MČR - ČASOVKA JEDNOTLIVCŮ Závod s výsledky

Kategorie závodu: K KKY STŽ ŽKY

Odvětví
Silnice
Datum startu
11.07.2017
Datum konce
11.07.2017
Uzávěrka přihlášek
04.07.2017
Soubor ke stažení
2017.07.11-MCR-mladeze-Casovka-jednotlivcu.pdf
Místo konání
HODKOVIČKY
Pořadatel závodu
KC KOOPERATIVA Jablonec Nad Nisou
Adresa pořadatele
-
Kraj
Liberecký
Kontaktní osoba
-
Email
Hollosak@seznam.cz
Telefon / fax
775 375 309
Stáhnout

Výsledková listina

ŽÁKYNĚ - starší

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 13 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 ŽÁKYNĚ-starší
2 21 CZE20031027 ZEMANOVÁ Kristýna TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 5541 ŽÁKYNĚ-starší
3 16 CZE20040514 RŮŽIČKOVÁ Anna DUKLA PRAHA 21906 ŽÁKYNĚ-starší
4 10 CZE20040207 HLADÍKOVÁ Kateřina IVAR CS - AUTHOR TEAM 5270 ŽÁKYNĚ-starší
5 4 CZE20030213 BÁRTOVÁ Gabriela SKC Tufo Prostějov z.s. 20187 ŽÁKYNĚ-starší
6 2 CZE20040919 MIKŠANÍKOVÁ Natálie ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 1601473 ŽÁKYNĚ-starší
7 17 CZE20041231 SPĚŠNÁ Simona MS BIKE ACADEMY RACING 20404 ŽÁKYNĚ-starší
8 18 CZE20040309 JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ-starší
9 8 CZE20030514 PARMOVÁ Barbora TJ STADION LOUNY 21408 ŽÁKYNĚ-starší
10 12 CZE20031112 ORÁLKOVÁ Kamila SKP DUHA Lanškroun 21401 ŽÁKYNĚ-starší
11 3 CZE20030222 SOBKOVÁ Sabina VRV TEAM 20205 ŽÁKYNĚ-starší
12 7 CZE20031218 PROŠKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY 21409 ŽÁKYNĚ-starší
13 5 CZE20040423 FOLTÝNOVÁ Adéla BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20512 ŽÁKYNĚ-starší
14 15 CZE19700101 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
15 14 CZE19700101 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší
16 6 CZE20030823 KŘIKAVOVÁ Šárka BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20509 ŽÁKYNĚ-starší
17 20 CZE20041211 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20478 ŽÁKYNĚ-starší
18 1 CZE20040406 MACHANCOVÁ Andrea TJ SIGMA HRANICE 1601319 ŽÁKYNĚ-starší
19 9 CZE20040202 RUNTOVÁ Hana TJ STADION LOUNY 21845 ŽÁKYNĚ-starší
20 19 CZE20040518 POULOVÁ Michaela SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20481 ŽÁKYNĚ-starší
21 11 CZE20041118 SMUTNÁ Anna DRAHANSKÝ SPORT TEAM 20122 ŽÁKYNĚ-starší

