500+1 kolo - MLÁDEŽ Závod s neoficiálními výsledky


Odvětví
Dráha
Datum startu
02.06.2017
Datum konce
04.06.2017
Uzávěrka přihlášek
02.06.2017
Soubor ke stažení
500-1-MLADEZ-2017.doc
Místo konání
Brno - velodrom Pisárky
Pořadatel závodu
TJ FAVORIT BRNO
Adresa pořadatele
Křížkovského 416/22, Brno , 603 67
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
Valenta Zdeněk
Email
favorit.brno@cbox.cz
Telefon / fax
731 617 155, 54321 1813

Neoficiální výsledky

ŽÁCI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 60 ČERNÝ Filip DUKLA PRAHA 20129 ŽÁCI-starší
2 31 VVRA Petr CK BÍTOVSKÁ 7758 ŽÁCI-starší
3 132 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-mladší
4 22 VONDRÁČEK Jan CK Příbram - Fany GASTRO 19974 ŽÁCI-starší
5 131 ŠILHAVÝ Daniel SP KOLO LOAP SPECIALIZED 19871 ŽÁCI-mladší
6 113 FIALA Matyáš CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 20076 ŽÁCI-starší
7 17 OBDRŽÁLEK Tomáš SKC Tufo Prostějov 20290 ŽÁCI-starší
8 29 KOBR Richard CK BÍTOVSKÁ 20162 ŽÁCI-mladší
9 49 KRULA Štěpán MS BIKE ACADEMY RACING 20013 ŽÁCI-starší
10 16 VALL Jan SKC Tufo Prostějov 20296 ŽÁCI-starší
11 28 KOBR Robert CK BÍTOVSKÁ 20163 ŽÁCI-mladší
12 61 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 ŽÁCI-starší
13 111 FRHAUF Jan CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 20864 ŽÁCI-starší
14 62 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
15 54 PŘIDAL Tomáš TJ UNIČOV 21516 ŽÁCI-starší
16 119 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 19223 ŽÁCI-starší
17 30 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20728 ŽÁCI-starší
18 72 STANĚK Jakub SK PETŘÍN PLZEŇ 20171 ŽÁCI-starší
19 18 POLANSK Daniel SKC Tufo Prostějov 19292 ŽÁCI-starší
20 58 VAJBAR Jakub SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20479 ŽÁCI-starší
21 136 KERL Maximilian AUTHOR TEAM STUPNO 19985 ŽÁCI-starší
22 46 ZOITTER Ren PROFI SPORT CHEB 21799 ŽÁCI-starší
23 73 KOHOUT Jaromr SK PETŘÍN PLZEŇ 19660 ŽÁCI-mladší
24 48 ČÁSLAVSKÝ Matěj MS BIKE ACADEMY RACING 20763 ŽÁCI-starší
25 117 KARSEK David TJ FAVORIT BRNO 13722 ŽÁCI-mladší
26 55 PŘIDAL Tobiáš TJ UNIČOV 21883 ŽÁCI-mladší
27 133 ŠTIBINGR Martin SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21121 ŽÁCI-mladší
28 23 OTTO Josef CK Příbram - Fany GASTRO 21318 ŽÁCI-starší
29 86 PETERKA David CYKLOTEAM OSTROV 21428 ŽÁCI-mladší
30 120 SOTOLÁŘ Michal TJ FAVORIT BRNO 21644 ŽÁCI-starší
31 63 BRADÁČ Adam DUKLA PRAHA 21210 ŽÁCI-mladší
32 19 ŠTEC Radovan SKC Tufo Prostějov 21793 ŽÁCI-starší
33 74 MAKOVEC Martin SK PETŘÍN PLZEŇ 20766 ŽÁCI-starší
34 134 JEŘÁBEK Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21176 ŽÁCI-mladší
35 83 GROH Daniel AUTHOR TEAM STUPNO 21549 ŽÁCI-mladší
36 21 VAVROUŠEK Ondřej CK Příbram - Fany GASTRO 21317 ŽÁCI-mladší
37 20 KUBA Filip CK Příbram - Fany GASTRO 21316 ŽÁCI-mladší
38 116 JANÍČEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 21767 ŽÁCI-starší
39 137 MATĚJKA Adam SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21123 ŽÁCI-starší
118 PADĚLEK Viktor TJ FAVORIT BRNO 20674 ŽÁCI-starší
45 GOGA David PROFI SPORT CHEB 21407 ŽÁCI-starší

