Sprinterské dny Plzeň Závod s výsledky


Odvětví
Dráha
Datum startu
16.06.2017
Datum konce
18.06.2017
Uzávěrka přihlášek
20.06.2017
Soubor ke stažení
Sprinterske-dny-2017.doc
Místo konání
Plzen
Pořadatel závodu
SK Petřín Plzeň
Adresa pořadatele
-
Kraj
Plzeňský
Kontaktní osoba
Václav Novák
Email
zce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon / fax
-
Stáhnout

Výsledková listina

Kadeti

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 27 CZE20010109 REH Antonín TJ KOVO PRAHA 20971 KADET
2 29 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 KADET
3 32 CZE20020605 LIŠKA Marek Roman Kreuziger Cycling Academy (CYKLOTEAM OSTROV) 19404 KADET
4 31 CZE20020413 MACÁN Karel Roman Kreuziger Cycling Academy (TJ PLAMEN CHODOV, z.s.) 10577 KADET
5 30 CZE20011225 HOFMEISTER Adam Roman Kreuziger Cycling Academy (SK PETŘÍN PLZEŇ) 9629 KADET
6 26 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
7 34 CZE20010802 VITNER David Roman Kreuziger Cycling Academy (TJ PLAMEN CHODOV, z.s.) 19308 KADET
8 28 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 KADET

Žáci

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 4 CZE20030218 VÁVRA Petr DUKLA PRAHA (CK BÍTOVSKÁ) 7758 ŽÁCI-starší
2 5 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
3 15 CZE20040513 STANĚK Jakub Roman Kreuziger Cycling Academy (SK PETŘÍN PLZEŇ) 20171 ŽÁCI-starší
4 7 CZE20050316 KOBLÍŽEK Vojtěch PARDUS TUFO Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov z.s.) 20882 ŽÁCI-mladší
5 10 CZE20051025 KOHOUT Jaromír Roman Kreuziger Cycling Academy (SK PETŘÍN PLZEŇ) 19660 ŽÁCI-mladší
6 12 CZE20060221 PETERKA David CYKLOTEAM OSTROV 21428 ŽÁCI-mladší
7 1 CZE20060104 BITTMAN Adam CK BÍTOVSKÁ 21193 ŽÁCI-mladší
8 9 CZE20051206 HLADÍK Petr SK PETŘÍN PLZEŇ 1601667 ŽÁCI-mladší
9 6 CZE20060831 JURICA Samuel PARDUS TUFO Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov z.s.) 21371 ŽÁCI-mladší
10 2 CZE20050324 KOBR Richard DUKLA PRAHA (CK BÍTOVSKÁ) 20162 ŽÁCI-mladší
11 3 CZE20050324 KOBR Robert DUKLA PRAHA (CK BÍTOVSKÁ) 20163 ŽÁCI-mladší

Žákyně

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 13 CZE20040207 PETERKOVÁ Sára Kateřina Roman Kreuziger Cycling Academy (CYKLOTEAM OSTROV) 21427 ŽÁKYNĚ-starší
2 8 CZE20050914 MÜLLEROVÁ Patricie PARDUS TUFO Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov z.s.) 21379 ŽÁKYNĚ-mladší
3 14 CZE20040430 MITRYCHOVÁ Michaela kola-bbm.cz 20760 ŽÁKYNĚ-starší
4 11 CZE20040614 MACÁNOVÁ Markéta Roman Kreuziger Cycling Academy (TJ PLAMEN CHODOV, z.s.) 11626 ŽÁKYNĚ-starší

Kadeti

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 32 CZE20020605 LIŠKA Marek Roman Kreuziger Cycling Academy (CYKLOTEAM OSTROV) 19404 KADET
2 27 CZE20010109 REH Antonín TJ KOVO PRAHA 20971 KADET
3 28 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 KADET
4 29 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 KADET
5 31 CZE20020413 MACÁN Karel Roman Kreuziger Cycling Academy (TJ PLAMEN CHODOV, z.s.) 10577 KADET
6 36 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA 20456 KADET
7 30 CZE20011225 HOFMEISTER Adam Roman Kreuziger Cycling Academy (SK PETŘÍN PLZEŇ) 9629 KADET
8 26 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
9 37 CZE20011227 VOLTR Martin DUKLA PRAHA 21120 KADET
10 34 CZE20010802 VITNER David Roman Kreuziger Cycling Academy (TJ PLAMEN CHODOV, z.s.) 19308 KADET

Žáci, žákyně, kadetky

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 4 CZE20030218 VÁVRA Petr DUKLA PRAHA (CK BÍTOVSKÁ) 7758 ŽÁCI-starší
2 2 CZE20050324 KOBR Richard DUKLA PRAHA (CK BÍTOVSKÁ) 20162 ŽÁCI-mladší
3 5 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
4 17 CZE20030505 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 ŽÁCI-starší
5 3 CZE20050324 KOBR Robert DUKLA PRAHA (CK BÍTOVSKÁ) 20163 ŽÁCI-mladší
6 12 CZE20060221 PETERKA David CYKLOTEAM OSTROV 21428 ŽÁCI-mladší
7 16 CZE20030212 ČERNÝ Filip DUKLA PRAHA 20129 ŽÁCI-starší
8 15 CZE20040513 STANĚK Jakub Roman Kreuziger Cycling Academy (SK PETŘÍN PLZEŇ) 20171 ŽÁCI-starší
9 7 CZE20050316 KOBLÍŽEK Vojtěch PARDUS TUFO Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov z.s.) 20882 ŽÁCI-mladší
10 10 CZE20051025 KOHOUT Jaromír Roman Kreuziger Cycling Academy (SK PETŘÍN PLZEŇ) 19660 ŽÁCI-mladší
11 1 CZE20060104 BITTMAN Adam CK BÍTOVSKÁ 21193 ŽÁCI-mladší
12 6 CZE20060831 JURICA Samuel PARDUS TUFO Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov z.s.) 21371 ŽÁCI-mladší
13 9 CZE20051206 HLADÍK Petr SK PETŘÍN PLZEŇ 1601667 ŽÁCI-mladší

žákyně

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 21 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 ŽÁKYNĚ-starší
2 8 CZE20050914 MÜLLEROVÁ Patricie PARDUS TUFO Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov z.s.) 21379 ŽÁKYNĚ-mladší
3 13 CZE20040207 PETERKOVÁ Sára Kateřina Roman Kreuziger Cycling Academy (CYKLOTEAM OSTROV) 21427 ŽÁKYNĚ-starší
4 11 CZE20040614 MACÁNOVÁ Markéta Roman Kreuziger Cycling Academy (TJ PLAMEN CHODOV, z.s.) 11626 ŽÁKYNĚ-starší
5 22 CZE20040521 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
6 14 CZE20040430 MITRYCHOVÁ Michaela kola-bbm.cz 20760 ŽÁKYNĚ-starší
7 24 CZE20040727 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší

kadetky

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 19 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
2 20 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET
3 18 CZE20011110 DOTZAUEROVÁ Klára DUKLA PRAHA 21831 F*KADET