ŽÁCI - starší

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 116 CZE20030825 STRÁNSKÝ Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 19529 ŽÁCI-starší
2 109 CZE20030315 FIALA Matyáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 20076 ŽÁCI-starší
3 132 CZE20030327 OBDRŽÁLEK Tomáš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20290 ŽÁCI-starší
4 107 CZE20030112 VEVERKA Václav KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21788 ŽÁCI-starší
5 121 CZE20040322 MRÁZ Daniel TJ UNIČOV 20787 ŽÁCI-starší
6 135 CZE20030707 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20296 ŽÁCI-starší
7 126 CZE19700101 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 ŽÁCI-starší
8 134 CZE20040106 MÜLLER Mirek MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19954 ŽÁCI-starší
9 106 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
10 102 CZE19700101 KOBLÍŽEK Matyáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
11 112 CZE20040319 SEEMAN Adam TJ STADION LOUNY 20459 ŽÁCI-starší
12 138 CZE20040116 PADĚLEK Viktor TJ FAVORIT BRNO 20674 ŽÁCI-starší
13 129 CZE20040131 HÁK Jakub Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20967 ŽÁCI-starší
14 110 CZE20040507 FRÜHAUF Jan CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 20864 ŽÁCI-starší
15 101 CZE20041106 HUSIČKA Radim TJ SIGMA HRANICE 20920 ŽÁCI-starší
16 120 CZE20030716 ZAJÍČEK Ondřej TJ UNIČOV 21515 ŽÁCI-starší
17 124 CZE20030314 VONDRÁČEK Jan CK Příbram - Fany GASTRO 19974 ŽÁCI-starší
18 103 CZE20040223 ŠTEC Radovan SKC Tufo Prostějov z.s. 21793 ŽÁCI-starší
19 139 CZE20040820 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 19223 ŽÁCI-starší
20 105 CZE20030218 VÁVRA Petr CK BÍTOVSKÁ 7758 ŽÁCI-starší
21 127 CZE20030309 KRULA Štěpán MS BIKE ACADEMY RACING 20013 ŽÁCI-starší
22 133 CZE20030613 SOLAŘ Albert MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19828 ŽÁCI-starší
23 125 CZE19700101 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
24 131 CZE20030909 KAŇKOVSKÝ Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19344 ŽÁCI-starší
25 140 CZE20030718 JANAS Adam TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 21854 ŽÁCI-starší
26 115 CZE20030425 DOLEŽAL Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 5238 ŽÁCI-starší
27 113 CZE20030712 JINDŘICH Pavel TJ STADION LOUNY 10875 ŽÁCI-starší
28 104 CZE20030123 POLANSKÝ Daniel SKC Tufo Prostějov z.s. 19292 ŽÁCI-starší
29 119 CZE20040202 PŘIDAL Tomáš TJ UNIČOV 21516 ŽÁCI-starší
30 108 CZE20040513 STANĚK Jakub SK PETŘÍN PLZEŇ 20171 ŽÁCI-starší
31 137 CZE20170103 CÍRKVA Vojtěch TJ LOKOMOTIVA BEROUN 13936 ŽÁCI-starší
32 123 CZE20030101 OTTA Josef CK Příbram - Fany GASTRO 21318 ŽÁCI-starší
33 118 CZE20030626 KÖLTÖ Matěj SKP DUHA Lanškroun 1601488 ŽÁCI-starší
34 128 CZE20030801 ČÁSLAVSKÝ Matěj MS BIKE ACADEMY RACING 20763 ŽÁCI-starší
35 111 CZE20030827 ČERVÍČEK David TJ STADION LOUNY 19813 ŽÁCI-starší
36 130 CZE20030519 LAMAČ Martin SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 1601535 ŽÁCI-starší
37 117 CZE20041025 ROZSYPAL Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 5283 ŽÁCI-starší
38 122 CZE20041022 PÁVEK Matyáš KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21600 ŽÁCI-starší
39 136 CZE20040429 VAJBAR Jakub SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20479 ŽÁCI-starší
40 114 CZE20031009 HEZINA Milan TJ STADION LOUNY 21412 ŽÁCI-starší

F*KADET

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 111 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
2 113 CZE20010801 JANDOVÁ Veronika TJ FAVORIT BRNO 19906 F*KADET
3 110 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET
4 103 CZE20020107 SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol MS BIKE ACADEMY RACING 20759 F*KADET
5 109 CZE20011110 DOTZAUEROVÁ Klára DUKLA PRAHA 21831 F*KADET
6 115 CZE20010320 HARTYCHOVÁ Nicole MONTE TAMARO VELO CLUB 20174 F*KADET
7 107 CZE20020831 OBOŘILOVÁ Tereza DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5594 F*KADET
8 106 CZE20010319 VERNEROVÁ Klára IVAR CS - AUTHOR TEAM 5529 F*KADET
9 114 CZE20010526 SOUČKOVÁ Anna CK LOKO Rakovník 21465 F*KADET
10 101 CZE20020421 LOCHMANOVÁ Aneta MG Bike Team 21303 F*KADET
11 102 CZE20020827 HOLUBOVÁ Adéla MS BIKE ACADEMY RACING 20510 F*KADET
12 105 CZE20021001 KLÍMOVÁ Natálie IVAR CS - AUTHOR TEAM 20679 F*KADET
13 117 CZE20011031 PLCHOVÁ Pavlína Cyklo Bendl 20834 F*KADET
14 112 CZE20010202 JABORNÍKOVÁ Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV 19225 F*KADET
15 118 CZE20020928 NAVRKALOVÁ Michaela ETHIC SPORT 21098 F*KADET
16 108 CZE20021002 FRITZOVÁ Aneta DRAHANSKÝ SPORT TEAM 21077 F*KADET
17 116 CZE20010909 VAKULOVÁ Jitka ELKOV AUTHOR junior team 21117 F*KADET
18 104 CZE20020814 DAŇKOVÁ Kateřina IVAR CS - AUTHOR TEAM 19299 F*KADET

