TURNÉ 4 DRAH 4. Závod s výsledky


Odvětví
Dráha
Datum startu
16.08.2017
Datum konce
16.08.2017
Uzávěrka přihlášek
13.08.2017
Soubor ke stažení
Turne-4-drahy-Brno.doc
Místo konání
BRNO
Pořadatel závodu
TJ FAVORIT BRNO
Adresa pořadatele
Křížkovského 22, Brno
Kraj
-
Kontaktní osoba
Zdeněk Valenta
Email
favorit.brno@cbox.cz
Telefon / fax
-
Stáhnout

Výsledková listina

MUŽI - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 7 CZE19770912 BLÁHA Martin TEAM DUKLA PRAHA (Team Dukla Praha) 397 ELITE
2 21 CZE19950209 LICHNOVSKÝ Luděk SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC TUFO Prostějov) 18205 U23
3 23 CZE19971201 ŠTIBINGR Matěj SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC TUFO Prostějov) 19527 U23
4 8 CZE19960118 KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA (Team Dukla Praha) 7823 U23
5 22 CZE19970804 SPUDIL Martin SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC TUFO Prostějov) 10880 U23
6 10 CZE19971015 STRUPEK Matyáš TEAM DUKLA PRAHA (Team Dukla Praha) 11747 U23
7 11 CZE19700101 ŠMÍDA Martin TEAM DUKLA PRAHA (Team Dukla Praha) 5296 U23

JUNIOŘI - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 19 VIEHBERGER Lukas (Austria National team) JUNIOR
2 20 CZE19990428 BÁRTA Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 11441 JUNIOR
3 13 CZE19990320 BUŠEK Matyáš TJ KOVO PRAHA 10648 JUNIOR
4 15 CZE19990614 STYBOR Matěj TJ KOVO PRAHA 12938 JUNIOR
5 16 CZE19990513 ŠMÍDA Jan DRAHANSKÝ SPORT TEAM (Drahanský sport team) 5598 JUNIOR
6 14 CZE19990329 HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA 1601668 JUNIOR
7 12 CZE20000506 BÓDAY Šimon TJ KOVO PRAHA 20569 JUNIOR
8 24 CZE20000105 DUŠEK Jiří TJ FAVORIT BRNO 20668 JUNIOR

KADETI - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 7 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA (Dukla Praha) 20456 KADET
2 14 CZE20021122 PAPÍK Václav TJ KOVO PRAHA (CK Slavoj Terezín) 19963 KADET
3 12 CZE20010109 REH Antonín TJ KOVO PRAHA 20971 KADET
4 13 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
5 19 CZE20010427 KONEČNÝ Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21091 KADET
6 10 CZE20010611 GROSSMANN David TJ KOVO PRAHA 21130 KADET
7 20 CZE20020406 ŘEHÁK Martin SKC Tufo Prostějov z.s. (MG Bike Team Přerov) 21418 KADET
8 9 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 KADET
9 4 CZE20020323 KITTL Daniel DUKLA PRAHA (Bicykl Kříž Ústí/Labem) 21606 KADET
10 17 CZE19700101 MÜLLER Maxim SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 9874 KADET
11 15 CZE20010216 ŠMÍDA Michal DRAHANSKÝ SPORT TEAM (Drahanský sport) 5561 KADET
12 8 CZE20010306 DOLEŽAL Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV (Sportcomplex Břeclav) 21335 KADET
13 18 CZE20010903 BURÁŇ Filip SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21679 KADET
14 32 CZE19990520 BOHATÁ Anna SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21073 KADET
15 1 CZE20010414 GÖRNER Dominik TJ FAVORIT BRNO 1601619 KADET
16 6 CZE20011227 VOLTR Martin DUKLA PRAHA (Dukla Praha) 21120 KADET
17 16 VALÁŠEK Branislav (CK Olympik Trnava) 9561 KADET
18 21 CZE20020602 MOLÁK Dominik Vysočina Cycling 20928 KADET

ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 2 CZE19700101 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA (Dukla Praha) 19679 ŽÁCI-starší
2 17 CZE20030218 VÁVRA Petr CK BÍTOVSKÁ (CK Bítovská) 7758 ŽÁCI-starší
3 9 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED (SK KOLO LOAP Specialized) 20535 ŽÁCI-starší
4 26 CZE20040223 ŠTEC Radovan SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21793 ŽÁCI-starší
5 24 CZE19700101 KOBLÍŽEK Matyáš SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21377 ŽÁCI-starší
6 14 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ (CK Bítovská) 20519 ŽÁCI-starší
7 3 CZE19700101 KADLEC Milan DUKLA PRAHA (Dukla Praha) 21674 ŽÁCI-starší
8 27 CZE20030123 POLANSKÝ Daniel SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 19292 ŽÁCI-starší
9 1 CZE20030212 ČERNÝ Filip DUKLA PRAHA (Dukla Praha) 20129 ŽÁCI-starší
10 18 MATĚJKA Ťobiaš (CK Olympik Trnava) 9822 ŽÁCI-starší
11 29 CZE20060619 MORÁVEK Michal TJ FAVORIT BRNO 1601616 ŽÁCI-starší
12 5 CZE20041225 VIK Matěj DUKLA PRAHA (Bikecycling Junior team) 20567 ŽÁCI-starší
13 11 CZE20040429 VAJBAR Jakub SPORTCOMPLEX BŘECLAV (Sportcomplex Břeclav) 20479 ŽÁCI-starší
14 30 CZE20041108 BAUER Tomáš TJ FAVORIT BRNO 1601566 ŽÁCI-starší

ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 3 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA (Dukla Praha) 19300 ŽÁKYNĚ-starší
2 7 CZE20040309 JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV (Sportcomplex Břeclav) 20477 ŽÁKYNĚ-starší
3 4 CZE19700101 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA (Dukla Praha) 5291 ŽÁKYNĚ-starší
4 13 CZE19700101 MÜLLEROVÁ Patricie SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21379 ŽÁKYNĚ-starší
5 5 CZE19700101 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA (Dukla Praha) 21618 ŽÁKYNĚ-starší
6 14 CZE19700101 GRULICHOVÁ Eliška SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21376 ŽÁKYNĚ-starší
7 9 CZE20040518 POULOVÁ Michaela SPORTCOMPLEX BŘECLAV (Sportcomplex Břeclav) 20481 ŽÁKYNĚ-starší
8 11 HLBOCK Petra (SCK Olympik Trnava) 9563 ŽÁKYNĚ-starší
9 16 CZE20060825 JADRNÁ Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV (Sportcomplex Břeclav) 21267 ŽÁKYNĚ-starší

KADETKY - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 1 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA (Dukla Praha) 19889 F*KADET
2 2 CZE20011110 DOTZAUEROVÁ Klára DUKLA PRAHA (Dukla Praha) 21831 F*KADET
3 6 CZE20010202 JABORNÍKOVÁ Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV (Sportcomplex Břeclav) 19225 F*KADET
4 10 CZE20021002 FRITZOVÁ Aneta DRAHANSKÝ SPORT TEAM (Drahanský sport team) 21077 F*KADET

ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 16 CZE20050324 KOBR Richard CK BÍTOVSKÁ (CK Bítovská) 20162 ŽÁCI-mladší
2 15 CZE20050324 KOBR Robert CK BÍTOVSKÁ (CK Bítovská) 20163 ŽÁCI-mladší
3 8 CZE20050325 ŠILHAVÝ Daniel SP KOLO LOAP SPECIALIZED (SK KOLO LOAP Specialized) 19871 ŽÁCI-mladší
4 4 CZE19700101 NOVOTNÝ Ondřej DUKLA PRAHA (Dukla Praha) 20067 ŽÁCI-mladší
5 23 CZE20050316 KOBLÍŽEK Vojtěch SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 20882 ŽÁCI-mladší
6 19 ZÁPRAŽNÝ Tomáš (CK Olympik Trnava) 9873 ŽÁCI-mladší
7 10 CZE20060201 ŠTIBINGR Martin SP KOLO LOAP SPECIALIZED (SK KOLO LOAP Specialized) 21121 ŽÁCI-mladší
8 7 CZE20060811 JANÍK David SP KOLO LOAP SPECIALIZED (SK KOLO LOAP Specialized) 21860 ŽÁCI-mladší
9 6 CZE20060112 JEŘÁBEK Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED (SK KOLO LOAP Specialized) 21176 ŽÁCI-mladší
10 20 DROBNÝ Tomáš (CK Olympik Trnava) 9562 ŽÁCI-mladší
11 21 MALOVEC Luboš (CK Olympik Trnava) ŽÁCI-mladší
12 25 SVK20140927 HLBOCK Marian (CK Olympik Trnava) 9565 ŽÁCI-mladší

JUNIORKY - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 32 CZE19990520 BOHATÁ Anna SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21073 F*JUNIOR