1. ČP ZBRASLAV Závod s výsledky


Odvětví
Silnice
Datum startu
09.04.2017
Datum konce
09.04.2017
Uzávěrka přihlášek
06.04.2017
Soubor ke stažení
rozpis-CP-Zbraslav-6-.pdf
Místo konání
ZBRASLAV U BRNA
Pořadatel závodu
TJ FAVORIT BRNO
Adresa pořadatele
-
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
Zdeněk Valenta
Email
favorit.brno@cbox.cz
Telefon / fax
-
Stáhnout

Výsledková listina

MLADŠÍ ŽÁCI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 107 CZE20050324 KOBR Richard CK BÍTOVSKÁ 20162 ŽÁCI-mladší
2 123 CZE20051025 KOHOUT Jaromír SK PETŘÍN PLZEŇ 19660 ŽÁCI-mladší
3 106 CZE20050324 KOBR Robert CK BÍTOVSKÁ 20163 ŽÁCI-mladší
4 120 CZE20070721 RIEGER Marek MTB SPARTAK VRCHLABÍ 21509 ŽÁCI-mladší
5 137 CZE20050831 PŘIDAL Tobiáš TJ UNIČOV 21833 ŽÁCI-mladší
6 101 CZE20050524 ZVĚDĚLÍK Ondřej ACS DRAK VRBNO 21745 ŽÁCI-mladší
7 111 CZE20060326 VAVROUŠEK Ondřej CK Příbram - Fany GASTRO 21317 ŽÁCI-mladší
8 115 CZE20070119 PITÁK Matěj KAH SPORT VRCHLABÍ 21598 ŽÁCI-mladší
9 112 CZE20060303 ZAHÁLKA Štěpán CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 21399 ŽÁCI-mladší
10 118 CZE20060627 KNIHA Petr KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 1601379 ŽÁCI-mladší
11 103 CZE20060104 BITTMAN Adam CK BÍTOVSKÁ 21193 ŽÁCI-mladší
12 139 CZE20051006 HRDLIČKA Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ (MERIDA MAPEI Kaňkovský) 1601669 ŽÁCI-mladší
13 131 SVK20060928 VAVRO Kristián TJ FAVORIT BRNO 1601364 ŽÁCI-mladší
14 132 CZE20051007 OPLUŠTIL Ivo TJ FAVORIT BRNO 1601368 ŽÁCI-mladší
15 130 CZE20060801 ZVEJŠKA Jakub TJ FAVORIT BRNO 1601365 ŽÁCI-mladší
16 135 CZE20060723 ZEDNÍK Jiří TJ STADION LOUNY 21844 ŽÁCI-mladší
17 126 CZE20050902 MINAŘÍK Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21878 ŽÁCI-mladší
18 127 CZE20050918 KANÓCZ Martin TEAM FORMAN CINELLI 1601332 ŽÁCI-mladší
19 129 CZE20050528 KYZLINK Richard TJ FAVORIT BRNO 1601367 ŽÁCI-mladší
20 138 CZE20051104 NOVÁČEK Matyáš TJ STADION LOUNY 21843 ŽÁCI-mladší
21 124 CZE19700101 JURICA Samuel SKC Tufo Prostějov z.s. 21371 ŽÁCI-mladší
22 109 CZE20050222 JEŽEK David CK DACOM PHARMA KYJOV 1601415 ŽÁCI-mladší
23 110 CZE20060804 KUBA Filip CK Příbram - Fany GASTRO 21316 ŽÁCI-mladší
24 128 CZE20050322 KARÁSEK David TJ FAVORIT BRNO 13722 ŽÁCI-mladší

ŽÁKYNĚ

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 174 CZE20030213 BÁRTOVÁ Gabriela SKC Tufo Prostějov z.s. 20187 ŽÁKYNĚ-starší
2 163 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 ŽÁKYNĚ-starší
3 156 CZE20050509 RADOVÁ Daniela CYKLOKLUB BENEŠOV 20851 ŽÁKYNĚ-starší
4 169 CZE20030425 HOJKOVÁ Štěpánka Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20620 ŽÁKYNĚ-starší
5 187 CZE20031218 PROŠKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY 21409 ŽÁKYNĚ-starší
6 177 CZE20040309 JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ-starší
7 154 CZE19700101 MÜLLEROVÁ Patricie SKC Tufo Prostějov z.s. 21379 ŽÁKYNĚ-starší
8 164 CZE19700101 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
9 176 CZE20031112 ORÁLKOVÁ Kamila SKP DUHA Lanškroun 21401 ŽÁKYNĚ-starší
10 186 CZE20030514 PARMOVÁ Barbora TJ STADION LOUNY 21408 ŽÁKYNĚ-starší
11 183 CZE20040614 MACÁNOVÁ Markéta TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 11626 ŽÁKYNĚ-starší
12 185 CZE20030109 DUCHKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY 21128 ŽÁKYNĚ-starší
13 160 CZE20030604 BRTNÍČKOVÁ Michaela 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 21336 ŽÁKYNĚ-starší
14 167 CZE20050420 NAVRKALOVÁ Nikola ETHIC SPORT 21525 ŽÁKYNĚ-starší
15 165 CZE19700101 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší
16 159 CZE20041118 SMUTNÁ Anna DRAHANSKÝ SPORT TEAM 20122 ŽÁKYNĚ-starší
17 179 CZE20040518 POULOVÁ Michaela SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20481 ŽÁKYNĚ-starší
18 178 CZE20041211 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20478 ŽÁKYNĚ-starší
19 175 CZE19700101 ZICHOVÁ Aneta SKC Tufo Prostějov z.s. 21380 ŽÁKYNĚ-starší
20 170 CZE20030831 KNIHOVÁ Kateřina KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 1601380 ŽÁKYNĚ-starší
21 158 CZE20051122 SMUDALOVÁ Pavla ACS DRAK VRBNO 21744 ŽÁKYNĚ-starší
22 188 CZE20040202 RUNTOVÁ Hana TJ STADION LOUNY 21845 ŽÁKYNĚ-starší
23 189 CZE20030222 SOBKOVÁ Sabina VRV TEAM 20205 ŽÁKYNĚ-starší
24 184 CZE20040406 MACHANCOVÁ Andrea TJ SIGMA HRANICE 1601319 ŽÁKYNĚ-starší
25 155 CZE19700101 GRULICHOVÁ Eliška SKC Tufo Prostějov z.s. 21376 ŽÁKYNĚ-starší
26 190 CZE20031217 ORSÁGOVÁ Štěpánka BIKE PRO RACING 1601630 ŽÁKYNĚ-starší
27 181 CZE20030116 HOLÁŠKOVÁ Justýna TEAM FORMAN CINELLI 1601331 ŽÁKYNĚ-starší
28 180 CZE20060323 DUBCOVÁ Štěpánka TEAM FORMAN CINELLI 1601333 ŽÁKYNĚ-starší
29 150 CZE20050710 ČERNÁ Hana DRAHANSKÝ SPORT TEAM 21330 ŽÁKYNĚ-starší
30 151 CZE20060523 BEZDÍČKOVÁ Dominika Biketrial Blansko 21670 ŽÁKYNĚ-starší
31 171 CZE20040811 VINKLÁRKOVÁ Marie MG Bike Team 20552 ŽÁKYNĚ-starší
32 157 CZE20060220 MÍČKOVÁ Magdaléna ACS DRAK VRBNO 21247 ŽÁKYNĚ-starší
33 161 CZE20041208 MLYNÁŘOVÁ Kateřina ACS DRAK VRBNO 21249 ŽÁKYNĚ-starší
34 153 CZE20060825 JADRNÁ Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21267 ŽÁKYNĚ-starší
35 152 CZE20050213 HERMANOVÁ Adéla SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20480 ŽÁKYNĚ-starší
36 172 CZE20030529 KOLÁŘOVÁ Kristýna MORAVEC Team 20116 ŽÁKYNĚ-starší
37 182 CZE20060227 KUNCOVÁ Barbora TJ FAVORIT BRNO 1601366 ŽÁKYNĚ-starší

STARŠÍ ŽÁCI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 13 CZE20030212 ČERNÝ Filip DUKLA PRAHA 20129 ŽÁCI-starší
2 24 CZE20030327 OBDRŽÁLEK Tomáš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20290 ŽÁCI-starší
4 9 CZE20030101 OTTA Josef CK Příbram - Fany GASTRO 21318 ŽÁCI-starší
5 17 CZE20040131 HÁK Jakub Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20967 ŽÁCI-starší
6 1 CZE20031104 DUBČÁK Pavel 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 20578 ŽÁCI-starší
7 5 CZE20030218 VÁVRA Petr CK BÍTOVSKÁ 7758 ŽÁCI-starší
8 55 CZE20040322 MRÁZ Daniel TJ UNIČOV 20787 ŽÁCI-starší
9 14 CZE19700101 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 ŽÁCI-starší
10 25 CZE20030613 SOLAŘ Albert MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19828 ŽÁCI-starší
11 21 CZE20030112 VEVERKA Václav KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21788 ŽÁCI-starší
12 12 CZE19700101 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
13 57 CZE20040202 PŘIDAL Tomáš TJ UNIČOV 21516 ŽÁCI-starší
14 44 CZE20040820 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 19223 ŽÁCI-starší
15 50 CZE20041106 HUSIČKA Radim TJ SIGMA HRANICE 20920 ŽÁCI-starší
16 26 CZE20030707 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20296 ŽÁCI-starší
17 63 CZE20030128 JELÍNEK Marek CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. (Cyklo Kučera Elite Team) 20247 ŽÁCI-starší
18 23 CZE20040106 MÜLLER Mirek MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19954 ŽÁCI-starší
19 22 CZE20030909 KAŇKOVSKÝ Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19344 ŽÁCI-starší
20 45 CZE20040606 ŽBÁNEK Radim TJ FAVORIT BRNO 1601570 ŽÁCI-starší
21 28 CZE20040315 GOGA David PROFI SPORT CHEB 21407 ŽÁCI-starší
22 2 CZE20040517 CHOVANEC Tomáš 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 20554 ŽÁCI-starší
23 51 CZE20030827 ČERVÍČEK David TJ STADION LOUNY 19813 ŽÁCI-starší
24 62 CZE20030421 ŠIROKÝ Štěpán Vysočina Cycling 1601695 ŽÁCI-starší
25 42 CZE20040116 PADĚLEK Viktor TJ FAVORIT BRNO 20674 ŽÁCI-starší
26 8 CZE20030610 ŠVEHLA Michael CK DACOM PHARMA KYJOV 20160 ŽÁCI-starší
27 32 CZE20040513 STANĚK Jakub SK PETŘÍN PLZEŇ 20171 ŽÁCI-starší
28 20 CZE20041022 PÁVEK Matyáš KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21600 ŽÁCI-starší
29 33 CZE20030123 POLANSKÝ Daniel SKC Tufo Prostějov z.s. 19292 ŽÁCI-starší
30 4 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
31 36 CZE19700101 KOBLÍŽEK Matyáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
32 27 CZE20031215 LETEV Marek MG Bike Team 20437 ŽÁCI-starší
33 66 DRKL Felix (NÖ RAD UNION) 100219 ŽÁCI-starší
34 15 CZE20040322 ADÁMEK Martin FORCE TEAM JESENÍK 19979 ŽÁCI-starší
35 64 CZE20030324 VAKOČ Martin SK VELO PRAHA 19894 ŽÁCI-starší
36 10 CZE20030314 VONDRÁČEK Jan CK Příbram - Fany GASTRO 19974 ŽÁCI-starší
37 49 CZE20170103 CÍRKVA Vojtěch TJ LOKOMOTIVA BEROUN 13936 ŽÁCI-starší
38 16 CZE20040311 KRESTA Vojtěch FORCE TEAM JESENÍK 20534 ŽÁCI-starší
39 39 CZE20040506 VANÍČEK Šimon SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21847 ŽÁCI-starší
