MČR MLÁDEŽE Závod s neoficiálními výsledky


Odvětví
Dráha
Datum startu
28.07.2017
Datum konce
30.07.2017
Uzávěrka přihlášek
27.07.2017
Soubor ke stažení
propozice-mcr-Upr-1-.docx
Místo konání
PROSTĚJOV
Pořadatel závodu
SKC TUFO PROSTĚJOV
Adresa pořadatele
-
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
MICHAL MRÁČEK
Email
mracek.michal@tiscali.cz
Telefon / fax
-

Neoficiální výsledky

ŽÁCI - 2 km - stíhací závod

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 60 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ ŽÁCI-starší
2 85 OBDRŽÁLEK Tomáš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ ŽÁCI-starší
3 64 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ ŽÁCI-starší
4 3 KOBLÍŽEK Matyáš SKC Tufo Prostějov z.s. ŽÁCI-mladší
5 4 ŠTEC Radovan SKC Tufo Prostějov z.s. ŽÁCI-mladší
6 46 SEEMAN Adam TJ STADION LOUNY ŽÁCI-mladší
7 65 ŠINDELÁŘ Jan Jaroslav Kulhavy Cycling Team ŽÁCI-starší
8 28 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO ŽÁCI-starší
9 90 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA ŽÁCI-starší
10 63 VVRA Petr CK BÍTOVSKÁ ŽÁCI-starší
11 45 JINDŘICH Pavel TJ STADION LOUNY ŽÁCI-starší
12 5 POLANSK Daniel SKC Tufo Prostějov z.s. ŽÁCI-mladší
13 43 STANĚK Jakub SK PETŘÍN PLZEŇ ŽÁCI-starší
14 42 FRHAUF Jan CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ ŽÁCI-starší
15 97 ŠVEHLA Michael CK DACOM PHARMA KYJOV ŽÁCI-starší
16 70 KUNČÍK Matěj ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM ŽÁCI-starší
17 50 OTTA Josef CK Příbram Fany Gastro ŽÁCI-starší
18 44 ČERVÍČEK David TJ STADION LOUNY ŽÁCI-starší
19 91 KADLEC Milan DUKLA PRAHA ŽÁCI-starší
20 99 VANÍČEK Šimon SPORTCOMPLEX BŘECLAV ŽÁCI-starší
21 86 MAZEL Ondřej BIKE TEAM Vyškov ŽÁCI-starší

ŽÁKYNĚ - 2 km - stíhací závod

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 49 PARMOV Barbora TJ STADION LOUNY ŽÁKYNĚ - starší
2 2 BRTOV Gabriela SKC Tufo Prostějov z.s. ŽÁKYNĚ - starší
3 94 HEJHALOV Dagmar DUKLA PRAHA ŽÁKYNĚ - starší
4 39 FOLTNOV Adla BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV ŽÁKYNĚ - starší
5 71 ŠINDELÁŘOVÁ Hana Jaroslav Kulhavy Cycling Team ŽÁKYNĚ - mladší
6 42 JABORNKOV Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV ŽÁKYNĚ - starší
7 95 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA ŽÁKYNĚ - starší
8 40 MITRYCHOV Michaela kola-bbm.cz ŽÁKYNĚ - starší
9 48 PROŠKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY ŽÁKYNĚ - mladší
10 38 PETERKOV Sra CYKLOTEAM OSTROV ŽÁKYNĚ - starší
11 41 KŘIKAVOVÁ Šárka BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV ŽÁKYNĚ - starší
12 47 RUNTOV Hana TJ STADION LOUNY ŽÁKYNĚ - starší
13 100 POULOV Michaela SPORTCOMPLEX BŘECLAV ŽÁKYNĚ - starší

KADETKY - 2 km - sthac zvod

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 93 DOTZAUEROV Klra DUKLA PRAHA KADETKY
2 27 JANDOV Veronika TJ FAVORIT BRNO KADETKY
3 92 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA KADETKY
4 36 SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol MS BIKE ACADEMY RACING KADETKY
5 37 HOLUBOV Adla MS BIKE ACADEMY RACING KADETKY
6 96 BARTONKOV Veronika CK DACOM PHARMA KYJOV KADETKY
7 79 OBOŘILOVÁ Tereza DRAHANSKÝ SPORT TEAM KADETKY
8 41 JABORNKOV Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV KADETKY
9 80 FRITZOV Aneta DRAHANSKÝ SPORT TEAM KADETKY

