ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY Závod s výsledky


Odvětví
Dráha
Datum startu
21.04.2017
Datum konce
23.04.2017
Uzávěrka přihlášek
02.06.2017
Soubor ke stažení
-
Místo konání
MOTOL
Pořadatel závodu
TJ KOVO PRAHA
Adresa pořadatele
Nad Kapličkou 15, Praha 10
Kraj
Praha
Kontaktní osoba
Ing. Jaroslava Mixová
Email
mixova@kovopraha.cz
Telefon / fax
602 27 80 50
Stáhnout

Výsledková listina

ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 85 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-mladší
2 26 CZE19700101 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 ŽÁCI-starší
3 39 CZE20030218 VÁVRA Petr CK BÍTOVSKÁ 7758 ŽÁCI-starší
4 24 CZE20030212 ČERNÝ Filip DUKLA PRAHA 20129 ŽÁCI-starší
5 37 CZE20050324 KOBR Richard CK BÍTOVSKÁ 20162 ŽÁCI-mladší
6 57 CZE19700101 KOBLÍŽEK Matyáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
7 38 CZE20050324 KOBR Robert CK BÍTOVSKÁ 20163 ŽÁCI-mladší
8 27 CZE19700101 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
9 97 CZE20030314 VONDRÁČEK Jan CK Příbram - Fany GASTRO 19974 ŽÁCI-starší
10 78 CZE20040513 STANĚK Jakub SK PETŘÍN PLZEŇ 20171 ŽÁCI-starší
11 83 CZE20040820 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 19223 ŽÁCI-starší
12 100 CZE20030101 OTTA Josef CK Příbram - Fany GASTRO 21318 ŽÁCI-starší
13 40 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
14 79 CZE20051025 KOHOUT Jaromír SK PETŘÍN PLZEŇ 19660 ŽÁCI-mladší
15 86 CZE20060201 ŠTIBINGR Martin SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21121 ŽÁCI-mladší
54 CZE20040506 VANÍČEK Šimon SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21847 ŽÁCI-starší
58 CZE20030123 POLANSKÝ Daniel SKC Tufo Prostějov z.s. 19292 ŽÁCI-starší
36 CZE20060104 BITTMAN Adam CK BÍTOVSKÁ 21193 ŽÁCI-mladší
53 CZE20040429 VAJBAR Jakub SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20479 ŽÁCI-starší
73 CZE20041003 MATĚJKA Adam SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21123 ŽÁCI-starší
80 CZE20060221 PETERKA David CYKLOTEAM OSTROV 21428 ŽÁCI-mladší

ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 32 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 ŽÁKYNĚ-starší
2 28 CZE20011110 DOTZAUEROVÁ Klára DUKLA PRAHA 21831 F*KADET
3 91 CZE20010801 JANDOVÁ Veronika TJ FAVORIT BRNO 19906 F*KADET
4 30 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET
5 59 CZE20030213 BÁRTOVÁ Gabriela SKC Tufo Prostějov z.s. 20187 ŽÁKYNĚ-starší
6 82 CZE20040207 PETERKOVÁ Sára CYKLOTEAM OSTROV 21427 ŽÁKYNĚ-starší
7 50 CZE20040309 JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ-starší
8 33 CZE19700101 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
9 34 CZE19700101 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší
10 51 CZE20010202 JABORNÍKOVÁ Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV 19225 F*KADET
55 CZE20040518 POULOVÁ Michaela SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20481 ŽÁKYNĚ-starší
56 CZE20041211 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20478 ŽÁKYNĚ-starší
81 CZE20040614 MACÁNOVÁ Markéta TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 11626 ŽÁKYNĚ-starší
29 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
96 CZE20010214 PETŘÍKOVÁ Michaela MTB SPARTAK VRCHLABÍ 1601686 F*KADET

KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 8 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA 20456 KADET
2 93 CZE20010123 BOUČEK Jakub CK Příbram - Fany GASTRO 9832 KADET
3 60 CZE20010616 KOLAŘÍK Lukáš SKC Tufo Prostějov z.s. 20364 KADET
4 87 CZE20010317 KŘENEK Adam TJ FAVORIT BRNO 20473 KADET
5 41 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 KADET
6 42 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 KADET
7 35 CZE20010109 REH Antonín TJ KOVO PRAHA 20971 KADET
8 74 CZE20020413 MACÁN Karel TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 10577 KADET
9 10 CZE20010529 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA 10475 KADET
10 43 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
11 76 CZE20020605 LIŠKA Marek CYKLOTEAM OSTROV 19404 KADET
12 84 CZE20021122 PAPÍK Václav CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 19963 KADET
13 62 CZE20010427 KONEČNÝ Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21091 KADET
14 44 CZE20010611 GROSSMANN David TJ KOVO PRAHA 21130 KADET
15 75 CZE20010802 VITNER David TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 19308 KADET
16 92 CZE20010616 KADLEC Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 20474 KADET
61 CZE19700101 MÜLLER Maxim SKC Tufo Prostějov z.s. 9874 KADET
63 CZE19700101 SMÉKAL René SKC Tufo Prostějov z.s. 20686 KADET
52 CZE20010306 DOLEŽAL Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21335 KADET
11 CZE20011227 VOLTR Martin DUKLA PRAHA 21120 KADET