40 46 CZE20041001 JANÍČEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 21767 ŽÁCI-starší
41 52 CZE20031009 HEZINA Milan TJ STADION LOUNY 21412 ŽÁCI-starší
42 30 CZE20040315 SVĚRKOT Šimon SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 20096 ŽÁCI-starší
43 58 CZE20030527 SVOBODA Pavel VOKOLEK - CYCLING - TEAM 20895 ŽÁCI-starší
44 40 CZE20041108 BAUER Tomáš TJ FAVORIT BRNO 1601566 ŽÁCI-starší
45 38 CZE20040429 VAJBAR Jakub SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20479 ŽÁCI-starší
46 65 CZE20041029 VOLF Pavel CK MTB Maraton (MTB Maraton) 21019 ŽÁCI-starší
47 43 CZE20030926 SOTOLÁŘ Michal TJ FAVORIT BRNO 21644 ŽÁCI-starší
48 3 CZE20030825 ŽUREK Jakub BIKE PRO RACING 20207 ŽÁCI-starší
49 60 CZE20040429 RŮŽIČKA Ondřej VRV TEAM 20910 ŽÁCI-starší
50 7 CZE20030808 ROHOŘA Roman CK DACOM PHARMA KYJOV 1601416 ŽÁCI-starší
51 6 CZE20040712 KNÁPEK František CK DACOM PHARMA KYJOV 21541 ŽÁCI-starší
52 48 CZE20040327 MALÁŠEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 1601567 ŽÁCI-starší
53 41 CZE20040322 HYTYCH Matěj TJ FAVORIT BRNO 1601569 ŽÁCI-starší
54 35 CZE20041214 RESCH Samuel SKC Tufo Prostějov z.s. 1601391 ŽÁCI-starší
55 34 CZE20040223 ŠTEC Radovan SKC Tufo Prostějov z.s. 21793 ŽÁCI-starší
56 56 CZE20030716 ZAJÍČEK Ondřej TJ UNIČOV 21515 ŽÁCI-starší
57 69 CZE20040901 MAZEL Ondřej Bike Team Vyškov 1601547 ŽÁCI-starší

KADETKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 83 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
2 92 CZE20010801 JANDOVÁ Veronika TJ FAVORIT BRNO 19906 F*KADET
3 78 CZE20010526 SOUČKOVÁ Anna CK LOKO Rakovník 21465 F*KADET
4 81 CZE20020831 OBOŘILOVÁ Tereza DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5594 F*KADET
5 88 CZE20010130 ŠTEFANOVÁ Kateřina Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20621 F*KADET
6 89 CZE20020421 LOCHMANOVÁ Aneta MG Bike Team 21303 F*KADET
7 85 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET
8 84 CZE20011110 DOTZAUEROVÁ Klára DUKLA PRAHA 21831 F*KADET
9 77 CZE20020325 WEGLARZOVÁ Krystina CK FESO PETŘVALD 1601440 F*KADET
10 82 CZE20021002 FRITZOVÁ Aneta DRAHANSKÝ SPORT TEAM 21077 F*KADET
11 75 CZE20010214 PRCHALOVÁ Libuše 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 20553 F*KADET
12 76 CZE20020715 BARTONÍKOVÁ Veronika CK DACOM PHARMA KYJOV 21540 F*KADET
13 90 CZE20010202 JABORNÍKOVÁ Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV 19225 F*KADET
14 80 CZE20011031 PLCHOVÁ Pavlína Cyklo Bendl 20834 F*KADET
15 86 CZE20010909 VAKULOVÁ Jitka ELKOV AUTHOR junior team 21117 F*KADET
16 79 CZE20010322 BOCZANOVÁ Nikola CK Šluknovsko 21228 F*KADET
17 87 CZE20010403 GROHMANOVÁ Veronika FORCE TEAM JESENÍK 1601623 F*KADET
18 91 CZE20000312 ZIKMUNDOVÁ Aneta TEAM LOUNY 21572 F*KADET
19 168 CZE20020928 NAVRKALOVÁ Michaela ETHIC SPORT 21098 F*KADET

KADETI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 21 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA 20456 KADET
2 28 CZE20021029 BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14350 KADET
3 60 CZE20010303 RUNT Lukáš TJ STADION LOUNY 21129 KADET
4 12 CZE20010717 ŤOUPALÍK Jakub CYCLING ACADEMY TÁBOR 20127 KADET
5 13 CZE20020801 ZATLOUKAL Jan CYKLO TEAM KOLARNA 19923 KADET
6 14 CZE20020605 LIŠKA Marek CYKLOTEAM OSTROV 19404 KADET
7 31 CZE20020110 HRDLIČKA Aleš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21099 KADET
8 9 CZE20010123 BOUČEK Jakub CK Příbram - Fany GASTRO 9832 KADET
9 46 CZE20010317 KŘENEK Adam TJ FAVORIT BRNO 20473 KADET
10 8 CZE20010113 KUČERA Jakub CK MTB Maraton 20253 KADET
11 40 CZE20010616 KOLAŘÍK Lukáš SKC Tufo Prostějov z.s. 20364 KADET
12 20 CZE20010529 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA 10475 KADET
13 24 CZE20010312 ŘEHA Filip FORCE TEAM JESENÍK 1601625 KADET
14 30 CZE20010103 HNÍK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 5599 KADET
15 56 CZE20010802 VITNER David TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 19308 KADET
16 3 CZE20010705 STOČEK Bruno IVAR CS - AUTHOR TEAM (BIKE 2000) 9844 KADET
17 2 CZE20010501 PONÍŽIL Karel 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 19965 KADET
18 68 CZE20020610 BREDLER Matyáš Jiří KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 19903 KADET
19 25 CZE20011028 NĚMEC Patrik Jaroslav Kulhavy Cycling Team 19756 KADET
20 6 CZE20011123 SWACZYNA Tomáš CK FESO PETŘVALD 20072 KADET
21 69 CZE20020320 ŠINDELÁŘ Jan MORAVEC Team 19698 KADET
22 4 CZE20020522 ŽVAK Daniel BIKE PRO RACING 19561 KADET
23 29 CZE20010502 HETFLEIŠ Petr MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19696 KADET
24 48 CZE20010218 MICHAL Jakub TJ FAVORIT BRNO 19610 KADET
25 39 CZE20010427 KONEČNÝ Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21091 KADET
26 38 CZE19700101 SMÉKAL René SKC Tufo Prostějov z.s. 20686 KADET
27 22 CZE20011227 VOLTR Martin DUKLA PRAHA 21120 KADET
28 37 CZE20010115 SLANINA Filip PROFI SPORT CHEB 1601348 KADET
29 42 CZE19700101 MÜLLER Maxim SKC Tufo Prostějov z.s. 9874 KADET
30 33 CZE20020406 ŘEHÁK Martin SKC Tufo Prostějov z.s. (MG Bike Team) 21418 KADET
31 26 CZE20020518 BŘEZNA Vojtěch KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 6915 KADET
32 27 CZE20020613 ČEKAL Josef KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 20418 KADET
33 51 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 KADET
34 58 CZE20010705 ZÁTOPEK Jan TJ SIGMA HRANICE 20531 KADET
35 10 CZE20021122 PAPÍK Václav TJ KOVO PRAHA (CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY) 19963 KADET
36 45 CZE20010616 KADLEC Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 20474 KADET
37 23 CZE20011226 ŠTĚPÁNEK Marek DUKLA PRAHA 21907 KADET
38 57 CZE20020413 MACÁN Karel TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 10577 KADET
39 32 CZE20020716 ZUBATÝ Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20445 KADET
40 43 CZE20011006 LEIER Filip SKP DUHA Lanškroun 21403 KADET
41 55 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
42 59 CZE20021229 ČÍŽEK Vojtěch TJ STADION LOUNY 21846 KADET
43 49 CZE20010414 GÖRNER Dominik TJ FAVORIT BRNO 1601619 KADET
44 63 CZE20020519 MASAŘ Jan VRV TEAM 21051 KADET
45 7 CZE20010324 KOTRA Vojtěch CK FESO PETŘVALD 20714 KADET
46 19 CZE20010216 ŠMÍDA Michal DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5561 KADET
47 36 CZE20021002 MAREK Adam PROFI SPORT CHEB 21798 KADET
48 41 CZE20010903 BURÁŇ Filip SKC Tufo Prostějov z.s. 21679 KADET
49 44 CZE20010306 DOLEŽAL Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21335 KADET
50 61 CZE20021127 STRUHÁR Semi TJ UNIČOV 21514 KADET
51 52 CZE20010611 GROSSMANN David TJ KOVO PRAHA 21130 KADET
52 16 CZE20010502 ZAHAJSKÝ Radek ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21142 KADET
53 5 CZE20020411 HURÁČ Vojtěch CK FESO PETŘVALD 13517 KADET
54 1 CZE20020921 HLAVA Tomáš 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 20576 KADET
56 34 CZE20021202 NĚMEČEK Jakub MG Bike Team 1601371 KADET
57 17 CZE20010916 STIBAL Adam CYCLING ACADEMY TÁBOR (ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR) 21805 KADET
58 18 CZE20010608 CAMRDA Karel ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 1601327 KADET
59 53 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 KADET
60 15 CZE20020906 RAČAN David ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21904 KADET
61 64 CZE20020602 MOLÁK Dominik Vysočina Cycling 20928 KADET

ŽENY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 141 CZE19830420 HAVLÍKOVÁ Pavla KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 5778 Elite ženy
2 140 CZE19970131 BAJGEROVÁ Nikola ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS (KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N) 9931 Elite ženy
4 218 VAN NECK (Dukla Praha) 41199 Elite ženy
5 147 CZE19700101 KOHOUTKOVÁ Kateřina TEAM DUKLA PRAHA 20313 Elite ženy
6 145 CZE19890131 GARGELOVÁ Tereza IN - LIFE cycling team (PUSKINAK.CZ) 20109 Elite ženy
7 149 CZE19700101 NEUMANOVÁ Tereza TEAM DUKLA PRAHA 11800 Elite ženy
8 148 CZE19960629 KORVASOVÁ Tereza TEAM DUKLA PRAHA 20723 Elite ženy
9 213 CZE19811202 VORÁČOVÁ Naďa TJ UNIČOV 20417 Elite ženy
10 211 CZE19980919 KOCLÍŘOVÁ Adéla TJ KOVO PRAHA 20754 Elite ženy
11 210 CZE19830806 MRKVICOVÁ Veronika TJ FAVORIT BRNO 10478 Elite ženy
12 215 CZE19960102 VANÍČKOVÁ Elena TJ UNIČOV 13863 Elite ženy
13 142 CZE19880523 KUČEROVÁ Božena kola-bbm.cz 12956 Elite ženy
14 138 CZE19930813 MIKULÁŠKOVÁ Martina TEAM DUKLA PRAHA (ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR) 13265 Elite ženy
15 143 CZE19971012 KLIMKOVÁ Adriana MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19958 Elite ženy
16 132 CZE19971118 LHOTÁKOVÁ Anežka ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 21038 Elite ženy
17 134 CZE19960802 MUDŘÍKOVÁ Kateřina ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ (CK FESO PETŘVALD) 11271 Elite ženy
18 131 CZE19870101 FABIÁNOVÁ Iva ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 21625 Elite ženy
19 144 CZE19940903 VALENTOVÁ Tereza PUSKINAK.CZ 10873 Elite ženy
20 214 CZE19970910 ČUNDERLOVÁ Daniela TJ UNIČOV 21517 Elite ženy
21 146 CZE19890923 KOTALOVÁ Veronika PUSKINAK.CZ 7753 Elite ženy
22 135 CZE19900410 DOSPĚLOVÁ Lucie CK Šluknovsko 21226 Elite ženy

JUNIORKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 115 CZE20000901 ŠEVČÍKOVÁ Petra TEAM DUKLA PRAHA 20147 F*JUNIOR
2 105 CZE20001213 JANŮ Kamila ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR (KH Tour - BH Bikes team) 19819 F*JUNIOR
3 106 CZE19990208 CETKOVSKÁ Ema SKC Tufo Prostějov z.s. 12285 F*JUNIOR
4 113 CZE19990407 DŽERENGOVÁ Barbora TEAM DUKLA PRAHA 13675 F*JUNIOR
5 103 CZE19990825 ŠVIHÁLKOVÁ Tereza KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 20128 F*JUNIOR
6 111 CZE20000314 HÁJKOVÁ Markéta SKP DUHA Lanškroun 10902 F*JUNIOR
7 107 CZE19990520 BOHATÁ Anna SKC Tufo Prostějov z.s. 21073 F*JUNIOR
8 108 CZE19990925 VALUCHOVÁ Natálie SKC Tufo Prostějov z.s. 19562 F*JUNIOR
9 112 CZE20000512 PAVELKOVÁ Klára SUPERIOR RIDERS 1601586 F*JUNIOR
10 117 CZE19990813 ŠABAKOVÁ Klára TJ LOKOMOTIVA BEROUN 20440 F*JUNIOR
11 109 CZE19990915 DOSEDĚLOVÁ Tereza SKC Tufo Prostějov z.s. 20563 F*JUNIOR
12 114 CZE19990408 JIROUŠKOVÁ Eva TEAM DUKLA PRAHA 20543 F*JUNIOR
13 118 CZE20000330 HEŘMANOVSKÁ Hana TJ UNIČOV 5222 F*JUNIOR
14 120 CZE20000312 ZIKMUNDOVÁ Aneta TEAM LOUNY 21572 F*JUNIOR
15 101 CZE20000723 SOUČKOVÁ Celestýna ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 11991 F*JUNIOR
16 110 CZE19991226 OBSTOVÁ Kateřina SKP DUHA Lanškroun 1601489 F*JUNIOR

JUNIOŘI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 8 CZE20000812 MĚŠŤAN Matouš SKC Tufo Prostějov z.s. (CK Příbram - Fany GASTRO) 17809 JUNIOR
2 30 CZE19991001 VANÍČEK Šimon EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 10306 JUNIOR
3 35 CZE19700101 ČECH Martin KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 14424 JUNIOR
4 40 CZE20000911 KMÍNEK Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 7825 JUNIOR
5 16 CZE19990209 HONZÁK David ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 14334 JUNIOR
6 55 CZE19991107 DOLNÍČEK Marek TJ FAVORIT BRNO 19611 JUNIOR
7 4 CZE20001220 KULHÁNEK David CK MTB Maraton 21108 JUNIOR
8 14 CZE19990803 BURGSTALLER Jan ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 19868 JUNIOR
9 58 CZE19990321 PROCHÁZKA Michal TJ FAVORIT BRNO 19347 JUNIOR
11 44 CZE19990814 TYRPEKL Karel PROFI SPORT CHEB 6891 JUNIOR
