ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY Závod s výsledky


Odvětví
Dráha
Datum startu
19.05.2017
Datum konce
21.05.2017
Uzávěrka přihlášek
02.06.2017
Soubor ke stažení
Propozice-CP-Prostejov-19-21-5-2017-meritelne-discip-.doc
Místo konání
Prostějov
Pořadatel závodu
SKC TUFO Prostějov
Adresa pořadatele
-
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
Šrámek Petr
Email
info@skcprostejov.cz
Telefon / fax
-
Stáhnout

Výsledková listina

ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE20030212 ČERNÝ Filip DUKLA PRAHA 20129 ŽÁCI-starší
2 0 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-starší
3 0 CZE20030218 VÁVRA Petr CK BÍTOVSKÁ (CK Bítovská) 7758 ŽÁCI-starší
4 0 CZE19700101 KOBLÍŽEK Matyáš SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21377 ŽÁCI-starší
5 0 CZE19700101 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 ŽÁCI-starší
6 0 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ (CK Bítovská) 20519 ŽÁCI-starší
7 0 CZE20050324 KOBR Richard CK BÍTOVSKÁ (CK Bítovská) 20162 ŽÁCI-starší
8 0 CZE20040820 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 19223 ŽÁCI-starší
9 0 CZE19700101 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
10 0 CZE20030123 POLANSKÝ Daniel SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 19292 ŽÁCI-starší
11 0 CZE20040513 STANĚK Jakub SK PETŘÍN PLZEŇ 20171 ŽÁCI-starší
12 0 CZE20051025 KOHOUT Jaromír SK PETŘÍN PLZEŇ 19660 ŽÁCI-starší

ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 ŽÁKYNĚ-starší
2 0 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
3 0 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET
4 0 CZE20011110 DOTZAUEROVÁ Klára DUKLA PRAHA 21831 F*KADET

KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA 20456 KADET
2 0 CZE20010616 KOLAŘÍK Lukáš SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 20364 KADET
3 0 CZE20010529 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA 10475 KADET
4 0 CZE20010317 KŘENEK Adam TJ FAVORIT BRNO 20473 KADET
5 0 CZE19700101 SMÉKAL René SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 20686 KADET
6 0 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 KADET
7 0 CZE20011225 HOFMEISTER Adam SK PETŘÍN PLZEŇ 9629 KADET
8 0 CZE19700101 MÜLLER Maxim SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 9874 KADET
9 0 CZE20010427 KONEČNÝ Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21091 KADET
10 0 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 KADET
11 0 CZE20010616 KADLEC Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 20474 KADET
12 0 CZE20020413 MACÁN Karel TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 10577 KADET
13 0 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET

JUNIORKY a ŽENY - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE19860109 MACHAČOVÁ Jarmila TEAM DUKLA PRAHA 2928 Elite ženy
2 0 CZE19910707 HOCHMANN Lucie TEAM DUKLA PRAHA 17734 Elite ženy
3 0 CZE20000901 ŠEVČÍKOVÁ Petra TEAM DUKLA PRAHA 20147 F*JUNIOR
4 0 CZE19700101 KOHOUTKOVÁ Kateřina TEAM DUKLA PRAHA 20313 Elite ženy
5 0 CZE19990407 DŽERENGOVÁ Barbora TEAM DUKLA PRAHA 13675 F*JUNIOR
6 0 CZE19700101 NEUMANOVÁ Tereza TEAM DUKLA PRAHA 11800 Elite ženy
7 0 CZE19990408 JIROUŠKOVÁ Eva TEAM DUKLA PRAHA 20543 F*JUNIOR
8 0 CZE19990520 BOHATÁ Anna SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21073 F*JUNIOR
9 0 CZE19990208 CETKOVSKÁ Ema SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 12285 F*JUNIOR

JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE19991022 BABOR Daniel TJ KOVO PRAHA 10972 JUNIOR
2 0 CZE19990228 VAVREK Dušan TJ FAVORIT BRNO 12190 JUNIOR
3 0 CZE20001230 VONEŠ Jan TJ FAVORIT BRNO 20405 JUNIOR
4 0 CZE19990122 KABRHEL Milan DUKLA PRAHA 3713 JUNIOR
5 0 CZE19700101 RYBÍN Daniel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ (MAPEI MERIDA Kaň.) 8202 JUNIOR
6 0 CZE20000814 ŘEPA Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 21568 JUNIOR
7 0 CZE20001118 KELEMEN Petr DUKLA PRAHA 18904 JUNIOR
8 0 CZE19700101 LUXÍK Jiří ASO DUKLA BRNO (ASO DUKLA Brno) 19405 JUNIOR
9 0 CZE19700101 KOSTIHA Antonín SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC TUFO Prostějov) 13290 JUNIOR
10 0 CZE19990320 BUŠEK Matyáš TJ KOVO PRAHA 10648 JUNIOR
11 0 CZE19700101 ŠŤASTNÝ Jakub SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 8839 JUNIOR
12 0 CZE19990318 ROZEHNAL Jan DUKLA PRAHA 20149 JUNIOR
13 0 CZE20000107 VÍTKOVSKÝ Josef DUKLA PRAHA 19890 JUNIOR
14 0 CZE19990104 TVRZ Matěj DUKLA PRAHA 20027 JUNIOR

ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE20030212 ČERNÝ Filip DUKLA PRAHA 20129 ŽÁCI-starší
2 0 CZE20040820 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 19223 ŽÁCI-starší
3 0 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ (CK Bítovská) 20519 ŽÁCI-starší
4 0 CZE19700101 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 ŽÁCI-starší
5 0 CZE20030218 VÁVRA Petr CK BÍTOVSKÁ (CK Bítovská) 7758 ŽÁCI-starší
6 0 CZE20030707 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ (MAPEI MERIDA Kaň.) 20296 ŽÁCI-starší
7 0 CZE19700101 KOBLÍŽEK Matyáš SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21377 ŽÁCI-starší
8 0 CZE20040513 STANĚK Jakub SK PETŘÍN PLZEŇ 20171 ŽÁCI-starší
9 0 CZE20040223 ŠTEC Radovan SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21793 ŽÁCI-starší
10 0 CZE20030123 POLANSKÝ Daniel SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 19292 ŽÁCI-starší
11 0 CZE19700101 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
12 0 CZE20030610 ŠVEHLA Michael CK DACOM PHARMA KYJOV (CK DACOM Kyjov) 20160 ŽÁCI-starší
13 0 MATĚJKA Ťobiaš (CK OLYMPIC Trnava) 9822 ŽÁCI-starší
14 0 MORVEK Michal (TJ FAVORIT BRNO) 100601616 ŽÁCI-starší
15 0 CZE20041003 MATĚJKA Adam SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21123 ŽÁCI-starší

KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE20021029 BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ (MAPEI MERIDA Kaň.) 14350 KADET
2 0 CZE20010616 KOLAŘÍK Lukáš SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 20364 KADET
3 0 CZE19700101 SMÉKAL René SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 20686 KADET
4 0 CZE20010529 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA 10475 KADET
5 0 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA 20456 KADET
6 0 CZE20020605 LIŠKA Marek CYKLOTEAM OSTROV 19404 KADET
7 0 CZE20011225 HOFMEISTER Adam SK PETŘÍN PLZEŇ 9629 KADET
8 0 CZE20020413 MACÁN Karel TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 10577 KADET
9 0 CZE20010317 KŘENEK Adam TJ FAVORIT BRNO 20473 KADET
10 0 CZE19700101 MÜLLER Maxim SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 9874 KADET
11 0 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 KADET
12 0 CZE20010616 KADLEC Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 20474 KADET
13 0 CZE20010427 KONEČNÝ Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21091 KADET
14 0 CZE20010611 GROSSMANN David TJ KOVO PRAHA 21130 KADET
15 0 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
16 0 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 KADET
17 0 CZE20011229 KUBÍČEK Jan TJ FAVORIT BRNO 21493 KADET

KADETKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
2 0 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET
3 0 CZE20010801 JANDOVÁ Veronika TJ FAVORIT BRNO 19906 F*KADET
4 0 CZE20011110 DOTZAUEROVÁ Klára DUKLA PRAHA 21831 F*KADET
5 0 CZE20020107 SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol MS BIKE ACADEMY RACING 20759 F*KADET
6 0 CZE20020715 BARTONÍKOVÁ Veronika CK DACOM PHARMA KYJOV (CK DACOM Pharma) 21540 F*KADET

