1. ČP ZBRASLAV Závod s neoficiálními výsledky


Odvětví
Silnice
Datum startu
09.04.2017
Datum konce
09.04.2017
Uzávěrka přihlášek
06.06.2017
Soubor ke stažení
rozpis-CP-Zbraslav-6-.pdf
Místo konání
ZBRASLAV U BRNA
Pořadatel závodu
TJ Favorit Brno
Adresa pořadatele
-
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
Zdeněk Valenta
Email
favorit.brno@cbox.cz
Telefon / fax
-

Neoficiální výsledky

JUNIOR

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 8 MĚŠŤAN Matouš CK Příbram - Fany GASTRO 17809 JUNIOR
2 30 VANÍČEK Šimon EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 10306 JUNIOR
3 35 ČECH Martin KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 14424 JUNIOR
4 40 KMÍNEK Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 7825 JUNIOR
5 16 HONZK David ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 14334 JUNIOR
6 55 DOLNÍČEK Marek TJ FAVORIT BRNO 19611 JUNIOR
7 4 KULHNEK David CK MTB Maraton 21108 JUNIOR
8 14 BURGSTALLER Jan ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 19868 JUNIOR
9 58 PROCHZKA Michal TJ FAVORIT BRNO 19347 JUNIOR
10 72 REITER Jakob ARBO ASKO Nf Auto Eder JUNIOR
11 44 TYRPEKL Karel PROFI SPORT CHEB 6891 JUNIOR
12 53 HAUF Jan SKP DUHA Lanškroun 20687 JUNIOR
13 26 HOLFEUER Dan ELKOV AUTHOR junior team 20258 JUNIOR
14 12 Říman Jakub CYKLO TEAM KOLARNA JUNIOR
15 22 ROZEHNAL Jan DUKLA PRAHA 20149 JUNIOR
16 11 SYROVÁTKA Matěj CYCLING ACADEMY TÁBOR 19867 JUNIOR
17 20 KABRHEL Milan DUKLA PRAHA 3713 JUNIOR
18 60 ŘEPA Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 21568 JUNIOR
19 66 HULA Robert TJ LOKOMOTIVA BEROUN 21578 JUNIOR
20 32 MALÍNEK Lukáš FORCE TEAM JESENÍK 20672 JUNIOR
21 51 MICHAL Daniel SKP DUHA Lanškroun 10728 JUNIOR
22 50 KUŠKA Viktor SKC Tufo Prostějov z.s. 1601285 JUNIOR
23 57 MRKVA Filip TJ FAVORIT BRNO 21494 JUNIOR
24 64 BUŠEK Matyáš TJ KOVO PRAHA 10648 JUNIOR
25 24 ANDRLE David ELKOV AUTHOR junior team 8356 JUNIOR
26 19 VTKOVSK Josef DUKLA PRAHA 19890 JUNIOR
27 7 KUBA Karel CK Příbram - Fany GASTRO 19875 JUNIOR
28 6 ČEJKA Daniel CK MTB Maraton 20256 JUNIOR
29 61 VAVREK Dušan TJ FAVORIT BRNO 12190 JUNIOR
30 21 KELEMEN Petr DUKLA PRAHA 18904 JUNIOR
31 39 KLIMEK David MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19957 JUNIOR
32 15 DOLEŽAL Adam ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21627 JUNIOR
33 13 ARLT Karel ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 14473 JUNIOR
34 71 VIEHBERGER Lukas NO Rad Union JUNIOR
35 31 BRBLK Martin FORCE TEAM JESENÍK 21639 JUNIOR
36 27 JAROŠ Václav ELKOV AUTHOR junior team 19337 JUNIOR
37 5 PRADÁČ Michal CK MTB Maraton 20893 JUNIOR
38 45 KOSTIHA Antonn SKC TUFO PROSTĚJOV 13290 JUNIOR
39 43 ŠNOBL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21453 JUNIOR
40 65 STYBOR Matěj TJ KOVO PRAHA 12938 JUNIOR
41 74 HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA JUNIOR
42 1 SRBECK Filip ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 21958 JUNIOR
DNF 2 MOJŽÍŠ Josef APACHE LOKO TRUTNOV 20965 JUNIOR
DNF 18 ŠMÍDA Jan DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5598 JUNIOR
DNF 23 TVRZ Matěj DUKLA PRAHA 20027 JUNIOR
DNF 25 DUS Albert ELKOV AUTHOR junior team 20545 JUNIOR
DNF 28 VACH Matouš ELKOV AUTHOR junior team 1601455 JUNIOR
DNF 33 TARABA Ondřej FORCE TEAM JESENÍK 21640 JUNIOR
DNF 34 VOLK Marek FORCE TEAM JESENÍK 1601622 JUNIOR
DNF 59 ŠIMEK Milan TJ FAVORIT BRNO 20213 JUNIOR
DNF 63 BÓDAY Šimon TJ KOVO PRAHA 20569 JUNIOR
DNF 67 HOLUBOVSKÝ Ondřej TJ STADION LOUNY 12235 JUNIOR
DNF 73 BAŽÍK Tomáš TJ KOVO PRAHA JUNIOR
DNF 75 KOUDELKA Dominik Carla Kupkolo JUNIOR