KADETI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 4 CZE20010717 ŤOUPALÍK Jakub CYCLING ACADEMY TÁBOR 20127 KADET
2 41 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA 20456 KADET
3 32 CZE20011115 JEŽEK Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 6850 KADET
4 35 CZE20010705 STOČEK Bruno BIKE 2000 9844 KADET
5 39 CZE20010123 BOUČEK Jakub CK Příbram - Fany GASTRO 9832 KADET
6 52 CZE20010113 KUČERA Jakub CK MTB Maraton 20253 KADET
7 9 CZE19700101 SMÉKAL René SKC Tufo Prostějov z.s. 20686 KADET
8 20 CZE20020610 BREDLER Matyáš Jiří KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 19903 KADET
9 43 CZE20021029 BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14350 KADET
10 40 CZE20010529 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA 10475 KADET
11 46 CZE20020110 HRDLIČKA Aleš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21099 KADET
12 3 CZE20010725 NOVÝ Jakub CYCLING ACADEMY TÁBOR 19869 KADET
13 37 CZE20010920 DUDEK Tomáš EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 19551 KADET
14 45 CZE20010103 HNÍK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 5599 KADET
15 7 CZE20010616 KOLAŘÍK Lukáš SKC Tufo Prostějov z.s. 20364 KADET
16 34 CZE20021009 ŠULC David IVAR CS - AUTHOR TEAM 19357 KADET
17 16 CZE20010109 REH Antonín TJ KOVO PRAHA 20971 KADET
18 12 CZE19700101 MÜLLER Maxim SKC Tufo Prostějov z.s. 9874 KADET
19 17 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
20 42 CZE20011227 VOLTR Martin DUKLA PRAHA 21120 KADET
21 25 CZE20020605 LIŠKA Marek CYKLOTEAM OSTROV 19404 KADET
22 22 CZE20011225 HOFMEISTER Adam SK PETŘÍN PLZEŇ 9629 KADET
23 53 CZE20010312 ŘEHA Filip FORCE TEAM JESENÍK 1601625 KADET
24 33 CZE20020814 DANĚK Jakub IVAR CS - AUTHOR TEAM 19531 KADET
25 13 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 KADET
26 24 CZE20010802 VITNER David TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 19308 KADET
27 2 CZE20010702 VÁVRA Erik ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 20624 KADET
28 19 CZE20020518 BŘEZNA Vojtěch KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 6915 KADET
29 1 CZE20010705 ZÁTOPEK Jan TJ SIGMA HRANICE 20531 KADET
30 21 CZE20020613 ČEKAL Josef KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 20418 KADET
31 51 CZE20010303 ŘÍHA Jiří JOHNSON CONTROLS AŠ ML.BOL. 21839 KADET
32 44 CZE20010502 HETFLEIŠ Petr MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19696 KADET
33 26 CZE20010813 CHRZ Petr AUTHOR TEAM STUPNO 21547 KADET
34 15 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 KADET
35 8 CZE20010427 KONEČNÝ Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21091 KADET
36 29 CZE20010608 CAMRDA Karel ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 1601327 KADET
37 49 CZE20010616 KADLEC Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 20474 KADET
38 6 CZE20020406 ŘEHÁK Martin MG Bike Team 21418 KADET
39 47 CZE20010306 DOLEŽAL Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21335 KADET
40 50 CZE20010218 MICHAL Jakub TJ FAVORIT BRNO 19610 KADET
41 23 CZE20020413 MACÁN Karel TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 10577 KADET
42 28 CZE20010502 ZAHAJSKÝ Radek ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21142 KADET
43 48 CZE20010414 GÖRNER Dominik TJ FAVORIT BRNO 1601619 KADET
44 18 CZE20021122 PAPÍK Václav CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 19963 KADET
45 27 CZE20020906 RAČAN David ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21904 KADET
46 38 CZE20021127 STRUHÁR Semi TJ UNIČOV 21514 KADET
47 36 CZE20010216 ŠMÍDA Michal DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5561 KADET
48 31 CZE20021229 ČÍŽEK Vojtěch TJ STADION LOUNY 21846 KADET
49 30 CZE20010916 STIBAL Adam ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21805 KADET
50 14 CZE20010611 GROSSMANN David TJ KOVO PRAHA 21130 KADET
51 5 CZE20021202 NĚMEČEK Jakub MG Bike Team 1601371 KADET

ŽÁKYNĚ - starší

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 13 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 ŽÁKYNĚ-starší
2 21 CZE20031027 ZEMANOVÁ Kristýna TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 5541 ŽÁKYNĚ-starší
3 16 CZE20040514 RŮŽIČKOVÁ Anna DUKLA PRAHA 21906 ŽÁKYNĚ-starší
4 10 CZE20040207 HLADÍKOVÁ Kateřina IVAR CS - AUTHOR TEAM 5270 ŽÁKYNĚ-starší
5 4 CZE20030213 BÁRTOVÁ Gabriela SKC Tufo Prostějov z.s. 20187 ŽÁKYNĚ-starší
6 2 CZE20040919 MIKŠANÍKOVÁ Natálie ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 1601473 ŽÁKYNĚ-starší
7 17 CZE20041231 SPĚŠNÁ Simona MS BIKE ACADEMY RACING 20404 ŽÁKYNĚ-starší
8 18 CZE20040309 JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ-starší
9 8 CZE20030514 PARMOVÁ Barbora TJ STADION LOUNY 21408 ŽÁKYNĚ-starší
10 12 CZE20031112 ORÁLKOVÁ Kamila SKP DUHA Lanškroun 21401 ŽÁKYNĚ-starší
11 3 CZE20030222 SOBKOVÁ Sabina VRV TEAM 20205 ŽÁKYNĚ-starší
12 7 CZE20031218 PROŠKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY 21409 ŽÁKYNĚ-starší
13 5 CZE20040423 FOLTÝNOVÁ Adéla BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20512 ŽÁKYNĚ-starší
14 15 CZE19700101 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
15 14 CZE19700101 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší
16 6 CZE20030823 KŘIKAVOVÁ Šárka BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20509 ŽÁKYNĚ-starší
17 20 CZE20041211 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20478 ŽÁKYNĚ-starší
18 1 CZE20040406 MACHANCOVÁ Andrea TJ SIGMA HRANICE 1601319 ŽÁKYNĚ-starší
19 9 CZE20040202 RUNTOVÁ Hana TJ STADION LOUNY 21845 ŽÁKYNĚ-starší
20 19 CZE20040518 POULOVÁ Michaela SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20481 ŽÁKYNĚ-starší
21 11 CZE20041118 SMUTNÁ Anna DRAHANSKÝ SPORT TEAM 20122 ŽÁKYNĚ-starší

ŽÁCI - starší

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 116 CZE20030825 STRÁNSKÝ Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 19529 ŽÁCI-starší
2 109 CZE20030315 FIALA Matyáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 20076 ŽÁCI-starší
3 132 CZE20030327 OBDRŽÁLEK Tomáš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20290 ŽÁCI-starší
4 107 CZE20030112 VEVERKA Václav KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21788 ŽÁCI-starší
5 121 CZE20040322 MRÁZ Daniel TJ UNIČOV 20787 ŽÁCI-starší
6 135 CZE20030707 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20296 ŽÁCI-starší
7 126 CZE19700101 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 ŽÁCI-starší
8 134 CZE20040106 MÜLLER Mirek MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19954 ŽÁCI-starší
9 106 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
10 102 CZE19700101 KOBLÍŽEK Matyáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
11 112 CZE20040319 SEEMAN Adam TJ STADION LOUNY 20459 ŽÁCI-starší
12 138 CZE20040116 PADĚLEK Viktor TJ FAVORIT BRNO 20674 ŽÁCI-starší
13 129 CZE20040131 HÁK Jakub Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20967 ŽÁCI-starší
14 110 CZE20040507 FRÜHAUF Jan CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 20864 ŽÁCI-starší
15 101 CZE20041106 HUSIČKA Radim TJ SIGMA HRANICE 20920 ŽÁCI-starší
16 120 CZE20030716 ZAJÍČEK Ondřej TJ UNIČOV 21515 ŽÁCI-starší
17 124 CZE20030314 VONDRÁČEK Jan CK Příbram - Fany GASTRO 19974 ŽÁCI-starší
18 103 CZE20040223 ŠTEC Radovan SKC Tufo Prostějov z.s. 21793 ŽÁCI-starší
19 139 CZE20040820 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 19223 ŽÁCI-starší
20 105 CZE20030218 VÁVRA Petr CK BÍTOVSKÁ 7758 ŽÁCI-starší
21 127 CZE20030309 KRULA Štěpán MS BIKE ACADEMY RACING 20013 ŽÁCI-starší
22 133 CZE20030613 SOLAŘ Albert MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19828 ŽÁCI-starší
23 125 CZE19700101 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
24 131 CZE20030909 KAŇKOVSKÝ Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19344 ŽÁCI-starší
25 140 CZE20030718 JANAS Adam TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 21854 ŽÁCI-starší
26 115 CZE20030425 DOLEŽAL Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 5238 ŽÁCI-starší
27 113 CZE20030712 JINDŘICH Pavel TJ STADION LOUNY 10875 ŽÁCI-starší
28 104 CZE20030123 POLANSKÝ Daniel SKC Tufo Prostějov z.s. 19292 ŽÁCI-starší
29 119 CZE20040202 PŘIDAL Tomáš TJ UNIČOV 21516 ŽÁCI-starší
30 108 CZE20040513 STANĚK Jakub SK PETŘÍN PLZEŇ 20171 ŽÁCI-starší
31 137 CZE20170103 CÍRKVA Vojtěch TJ LOKOMOTIVA BEROUN 13936 ŽÁCI-starší
32 123 CZE20030101 OTTA Josef CK Příbram - Fany GASTRO 21318 ŽÁCI-starší
33 118 CZE20030626 KÖLTÖ Matěj SKP DUHA Lanškroun 1601488 ŽÁCI-starší
34 128 CZE20030801 ČÁSLAVSKÝ Matěj MS BIKE ACADEMY RACING 20763 ŽÁCI-starší
35 111 CZE20030827 ČERVÍČEK David TJ STADION LOUNY 19813 ŽÁCI-starší
36 130 CZE20030519 LAMAČ Martin SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 1601535 ŽÁCI-starší
37 117 CZE20041025 ROZSYPAL Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 5283 ŽÁCI-starší
38 122 CZE20041022 PÁVEK Matyáš KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21600 ŽÁCI-starší
39 136 CZE20040429 VAJBAR Jakub SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20479 ŽÁCI-starší
40 114 CZE20031009 HEZINA Milan TJ STADION LOUNY 21412 ŽÁCI-starší

F*KADET

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 111 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
2 113 CZE20010801 JANDOVÁ Veronika TJ FAVORIT BRNO 19906 F*KADET
3 110 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET
4 103 CZE20020107 SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol MS BIKE ACADEMY RACING 20759 F*KADET
5 109 CZE20011110 DOTZAUEROVÁ Klára DUKLA PRAHA 21831 F*KADET
6 115 CZE20010320 HARTYCHOVÁ Nicole MONTE TAMARO VELO CLUB 20174 F*KADET
7 107 CZE20020831 OBOŘILOVÁ Tereza DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5594 F*KADET
8 106 CZE20010319 VERNEROVÁ Klára IVAR CS - AUTHOR TEAM 5529 F*KADET
9 114 CZE20010526 SOUČKOVÁ Anna CK LOKO Rakovník 21465 F*KADET
10 101 CZE20020421 LOCHMANOVÁ Aneta MG Bike Team 21303 F*KADET
11 102 CZE20020827 HOLUBOVÁ Adéla MS BIKE ACADEMY RACING 20510 F*KADET
12 105 CZE20021001 KLÍMOVÁ Natálie IVAR CS - AUTHOR TEAM 20679 F*KADET
13 117 CZE20011031 PLCHOVÁ Pavlína Cyklo Bendl 20834 F*KADET
14 112 CZE20010202 JABORNÍKOVÁ Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV 19225 F*KADET
15 118 CZE20020928 NAVRKALOVÁ Michaela ETHIC SPORT 21098 F*KADET
16 108 CZE20021002 FRITZOVÁ Aneta DRAHANSKÝ SPORT TEAM 21077 F*KADET
17 116 CZE20010909 VAKULOVÁ Jitka ELKOV AUTHOR junior team 21117 F*KADET
18 104 CZE20020814 DAŇKOVÁ Kateřina IVAR CS - AUTHOR TEAM 19299 F*KADET

