ČP - OMNIUM Závod s výsledky


Odvětví
Dráha
Datum startu
02.09.2017
Datum konce
03.09.2017
Uzávěrka přihlášek
28.08.2017
Soubor ke stažení
CP-Prostejov-Omnium-2.-3.9.2017.docx
Místo konání
PROSTĚJOV
Pořadatel závodu
SKC TUFO PROSTĚJOV
Adresa pořadatele
-
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
Michal Mráček
Email
-
Telefon / fax
-
Stáhnout

Výsledková listina

JUNIOŘI - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 38 CZE20001230 VONEŠ Jan TJ FAVORIT BRNO 20405 JUNIOR
2 37 CZE19990228 VAVREK Dušan TJ FAVORIT BRNO 12190 JUNIOR
3 21 CZE19990320 BUŠEK Matyáš TJ KOVO PRAHA 10648 JUNIOR
4 22 CZE19990614 STYBOR Matěj TJ KOVO PRAHA 12938 JUNIOR
5 60 CZE20001118 KELEMEN Petr DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 18904 JUNIOR
6 2 CZE20001120 KOSTIHA Antonín SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC Tufo Prostějov z.s.) 13290 JUNIOR
7 63 CZE19990318 ROZEHNAL Jan DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 20149 JUNIOR
8 36 CZE20000105 DUŠEK Jiří TJ FAVORIT BRNO 20668 JUNIOR

KADETI - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 45 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 20456 KADET
2 4 CZE19700101 SMÉKAL René SKC Tufo Prostějov z.s. 20686 KADET
3 41 CZE20010317 KŘENEK Adam TJ FAVORIT BRNO 20473 KADET
4 29 CZE20010109 REH Antonín TJ KOVO PRAHA 20971 KADET
5 31 CZE20021122 PAPÍK Václav CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY (CK SLAVOJ TEREZÍN) 19963 KADET
6 30 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
7 46 CZE20010529 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 10475 KADET
8 65 CZE20020605 LIŠKA Marek CYKLOTEAM OSTROV 19404 KADET
9 70 CZE20010802 VITNER David TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 19308 KADET
10 28 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 KADET
11 6 CZE20020406 ŘEHÁK Martin SKC Tufo Prostějov z.s. 21418 KADET
12 20 CZE20011225 HOFMEISTER Adam SK PETŘÍN PLZEŇ 9629 KADET
13 3 CZE19700101 MÜLLER Maxim SKC Tufo Prostějov z.s. 9874 KADET
14 5 CZE20010903 BURÁŇ Filip SKC Tufo Prostějov z.s. 21679 KADET
15 23 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 KADET
16 40 CZE20010616 KADLEC Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 20474 KADET
17 39 CZE20010414 GÖRNER Dominik TJ FAVORIT BRNO 1601619 KADET

ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
2 13 CZE19700101 KOBLÍŽEK Matyáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
3 33 CZE20030218 VÁVRA Petr CK BÍTOVSKÁ 7758 ŽÁCI-starší
6 16 CZE20040223 ŠTEC Radovan SKC Tufo Prostějov z.s. 21793 ŽÁCI-starší
7 32 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
9 44 CZE20030421 ŠIROKÝ Štěpán Vysočina Cycling (TJ FAVORIT BRNO) 1601695 ŽÁCI-starší
10 15 CZE20030123 POLANSKÝ Daniel SKC Tufo Prostějov z.s. 19292 ŽÁCI-starší
11 47 CZE19700101 KADLEC Milan DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 21674 ŽÁCI-starší
12 43 CZE20040820 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 19223 ŽÁCI-starší
15 19 CZE20040513 STANĚK Jakub SK PETŘÍN PLZEŇ 20171 ŽÁCI-starší
18 17 CZE20040515 POKORNÝ Ondřej SKC Tufo Prostějov z.s. 100601709 ŽÁCI-starší

ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 49 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 19300 ŽÁKYNĚ-starší
2 9 CZE20030213 BÁRTOVÁ Gabriela SKC Tufo Prostějov z.s. 20187 ŽÁKYNĚ-starší
3 8 CZE19700101 MÜLLEROVÁ Patricie SKC Tufo Prostějov z.s. 21379 ŽÁKYNĚ-starší
4 7 CZE19700101 GRULICHOVÁ Eliška SKC Tufo Prostějov z.s. 21376 ŽÁKYNĚ-starší
5 55 CZE19700101 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 5291 ŽÁKYNĚ-starší
6 50 CZE19700101 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 21618 ŽÁKYNĚ-starší

KADETKY - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 42 CZE20010801 JANDOVÁ Veronika TJ FAVORIT BRNO 19906 F*KADET
2 48 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 19889 F*KADET

ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 35 CZE20050324 KOBR Richard CK BÍTOVSKÁ 20162 ŽÁCI-mladší
2 71 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-mladší
3 72 CZE20050325 ŠILHAVÝ Daniel SP KOLO LOAP SPECIALIZED 19871 ŽÁCI-mladší
4 34 CZE20050324 KOBR Robert CK BÍTOVSKÁ 20163 ŽÁCI-mladší
5 11 CZE20050316 KOBLÍŽEK Vojtěch SKC Tufo Prostějov z.s. 20882 ŽÁCI-mladší
6 18 CZE20051025 KOHOUT Jaromír SK PETŘÍN PLZEŇ 19660 ŽÁCI-mladší
7 12 CZE19700101 JURICA Samuel SKC Tufo Prostějov z.s. 21371 ŽÁCI-mladší

JUNIORKY - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 64 CZE19990407 DŽERENGOVÁ Barbora TEAM DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 13675 F*JUNIOR