21860 ŽÁCI-mladší
17 70 CZE20060804 KUBA Filip CK Příbram - Fany GASTRO 21316 ŽÁCI-mladší
18 66 CZE20070315 NĚMEC Jakub CYKLOTEAM OSTROV 1601356 ŽÁCI-mladší
19 88 CZE20060821 SOUSTRUŽNÍK Jan MS BIKE ACADEMY RACING 1601446 ŽÁCI-mladší
20 83 CZE20070709 KERL Sebastian AUTHOR TEAM STUPNO 100601707 ŽÁCI-mladší
21 97 CZE20060113 VOLF Albert MS BIKE ACADEMY RACING 1601445 ŽÁCI-mladší
22 55 CZE20051206 HLADÍK Petr SK PETŘÍN PLZEŇ 1601667 ŽÁCI-mladší

ŽÁKYNĚ-STARŠÍ

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 78 CZE20030213 BÁRTOVÁ Gabriela SKC Tufo Prostějov z.s. 20187 ŽÁKYNĚ-starší
2 80 CZE20040309 JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ-starší
3 57 CZE20041231 SPĚŠNÁ Simona MS BIKE ACADEMY RACING 20404 ŽÁKYNĚ-starší
4 95 CZE20030425 HOJKOVÁ Štěpánka Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20620 ŽÁKYNĚ-starší
5 73 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 ŽÁKYNĚ-starší
6 76 CZE20040514 RŮŽIČKOVÁ Anna DUKLA PRAHA 21906 ŽÁKYNĚ-starší
7 69 CZE20030514 PARMOVÁ Barbora TJ STADION LOUNY 21408 ŽÁKYNĚ-starší
8 93 CZE20030222 SOBKOVÁ Sabina VRV TEAM 20205 ŽÁKYNĚ-starší
9 81 CZE20041211 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20478 ŽÁKYNĚ-starší
10 56 CZE20040614 MACÁNOVÁ Markéta TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 11626 ŽÁKYNĚ-starší
11 100 CZE20040202 RUNTOVÁ Hana TJ STADION LOUNY 21845 ŽÁKYNĚ-starší
12 64 CZE20040430 MITRYCHOVÁ Michaela kola-bbm.cz 20760 ŽÁKYNĚ-starší
13 58 CZE20030823 KŘIKAVOVÁ Šárka BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20509 ŽÁKYNĚ-starší
14 74 CZE19700101 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
15 75 CZE19700101 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší
16 67 CZE20040406 MACHANCOVÁ Andrea TJ SIGMA HRANICE 1601319 ŽÁKYNĚ-starší
17 82 CZE20040518 POULOVÁ Michaela SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20481 ŽÁKYNĚ-starší
18 96 CZE20030627 DOSTÁLOVÁ Kateřina CK DACOM PHARMA KYJOV 20158 ŽÁKYNĚ-starší
19 68 CZE20040919 MIKŠANÍKOVÁ Natálie ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 1601473 ŽÁKYNĚ-starší
20 94 CZE20041118 SMUTNÁ Anna DRAHANSKÝ SPORT TEAM 20122 ŽÁKYNĚ-starší