KADETI - 2 km - sthac zvod

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 83 BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ KADET
2 9 SMKAL Ren SKC Tufo Prostějov z.s. KADET
3 55 BOUČEK Jakub CK Příbram Fany Gastro KADET
4 88 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA KADET
5 29 VITNER David TJ PLAMEN CHODOV, z.s. KADET
6 30 LIŠKA Marek CYKLOTEAM OSTROV KADET
7 84 HRDLIČKA Aleš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ KADET
8 72 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA KADET
9 89 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA KADET
10 33 HOFMEISTER Adam SK PETŘÍN PLZEŇ KADET
11 73 REH Antonn TJ KOVO PRAHA KADET
12 75 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA KADET
13 34 MACN Karel TJ PLAMEN CHODOV, z.s. KADET
14 21 KADLEC Vojtěch TJ FAVORIT BRNO KADET
15 6 KOLAŘÍK Lukáš SKC Tufo Prostějov z.s. KADET
16 98 ŘEHÁK Martin MG Bike Team KADET
17 87 VOLTR Martin DUKLA PRAHA KADET
18 76 GROSSMANN David TJ KOVO PRAHA KADET
19 74 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA KADET
20 43 DOLEŽAL Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV KADET
21 78 PAPK Vclav CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY KADET
22 8 KONEČNÝ Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. KADET
23 10 BURÁŇ Filip SKC Tufo Prostějov z.s. KADET

MUŽI - 4 km - stíhací závod

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 19 PETRULA Nikolas DUKLA PRAHA ELITE
2 18 KRAUS Jan DUKLA PRAHA ELITE
3 39 RUGOVAC Denis FAVORIT RACING ELITE
4 20 KOHOUT Michal DUKLA PRAHA ELITE
5 21 STRUPEK Matiáš DUKLA PRAHA ELITE
6 23 HOCHMANN Jiří DUKLA PRAHA ELITE
7 17 BLHA Martin DUKLA PRAHA ELITE
8 4 SPUDIL Martin SKC TUFO PROSTĚJOV ELITE
9 3 ŠTIBINGR Matěj SKC TUFO PROSTĚJOV ELITE
10 1 LICHNOVSKÝ Luděk SKC TUFO PROSTĚJOV ELITE
11 22 ŠMÍDA Martin DUKLA PRAHA ELITE
12 24 ŠTĚRBÁK Adam CYKLO SPORT CHROPYNĚ ELITE
13 2 ŠIPOŠ Marek SKC TUFO PROSTĚJOV ELITE

JUNIOŘI - 3 km - stíhací závod

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 14 BABOR Daniel TJ KOVO PRAHA JUNIOR
2 44 VONEŠ Jan TJ FAVORIT BRNO JUNIOR
3 37 MĚŠŤAN Matouš CK Příbram Fany Gastro JUNIOR
4 45 ŘEPA Vojtěch TJ FAVORIT BRNO JUNIOR
5 15 RYBN Daniel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ JUNIOR
6 34 KABRHEL Milan DUKLA PRAHA JUNIOR
7 32 KELEMEN Petr DUKLA PRAHA JUNIOR
8 12 HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA JUNIOR
9 17 KMÍNEK Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ JUNIOR
10 16 STYBOR Matěj TJ KOVO PRAHA JUNIOR
11 5 KOSTIHA Antonn SKC Tufo Prostějov z.s. JUNIOR
12 13 BÓDAY Šimon TJ KOVO PRAHA JUNIOR
13 33 TVRZ Matěj DUKLA PRAHA JUNIOR
14 36 KUBA Karel CK Příbram Fany Gastro JUNIOR
15 18 PROCHZKA Michal TJ FAVORIT BRNO JUNIOR
16 19 ŠIMEK Milan TJ FAVORIT BRNO JUNIOR
17 11 BUŠEK Matyáš TJ KOVO PRAHA JUNIOR
18 35 ROZEHNAL Jan DUKLA PRAHA JUNIOR
19 8 KUŠKA Viktor SKC Tufo Prostějov z.s. JUNIOR

JUNIORKY - 2 km - sthac zvod

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 10 CETKOVSK Ema SKC Tufo Prostějov z.s. JUNIORKY
2 9 VALUCHOV Natlie SKC Tufo Prostějov z.s. JUNIORKY
3 30 DŽERENGOVÁ Barbora DUKLA PRAHA JUNIORKY
4 60 BOHAT Anna SKC Tufo Prostějov z.s. JUNIORKY
5 31 JIROUŠKOVÁ Eva DUKLA PRAHA JUNIORKY
6 63 DOSEDĚLOVÁ Tereza SKC Tufo Prostějov z.s. JUNIORKY

ŽENY - 3 km - stíhací závod

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 26 HOCHMANN Lucie DUKLA PRAHA ŽENY
2 25 MACHAČOVÁ Jarmila DUKLA PRAHA ŽENY
3 28 KOHOUTKOVÁ Kateřina DUKLA PRAHA ŽENY
4 29 NEUMANOV Tereza DUKLA PRAHA ŽENY
5 27 van NECK DUKLA PRAHA ŽENY

ŽÁCI - Scratch

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 90 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA ŽÁCI-starší
2 3 KOBLÍŽEK Matyáš SKC Tufo Prostějov z.s. ŽÁCI-starší
3 63 VVRA Petr CK BÍTOVSKÁ ŽÁCI-starší
4 5 POLANSK Daniel SKC Tufo Prostějov z.s. ŽÁCI-starší
5 4 ŠTEC Radovan SKC Tufo Prostějov z.s. ŽÁCI-starší
6 28 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO ŽÁCI-starší
7 44 ČERVÍČEK David TJ STADION LOUNY ŽÁCI-starší
8 43 STANĚK Jakub SK PETŘÍN PLZEŇ ŽÁCI-starší
9 46 SEEMAN Adam TJ STADION LOUNY ŽÁCI-starší
10 65 ŠINDELÁŘ Jan Jaroslav Kulhavy Cycling Team ŽÁCI-starší
11 91 KADLEC Milan DUKLA PRAHA ŽÁCI-starší
12 45 JINDŘICH Pavel TJ STADION LOUNY ŽÁCI-starší
13 64 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ ŽÁCI-starší
14 42 FRHAUF Jan CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ ŽÁCI-starší
15 60 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ ŽÁCI-starší
16 97 ŠVEHLA Michael CK DACOM PHARMA KYJOV ŽÁCI-starší
17 50 OTTA Josef CK Příbram Fany Gastro ŽÁCI-starší
18 70 KUNČÍK Matěj ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM ŽÁCI-starší
19 99 VANÍČEK Šimon SPORTCOMPLEX BŘECLAV ŽÁCI-starší
20 86 MAZEL Ondřej BIKE TEAM Vyškov ŽÁCI-starší

KADETI - Scratch

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 72 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA KADET
2 33 HOFMEISTER Adam SK PETŘÍN PLZEŇ KADET
3 76 GROSSMANN David TJ KOVO PRAHA KADET
4 83 BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ KADET
5 21 KADLEC Vojtěch TJ FAVORIT BRNO KADET
6 78 PAPK Vclav CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY KADET
7 55 BOUČEK Jakub CK Příbram Fany Gastro KADET
8 6 KOLAŘÍK Lukáš SKC Tufo Prostějov z.s. KADET
9 34 MACN Karel TJ PLAMEN CHODOV, z.s. KADET
10 88 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA KADET
11 73 REH Antonn TJ KOVO PRAHA KADET
12 9 SMKAL Ren SKC Tufo Prostějov z.s. KADET
13 43 DOLEŽAL Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV KADET
14 8 KONEČNÝ Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. KADET
15 98 ŘEHÁK Martin MG Bike Team KADET
16 89 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA KADET
17 74 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA KADET
18 29 VITNER David TJ PLAMEN CHODOV, z.s. KADET
19 30 LIŠKA Marek CYKLOTEAM OSTROV KADET
20 87 VOLTR Martin DUKLA PRAHA KADET
21 75 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA KADET
22 82 ŠMÍDA Michal DRAHANSKÝ SPORT TEAM KADET
23 23 GRNER Dominik TJ FAVORIT BRNO KADET
24 10 BURÁŇ Filip SKC Tufo Prostějov z.s. KADET
25 84 HRDLIČKA Aleš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ KADET

ŽÁKYNĚ - Scratch

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 2 BRTOV Gabriela SKC Tufo Prostějov z.s. ŽÁKYNĚ - starší
2 94 HEJHALOV Dagmar DUKLA PRAHA ŽÁKYNĚ - starší
3 39 FOLTNOV Adla BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV ŽÁKYNĚ - starší
4 48 PROŠKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY ŽÁKYNĚ - starší
5 42 JABORNKOV Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV ŽÁKYNĚ - starší
6 71 ŠINDELÁŘOVÁ Hana Jaroslav Kulhavy Cycling Team ŽÁKYNĚ - starší
7 95 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA ŽÁKYNĚ - starší
8 40 MITRYCHOV Michaela kola-bbm.cz ŽÁKYNĚ - starší
9 38 PETERKOV Sra CYKLOTEAM OSTROV ŽÁKYNĚ - starší
10 41 KŘIKAVOVÁ Šárka BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV ŽÁKYNĚ - starší
11 49 PARMOV Barbora TJ STADION LOUNY ŽÁKYNĚ - starší
12 100 POULOV Michaela SPORTCOMPLEX BŘECLAV ŽÁKYNĚ - starší
13 46 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV ŽÁKYNĚ - starší
14 81 SMUTN Anna DRAHANSKÝ SPORT TEAM ŽÁKYNĚ - starší
15 47 RUNTOV Hana TJ STADION LOUNY ŽÁKYNĚ - starší

KADETKY - Scratch

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 36 SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol MS BIKE ACADEMY RACING KADETKY
2 93 DOTZAUEROV Klra DUKLA PRAHA KADETKY
3 92 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA KADETKY
4 79 OBOŘILOVÁ Tereza DRAHANSKÝ SPORT TEAM KADETKY
5 27 JANDOV Veronika TJ FAVORIT BRNO KADETKY
6 80 FRITZOV Aneta DRAHANSKÝ SPORT TEAM KADETKY
7 41 JABORNKOV Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV KADETKY
8 37 HOLUBOV Adla MS BIKE ACADEMY RACING KADETKY
9 96 BARTONKOV Veronika CK DACOM PHARMA KYJOV KADETKY

JUNIOŘI - Scratch

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 14 BABOR Daniel TJ KOVO PRAHA JUNIOR
2 84 VAVREK Dušan TJ FAVORIT BRNO JUNIOR
3 36 KUBA Karel CK Příbram Fany Gastro JUNIOR
4 32 KELEMEN Petr DUKLA PRAHA JUNIOR
5 11 BUŠEK Matyáš TJ KOVO PRAHA JUNIOR
6 7 ŠŤASTNÝ Jakub SKC Tufo Prostějov z.s. JUNIOR
7 37 MĚŠŤAN Matouš CK Příbram Fany Gastro JUNIOR
8 13 BÓDAY Šimon TJ KOVO PRAHA JUNIOR
9 15 RYBN Daniel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ JUNIOR
10 17 KMÍNEK Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ JUNIOR
11 45 ŘEPA Vojtěch TJ FAVORIT BRNO JUNIOR
12 16 STYBOR Matěj TJ KOVO PRAHA JUNIOR
13 12 HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA JUNIOR
14 34 KABRHEL Milan DUKLA PRAHA JUNIOR
15 8 KUŠKA Viktor SKC Tufo Prostějov z.s. JUNIOR
16 35 ROZEHNAL Jan DUKLA PRAHA JUNIOR
17 48 LUXÍK Jiří ASO DUKLA BRNO JUNIOR
18 44 VONEŠ Jan TJ FAVORIT BRNO JUNIOR
19 5 KOSTIHA Antonn SKC Tufo Prostějov z.s. JUNIOR
20 18 PROCHZKA Michal TJ FAVORIT BRNO JUNIOR

JUNIORKY - Scratch

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 10 CETKOVSK Ema SKC Tufo Prostějov z.s. JUNIORKY
2 30 DŽERENGOVÁ Barbora DUKLA PRAHA JUNIORKY
3 31 JIROUŠKOVÁ Eva DUKLA PRAHA JUNIORKY
4 60 BOHAT Anna SKC Tufo Prostějov z.s. JUNIORKY
5 9 VALUCHOV Natlie SKC Tufo Prostějov z.s. JUNIORKY
6 63 DOSEDĚLOVÁ Tereza SKC Tufo Prostějov z.s. JUNIORKY

MUŽI - Scratch

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 17 BLHA Martin DUKLA PRAHA ELITE
2 19 PETRULA Nikolas DUKLA PRAHA ELITE
3 23 HOCHMANN Jiří DUKLA PRAHA ELITE
4 39 RUGOVAC Denis FAVORIT RACING ELITE
5 4 SPUDIL Martin SKC TUFO PROSTĚJOV ELITE
6 1 LICHNOVSKÝ Luděk SKC TUFO PROSTĚJOV ELITE
7 18 KRAUS Jan DUKLA PRAHA ELITE
8 21 STRUPEK Matiáš DUKLA PRAHA ELITE
9 38 JAURIS Ren FAVORIT RACING ELITE
10 3 ŠTIBINGR Matěj SKC TUFO PROSTĚJOV ELITE
11 22 ŠMÍDA Martin DUKLA PRAHA ELITE
12 40 VENDOLSKÝ Ondřej FAVORIT RACING ELITE
13 20 KOHOUT Michal DUKLA PRAHA ELITE
14 2 ŠIPOŠ Marek SKC TUFO PROSTĚJOV ELITE

ŽENY - Scratch

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 26 HOCHMANN Lucie DUKLA PRAHA ŽENY
2 25 MACHAČOVÁ Jarmila DUKLA PRAHA ŽENY
3 29 NEUMANOV Tereza DUKLA PRAHA ŽENY
4 28 KOHOUTKOVÁ Kateřina DUKLA PRAHA ŽENY
5 49 KAŇKOVSKÁ Ema ASO DUKLA BRNO ŽENY

ŽÁCI - Bodovací závod

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 90 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA ŽÁCI-starší
2 63 VVRA Petr CK BÍTOVSKÁ ŽÁCI-starší
3 4 ŠTEC Radovan SKC Tufo Prostějov z.s. ŽÁCI-starší
4 60 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ ŽÁCI-starší
5 28 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO ŽÁCI-starší
6 42 FRHAUF Jan CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ ŽÁCI-starší
7 45 JINDŘICH Pavel TJ STADION LOUNY ŽÁCI-starší
8 5 POLANSK Daniel SKC Tufo Prostějov z.s. ŽÁCI-starší
9 46 SEEMAN Adam TJ STADION LOUNY ŽÁCI-starší
10 97 ŠVEHLA Michael CK DACOM PHARMA KYJOV ŽÁCI-starší
11 64 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ ŽÁCI-starší
12 3 KOBLÍŽEK Matyáš SKC Tufo Prostějov z.s. ŽÁCI-starší
13 43 STANĚK Jakub SK PETŘÍN PLZEŇ ŽÁCI-starší
14 44 ČERVÍČEK David TJ STADION LOUNY ŽÁCI-starší
15 47 VAJBAR Jakub SPORTCOMPLEX BŘECLAV ŽÁCI-starší
16 50 OTTA Josef CK Příbram Fany Gastro ŽÁCI-starší
17 65 ŠINDELÁŘ Jan Jaroslav Kulhavy Cycling Team ŽÁCI-starší
18 86 MAZEL Ondřej BIKE TEAM Vyškov ŽÁCI-starší
19 91 KADLEC Milan DUKLA PRAHA ŽÁCI-starší

KADETI - Bodovac zvod

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 83 BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ KADET
2 55 BOUČEK Jakub CK Příbram Fany Gastro KADET
3 29 VITNER David TJ PLAMEN CHODOV, z.s. KADET
4 75 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA KADET
5 88 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA KADET
6 74 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA KADET
7 6 KOLAŘÍK Lukáš SKC Tufo Prostějov z.s. KADET
8 89 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA KADET
9 30 LIŠKA Marek CYKLOTEAM OSTROV KADET
10 8 KONEČNÝ Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. KADET
11 73 REH Antonn TJ KOVO PRAHA KADET
12 98 ŘEHÁK Martin MG Bike Team KADET
13 76 GROSSMANN David TJ KOVO PRAHA KADET
14 9 SMKAL Ren SKC Tufo Prostějov z.s. KADET
15 21 KADLEC Vojtěch TJ FAVORIT BRNO KADET
16 33 HOFMEISTER Adam SK PETŘÍN PLZEŇ KADET
17 78 PAPK Vclav CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY KADET
18 72 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA KADET
19 34 MACN Karel TJ PLAMEN CHODOV, z.s. KADET
20 23 GRNER Dominik TJ FAVORIT BRNO KADET