ŽÁCI STARŠÍ a KADETKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 30 SVRČEK Martin CyS Akadémia P.Sagana 7045 ŽÁCI-starší
2 60 VVRA Petr CK Bítovská 7758 ŽÁCI-starší
3 29 SLIVKA Jakub CyS Akadémia P.Sagana 6496 ŽÁCI-starší
4 24 ČERNÝ Filip Dukla Praha 20129 ŽÁCI-starší
5 51 KOBLÍŽEK Matyáš SKC TUFO Prostějov 21377 ŽÁCI-starší
6 22 HEJHALOV Dagmar Dukla Praha 19300 F*KADET
7 42 OLEJNIK Mateusz KTK Kalisz Polsko 697 ŽÁCI-starší
8 12 MIKSA Csobn Hungarofondo 555 ŽÁCI-starší
9 13 KERSCHBAUMER Leo Austria National Team 100930 ŽÁCI-starší
10 15 HAJEK Alexander NO Radunion Austria 100161 ŽÁCI-starší
11 27 BURLOV Kristna Team Dukla Praha 19298 F*KADET
12 41 CHRYSTEK Kacper KTK Kalisz Polsko 696 ŽÁCI-starší
13 25 ČEPEK Martin Dukla Praha 19679 ŽÁCI-starší
14 54 ŠTEC Radovan SKC TUFO Prostějov 21793 ŽÁCI-starší
15 16 MATEJKA Tobiáš CK Olympik Trnava 9822 ŽÁCI-starší
16 26 DŽERENGOVÁ Sabina Dukla Praha 19889 F*KADET

KADETI a JUNIORKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 04 WAFLER Tim Austria National Team 100227 KADET
2 18 SIKORA Dvid CyS Akadémia P. Sagana 6495 KADET
3 08 KOMÍNEK Luboš Dukla Praha 20456 KADET
4 03 BUSCHEK Paul Radsport Stanger Kitzbuhel 100185 KADET
5 50 SCHMIDBAUER Max. Friesis-Bikery Junior RT 100242 KADET
6 15 KŘENEK Adam TJ Favorit Brno 20473 KADET
7 17 HODS Jakub CyS Akadémia P. Sagana 5774 KADET
8 25 SMKAL Ren SKC TUFO Prostějov 20686 KADET
9 42 REH Antonn TJ Kovo Praha 20971 KADET
10 46 PÁV Tadeáš TJ Kovo Praha 19857 KADET
11 48 MACN Karel TJ Plamen Chodov 10577 KADET
12 12 ŠEVČÍKOVÁ Petra Team Dukla Praha 20147 F*JUNIOR
13 07 JANOŠ Matyáš Dukla Praha 10475 KADET
14 33 LIŠKA Marek Cykloteam Ostrov 19404 KADET
15 44 DOHNAL Jakub TJ Kovo Praha 19907 KADET
16 23 KONEČNÝ Tomáš SKC TUFO Prostějov 21091 KADET
17 24 MULLER Maxim SKC TUFO Prostějov 9874 KADET
18 26 BURÁŇ Filip SKC TUFO Prostějov 21679 KADET
19 47 VITNER David TJ Plamen Chodov 19308 KADET
20 43 TOUL Daniel TJ Kovo Praha 20448 KADET
21 10 DŽERENGOVÁ Barbora Team Dukla Praha 13675 F*JUNIOR
22 35 HOFMEISTER Adam SK Petřín Plzeň 9629 KADET
23 51 KABAS Maxmilian RC Arbo Weichberger Raiba 100059 KADET
24 28 CETKOVSK Ema SKC TUFO Prostějov 12285 F*JUNIOR
25 13 KADLEC Vojtěch TJ Favorit Brno 20474 KADET
26 01 HJOS Dniel KSI SE Hungary 289 KADET
27 02 LSZL Tamara KSI SE Hungary 493 KADET
28 06 VALÁŠEK Branislav CK Olympik Trnava 9561 KADET
29 11 JIROUŠKOVÁ Eva Team Dukla Praha 20543 F*JUNIOR
30 14 GORNER Dominik TJ Favorit Brno 1601619 KADET
31 16 VAVRUŠA Petr TJ Favorit Brno 1601618 KADET
32 19 DOLEŽAL Viktor Sportcomplex Břeclav 21335 KADET
33 20 HAJEK Caroline RLM Wien 100231 F*JUNIOR
34 27 VALUCHOV Natlie SKC TUFO Prostějov 19562 F*JUNIOR
35 29 BOHAT Anna SKC TUFO Prostějov 21073 F*JUNIOR
36 30 DOSEDĚLOVÁ Tereza SKC TUFO Prostějov 20563 F*JUNIOR
37 31 ANTAL Andrej ŠG cyklistika Trenčín 6472 KADET
38 32 BUCHEL Štefan ŠG cyklistika Trenčín 6462 KADET
39 37 KUBÍČEK Jan TJ Favorit Brno 21493 KADET
40 45 GROSSMANN David TJ Kovo Praha 21130 KADET
41 49 HEŘMANOVSKÁ Hana TJ Uničov 5222 F*JUNIOR
42 52 MACHLKOV Petra CyS Akadémia P. Sagana 7644 F*JUNIOR

JUNIOŘI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 11 VIEHBERGER Lukas Austria National Team 100145 JUNIOR
2 12 CHREN Martin CK Olympik Trnava 6672 JUNIOR
3 15 ŠTOČEK Matúš CyS Akadémia P. Sagana 5365 JUNIOR
4 16 MICHALIČKA Štefan CyS Akadémia P. Sagana 5019 JUNIOR
5 05 MOLNR Gbor BVSC-Zugló Hungary 564 JUNIOR
6 34 BUŠEK Matyáš TJ Kovo Praha 10648 JUNIOR
7 07 OROSZ Gerg FSZSE Hungary 628 JUNIOR
8 20 KOSTIHA Antonn SKC TUFO Prostějov 13290 JUNIOR
9 39 ROZEHNAL Jan Dukla Praha 20149 JUNIOR
10 25 LUXÍK Jiří ASO Dukla Brno 19405 JUNIOR
11 03 DOLNÍČEK Marek TJ Favorit Brno 19611 JUNIOR
12 01 PROCHZKA Michal TJ Favorit Brno 19347 JUNIOR
13 22 ŠŤASTNÝ Jakub SKC TUFO Prostějov 8839 JUNIOR
14 17 COMA Richard CyS Akadémia P. Sagana 6808 JUNIOR
15 23 VERASZTO Max Union RC Pedalus 100556 JUNIOR
16 31 BÓDAY Šimon TJ Kovo Praha 20569 JUNIOR
17 33 HABERMANN Richard TJ Kovo Praha 1601668 JUNIOR
18 27 ROTTER Michal SKP Duha Lanškroun 10354 JUNIOR
19 28 POLJAK Vojtěch SKP Duha Lanškroun 20688 JUNIOR
20 32 STYBOR Matěj TJ Kovo Praha 12938 JUNIOR
21 04 ŘEPA Vojtěch TJ Favorit Brno 21568 JUNIOR
22 24 LIŠKA Daniel ŠG cyklistika Trenčín 7011 JUNIOR
23 29 JLEK Petr TJ Kovo Praha 21908 JUNIOR
24 02 DUŠEK Jiří TJ Favorit Brno 20668 JUNIOR
25 06 VIDA Blint BVSC-Zugló Hungary 1191 JUNIOR
26 08 TUSKE Dvid KSI SE Hungary 887 JUNIOR
27 10 KERCS-Magos Z. BVSC-Zugló Hungary 1225 ŽENY
28 09 BORISSZA Johanna Bátorfi Team Hungary 103 ŽENY
29 18 BUČKO Adam CyS Akadémia P. Sagana 7046 JUNIOR
30 26 TYRPEKL Karel Profi sport Cheb 6891 JUNIOR
31 35 NEUMANOV Tereza Team Dukla Praha 11800 ŽENY

ŽÁCI-mladší a ŽÁKYNĚ

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 59 KOBR Richard CK Bítovská 20162 ŽÁCI-mladší
2 61 KOBR Robert CK Bítovská 20163 ŽÁCI-mladší
3 14 EDER Nicolas RC Gafenbach Austria 100039 ŽÁCI-mladší
4 50 BRTOV Gabriela SKC TUFO Prostějov 20187 ŽÁKYNĚ
5 38 JABORNKOV Anna Sportcomplex Břeclav 20477 ŽÁKYNĚ
6 21 KOLÁŘOVÁ Justýna Dukla Praha 5291 ŽÁKYNĚ
7 69 KOHOUT Jaromr SK Petřín Plzeň 19660 ŽÁCI-mladší
8 17 ZÁPRAŽNÝ Tomáš CK Olympik Trnava 9873 ŽÁCI-mladší
9 72 EISENHUT Elias RLM Wien 100840 ŽÁCI-mladší
10 48 MULLEROV Patricie SKC TUFO Prostějov 21379 ŽÁKYNĚ
11 18 DROBNÝ Tomáš CK Olympik Trnava 9562 ŽÁCI-mladší
12 64 DOSTÁLOVÁ Kateřina CK Dakom Pharma Kyjov 20158 ŽÁKYNĚ
13 99 KOBLÍŽEK Vojtěch SKC TUFO Prostějov 20882 ŽÁCI-mladší