STARŠÍ ŽÁCI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 262 CZE20030212 ČERNÝ Filip DUKLA PRAHA 20129 ŽÁCI-starší
2 278 CZE20030327 OBDRŽÁLEK Tomáš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20290 ŽÁCI-starší
3 269 CZE19700101 KOBLÍŽEK Matyáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
4 292 CZE20030218 VÁVRA Petr CK BÍTOVSKÁ 7758 ŽÁCI-starší
5 253 CZE20040106 MÜLLER Mirek MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19954 ŽÁCI-starší
6 279 CZE20030707 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20296 ŽÁCI-starší
7 255 CZE20030314 VONDRÁČEK Jan CK Příbram - Fany GASTRO 19974 ŽÁCI-starší
8 289 CZE20030421 ŠIROKÝ Štěpán Vysočina Cycling 1601695 ŽÁCI-starší
9 263 CZE19700101 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
10 276 CZE20040315 GOGA David PROFI SPORT CHEB 21407 ŽÁCI-starší
11 261 CZE19700101 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 ŽÁCI-starší
12 297 CZE20040131 HÁK Jakub Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20967 ŽÁCI-starší
13 301 CZE20030217 HONSA Antonín ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 21078 ŽÁCI-starší
14 280 CZE20030613 SOLAŘ Albert MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19828 ŽÁCI-starší
15 266 CZE20040202 PŘIDAL Tomáš TJ UNIČOV 21516 ŽÁCI-starší
16 281 CZE20030309 KRULA Štěpán MS BIKE ACADEMY RACING 20013 ŽÁCI-starší
17 268 CZE20040223 ŠTEC Radovan SKC Tufo Prostějov z.s. 21793 ŽÁCI-starší
18 286 CZE20040820 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 19223 ŽÁCI-starší
19 293 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
20 303 CZE20170103 CÍRKVA Vojtěch TJ LOKOMOTIVA BEROUN 13936 ŽÁCI-starší
21 274 CZE20040827 KULHA Filip AC SPARTA PRAHA 21034 ŽÁCI-starší
22 254 CZE20030101 OTTA Josef CK Příbram - Fany GASTRO 21318 ŽÁCI-starší
23 287 CZE20040116 PADĚLEK Viktor TJ FAVORIT BRNO 20674 ŽÁCI-starší
24 270 CZE20040515 POKORNÝ Ondřej SKC Tufo Prostějov z.s. 100601709 ŽÁCI-starší
25 296 CZE20040526 LUKEŠ Jan Carla.Kupkolo DK. n.L. 100601712 ŽÁCI-starší
26 271 CZE20040506 VANÍČEK Šimon SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21847 ŽÁCI-starší
27 275 CZE20040315 RUBÁŠ Matouš AC SPARTA PRAHA 21595 ŽÁCI-starší
28 291 CZE20060619 MORÁVEK Michal TJ FAVORIT BRNO 1601616 ŽÁCI-starší
29 258 CZE20030718 JANAS Adam TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 21854 ŽÁCI-starší
30 277 CZE20041110 ZOAITTER René PROFI SPORT CHEB 21799 ŽÁCI-starší
31 302 CZE20030210 LOCHSCHMIDT Fabian TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 19306 ŽÁCI-starší
32 273 CZE20040921 KERL Maximilian AUTHOR TEAM STUPNO 19985 ŽÁCI-starší
33 282 CZE20030801 ČÁSLAVSKÝ Matěj MS BIKE ACADEMY RACING 20763 ŽÁCI-starší
34 257 CZE20041221 ŠVEJDAR Marek CYKLOTEAM OSTROV 1601359 ŽÁCI-starší
35 288 CZE20040322 HYTYCH Matěj TJ FAVORIT BRNO 1601569 ŽÁCI-starší
36 290 CZE20040606 ŽBÁNEK Radim TJ FAVORIT BRNO 1601570 ŽÁCI-starší
251 CZE20030822 KOVARČÍK Petr TEAM FORMAN CINELLI (VRV TEAM) 21006 ŽÁCI-starší
252 CZE20041106 HUSIČKA Radim TJ SIGMA HRANICE 20920 ŽÁCI-starší
300 CZE20030610 ŠVEHLA Michael CK DACOM PHARMA KYJOV 20160 ŽÁCI-starší

KADETKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 285 CZE20010801 JANDOVÁ Veronika TJ FAVORIT BRNO 19906 F*KADET
2 295 CZE20020831 OBOŘILOVÁ Tereza DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5594 F*KADET
3 298 CZE20010130 ŠTEFANOVÁ Kateřina Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20621 F*KADET
4 283 CZE20020107 SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol MS BIKE ACADEMY RACING 20759 F*KADET
5 260 CZE20020421 LOCHMANOVÁ Aneta MG Bike Team 21303 F*KADET
6 259 CZE20010526 SOUČKOVÁ Anna CK LOKO Rakovník 21465 F*KADET
7 256 CZE20020821 VAVERKOVÁ Kateřina COPR TJ PŘEŠTICE 21780 F*KADET
8 265 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
9 294 CZE20021002 FRITZOVÁ Aneta DRAHANSKÝ SPORT TEAM 21077 F*KADET
10 272 CZE20010202 JABORNÍKOVÁ Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV 19225 F*KADET
11 299 CZE20020715 BARTONÍKOVÁ Veronika CK DACOM PHARMA KYJOV 21540 F*KADET
12 284 CZE20010909 VAKULOVÁ Jitka ELKOV AUTHOR junior team 21117 F*KADET
13 264 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET
14 267 CZE20020821 KACALKOVÁ Vendula SKP DUHA Lanškroun 100601713 F*KADET

