TURNÉ 4 DRAH 1. Závod s výsledky


Odvětví
Dráha
Datum startu
19.07.2017
Datum konce
19.07.2017
Uzávěrka přihlášek
18.07.2017
Soubor ke stažení
Turne-4-drah-2017-v1-Plzen.doc
Místo konání
PLZEŇ
Pořadatel závodu
ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ
Adresa pořadatele
-
Kraj
Plzeňský
Kontaktní osoba
Václav Novák
Email
zce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon / fax
-
Stáhnout

Výsledková listina

JUNIOŘI - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 76 CZE20001118 KELEMEN Petr DUKLA PRAHA 18904 JUNIOR
2 86 CZE19990320 BUŠEK Matyáš TJ KOVO PRAHA 10648 JUNIOR
3 81 CZE19990318 ROZEHNAL Jan DUKLA PRAHA 20149 JUNIOR
4 88 CZE19990329 HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA 1601668 JUNIOR
5 87 CZE20000506 BÓDAY Šimon TJ KOVO PRAHA 20569 JUNIOR
6 79 CZE19990122 KABRHEL Milan DUKLA PRAHA 3713 JUNIOR
7 74 CZE19990104 TVRZ Matěj DUKLA PRAHA 20027 JUNIOR
8 85 CZE20000922 KUŠKA Viktor SKC Tufo Prostějov z.s. 1601285 JUNIOR
9 84 CZE20001120 KOSTIHA Antonín SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC Tufo Prostějov z.s.) 13290 JUNIOR

KADETI - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 59 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 KADET
2 56 CZE20020605 LIŠKA Marek CYKLOTEAM OSTROV 19404 KADET
3 60 CZE20010109 REH Antonín TJ KOVO PRAHA 20971 KADET
4 52 CZE19700101 SMÉKAL René SKC Tufo Prostějov z.s. 20686 KADET
5 61 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 KADET
6 49 CZE20010802 VITNER David TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 19308 KADET
7 64 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
8 63 CZE20021122 PAPÍK Václav TJ KOVO PRAHA (CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY) 19963 KADET
9 46 CZE20020413 MACÁN Karel TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 10577 KADET
10 48 CZE20011225 HOFMEISTER Adam SK PETŘÍN PLZEŇ 9629 KADET
11 62 CZE20010611 GROSSMANN David TJ KOVO PRAHA 21130 KADET
12 54 CZE19700101 MÜLLER Maxim SKC Tufo Prostějov z.s. 9874 KADET
13 53 CZE20010427 KONEČNÝ Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21091 KADET

ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 16 CZE20030218 VÁVRA Petr CK BÍTOVSKÁ 7758 ŽÁCI-starší
2 6 CZE19700101 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 ŽÁCI-starší
3 15 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
4 11 CZE20030309 KRULA Štěpán MS BIKE ACADEMY RACING 20013 ŽÁCI-starší
5 5 CZE19700101 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
6 9 CZE20030123 POLANSKÝ Daniel SKC Tufo Prostějov z.s. 19292 ŽÁCI-starší
7 8 CZE19700101 KOBLÍŽEK Matyáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
8 10 CZE20040513 STANĚK Jakub SK PETŘÍN PLZEŇ 20171 ŽÁCI-starší

ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 43 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 ŽÁKYNĚ-starší
2 50 CZE19700101 MÜLLEROVÁ Patricie SKC Tufo Prostějov z.s. 21379 ŽÁKYNĚ-mladší
3 58 CZE20041231 SPĚŠNÁ Simona MS BIKE ACADEMY RACING 20404 ŽÁKYNĚ-starší
4 47 CZE20040207 PETERKOVÁ Sára CYKLOTEAM OSTROV 21427 ŽÁKYNĚ-starší
5 44 CZE19700101 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší
6 45 CZE19700101 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
7 57 CZE20030823 KŘIKAVOVÁ Šárka BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20509 ŽÁKYNĚ-starší

KADETKY - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 42 CZE20011110 DOTZAUEROVÁ Klára DUKLA PRAHA 21831 F*KADET
2 41 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET
3 55 CZE20020107 SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol MS BIKE ACADEMY RACING 20759 F*KADET
4 51 CZE20020715 BARTONÍKOVÁ Veronika CK DACOM PHARMA KYJOV 21540 F*KADET

ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 3 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-mladší
2 4 CZE20050325 ŠILHAVÝ Daniel SP KOLO LOAP SPECIALIZED 19871 ŽÁCI-mladší
3 12 CZE20050324 KOBR Richard CK BÍTOVSKÁ 20162 ŽÁCI-mladší
4 13 CZE20050324 KOBR Robert CK BÍTOVSKÁ 20163 ŽÁCI-mladší
5 7 CZE20060221 PETERKA David CYKLOTEAM OSTROV 21428 ŽÁCI-mladší
6 1 CZE20051025 KOHOUT Jaromír SK PETŘÍN PLZEŇ 19660 ŽÁCI-mladší
7 14 CZE20060104 BITTMAN Adam CK BÍTOVSKÁ 21193 ŽÁCI-mladší
8 2 CZE20060811 JANÍK David SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21860 ŽÁCI-mladší

JUNIORKY - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 83 CZE19990520 BOHATÁ Anna SKC Tufo Prostějov z.s. 21073 F*JUNIOR
2 73 CZE19990408 JIROUŠKOVÁ Eva TEAM DUKLA PRAHA 20543 F*JUNIOR
3 82 CZE19990925 VALUCHOVÁ Natálie SKC Tufo Prostějov z.s. 19562 F*JUNIOR

MUŽI - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 89 CZE19930403 RUGOVAC Denis FAVORIT RACING 8279 ELITE
2 72 CZE19960118 KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA 7823 U23
3 71 CZE19700101 ŠMÍDA Martin TEAM DUKLA PRAHA 5296 U23