ŽENY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 141 HAVLKOV Pavla KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 5778 Elite ženy
2 140 BAJGEROV Nikola KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 9931 Elite ženy
3 216 KESEG ŠTEFKOVÁ OUTSITERZ cycling Elite ženy
4 218 VANECK Melissa Dukla Praha Elite ženy
5 147 KOHOUTKOVÁ Kateřina TEAM DUKLA PRAHA 20313 Elite ženy
6 145 GARGELOV Tereza PUSKINAK.CZ 20109 Elite ženy
7 149 NEUMANOV Tereza TEAM DUKLA PRAHA 11800 Elite ženy
8 148 KORVASOV Tereza TEAM DUKLA PRAHA 20723 Elite ženy
9 213 VORÁČOVÁ Naďa TJ UNIČOV 20417 Elite ženy
10 211 KOCLÍŘOVÁ Adéla TJ KOVO PRAHA 20754 Elite ženy
11 210 MRKVICOV Veronika TJ FAVORIT BRNO 10478 Elite ženy
12 215 VANÍČKOVÁ Elena TJ UNIČOV Elite ženy
13 142 KUČEROVÁ Božena kola-bbm.cz 12956 Elite ženy
14 138 MIKULÁŠKOVÁ Martina ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 13265 Elite ženy
15 143 KLIMKOV Adriana MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19958 Elite ženy
16 132 LHOTÁKOVÁ Anežka ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 21038 Elite ženy
17 134 MUDŘÍKOVÁ Kateřina CK FESO PETŘVALD 11271 Elite ženy
18 131 FABINOV Iva ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 21625 Elite ženy
19 144 VALENTOV Tereza PUSKINAK.CZ 10873 Elite ženy
20 214 ČUNDERLOVÁ Daniela TJ UNIČOV 21517 Elite ženy
21 146 KOTALOV Veronika PUSKINAK.CZ 7753 Elite ženy
22 135 DOSPĚLOVÁ Lucie CK Šluknovsko 21226 Elite ženy
DNS 136 KLCHOV Radka ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 1601553 Elite ženy
DNF 127 TRČKOVÁ Daniela ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 19340 Elite ženy
DNF 212 ROTTEROV Aneta TJ UNIČOV 10298 Elite ženy

JUNIORKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 115 ŠEVČÍKOVÁ Petra TEAM DUKLA PRAHA 20147 F*JUNIOR
2 105 JANŮ Kamila KH Tour - BH Bikes team 19819 F*JUNIOR
3 106 CETKOVSK Ema SKC Tufo Prostějov z.s. 12285 F*JUNIOR
4 113 DŽERENGOVÁ Barbora TEAM DUKLA PRAHA 13675 F*JUNIOR
5 103 ŠVIHÁLKOVÁ Tereza KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 20128 F*JUNIOR
6 111 HJKOV Markta SKP DUHA Lanškroun 10902 F*JUNIOR
7 107 BOHAT Anna SKC Tufo Prostějov z.s. 21073 F*JUNIOR
8 108 VALUCHOV Natlie SKC Tufo Prostějov z.s. 19562 F*JUNIOR
9 112 PAVELKOV Klra SUPERIOR RIDERS 1601586 F*JUNIOR
10 117 ŠABAKOVÁ Klára TJ LOKOMOTIVA BEROUN 20440 F*JUNIOR
11 109 DOSEDĚLOVÁ Tereza SKC Tufo Prostějov z.s. 20563 F*JUNIOR
12 114 JIROUŠKOVÁ Eva TEAM DUKLA PRAHA 20543 F*JUNIOR
13 118 HEŘMANOVSKÁ Hana TJ UNIČOV 5222 F*JUNIOR
14 120 ZIKMUNDOV Aneta Team Louny F*JUNIOR
15 101 SOUČKOVÁ Celestýna ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 11991 F*JUNIOR
16 110 OBSTOVÁ Kateřina SKP DUHA Lanškroun 1601489 F*JUNIOR