12 53 CZE19990916 HAUF Jan SKP DUHA Lanškroun 20687 JUNIOR
13 26 CZE19991009 HOLFEUER Dan ELKOV AUTHOR junior team 20258 JUNIOR
14 12 CZE20001123 ŘÍMAN Jakub CYKLO TEAM KOLARNA 9920 JUNIOR
15 22 CZE19990318 ROZEHNAL Jan DUKLA PRAHA 20149 JUNIOR
16 11 CZE19991205 SYROVÁTKA Matěj CYCLING ACADEMY TÁBOR 19867 JUNIOR
17 20 CZE19990122 KABRHEL Milan DUKLA PRAHA 3713 JUNIOR
18 60 CZE20000814 ŘEPA Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 21568 JUNIOR
19 66 CZE20001126 HULA Robert TJ LOKOMOTIVA BEROUN 21578 JUNIOR
20 32 CZE19990902 MALÍNEK Lukáš FORCE TEAM JESENÍK 20672 JUNIOR
21 51 CZE20000704 MICHAL Daniel SKP DUHA Lanškroun 10728 JUNIOR
22 50 CZE20000922 KUŠKA Viktor SKC Tufo Prostějov z.s. 1601285 JUNIOR
23 57 CZE20001001 MRKVA Filip TJ FAVORIT BRNO 21494 JUNIOR
24 64 CZE19990320 BUŠEK Matyáš TJ KOVO PRAHA 10648 JUNIOR
25 24 CZE20001026 ANDRLE David ELKOV AUTHOR junior team 8356 JUNIOR
26 19 CZE20000107 VÍTKOVSKÝ Josef DUKLA PRAHA 19890 JUNIOR
27 7 CZE19990602 KUBA Karel CK Příbram - Fany GASTRO 19875 JUNIOR
28 6 CZE19990212 ČEJKA Daniel CK MTB Maraton 20256 JUNIOR
29 61 CZE19990228 VAVREK Dušan TJ FAVORIT BRNO 12190 JUNIOR
30 21 CZE20001118 KELEMEN Petr DUKLA PRAHA 18904 JUNIOR
31 39 CZE20001025 KLIMEK David MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19957 JUNIOR
32 15 CZE20000825 DOLEŽAL Adam ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21627 JUNIOR
33 13 CZE20000630 ARLT Karel ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 14473 JUNIOR
35 31 CZE20000506 BRÁBLÍK Martin FORCE TEAM JESENÍK 21639 JUNIOR
36 27 CZE20001218 JAROŠ Václav ELKOV AUTHOR junior team 19337 JUNIOR
37 5 CZE19990825 PRADÁČ Michal CK MTB Maraton 20893 JUNIOR
38 45 CZE20001120 KOSTIHA Antonín SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC TUFO PROSTĚJOV) 13290 JUNIOR
39 43 CZE20000812 ŠNOBL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21453 JUNIOR
40 65 CZE19990614 STYBOR Matěj TJ KOVO PRAHA 12938 JUNIOR
41 74 CZE19990329 HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA 1601668 JUNIOR
42 1 CZE19990705 SRBECKÝ Filip ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 21958 JUNIOR
43 2 CZE19991004 MOJŽÍŠ Josef APACHE LOKO TRUTNOV 20965 JUNIOR
44 18 CZE19990513 ŠMÍDA Jan DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5598 JUNIOR
45 23 CZE19990104 TVRZ Matěj DUKLA PRAHA 20027 JUNIOR
46 25 CZE19991006 DUS Albert ELKOV AUTHOR junior team 20545 JUNIOR
47 28 CZE19990612 VACH Matouš ELKOV AUTHOR junior team 1601455 JUNIOR
48 33 CZE20000427 TARABA Ondřej FORCE TEAM JESENÍK 21640 JUNIOR
49 34 CZE20000725 VOLÍK Marek FORCE TEAM JESENÍK 1601622 JUNIOR
50 59 CZE20000628 ŠIMEK Milan TJ FAVORIT BRNO 20213 JUNIOR
51 63 CZE20000506 BÓDAY Šimon TJ KOVO PRAHA 20569 JUNIOR
52 67 CZE19991218 HOLUBOVSKÝ Ondřej TJ STADION LOUNY 12235 JUNIOR