ŽÁKYNĚ

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 ŽÁKYNĚ-starší
2 0 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 ŽÁKYNĚ-starší
3 0 CZE20010801 JANDOVÁ Veronika TJ FAVORIT BRNO 19906 ŽÁKYNĚ-starší
4 0 CZE20011110 DOTZAUEROVÁ Klára DUKLA PRAHA 21831 ŽÁKYNĚ-starší
5 0 CZE20020107 SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol MS BIKE ACADEMY RACING 20759 ŽÁKYNĚ-starší
6 0 CZE20020715 BARTONÍKOVÁ Veronika CK DACOM PHARMA KYJOV (CK DACOM Pharma) 21540 ŽÁKYNĚ-starší

JUNIORKY - stíhací závod jednotlivců - omnium

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE19990407 DŽERENGOVÁ Barbora TEAM DUKLA PRAHA 13675 F*JUNIOR
2 0 CZE19990208 CETKOVSKÁ Ema SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 12285 F*JUNIOR
3 0 CZE19990925 VALUCHOVÁ Natálie SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 19562 F*JUNIOR
4 0 CZE19990408 JIROUŠKOVÁ Eva TEAM DUKLA PRAHA 20543 F*JUNIOR
5 0 CZE19990915 DOSEDĚLOVÁ Tereza SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 20563 F*JUNIOR
6 0 CZE19990520 BOHATÁ Anna SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21073 F*JUNIOR

JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE19991022 BABOR Daniel TJ KOVO PRAHA 10972 JUNIOR
2 0 CZE20000814 ŘEPA Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 21568 JUNIOR
3 0 CZE20000911 KMÍNEK Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ (MAPEI MERIDA Kaň.) 7825 JUNIOR
4 0 CZE19700101 KOSTIHA Antonín SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC TUFO Prostějov) 13290 JUNIOR
5 0 CZE19990122 KABRHEL Milan DUKLA PRAHA 3713 JUNIOR
6 0 CZE20001230 VONEŠ Jan TJ FAVORIT BRNO 20405 JUNIOR
7 0 CZE19700101 RYBÍN Daniel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ (MAPEI MERIDA Kaň.) 8202 JUNIOR
8 0 CZE20001118 KELEMEN Petr DUKLA PRAHA 18904 JUNIOR
9 0 CZE19990104 TVRZ Matěj DUKLA PRAHA 20027 JUNIOR
10 0 CZE19990228 VAVREK Dušan TJ FAVORIT BRNO 12190 JUNIOR
0 CZE19990318 ROZEHNAL Jan DUKLA PRAHA 20149 JUNIOR
0 CZE19990321 PROCHÁZKA Michal TJ FAVORIT BRNO 19347 JUNIOR
0 CZE19990614 STYBOR Matěj TJ KOVO PRAHA 12938 JUNIOR
0 CZE19990320 BUŠEK Matyáš TJ KOVO PRAHA 10648 JUNIOR
0 REMIŠ Tomáš (CK OLYMPIC Trnava) JUNIOR
0 HAJDU Jakub (CK OLYMPIC Trnava) JUNIOR

ŽENY - stíhací závod jednotlivců - omnium

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE19910707 HOCHMANN Lucie TEAM DUKLA PRAHA 17734 Elite ženy
2 0 CZE19860109 MACHAČOVÁ Jarmila TEAM DUKLA PRAHA 2928 Elite ženy
3 0 VAN NECK (TEAM DUKLA PRAHA) 41199 Elite ženy
4 0 CZE19700101 KOHOUTKOVÁ Kateřina TEAM DUKLA PRAHA 20313 Elite ženy
5 0 CZE19700101 NEUMANOVÁ Tereza TEAM DUKLA PRAHA 11800 Elite ženy

JUNIOŘI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE19700101 ŠŤASTNÝ Jakub SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 8839 JUNIOR
2 0 CZE19700101 LUXÍK Jiří ASO DUKLA BRNO (ASO DUKLA Brno) 19405 JUNIOR
3 0 CZE20001118 KELEMEN Petr DUKLA PRAHA 18904 JUNIOR
4 0 CZE20000901 POLJAK Vojtěch SKP DUHA Lanškroun 20688 JUNIOR
5 0 CZE19990614 STYBOR Matěj TJ KOVO PRAHA 12938 JUNIOR
6 0 CZE19990329 HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA 1601668 JUNIOR