KADET

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 21 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA 20456 KADET
2 28 BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14350 KADET
3 60 RUNT Lukáš TJ STADION LOUNY 21129 KADET
4 12 ŤOUPALÍK Jakub CYCLING ACADEMY TÁBOR 20127 KADET
5 13 Zatloukal Jan CYKLO TEAM KOLARNA KADET
6 14 LIŠKA Marek CYKLOTEAM OSTROV 19404 KADET
7 31 HRDLIČKA Aleš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21099 KADET
8 9 BOUČEK Jakub CK Příbram - Fany GASTRO 9832 KADET
9 46 KŘENEK Adam TJ FAVORIT BRNO 20473 KADET
10 8 KUČERA Jakub CK MTB Maraton 20253 KADET
11 40 KOLAŘÍK Lukáš SKC Tufo Prostějov z.s. 20364 KADET
12 20 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA 10475 KADET
13 24 ŘEHA Filip FORCE TEAM JESENÍK 1601625 KADET
14 30 HNK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 5599 KADET
15 56 VITNER David TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 19308 KADET
16 3 STOČEK Bruno BIKE 2000 9844 KADET
17 2 PONÍŽIL Karel 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 19965 KADET
18 68 BREDLER Matyáš KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 19903 KADET
19 25 NĚMEC Patrik Jaroslav Kulhavy Cycling Team 19756 KADET
20 6 SWACZYNA Tomáš CK FESO PETŘVALD 20072 KADET
21 69 ŠINDELÁŘ Jan Moravec Team 19698 KADET
22 4 ŽVAK Daniel BIKE PRO RACING 19561 KADET
23 29 HETFLEIŠ Petr MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19696 KADET
24 48 MICHAL Jakub TJ FAVORIT BRNO 19610 KADET
25 39 KONEČNÝ Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21091 KADET
26 38 SMKAL Ren SKC Tufo Prostějov z.s. 20686 KADET
27 22 VOLTR Martin DUKLA PRAHA 21120 KADET
28 37 SLANINA Filip PROFI SPORT CHEB 1601348 KADET
29 42 MLLER Maxim SKC Tufo Prostějov z.s. 9874 KADET
30 33 ŘEHÁK Martin MG Bike Team 21418 KADET
31 26 BŘEZNA Vojtěch KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 6915 KADET
32 27 ČEKAL Josef KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 20418 KADET
33 51 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 KADET
34 58 ZTOPEK Jan TJ SIGMA HRANICE 20531 KADET
35 10 PAPK Vclav CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 19963 KADET
36 45 KADLEC Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 20474 KADET
37 23 ŠTĚPÁNEK Marek DUKLA PRAHA 21907 KADET
38 57 MACN Karel TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 10577 KADET
39 32 ZUBAT Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20445 KADET
40 43 LEIER Filip SKP DUHA Lanškroun 21403 KADET
41 55 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
42 59 ČÍŽEK Vojtěch TJ STADION LOUNY 21846 KADET
43 49 GRNER Dominik TJ FAVORIT BRNO 1601619 KADET
44 63 MASAŘ Jan VRV TEAM 21051 KADET
45 7 KOTRA Vojtěch CK FESO PETŘVALD 20714 KADET
46 19 ŠMÍDA Michal DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5561 KADET
47 36 MAREK Adam PROFI SPORT CHEB 21798 KADET
48 41 BURÁŇ Filip SKC Tufo Prostějov z.s. 21679 KADET
49 44 DOLEŽAL Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21335 KADET
50 61 STRUHR Semi TJ UNIČOV 21514 KADET
51 52 GROSSMANN David TJ KOVO PRAHA 21130 KADET
52 16 ZAHAJSK Radek ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21142 KADET
53 5 HURÁČ Vojtěch CK FESO PETŘVALD 13517 KADET
54 1 HLAVA Tomáš 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 20576 KADET
55 67 STELZER Maxmilian ARBO ASKO Nf Auto Eder KADET
56 34 NĚMEČEK Jakub MG Bike Team 1601371 KADET
DNF 17 STIBAL Adam ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21805 KADET
DNF 18 CAMRDA Karel ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 1601327 KADET
DNF 53 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 KADET
DNF 15 RAČAN David ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21904 KADET
DNF 64 MOLK Dominik Vysočina Cycling 20928 KADET