ŽÁKYNĚ - Bodovací závod

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 94 HEJHALOV Dagmar DUKLA PRAHA ŽÁKYNĚ - starší
2 2 BRTOV Gabriela SKC Tufo Prostějov z.s. ŽÁKYNĚ - starší
3 42 JABORNKOV Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV ŽÁKYNĚ - starší
4 71 ŠINDELÁŘOVÁ Hana Jaroslav Kulhavy Cycling Team ŽÁKYNĚ - starší
5 39 FOLTNOV Adla BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV ŽÁKYNĚ - starší
6 49 PARMOV Barbora TJ STADION LOUNY ŽÁKYNĚ - starší
7 95 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA ŽÁKYNĚ - starší
8 48 PROŠKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY ŽÁKYNĚ - starší
9 100 POULOV Michaela SPORTCOMPLEX BŘECLAV ŽÁKYNĚ - starší
10 41 KŘIKAVOVÁ Šárka BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV ŽÁKYNĚ - starší
11 46 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV ŽÁKYNĚ - starší
12 81 SMUTN Anna DRAHANSKÝ SPORT TEAM ŽÁKYNĚ - starší
13 40 MITRYCHOV Michaela kola-bbm.cz ŽÁKYNĚ - starší
14 47 RUNTOV Hana TJ STADION LOUNY ŽÁKYNĚ - starší

KADETKY - Bodovac zvod

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 36 SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol MS BIKE ACADEMY RACING KADETKY
2 92 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA KADETKY
3 27 JANDOV Veronika TJ FAVORIT BRNO KADETKY
4 79 OBOŘILOVÁ Tereza DRAHANSKÝ SPORT TEAM KADETKY
5 37 HOLUBOV Adla MS BIKE ACADEMY RACING KADETKY
6 93 DOTZAUEROV Klra DUKLA PRAHA KADETKY
7 80 FRITZOV Aneta DRAHANSKÝ SPORT TEAM KADETKY
8 41 JABORNKOV Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV KADETKY
9 96 BARTONKOV Veronika CK DACOM PHARMA KYJOV KADETKY

JUNIOŘI - Bodovací závod

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 14 BABOR Daniel TJ KOVO PRAHA JUNIOR
2 37 MĚŠŤAN Matouš CK Příbram Fany Gastro JUNIOR
3 32 KELEMEN Petr DUKLA PRAHA JUNIOR
4 44 VONEŠ Jan TJ FAVORIT BRNO JUNIOR
5 34 KABRHEL Milan DUKLA PRAHA JUNIOR
6 45 ŘEPA Vojtěch TJ FAVORIT BRNO JUNIOR
7 11 BUŠEK Matyáš TJ KOVO PRAHA JUNIOR
8 16 STYBOR Matěj TJ KOVO PRAHA JUNIOR
9 17 KMÍNEK Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ JUNIOR
10 48 LUXÍK Jiří ASO DUKLA BRNO JUNIOR
11 18 PROCHZKA Michal TJ FAVORIT BRNO JUNIOR
12 13 BÓDAY Šimon TJ KOVO PRAHA JUNIOR
13 8 KUŠKA Viktor SKC Tufo Prostějov z.s. JUNIOR
14 7 ŠŤASTNÝ Jakub SKC Tufo Prostějov z.s. JUNIOR
15 35 ROZEHNAL Jan DUKLA PRAHA JUNIOR
16 12 HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA JUNIOR
17 5 KOSTIHA Antonn SKC Tufo Prostějov z.s. JUNIOR
18 84 VAVREK Dušan TJ FAVORIT BRNO JUNIOR
19 36 KUBA Karel CK Příbram Fany Gastro JUNIOR

JUNIORKY - Bodovac zvod

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 30 DŽERENGOVÁ Barbora DUKLA PRAHA JUNIORKY
2 10 CETKOVSK Ema SKC Tufo Prostějov z.s. JUNIORKY
3 60 BOHAT Anna SKC Tufo Prostějov z.s. JUNIORKY
4 31 JIROUŠKOVÁ Eva DUKLA PRAHA JUNIORKY

ŽENY - Bodovací závod

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 26 HOCHMANN Lucie DUKLA PRAHA ŽENY
2 28 KOHOUTKOVÁ Kateřina DUKLA PRAHA ŽENY
3 29 NEUMANOV Tereza DUKLA PRAHA ŽENY
4 25 MACHAČOVÁ Jarmila DUKLA PRAHA ŽENY
5 49 KAŇKOVSKÁ Ema ASO DUKLA BRNO ŽENY