JUNIORKY A ŽENY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE19980622 KAŇKOVSKÁ Sára ASO DUKLA BRNO (ASO DUKLA Brno) 7760 F*JUNIOR
2 0 CZE20000901 ŠEVČÍKOVÁ Petra TEAM DUKLA PRAHA 20147 F*JUNIOR
3 0 CZE19990925 VALUCHOVÁ Natálie SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 19562 F*JUNIOR
4 0 CZE19990915 DOSEDĚLOVÁ Tereza SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 20563 F*JUNIOR

KADETI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE20010529 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA 10475 KADET
2 0 CZE19700101 SMÉKAL René SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 20686 KADET
3 0 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA 20456 KADET
4 0 CZE20020605 LIŠKA Marek CYKLOTEAM OSTROV 19404 KADET
5 0 CZE20010611 GROSSMANN David TJ KOVO PRAHA 21130 KADET
6 0 CZE20010903 BURÁŇ Filip SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21679 KADET
7 0 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
8 0 CZE20020413 MACÁN Karel TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 10577 KADET
9 0 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 KADET
10 0 CÁK Filip (CK OLYMPIC Trnava) 7459 KADET
11 0 CZE20011225 HOFMEISTER Adam SK PETŘÍN PLZEŇ 9629 KADET
12 0 CZE19700101 MÜLLER Maxim SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 9874 KADET
13 0 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 KADET

ŽÁCI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-starší
2 0 CZE20040223 ŠTEC Radovan SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21793 ŽÁCI-starší
3 0 CZE19700101 KOBLÍŽEK Matyáš SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21377 ŽÁCI-starší
4 0 CZE20030707 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ (MAPEI MERIDA Kaň.) 20296 ŽÁCI-starší
5 0 CZE20030212 ČERNÝ Filip DUKLA PRAHA 20129 ŽÁCI-starší
6 0 CZE19700101 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 ŽÁCI-starší
7 0 CZE20030218 VÁVRA Petr CK BÍTOVSKÁ (CK Bítovská) 7758 ŽÁCI-starší
8 0 CZE20050324 KOBR Richard CK BÍTOVSKÁ (CK Bítovská) 20162 ŽÁCI-starší
9 0 CZE20030123 POLANSKÝ Daniel SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 19292 ŽÁCI-starší
10 0 CZE19700101 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
11 0 CZE20051025 KOHOUT Jaromír SK PETŘÍN PLZEŇ 19660 ŽÁCI-starší
12 0 ZÁPRAŽNÝ Tomáš (CK OLYMPIC Trnava) 9873 ŽÁCI-starší
13 0 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ (CK Bítovská) 20519 ŽÁCI-starší
14 0 CZE20040513 STANĚK Jakub SK PETŘÍN PLZEŇ 20171 ŽÁCI-starší
15 0 CZE20060221 PETERKA David CYKLOTEAM OSTROV 21428 ŽÁCI-starší
16 0 CZE20041003 MATĚJKA Adam SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21123 ŽÁCI-starší
17 0 CZE20060104 BITTMAN Adam CK BÍTOVSKÁ (CK Bítovská) 21193 ŽÁCI-starší
18 0 CZE20060201 ŠTIBINGR Martin SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21121 ŽÁCI-starší
19 0 MATĚJKA Ťobiaš (CK OLYMPIC Trnava) 9822 ŽÁCI-starší
20 0 DROBNÝ Tomáš (CK OLYMPIC Trnava) 9562 ŽÁCI-starší

ŽÁKYNĚ A KADETKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE20020107 SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol MS BIKE ACADEMY RACING 20759 F*KADET
2 0 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
3 0 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 F*KADET
4 0 CZE20011110 DOTZAUEROVÁ Klára DUKLA PRAHA 21831 F*KADET
5 0 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET
6 0 CZE20040207 PETERKOVÁ Sára CYKLOTEAM OSTROV 21427 ŽÁKYNĚ-starší
7 0 CZE19700101 MÜLLEROVÁ Patricie SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21379 ŽÁKYNĚ-starší
8 0 CZE20030213 BÁRTOVÁ Gabriela SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 20187 ŽÁKYNĚ-starší
9 0 HLBOCK Petra (CK OLYMPIC Trnava) 9563 ŽÁKYNĚ-starší
10 0 CZE19700101 GRULICHOVÁ Eliška SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21376 ŽÁKYNĚ-starší
11 0 CZE19700101 ZICHOVÁ Aneta SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21380 ŽÁKYNĚ-starší