ŽÁCI-starší

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 13 ČERNÝ Filip DUKLA PRAHA 20129 žáci starší
2 24 OBDRŽÁLEK Tomáš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20290 žáci starší
3 67 HAJGL Alex NÖ RAD UNION 100161 žáci starší
4 9 OTTA Josef CK Příbram - Fany GASTRO 21318 žáci-starší
5 17 HK Jakub Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20967 žáci-starší
6 1 DUBČÁK Pavel 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 20578 žáci-starší
7 5 VVRA Petr CK BÍTOVSKÁ 7758 žáci-starší
8 55 MRZ Daniel TJ UNIČOV 20787 žáci-starší
9 14 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 žáci-starší
10 25 SOLAŘ Albert MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19828 žáci-starší
11 21 VEVERKA Vclav KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21788 žáci-starší
12 12 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 žáci-starší
13 57 PŘIDAL Tomáš TJ UNIČOV 21516 žáci-starší
14 44 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 19223 žáci-starší
15 50 HUSIČKA Radim TJ SIGMA HRANICE 20920 žáci-starší
16 26 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20296 žáci-starší
17 63 JELNEK Marek Cyklo Kučera Elite Team 20247 žáci-starší
18 23 MLLER Mirek MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19954 žáci-starší
19 22 KAŇKOVSKÝ Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19344 žáci-starší
20 45 ŽBÁNEK Radim TJ FAVORIT BRNO 1601570 žáci-starší
21 28 GOGA David PROFI SPORT CHEB 21407 žáci-starší
22 2 CHOVANEC Tomáš 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 20554 žáci-starší
23 51 ČERVÍČEK David TJ STADION LOUNY 19813 žáci-starší
24 62 ŠIROKÝ Štěpán Vysočina Cycling žáci starší
25 42 PADĚLEK Viktor TJ FAVORIT BRNO 20674 žáci starší
26 8 ŠVEHLA Michael CK DACOM PHARMA KYJOV 20160 žáci starší
27 32 STANĚK Jakub SK PETŘÍN PLZEŇ 20171 žáci starší
28 20 PÁVEK Matyáš KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21600 žáci starší
29 33 POLANSK Daniel SKC Tufo Prostějov z.s. 19292 žáci starší
30 4 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 žáci starší
31 36 KOBLÍŽEK Matyáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21377 žáci starší
32 27 LETEV Marek MG Bike Team 20437 žáci starší
33 66 DRKL Felix NÖ RAD UNION 100219 žáci starší
34 15 ADMEK Martin FORCE TEAM JESENÍK 19979 žáci starší
35 64 VAKOČ Martin SK Velo Praha 19884 žáci-starší
36 10 VONDRÁČEK Jan CK Příbram - Fany GASTRO 19974 žáci-starší
37 49 CÍRKVA Vojtěch TJ LOKOMOTIVA BEROUN 13936 žáci-starší
38 16 KRESTA Vojtěch FORCE TEAM JESENÍK 20534 žáci-starší
39 39 VANÍČEK Šimon SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21847 žáci-starší
40 46 JANÍČEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 21767 ŽÁCI-starší
41 52 HEZINA Milan TJ STADION LOUNY 21412 ŽÁCI-starší
42 30 Svěrkot Šimon SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA ŽÁCI-starší
43 58 Svoboda Pavel VOKOLEK - CYCLING - TEAM ŽÁCI-starší
44 40 BAUER Tomáš TJ FAVORIT BRNO 1601566 ŽÁCI-starší
45 38 VAJBAR Jakub SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20479 ŽÁCI-starší
46 65 VOLF Pavel MTB Maraton 2019 žáci starší
47 43 SOTOLÁŘ Michal TJ FAVORIT BRNO 21644 žáci starší
48 3 ŽUREK Jakub BIKE PRO RACING 20207 žáci starší
49 60 RŮŽIČKA Ondřej VRV TEAM 20910 žáci starší
50 7 ROHOŘA Roman CK DACOM PHARMA KYJOV 1601416 žáci starší
51 6 KNÁPEK František CK DACOM PHARMA KYJOV 21541 žáci starší
52 48 MALÁŠEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 1601567 ŽÁCI-starší
53 41 HYTYCH Matěj TJ FAVORIT BRNO 1601569 ŽÁCI-starší
DNS 35 RESCH Samuel SKC Tufo Prostějov z.s. 1601391 ŽÁCI-starší
DNF 34 ŠTEC Radovan SKC Tufo Prostějov z.s. 21793 ŽÁCI-starší
DNF 56 ZAJÍČEK Ondřej TJ UNIČOV 21515 ŽÁCI-starší
DNF 69 MAZEL Ongřej BIKE TEAM Vyškov žáci starší

KADETKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 83 BURLOV Kristna DUKLA PRAHA 19298 kadetky
2 92 JANDOV Veronika TJ FAVORIT BRNO 19906 kadetky
3 78 SOUČKOVÁ Anna CK LOKO Rakovník 21465 kadetky
4 81 OBOŘILOVÁ Tereza DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5594 kadetky
5 88 ŠTEFANOVÁ Kateřina Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20621 kadetky
6 89 LOCHMANOV Aneta MG Bike Team 21303 kadetky
7 85 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 kadetky
8 84 DOTZAUEROV Klra DUKLA PRAHA 21831 kadetky
9 77 WEGLARZOV Krystina CK FESO PETŘVALD 1601440 kadetky
10 82 FRITZOV Aneta DRAHANSKÝ SPORT TEAM 21077 kadetky
11 75 PRCHALOVÁ Libuše 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 20553 kadetky
12 76 BARTONKOV Veronika CK DACOM PHARMA KYJOV 21540 kadetky
13 90 JABORNKOV Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV 19225 kadetky
14 80 PLCHOV Pavlna Cyklo Bendl 20834 kadetky
15 86 VAKULOV Jitka ELKOV AUTHOR junior team 21117 kadetky
16 79 BOCZANOV Nikola CK Šluknovsko 21228 kadetky
DNS 87 GROHMANOV Veronika FORCE TEAM JESENÍK 1601623 kadetky
DNS 91 ZIKMUNDOV Aneta TEAM LOUNY 21572 kadetky
DNF 168 Navrkalov Michaela ETHIC SPORT kadetky

ŽÁCI-mladší

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 107 KOBR Richard CK BÍTOVSKÁ 20162 ŽÁCI-mladší
2 123 KOHOUT Jaromr SK PETŘÍN PLZEŇ 19660 ŽÁCI-mladší
3 106 KOBR Robert CK BÍTOVSKÁ 20163 ŽÁCI-mladší
4 120 RIEGER Marek MTB SPARTAK VRCHLABÍ 21509 ŽÁCI-mladší
5 137 PŘIDAL Tobiáš TJ UNIČOV 21833 ŽÁCI-mladší
6 101 ZVĚDĚLÍK Ondřej ACS DRAK VRBNO 21745 ŽÁCI-mladší
7 111 VAVROUŠEK Ondřej CK Příbram - Fany GASTRO 21317 ŽÁCI-mladší
8 115 PITÁK Matěj KAH SPORT VRCHLABÍ 21598 ŽÁCI-mladší
9 112 ZAHÁLKA Štěpán CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 21399 ŽÁCI-mladší
10 118 KNIHA Petr KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 1601379 ŽÁCI-mladší
11 103 Bittman Adam CK BÍTOVSKÁ 21193 ŽÁCI-mladší
12 139 HRDLIČKA Adam MERIDA MAPEI Kaňkovský 1601609 ŽÁCI-mladší
13 131 VAVRO Kristin TJ FAVORIT BRNO 1601364 ŽÁCI-mladší
14 132 OPLUŠTIL Ivo TJ FAVORIT BRNO 1601368 ŽÁCI-mladší
15 130 ZVEJŠKA Jakub TJ FAVORIT BRNO 1601365 ŽÁCI-mladší
16 135 ZEDNÍK Jiří TJ STADION LOUNY 21844 ŽÁCI-mladší
17 126 MINAŘÍK Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21878 ŽÁCI-mladší
18 127 KANCZ Martin TEAM FORMAN CINELLI 1601332 ŽÁCI-mladší
19 129 KYZLINK Richard TJ FAVORIT BRNO 1601367 ŽÁCI-mladší
20 138 NOVÁČEK Matyáš TJ STADION LOUNY 21843 ŽÁCI-mladší
21 124 JURICA Samuel SKC Tufo Prostějov z.s. 21371 ŽÁCI-mladší
22 109 JEŽEK David CK DACOM PHARMA KYJOV 1601415 ŽÁCI-mladší
DNS 110 KUBA Filip CK Příbram - Fany GASTRO 21316 ŽÁCI-mladší
DNF 128 KARSEK David TJ FAVORIT BRNO 13722 ŽÁCI-mladší

ŽÁKYNĚ

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 174 BRTOV Gabriela SKC Tufo Prostějov z.s. 20187 ŽÁKYNĚ
2 163 HEJHALOV Dagmar DUKLA PRAHA 19300 ŽÁKYNĚ
3 156 RADOV Daniela CYKLOKLUB BENEŠOV 20851 ŽÁKYNĚ
4 169 HOJKOVÁ Štěpánka Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20620 ŽÁKYNĚ
5 187 PROŠKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY 21409 ŽÁKYNĚ
6 177 JABORNKOV Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ
7 154 MLLEROV Patricie SKC Tufo Prostějov z.s. 21379 ŽÁKYNĚ
8 164 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ
9 176 ORLKOV Kamila SKP DUHA Lanškroun 21401 ŽÁKYNĚ
10 186 PARMOV Barbora TJ STADION LOUNY 21408 ŽÁKYNĚ
11 183 MACNOV Markta TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 11626 ŽÁKYNĚ
12 185 DUCHKOV Tereza TJ STADION LOUNY 21128 ŽÁKYNĚ
13 160 BRTNÍČKOVÁ Michaela 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 21336 ŽÁKYNĚ
14 167 Navrkalov Nikola ETHIC SPORT ŽÁKYNĚ
15 165 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ
16 159 SMUTN Anna DRAHANSKÝ SPORT TEAM 20122 ŽÁKYNĚ
17 179 POULOV Michaela SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20481 ŽÁKYNĚ
18 178 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20478 ŽÁKYNĚ
19 175 ZICHOV Aneta SKC Tufo Prostějov z.s. 21380 ŽÁKYNĚ
20 170 KNIHOVÁ Kateřina KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 1601380 ŽÁKYNĚ
21 158 SMUDALOV Pavla ACS DRAK VRBNO 21744 ŽÁKYNĚ
22 188 RUNTOV Hana TJ STADION LOUNY 21845 ŽÁKYNĚ
23 189 SOBKOV Sabina VRV TEAM 20205 ŽÁKYNĚ
24 184 MACHANCOV Andrea TJ SIGMA HRANICE 1601319 ŽÁKYNĚ
25 155 GRULICHOVÁ Eliška SKC Tufo Prostějov z.s. 21376 ŽÁKYNĚ
26 190 ORSÁGOVÁ Štěpánka Bike pro Racing 1601630 ŽÁKYNĚ
27 181 HOLÁŠKOVÁ Justýna TEAM FORMAN CINELLI 1601331 ŽÁKYNĚ
28 180 DUBCOVÁ Štěpánka TEAM FORMAN CINELLI 1601333 ŽÁKYNĚ
29 150 ČERNÁ Hana DRAHANSKÝ SPORT TEAM 21330 ŽÁKYNĚ
30 151 BEZDÍČKOVÁ Dominika Biketrial Blansko 21670 ŽÁKYNĚ
31 171 VINKLRKOV Marie MG Bike Team 20552 ŽÁKYNĚ
32 157 MÍČKOVÁ Magdaléna ACS DRAK VRBNO 21247 ŽÁKYNĚ
33 161 MLYNÁŘOVÁ Kateřina ACS DRAK VRBNO 21249 ŽÁKYNĚ
34 153 JADRN Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21267 ŽÁKYNĚ
35 152 HERMANOV Adla SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20480 ŽÁKYNĚ
DNF 172 KOLÁŘOVÁ Kristýna MORAVEC Team 20116 ŽÁKYNĚ
DNS 182 KUNCOV Barbora TJ FAVORIT BRNO 1601366 ŽÁKYNĚ