ČP na dráze - OMNIUM Uzavřený závod


Odvětví
Dráha
Datum startu
18.11.2017
Datum konce
19.11.2017
Uzávěrka přihlášek
16.11.2017
Soubor ke stažení
CP-Motol-18.-19.11.2017-3-.pdf
Místo konání
MOTOL
Pořadatel závodu
SK Petřín Plzeň
Adresa pořadatele
-
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
Václav Novák
Email
zce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon / fax
602494826
Stáhnout

Přihlášení závodníci

celkem 129 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Příjmení a jméno UCI ID Oddíl Licence Kategorie
ADÁMEK Martin 10047263838 FORCE TEAM JESENÍK 19979 žáci - starší
BÁRTA Martin 10047422876 CK BÍTOVSKÁ 21590 žáci mladší rychlostní
BARTONÍKOVÁ Veronika 10047417725 CK DACOM PHARMA KYJOV 21540 Kadetky
BÁRTOVÁ Gabriela 10047282935 SKC Tufo Prostějov z.s. 20187 žákyně starší
BITTMAN Adam 10047380743 CK BÍTOVSKÁ 21193 žáci mladší rychlostní
BITTNER Pavel 10046718517 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14350 Kadet
BÓDAY Šimon 10047318907 TJ KOVO PRAHA 20569 junior
BOUČEK Jakub 10048200189 CK Příbram - Fany GASTRO 9832 Kadet
BRADÁČ Adam 10047382662 DUKLA PRAHA 21210 žáci mladší rychlostní
BURÁŇ Filip 10047431768 SKC Tufo Prostějov z.s. 21679 Kadet
BURLOVÁ Kristýna 10047208365 DUKLA PRAHA 19298 Kadetky
ČÁSLAVSKÝ Matěj 10047337600 MS BIKE ACADEMY RACING 20763 žáci - starší
ČEKAL Josef 10047304456 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 20418 Kadet
ČEPEK Martin 10047235647 DUKLA PRAHA 19679 žáci - starší
ČERNÁ Karolína 10047331031 DUKLA PRAHA 20691 žákyně mladší
ČERNÝ Filip 10047277174 DUKLA PRAHA 20129 žáci - starší
CETKOVSKÁ Ema 10015286271 SKC Tufo Prostějov z.s. 12285 juniorky
DOHNAL Jakub 10047256865 TJ KOVO PRAHA 19907 Kadet
DOHNAL Filip 10004976989 CK BÍTOVSKÁ 20519 žáci - starší
DOLEŽAL Viktor 10047396204 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21335 Kadet
DOSTÁLOVÁ Kateřina 10047279804 CK DACOM PHARMA KYJOV 20158 žákyně starší
DUŠEK Jiří 10047328607 TJ FAVORIT BRNO 20668 junior
DŽERENGOVÁ Sabina 10047254845 DUKLA PRAHA 19889 Kadetky
FIALA Dominik 10046314147 PROFI SPORT CHEB 10295 Kadet
FOLTÝNOVÁ Adéla 10047313247 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20512 žákyně starší
Frühauf Jan CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ žáci - starší
FÜRBACH Miroslav 10070221819 PROFI SPORT CHEB 100601812 žáci mladší rychlostní
GOGA David 10047403880 PROFI SPORT CHEB 21407 žáci - starší
GÖRNER Dominik 10059225554 TJ FAVORIT BRNO 1601619 Kadet
GROSSMANN David 10047374477 TJ KOVO PRAHA 21130 Kadet
HALBICH Tomáš 10047319614 PROFI SPORT CHEB 100601811 Kadet
HEJHALOVÁ Dagmar 10047208769 DUKLA PRAHA 19300 žákyně starší
HERMANOVÁ Adéla 10047310217 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20480 žákyně mladší
Hladík Petr 10012390722 SK PETŘÍN PLZEŇ žáci mladší rychlostní
HODLOVÁ Nikola 10047347704 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 20862 žákyně mladší
HOFMEISTER Adam 10048179880 SK PETŘÍN PLZEŇ 9629 Kadet
HRDLIČKA Aleš 10047371245 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21099 Kadet
HYTYCH Matěj 10058654264 TJ FAVORIT BRNO 1601569 žáci - starší
JABORNÍKOVÁ Veronika 10047201594 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 19225 Kadetky
JABORNÍKOVÁ Anna 10047309712 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 žákyně starší
JADRNÁ Veronika 10047388726 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21267 žákyně mladší
JANDOVÁ Veronika 10047256764 TJ FAVORIT BRNO 19906 Kadetky
JANÍK David 10028268915 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21860 žáci mladší rychlostní
JEŘÁBEK Ondřej 10047379127 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21176 žáci mladší rychlostní
JOHÁNEK Dalibor 10060757144 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 1601758 žáci mladší rychlostní
KADLEC Vojtěch 10047309510 TJ FAVORIT BRNO 20474 Kadet
KADLEC Milan 10047431263 DUKLA PRAHA 21674 žáci - starší
KARÁSEK David 10046656576 TJ FAVORIT BRNO 13722 BMX žáci 12 let
KITTL Daniel 10047424290 DUKLA PRAHA 21606 Kadet
KMÍNEK Vojtěch 10048006694 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 7825 junior
Položek na stránku: