TURNÉ 4 DRAH 3. Závod s výsledky


Odvětví
Dráha
Datum startu
15.08.2017
Datum konce
15.08.2017
Uzávěrka přihlášek
14.08.2017
Soubor ke stažení
Turne-4-drah-2017-Prostejov.doc
Místo konání
PROSTĚJOV
Pořadatel závodu
SKC TUFO PROSTĚJOV
Adresa pořadatele
-
Kraj
-
Kontaktní osoba
MICHAL MRÁČEK
Email
mracek.michal@tiscali.cz
Telefon / fax
-
Stáhnout

Výsledková listina

JUNIOŘI - VYLUČOVACÍ

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 4 CZE19950209 LICHNOVSKÝ Luděk SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC TUFO Prostějov) 18205 JUNIOR
2 2 CZE19971015 STRUPEK Matyáš TEAM DUKLA PRAHA (TEAM DUKLA PRAHA) 11747 JUNIOR
3 6 CZE19970804 SPUDIL Martin SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC TUFO Prostějov) 10880 JUNIOR
4 20 CZE19990428 BÁRTA Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 11441 JUNIOR
5 87 VIEHBERGER Lukas (NO Rad Union) JUNIOR
6 3 CZE19960118 KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA (TEAM DUKLA PRAHA) 7823 JUNIOR
7 5 CZE19971201 ŠTIBINGR Matěj SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC TUFO Prostějov) 19527 JUNIOR
8 1 CZE19700101 ŠMÍDA Martin TEAM DUKLA PRAHA (TEAM DUKLA PRAHA) 5296 JUNIOR
9 60 CZE19990614 STYBOR Matěj TJ KOVO PRAHA 12938 JUNIOR
10 64 CZE19990320 BUŠEK Matyáš TJ KOVO PRAHA 10648 JUNIOR
11 79 CZE19990513 ŠMÍDA Jan DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5598 JUNIOR
12 63 CZE20000506 BÓDAY Šimon TJ KOVO PRAHA 20569 JUNIOR
13 26 CZE20000105 DUŠEK Jiří TJ FAVORIT BRNO 20668 JUNIOR
14 65 CZE19990329 HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA 1601668 JUNIOR

KADETI - VYLUČOVACÍ

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 30 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 20456 KADET
2 55 CZE20021122 PAPÍK Václav CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY (CK SLAVOJ TEREZÍN) 19963 KADET
3 47 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
4 15 CZE20010427 KONEČNÝ Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21091 KADET
5 50 CZE20010109 REH Antonín TJ KOVO PRAHA 20971 KADET
6 78 CZE20010216 ŠMÍDA Michal DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5561 KADET
7 16 CZE19700101 MÜLLER Maxim SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 9874 KADET
8 42 CZE19660610 ŘEHÁK Martin TJ LOKO Česká Lípa (MGB TEAM Přerov) 6354 KADET
9 28 CZE20010616 KADLEC Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 20474 KADET
10 19 CZE19990520 BOHATÁ Anna SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21073 KADET
11 48 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 KADET
12 27 CZE20010414 GÖRNER Dominik TJ FAVORIT BRNO 1601619 KADET
13 31 CZE20020323 KITTL Daniel DUKLA PRAHA (BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ) 21606 KADET
14 29 CZE20011227 VOLTR Martin DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 21120 KADET
15 49 CZE20010611 GROSSMANN David TJ KOVO PRAHA 21130 KADET
16 86 CZE20010306 DOLEŽAL Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21335 KADET
17 17 CZE20010903 BURÁŇ Filip SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21679 KADET
18 21 VALÁŠEK Branislav (CK Olympik Trnava) 9561 KADET
19 18 CZE19990925 VALUCHOVÁ Natálie SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 19562 KADET

ŽÁCI STARŠÍ - VYLUČOVACÍ

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 37 CZE20030212 ČERNÝ Filip DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 20129 ŽÁCI-starší
2 13 CZE19700101 KOBLÍŽEK Matyáš SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21377 ŽÁCI-starší
3 44 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
4 43 CZE20030218 VÁVRA Petr CK BÍTOVSKÁ 7758 ŽÁCI-starší
5 14 CZE20040223 ŠTEC Radovan SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 21793 ŽÁCI-starší
6 40 CZE19700101 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 19679 ŽÁCI-starší
7 39 CZE19700101 KADLEC Milan DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 21674 ŽÁCI-starší
8 10 CZE20030123 POLANSKÝ Daniel SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 19292 ŽÁCI-starší
9 41 CZE20041225 VIK Matěj DUKLA PRAHA (BIKECLINIC JUNIOR TEAM) 20567 ŽÁCI-starší
10 85 CZE20040429 VAJBAR Jakub SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20479 ŽÁCI-starší
11 75 CZE20040901 MAZEL Ondřej Bike Team Vyškov 1601547 ŽÁCI-starší

ŽÁKYNĚ STARŠÍ - VYLUČOVACÍ

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 34 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 19300 ŽÁKYNĚ-starší
1 36 CZE19700101 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 5291 ŽÁKYNĚ-starší
2 80 CZE20040309 JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ-starší
2 8 CZE19700101 MÜLLEROVÁ Patricie SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějoiv) 21379 ŽÁKYNĚ-starší
3 35 CZE19700101 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 21618 ŽÁKYNĚ-starší
3 22 HLBOCK Petra (CK Olympik Trnava) 9563 ŽÁKYNĚ-starší
4 82 CZE20041211 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20478 ŽÁKYNĚ-starší
4 7 CZE19700101 GRULICHOVÁ Eliška SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějoiv) 21376 ŽÁKYNĚ-starší
5 84 CZE20060825 JADRNÁ Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21267 ŽÁKYNĚ-starší
5 83 CZE20040518 POULOVÁ Michaela SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20481 ŽÁKYNĚ-starší

KADETKY - VYLUČOVACÍ

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 32 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 19889 F*KADET
2 33 CZE20011110 DOTZAUEROVÁ Klára DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 21831 F*KADET
3 81 CZE20010202 JABORNÍKOVÁ Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV 19225 F*KADET
4 76 CZE20021002 FRITZOVÁ Aneta DRAHANSKÝ SPORT TEAM 21077 F*KADET

ŽÁCI MLADŠÍ - VYLUČOVACÍ

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 71 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-mladší
2 45 CZE20050324 KOBR Richard CK BÍTOVSKÁ 20162 ŽÁCI-mladší
3 46 CZE20050324 KOBR Robert CK BÍTOVSKÁ 20163 ŽÁCI-mladší
4 70 CZE20050325 ŠILHAVÝ Daniel SP KOLO LOAP SPECIALIZED (SP KOLO LOAP) 19871 ŽÁCI-mladší
5 12 CZE20050316 KOBLÍŽEK Vojtěch SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 20882 ŽÁCI-mladší
6 23 ZÁPRAŽNÝ Tomáš (CK Olympik Trnava) 9873 ŽÁCI-mladší
7 38 CZE19700101 NOVOTNÝ Ondřej DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 20067 ŽÁCI-mladší
8 73 CZE20060201 ŠTIBINGR Martin SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21121 ŽÁCI-mladší
9 24 DROBNÝ Tomáš (CK Olympik Trnava) 9562 ŽÁCI-mladší
10 74 CZE20060112 JEŘÁBEK Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21176 ŽÁCI-mladší
11 72 CZE20060811 JANÍK David SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21860 ŽÁCI-mladší
12 25 MALOVEC Luboš (CK Olympik Trnava) ŽÁCI-mladší