MČR MLÁDEŽE Přihlašování


Odvětví
Dráha
Datum startu
28.07.2017
Datum konce
30.07.2017
Uzávěrka přihlášek
27.07.2017
Soubor ke stažení
propozice-mcr-Upr-1-.docx
Místo konání
PROSTĚJOV
Pořadatel závodu
SKC TUFO PROSTĚJOV
Adresa pořadatele
-
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
MICHAL MRÁČEK
Email
mracek.michal@tiscali.cz
Telefon / fax
-
Stáhnout

Přihlášení závodníci

celkem 65 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Příjmení a jméno UCI ID Oddíl Licence Kategorie
BABOR Daniel 10015327903 TJ KOVO PRAHA 10972 junior
BÓDAY Šimon 10047318907 TJ KOVO PRAHA 20569 junior
BUŠEK Matyáš 10015528670 TJ KOVO PRAHA 10648 junior
ČERVÍČEK David 10047248377 TJ STADION LOUNY 19813 žáci - starší
DOHNAL Jakub 10047256865 TJ KOVO PRAHA 19907 Kadet
DOHNAL Filip 10004976989 CK BÍTOVSKÁ 20519 žáci - starší
DOLEŽAL Viktor 10047396204 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21335 Kadet
DOLNÍČEK Marek 10015528771 TJ FAVORIT BRNO 19611 junior
DUŠEK Jiří 10047328607 TJ FAVORIT BRNO 20668 junior
FOLTÝNOVÁ Adéla 10047313247 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20512 žákyně starší
GÖRNER Dominik 10059225554 TJ FAVORIT BRNO 1601619 Kadet
GROSSMANN David 10047374477 TJ KOVO PRAHA 21130 Kadet
HABERMANN Richard 10059648516 TJ KOVO PRAHA 1601668 Junior
HERMANOVÁ Adéla 10047310217 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20480 žákyně mladší
HOFMEISTER Adam 10048179880 SK PETŘÍN PLZEŇ 9629 Kadet
HOLUBOVÁ Adéla 10047313045 MS BIKE ACADEMY RACING 20510 Kadetky
JABORNÍKOVÁ Anna 10047309712 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 žákyně starší
JABORNÍKOVÁ Veronika 10047201594 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 19225 Kadetky
JADRNÁ Veronika 10047388726 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21267 žákyně mladší
JANDOVÁ Veronika 10047256764 TJ FAVORIT BRNO 19906 Kadetky
JAURIS René 10006187873 FAVORIT RACING 405 muži ELITE
JINDŘICH Pavel 10046370125 TJ STADION LOUNY 10875 žáci - starší
KADLEC Vojtěch 10047309510 TJ FAVORIT BRNO 20474 Kadet
KŘENEK Adam 10047309409 TJ FAVORIT BRNO 20473 Kadet
KŘIKAVOVÁ Šárka 10047312843 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20509 žákyně starší
KUBÍČEK Jan 10047412772 TJ FAVORIT BRNO 21493 Kadet
LICHNOVSKÝ Luděk 10008993193 SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. 18205 Muži U23
LIŠKA Marek 10047218873 CYKLOTEAM OSTROV 19404 Kadet
MACÁN Karel 10046341530 TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 10577 Kadet
MACÁNOVÁ Markéta 10046446412 TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 11626 žákyně starší
MINAŘÍK Viktor 10047452178 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21878 žáci mladší rychlostní
MITRYCHOVÁ Michaela 10047337394 kola-bbm.cz 20760 žákyně starší
MORÁVEK Michal 10047036492 TJ FAVORIT BRNO 1601616 žáci mladší rychlostní
NĚMCOVÁ Barbora 10047309914 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20478 žákyně starší
PAPÍK Václav 10047262424 CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 19963 Kadet
PARMOVÁ Barbora 10047403981 TJ STADION LOUNY 21408 žákyně starší
PÁV Tadeáš 10047252118 TJ KOVO PRAHA 19857 Kadet
PETERKOVÁ Sára 10047405904 CYKLOTEAM OSTROV 21427 žákyně starší
POULOVÁ Michaela 10047310318 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20481 žákyně starší
PROCHÁZKA Michal 10016304872 TJ FAVORIT BRNO 19347 junior
PROŠKOVÁ Tereza 10047404082 TJ STADION LOUNY 21409 žákyně starší
REH Antonín 10047358313 TJ KOVO PRAHA 20971 Kadet
ŘEPA Vojtěch 10047420553 TJ FAVORIT BRNO 21568 junior
RUGOVAC Denis 10007503336 FAVORIT RACING 8279 muži ELITE
RUNTOVÁ Hana 10047448643 TJ STADION LOUNY 21845 žákyně starší
SEEMAN Adam 10056008184 TJ STADION LOUNY 20459 žáci - starší
ŠIMEK Milan 10023567950 TJ FAVORIT BRNO 20213 junior
ŠINDELÁŘ Jan 10047368821 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 21075 žáci - starší
ŠINDELÁŘOVÁ Hana 10047368922 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 21076 žákyně starší
ŠIPOŠ Marek 10009500829 SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. 17984 Muži U23
Položek na stránku: