TURNÉ 4 DRAH 2. Závod s výsledky


Odvětví
Dráha
Datum startu
20.07.2017
Datum konce
30.12.1899
Uzávěrka přihlášek
18.07.2017
Soubor ke stažení
0720-Turne-4-drah-Praha2.pdf
Místo konání
PRAHA TŘEBEŠÍN
Pořadatel závodu
TJ KOVO PRAHA
Adresa pořadatele
-
Kraj
-
Kontaktní osoba
-
Email
mixova@kovopraha.cz
Telefon / fax
-
Stáhnout

Výsledková listina

JUNIOŘI - BODOVACI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 110 CZE20001118 KELEMEN Petr DUKLA PRAHA 18904 JUNIOR
2 130 CZE19990320 BUŠEK Matyáš TJ KOVO PRAHA 10648 JUNIOR
3 132 CZE20000506 BÓDAY Šimon TJ KOVO PRAHA 20569 JUNIOR
4 112 CZE19990122 KABRHEL Milan DUKLA PRAHA 3713 JUNIOR
5 111 CZE19990318 ROZEHNAL Jan DUKLA PRAHA 20149 JUNIOR
6 143 CZE20000922 KUŠKA Viktor SKC Tufo Prostějov z.s. 1601285 JUNIOR
7 131 CZE19990329 HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA 1601668 JUNIOR
8 113 CZE19990104 TVRZ Matěj DUKLA PRAHA 20027 JUNIOR
9 144 CZE20001120 KOSTIHA Antonín SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC Tufo Prostějov z.s.) 13290 JUNIOR

KADETI - BODOVAC

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 147 CZE19700101 SMÉKAL René SKC Tufo Prostějov z.s. 20686 KADET
2 138 CZE20020605 LIŠKA Marek CYKLOTEAM OSTROV 19404 KADET
3 127 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
4 124 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 KADET
5 125 CZE20010109 REH Antonín TJ KOVO PRAHA 20971 KADET
6 136 CZE20010802 VITNER David TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 19308 KADET
7 135 CZE20011225 HOFMEISTER Adam SK PETŘÍN PLZEŇ 9629 KADET
8 129 CZE20021122 PAPÍK Václav TJ KOVO PRAHA (CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY) 19963 KADET
9 128 CZE20010611 GROSSMANN David TJ KOVO PRAHA 21130 KADET
10 126 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 KADET
11 148 CZE19700101 MÜLLER Maxim SKC Tufo Prostějov z.s. 9874 KADET
12 149 CZE20010427 KONEČNÝ Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21091 KADET
13 137 CZE20020413 MACÁN Karel TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 10577 KADET

ŽÁCI - BODOVACÍ

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 117 CZE20030218 VÁVRA Petr CK BÍTOVSKÁ 7758 ŽÁCI-starší
2 151 CZE19700101 KOBLÍŽEK Matyáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
3 118 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
4 140 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-mladší
5 141 CZE20050325 ŠILHAVÝ Daniel SP KOLO LOAP SPECIALIZED 19871 ŽÁCI-mladší
6 121 CZE20050324 KOBR Richard CK BÍTOVSKÁ 20162 ŽÁCI-mladší
7 103 CZE19700101 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
8 102 CZE19700101 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 ŽÁCI-starší
9 122 CZE20050324 KOBR Robert CK BÍTOVSKÁ 20163 ŽÁCI-mladší
10 134 CZE20040513 STANĚK Jakub SK PETŘÍN PLZEŇ 20171 ŽÁCI-starší
11 150 CZE20030123 POLANSKÝ Daniel SKC Tufo Prostějov z.s. 19292 ŽÁCI-starší
12 133 CZE20051025 KOHOUT Jaromír SK PETŘÍN PLZEŇ 19660 ŽÁCI-mladší
13 123 CZE20060104 BITTMAN Adam CK BÍTOVSKÁ 21193 ŽÁCI-mladší

ŽÁKYNĚ - BODOVACÍ

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 106 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 ŽÁKYNĚ-starší
2 153 CZE19700101 MÜLLEROVÁ Patricie SKC Tufo Prostějov z.s. 21379 ŽÁKYNĚ-mladší
3 107 CZE19700101 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší
4 108 CZE19700101 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší

KADETKY - BODOVACI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 104 CZE20011110 DOTZAUEROVÁ Klára DUKLA PRAHA 21831 F*KADET
2 105 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET
3 152 CZE20020715 BARTONÍKOVÁ Veronika CK DACOM PHARMA KYJOV 21540 F*KADET

JUNIORKY - BODOVACI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 146 CZE19990925 VALUCHOVÁ Natálie SKC Tufo Prostějov z.s. 19562 F*JUNIOR
2 109 CZE19990408 JIROUŠKOVÁ Eva TEAM DUKLA PRAHA 20543 F*JUNIOR
3 145 CZE19990520 BOHATÁ Anna SKC Tufo Prostějov z.s. 21073 F*JUNIOR

MUŽI - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 139 CZE19930403 RUGOVAC Denis FAVORIT RACING 8279 ELITE
2 142 CZE19970804 SPUDIL Martin SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC Tufo Prostějov z.s.) 10880 U23
3 114 CZE19960118 KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA 7823 U23
4 154 CZE19960229 ČERNOHORSKÝ David TJ KOVO PRAHA 21565 U23
5 115 CZE19700101 ŠMÍDA Martin TEAM DUKLA PRAHA 5296 U23

ŽÁCI, ŽÁKYNĚ A KADETKY - MADISON

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 8 CZE20030218 VÁVRA Petr CK BÍTOVSKÁ 7758 ŽÁCI-starší
1 8 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
2 15 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-mladší
2 15 CZE20050325 ŠILHAVÝ Daniel SP KOLO LOAP SPECIALIZED 19871 ŽÁCI-mladší
2 5 CZE19700101 KOBLÍŽEK Matyáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
3 5 CZE20030123 POLANSKÝ Daniel SKC Tufo Prostějov z.s. 19292 ŽÁCI-starší
4 3 CZE19700101 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
4 3 CZE19700101 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 ŽÁCI-starší
5 10 CZE20050324 KOBR Richard CK BÍTOVSKÁ 20162 ŽÁCI-mladší
5 10 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 ŽÁKYNĚ-starší
6 12 CZE20011110 DOTZAUEROVÁ Klára DUKLA PRAHA 21831 F*KADET
6 12 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET
7 1 CZE20040513 STANĚK Jakub SK PETŘÍN PLZEŇ 20171 ŽÁCI-starší
7 1 CZE20051025 KOHOUT Jaromír SK PETŘÍN PLZEŇ 19660 ŽÁCI-mladší
8 2 CZE20050324 KOBR Robert CK BÍTOVSKÁ 20163 ŽÁCI-mladší
8 2 CZE20060104 BITTMAN Adam CK BÍTOVSKÁ 21193 ŽÁCI-mladší
9 6 CZE19700101 MÜLLEROVÁ Patricie SKC Tufo Prostějov z.s. 21379 ŽÁKYNĚ-mladší
9 6 CZE20020715 BARTONÍKOVÁ Veronika CK DACOM PHARMA KYJOV 21540 F*KADET
10 13 CZE19700101 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší
10 13 CZE19700101 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší

KADETI A JUNIORKY - MADISON

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 2 CZE20010802 VITNER David TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 19308 KADET
1 2 CZE20011225 HOFMEISTER Adam SK PETŘÍN PLZEŇ 9629 KADET
2 5 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
2 5 CZE20021122 PAPÍK Václav TJ KOVO PRAHA (CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY) 19963 KADET
2 7 CZE19700101 SMÉKAL René SKC Tufo Prostějov z.s. 20686 KADET
3 7 CZE19700101 MÜLLER Maxim SKC Tufo Prostějov z.s. 9874 KADET
4 1 CZE20020605 LIŠKA Marek CYKLOTEAM OSTROV 19404 KADET
4 1 CZE20020413 MACÁN Karel TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 10577 KADET
5 10 CZE20010109 REH Antonín TJ KOVO PRAHA 20971 KADET
5 10 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 KADET
6 4 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 KADET
6 4 CZE20010611 GROSSMANN David TJ KOVO PRAHA 21130 KADET
7 6 CZE20010427 KONEČNÝ Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21091 KADET
7 6 CZE19990520 BOHATÁ Anna SKC Tufo Prostějov z.s. 21073 F*JUNIOR
8 3 CZE19990408 JIROUŠKOVÁ Eva TEAM DUKLA PRAHA 20543 F*JUNIOR
8 3 CZE19990925 VALUCHOVÁ Natálie SKC Tufo Prostějov z.s. 19562 F*JUNIOR

JUNIOŘI A MUŽI - MADISON

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 12 CZE19930403 RUGOVAC Denis FAVORIT RACING 8279 ELITE
1 12 CZE20001118 KELEMEN Petr DUKLA PRAHA 18904 JUNIOR
2 14 CZE19970804 SPUDIL Martin SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC Tufo Prostějov z.s.) 10880 U23
2 14 CZE20001120 KOSTIHA Antonín SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC Tufo Prostějov z.s.) 13290 JUNIOR
2 17 CZE19960118 KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA 7823 U23
3 17 CZE19700101 ŠMÍDA Martin TEAM DUKLA PRAHA 5296 U23
4 11 CZE19990318 ROZEHNAL Jan DUKLA PRAHA 20149 JUNIOR
4 11 CZE19990104 TVRZ Matěj DUKLA PRAHA 20027 JUNIOR
5 9 CZE19990320 BUŠEK Matyáš TJ KOVO PRAHA 10648 JUNIOR
5 9 CZE20000506 BÓDAY Šimon TJ KOVO PRAHA 20569 JUNIOR