KADETI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 131 CZE20021029 BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14350 KADET
2 120 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA 20456 KADET
3 133 CZE20010113 KUČERA Jakub CK MTB Maraton 20253 KADET
4 105 CZE20010103 HNÍK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 5599 KADET
5 119 CZE20010529 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA 10475 KADET
6 106 CZE20010123 BOUČEK Jakub CK Příbram - Fany GASTRO 9832 KADET
7 125 CZE20010616 KOLAŘÍK Lukáš SKC Tufo Prostějov z.s. 20364 KADET
8 138 CZE20010109 REH Antonín TJ KOVO PRAHA 20971 KADET
9 128 CZE20010312 ŘEHA Filip FORCE TEAM JESENÍK 1601625 KADET
10 152 CZE20020605 LIŠKA Marek CYKLOTEAM OSTROV 19404 KADET
11 135 CZE20010317 KŘENEK Adam TJ FAVORIT BRNO 20473 KADET
12 121 CZE20011227 VOLTR Martin DUKLA PRAHA 21120 KADET
13 148 CZE20010303 RUNT Lukáš TJ STADION LOUNY 21129 KADET
14 154 CZE20010802 VITNER David TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 19308 KADET
15 136 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 KADET
16 127 CZE19700101 MÜLLER Maxim SKC Tufo Prostějov z.s. 9874 KADET
17 147 CZE20020613 ČEKAL Josef KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N (KC KOOPERATIVA Jablonec n. N.) 20418 KADET
18 156 CZE20010502 HETFLEIŠ Petr MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19696 KADET
19 103 CZE20010702 VÁVRA Erik ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 20624 KADET
20 132 CZE20020716 ZUBATÝ Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20445 KADET
21 130 CZE20010306 DOLEŽAL Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21335 KADET
22 150 CZE20011231 ŠUBRT Jan COPR TJ PŘEŠTICE 1601588 KADET
23 101 CZE20010705 ZÁTOPEK Jan TJ SIGMA HRANICE 20531 KADET
24 151 CZE20011225 HOFMEISTER Adam SK PETŘÍN PLZEŇ 9629 KADET
25 141 CZE20020730 VOLF Martin MS BIKE ACADEMY RACING 21355 KADET
26 134 CZE20011115 ROSA Marek ELKOV AUTHOR junior team 21755 KADET
27 126 CZE20010427 KONEČNÝ Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21091 KADET
28 124 CZE19700101 SMÉKAL René SKC Tufo Prostějov z.s. 20686 KADET
29 139 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
30 157 CZE20020426 KAMIEN David BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20511 KADET
31 140 CZE20010216 ŠMÍDA Michal DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5561 KADET
32 137 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 KADET
107 CZE20021202 NĚMEČEK Jakub MG Bike Team 1601371 KADET
143 CZE20020218 KOPELENT David ALLTRAINING.CZ 100601711 KADET

ŽENY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 112 CZE19860109 MACHAČOVÁ Jarmila TEAM DUKLA PRAHA 2928 Elite ženy
2 116 VAN NECK (TEAM DUKLA PRAHA) 41199 Elite ženy
3 115 CZE19700101 NEUMANOVÁ Tereza TEAM DUKLA PRAHA 11800 Elite ženy
4 113 CZE19960629 KORVASOVÁ Tereza TEAM DUKLA PRAHA 20723 Elite ženy
5 114 CZE19700101 KOHOUTKOVÁ Kateřina TEAM DUKLA PRAHA 20313 Elite ženy
6 111 CZE19910707 HOCHMANN Lucie TEAM DUKLA PRAHA 17734 Elite ženy
7 149 CZE19880312 ZADÁKOVÁ Klára SportRaces-Isaac Team 1601764 Elite ženy
8 110 CZE19811202 VORÁČOVÁ Naďa TJ UNIČOV 20417 Elite ženy
9 104 CZE19960802 MUDŘÍKOVÁ Kateřina ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 11271 Elite ženy
10 153 CZE19830915 DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ Šárka MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 100601706 Elite ženy
11 155 CZE19880523 KUČEROVÁ Božena kola-bbm.cz 12956 Elite ženy
12 144 CZE19920515 NOVÁKOVÁ Martina TEAM LOUNY 100601738 Elite ženy
109 CZE19970910 ČUNDERLOVÁ Daniela TJ UNIČOV 21517 Elite ženy
145 CZE19980716 MATERNOVÁ Kateřina TEAM LOUNY 21570 Elite ženy

JUNIORKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 118 CZE20000901 ŠEVČÍKOVÁ Petra TEAM DUKLA PRAHA 20147 F*JUNIOR
2 122 CZE20000314 HÁJKOVÁ Markéta SKP DUHA Lanškroun 10902 F*JUNIOR
3 158 CZE19990208 CETKOVSKÁ Ema SKC Tufo Prostějov z.s. 12285 F*JUNIOR
4 117 CZE19990407 DŽERENGOVÁ Barbora TEAM DUKLA PRAHA 13675 F*JUNIOR
5 146 CZE20001213 JANŮ Kamila ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 19819 F*JUNIOR
123 CZE19991226 OBSTOVÁ Kateřina SKP DUHA Lanškroun 1601489 F*JUNIOR
108 CZE20000330 HEŘMANOVSKÁ Hana TJ UNIČOV 5222 F*JUNIOR
129 CZE19990925 VALUCHOVÁ Natálie SKC Tufo Prostějov z.s. 19562 F*JUNIOR
142 CZE19990813 ŠABAKOVÁ Klára TJ LOKOMOTIVA BEROUN 20440 F*JUNIOR

JUNIOŘI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 33 CZE19990422 SEDLÁČEK Vojtěch CK Příbram - Fany GASTRO 20203 JUNIOR
2 44 CZE19991017 PALIČKA Hynek TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM (ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ) 12985 JUNIOR
3 27 CZE19990428 BÁRTA Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. 11441 JUNIOR
4 42 CZE20001220 KULHÁNEK David CK MTB Maraton 21108 JUNIOR
5 45 CZE19991107 DOLNÍČEK Marek TJ FAVORIT BRNO 19611 JUNIOR
6 35 CZE19990814 KLABOUCH Petr VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 7815 JUNIOR
7 60 CZE19990807 ANDĚL Jan BIKE 2000 8331 JUNIOR
8 63 CZE19991217 JAKOUBEK Tomáš KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N (KC KOOPERATIVA Jablonec n. N.) 21794 JUNIOR
9 36 CZE20001126 HULA Robert TJ LOKOMOTIVA BEROUN 21578 JUNIOR
10 47 CZE19990814 TYRPEKL Karel PROFI SPORT CHEB 6891 JUNIOR
11 62 CZE20000421 VOLF Michal COPR TJ PŘEŠTICE 1601589 JUNIOR
12 32 CZE20000812 MĚŠŤAN Matouš SKC Tufo Prostějov z.s. (CK Příbram - Fany GASTRO) 17809 JUNIOR
13 21 CZE20000223 ROHÁČEK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 13172 JUNIOR
14 28 CZE20001120 KOSTIHA Antonín SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. 13290 JUNIOR
15 20 CZE20000911 KMÍNEK Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 7825 JUNIOR
16 59 CZE20001206 HRDINA Štěpán SKP DUHA Lanškroun 100601633 JUNIOR
17 39 CZE19990318 ROZEHNAL Jan DUKLA PRAHA 20149 JUNIOR
18 16 CZE19990916 HAUF Jan SKP DUHA Lanškroun 20687 JUNIOR
19 34 CZE19990421 ZIKMUND Tomáš CK Příbram - Fany GASTRO 21659 JUNIOR
20 17 CZE20000704 MICHAL Daniel SKP DUHA Lanškroun 10728 JUNIOR
21 31 CZE19990602 KUBA Karel CK Příbram - Fany GASTRO 19875 JUNIOR
22 11 CZE20000515 HONSA František ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 19683 JUNIOR
12 CZE20001026 ANDRLE David ELKOV AUTHOR junior team 8356 JUNIOR
15 CZE20001218 JAROŠ Václav ELKOV AUTHOR junior team 19337 JUNIOR
18 CZE20000328 ROTTER Michal SKP DUHA Lanškroun 10354 JUNIOR
19 CZE20001025 KLIMEK David MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19957 JUNIOR
22 CZE19990501 RYBÍN Daniel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 8202 JUNIOR
23 CZE20000812 ŠNOBL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21453 JUNIOR
25 CZE19991218 HOLUBOVSKÝ Ondřej TJ STADION LOUNY 12235 JUNIOR
30 CZE20000625 PILEČEK Jakub Polartec - Fundación Alberto Contador team 19555 JUNIOR
43 CZE20170102 MIKŠANÍK Vladimír ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 20099 JUNIOR
49 CZE19990320 BUŠEK Matyáš TJ KOVO PRAHA 10648 JUNIOR
51 CZE19990505 SOLAŘ Kryštof EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 10398 JUNIOR
61 CZE20001213 SKŘIČKA David AUTHOR TEAM STUPNO 21550 JUNIOR

ŽÁKYNĚ-MLADŠÍ

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 79 CZE19700101 MÜLLEROVÁ Patricie SKC Tufo Prostějov z.s. 21379 ŽÁKYNĚ-mladší
2 54 CZE20050202 KOTLÍKOVÁ Adéla CK LOKO Rakovník 21468 ŽÁKYNĚ-mladší
3 92 CZE20050710 ČERNÁ Hana DRAHANSKÝ SPORT TEAM 21330 ŽÁKYNĚ-mladší
4 87 CZE20050823 ČERNÁ Kateřina PROFI SPORT CHEB 1601353 ŽÁKYNĚ-mladší