Sprinterské dny Plzeň Závod s výsledky


Odvětví
Dráha
Datum startu
16.06.2017
Datum konce
18.06.2017
Uzávěrka přihlášek
20.06.2017
Soubor ke stažení
Sprinterske-dny-2017.doc
Místo konání
Plzen
Pořadatel závodu
SK Petřín Plzeň
Adresa pořadatele
-
Kraj
Plzeňský
Kontaktní osoba
Václav Novák
Email
zce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon / fax
-
Stáhnout

Výsledková listina

Kadeti

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 27 CZE20010109 REH Antonín TJ KOVO PRAHA 20971 KADET
2 29 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 KADET
3 32 CZE20020605 LIŠKA Marek CYKLOTEAM OSTROV 19404 KADET
4 31 CZE20020413 MACÁN Karel TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 10577 KADET
5 30 CZE20011225 HOFMEISTER Adam SK PETŘÍN PLZEŇ 9629 KADET
6 26 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
7 34 CZE20010802 VITNER David TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 19308 KADET
8 28 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 KADET

Žáci

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 4 CZE20030218 VÁVRA Petr CK BÍTOVSKÁ 7758 ŽÁCI-starší
2 5 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
3 15 CZE20040513 STANĚK Jakub SK PETŘÍN PLZEŇ 20171 ŽÁCI-starší
4 7 CZE20050316 KOBLÍŽEK Vojtěch SKC Tufo Prostějov z.s. 20882 ŽÁCI-mladší
5 10 CZE20051025 KOHOUT Jaromír SK PETŘÍN PLZEŇ 19660 ŽÁCI-mladší
6 12 CZE20060221 PETERKA David CYKLOTEAM OSTROV 21428 ŽÁCI-mladší
7 1 CZE20060104 BITTMAN Adam CK BÍTOVSKÁ 21193 ŽÁCI-mladší
8 9 CZE20051206 HLADÍK Petr SK PETŘÍN PLZEŇ 1601667 ŽÁCI-mladší
9 6 CZE19700101 JURICA Samuel SKC Tufo Prostějov z.s. 21371 ŽÁCI-mladší
10 2 CZE20050324 KOBR Richard CK BÍTOVSKÁ 20162 ŽÁCI-mladší
11 3 CZE20050324 KOBR Robert CK BÍTOVSKÁ 20163 ŽÁCI-mladší

Žákyně

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 13 CZE20040207 PETERKOVÁ Sára CYKLOTEAM OSTROV 21427 ŽÁKYNĚ-starší
2 8 CZE19700101 MÜLLEROVÁ Patricie SKC Tufo Prostějov z.s. 21379 ŽÁKYNĚ-mladší
3 14 CZE20040430 MITRYCHOVÁ Michaela kola-bbm.cz 20760 ŽÁKYNĚ-starší
4 11 CZE20040614 MACÁNOVÁ Markéta TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 11626 ŽÁKYNĚ-starší

Kadeti

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 32 CZE20020605 LIŠKA Marek CYKLOTEAM OSTROV 19404 KADET
2 27 CZE20010109 REH Antonín TJ KOVO PRAHA 20971 KADET
3 28 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 KADET
4 29 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 KADET
5 31 CZE20020413 MACÁN Karel TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 10577 KADET
6 36 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA 20456 KADET
7 30 CZE20011225 HOFMEISTER Adam SK PETŘÍN PLZEŇ 9629 KADET
8 26 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
9 37 CZE20011227 VOLTR Martin DUKLA PRAHA 21120 KADET
10 34 CZE20010802 VITNER David TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 19308 KADET

Žáci, žákyně, kadetky

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 4 CZE20030218 VÁVRA Petr CK BÍTOVSKÁ 7758 ŽÁCI-starší
2 2 CZE20050324 KOBR Richard CK BÍTOVSKÁ 20162 ŽÁCI-mladší
3 5 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
4 17 CZE19700101 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 ŽÁCI-starší
5 3 CZE20050324 KOBR Robert CK BÍTOVSKÁ 20163 ŽÁCI-mladší
6 12 CZE20060221 PETERKA David CYKLOTEAM OSTROV 21428 ŽÁCI-mladší
7 16 CZE20030212 ČERNÝ Filip DUKLA PRAHA 20129 ŽÁCI-starší
8 15 CZE20040513 STANĚK Jakub SK PETŘÍN PLZEŇ 20171 ŽÁCI-starší
9 7 CZE20050316 KOBLÍŽEK Vojtěch SKC Tufo Prostějov z.s. 20882 ŽÁCI-mladší
10 10 CZE20051025 KOHOUT Jaromír SK PETŘÍN PLZEŇ 19660 ŽÁCI-mladší
11 1 CZE20060104 BITTMAN Adam CK BÍTOVSKÁ 21193 ŽÁCI-mladší
12 6 CZE19700101 JURICA Samuel SKC Tufo Prostějov z.s. 21371 ŽÁCI-mladší
13 9 CZE20051206 HLADÍK Petr SK PETŘÍN PLZEŇ 1601667 ŽÁCI-mladší

žákyně

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 21 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 ŽÁKYNĚ-starší
2 8 CZE19700101 MÜLLEROVÁ Patricie SKC Tufo Prostějov z.s. 21379 ŽÁKYNĚ-mladší
3 13 CZE20040207 PETERKOVÁ Sára CYKLOTEAM OSTROV 21427 ŽÁKYNĚ-starší
4 11 CZE20040614 MACÁNOVÁ Markéta TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 11626 ŽÁKYNĚ-starší
5 22 CZE19700101 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
6 14 CZE20040430 MITRYCHOVÁ Michaela kola-bbm.cz 20760 ŽÁKYNĚ-starší
7 24 CZE19700101 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší

kadetky

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 19 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
2 20 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET
3 18 CZE20011110 DOTZAUEROVÁ Klára DUKLA PRAHA 21831 F*KADET