KADETI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 4 CZE20010717 ŤOUPALÍK Jakub CYCLING ACADEMY TÁBOR 20127 KADET
2 41 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA 20456 KADET
3 32 CZE20011115 JEŽEK Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 6850 KADET
4 35 CZE20010705 STOČEK Bruno BIKE 2000 9844 KADET
5 39 CZE20010123 BOUČEK Jakub CK Příbram - Fany GASTRO 9832 KADET
6 52 CZE20010113 KUČERA Jakub CK MTB Maraton 20253 KADET
7 9 CZE19700101 SMÉKAL René SKC Tufo Prostějov z.s. 20686 KADET
8 20 CZE20020610 BREDLER Matyáš Jiří KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 19903 KADET
9 43 CZE20021029 BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14350 KADET
10 40 CZE20010529 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA 10475 KADET
11 46 CZE20020110 HRDLIČKA Aleš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21099 KADET
12 3 CZE20010725 NOVÝ Jakub CYCLING ACADEMY TÁBOR 19869 KADET
13 37 CZE20010920 DUDEK Tomáš EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 19551 KADET
14 45 CZE20010103 HNÍK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 5599 KADET
15 7 CZE20010616 KOLAŘÍK Lukáš SKC Tufo Prostějov z.s. 20364 KADET
16 34 CZE20021009 ŠULC David IVAR CS - AUTHOR TEAM 19357 KADET
17 16 CZE20010109 REH Antonín TJ KOVO PRAHA 20971 KADET
18 12 CZE19700101 MÜLLER Maxim SKC Tufo Prostějov z.s. 9874 KADET
19 17 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
20 42 CZE20011227 VOLTR Martin DUKLA PRAHA 21120 KADET
21 25 CZE20020605 LIŠKA Marek CYKLOTEAM OSTROV 19404 KADET
22 22 CZE20011225 HOFMEISTER Adam SK PETŘÍN PLZEŇ 9629 KADET
23 53 CZE20010312 ŘEHA Filip FORCE TEAM JESENÍK 1601625 KADET
24 33 CZE20020814 DANĚK Jakub IVAR CS - AUTHOR TEAM 19531 KADET
25 13 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 KADET
26 24 CZE20010802 VITNER David TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 19308 KADET
27 2 CZE20010702 VÁVRA Erik ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 20624 KADET
28 19 CZE20020518 BŘEZNA Vojtěch KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 6915 KADET
29 1 CZE20010705 ZÁTOPEK Jan TJ SIGMA HRANICE 20531 KADET
30 21 CZE20020613 ČEKAL Josef KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 20418 KADET
31 51 CZE20010303 ŘÍHA Jiří JOHNSON CONTROLS AŠ ML.BOL. 21839 KADET
32 44 CZE20010502 HETFLEIŠ Petr MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19696 KADET
33 26 CZE20010813 CHRZ Petr AUTHOR TEAM STUPNO 21547 KADET
34 15 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 KADET
35 8 CZE20010427 KONEČNÝ Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21091 KADET
36 29 CZE20010608 CAMRDA Karel ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 1601327 KADET
37 49 CZE20010616 KADLEC Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 20474 KADET
38 6 CZE20020406 ŘEHÁK Martin MG Bike Team 21418 KADET
39 47 CZE20010306 DOLEŽAL Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21335 KADET
40 50 CZE20010218 MICHAL Jakub TJ FAVORIT BRNO 19610 KADET
41 23 CZE20020413 MACÁN Karel TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 10577 KADET
42 28 CZE20010502 ZAHAJSKÝ Radek ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21142 KADET
43 48 CZE20010414 GÖRNER Dominik TJ FAVORIT BRNO 1601619 KADET
44 18 CZE20021122 PAPÍK Václav CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 19963 KADET
45 27 CZE20020906 RAČAN David ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21904 KADET
46 38 CZE20021127 STRUHÁR Semi TJ UNIČOV 21514 KADET
47 36 CZE20010216 ŠMÍDA Michal DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5561 KADET
48 31 CZE20021229 ČÍŽEK Vojtěch TJ STADION LOUNY 21846 KADET
49 30 CZE20010916 STIBAL Adam ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21805 KADET
50 14 CZE20010611 GROSSMANN David TJ KOVO PRAHA 21130 KADET
51 5 CZE20021202 NĚMEČEK Jakub MG Bike Team 1601371 KADET