JUNIORKY a ŽENY - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 1 CZE19860109 MACHAČOVÁ Jarmila TEAM DUKLA PRAHA 2928 Elite ženy
2 17 CZE19980622 KAŇKOVSKÁ Sára ASO DUKLA BRNO 7760 Elite ženy
3 18 CZE19980622 KAŇKOVSKÁ Ema ASO DUKLA BRNO 7442 Elite ženy
4 7 CZE19700101 KOHOUTKOVÁ Kateřina TEAM DUKLA PRAHA 20313 Elite ženy
5 2 VAN NECK (TEAM DUKLA PRAHA) 41199 Elite ženy
6 5 CZE19990407 DŽERENGOVÁ Barbora TEAM DUKLA PRAHA 13675 F*JUNIOR
7 6 CZE19700101 NEUMANOVÁ Tereza TEAM DUKLA PRAHA 11800 Elite ženy
8 64 CZE19990925 VALUCHOVÁ Natálie SKC Tufo Prostějov z.s. 19562 F*JUNIOR
3 CZE19990408 JIROUŠKOVÁ Eva TEAM DUKLA PRAHA 20543 F*JUNIOR
4 CZE20000901 ŠEVČÍKOVÁ Petra TEAM DUKLA PRAHA 20147 F*JUNIOR
65 CZE19990208 CETKOVSKÁ Ema SKC Tufo Prostějov z.s. 12285 F*JUNIOR
66 CZE19990520 BOHATÁ Anna SKC Tufo Prostějov z.s. 21073 F*JUNIOR
67 CZE19990915 DOSEDĚLOVÁ Tereza SKC Tufo Prostějov z.s. 20563 F*JUNIOR

JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 72 CZE19991022 BABOR Daniel TJ KOVO PRAHA 10972 JUNIOR
2 98 CZE20000812 MĚŠŤAN Matouš CK Příbram - Fany GASTRO 17809 JUNIOR
3 90 CZE19990228 VAVREK Dušan TJ FAVORIT BRNO 12190 JUNIOR
4 69 CZE19990428 BÁRTA Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. 11441 JUNIOR
5 12 CZE19990122 KABRHEL Milan DUKLA PRAHA 3713 JUNIOR
6 88 CZE20000814 ŘEPA Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 21568 JUNIOR
7 48 CZE19990320 BUŠEK Matyáš TJ KOVO PRAHA 10648 JUNIOR
8 46 CZE19990614 STYBOR Matěj TJ KOVO PRAHA 12938 JUNIOR
9 16 CZE20001118 KELEMEN Petr DUKLA PRAHA 18904 JUNIOR
10 15 CZE19990318 ROZEHNAL Jan DUKLA PRAHA 20149 JUNIOR
11 47 CZE20000506 BÓDAY Šimon TJ KOVO PRAHA 20569 JUNIOR
13 CZE19990104 TVRZ Matěj DUKLA PRAHA 20027 JUNIOR
14 CZE20000107 VÍTKOVSKÝ Josef DUKLA PRAHA 19890 JUNIOR
23 CZE20000901 POLJAK Vojtěch SKP DUHA Lanškroun 20688 JUNIOR
45 SVK20000606 BAŽÍK Tomáš (TJ KOVO PRAHA) JUNIOR
49 CZE19990329 HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA 1601668 JUNIOR
68 CZE19700101 KOSTIHA Antonín SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC Tufo Prostějov z.s.) 13290 JUNIOR
70 CZE19700101 ŠŤASTNÝ Jakub SKC Tufo Prostějov z.s. 8839 JUNIOR
71 CZE20000922 KUŠKA Viktor SKC Tufo Prostějov z.s. 1601285 JUNIOR
89 CZE19990321 PROCHÁZKA Michal TJ FAVORIT BRNO 19347 JUNIOR
93 CZE20000105 DUŠEK Jiří TJ FAVORIT BRNO 20668 JUNIOR
20 CZE19700101 LUXÍK Jiří ASO DUKLA BRNO 19405 JUNIOR
99 CZE19990602 KUBA Karel CK Příbram - Fany GASTRO 19875 JUNIOR

ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 24 CZE20030212 ČERNÝ Filip DUKLA PRAHA 20129 ŽÁCI-starší
2 26 CZE19700101 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 ŽÁCI-starší
3 39 CZE20030218 VÁVRA Petr CK BÍTOVSKÁ 7758 ŽÁCI-starší
4 83 CZE20040820 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 19223 ŽÁCI-starší
5 40 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
6 27 CZE19700101 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
7 57 CZE19700101 KOBLÍŽEK Matyáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
8 78 CZE20040513 STANĚK Jakub SK PETŘÍN PLZEŇ 20171 ŽÁCI-starší
9 58 CZE20030123 POLANSKÝ Daniel SKC Tufo Prostějov z.s. 19292 ŽÁCI-starší
10 54 CZE20040506 VANÍČEK Šimon SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21847 ŽÁCI-starší
11 53 CZE20040429 VAJBAR Jakub SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20479 ŽÁCI-starší
12 97 CZE20030314 VONDRÁČEK Jan CK Příbram - Fany GASTRO 19974 ŽÁCI-starší
13 100 CZE20030101 OTTA Josef CK Příbram - Fany GASTRO 21318 ŽÁCI-starší

KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 8 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA 20456 KADET
2 10 CZE20010529 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA 10475 KADET
3 76 CZE20020605 LIŠKA Marek CYKLOTEAM OSTROV 19404 KADET
4 60 CZE20010616 KOLAŘÍK Lukáš SKC Tufo Prostějov z.s. 20364 KADET
5 75 CZE20010802 VITNER David TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 19308 KADET
6 63 CZE19700101 SMÉKAL René SKC Tufo Prostějov z.s. 20686 KADET
7 42 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 KADET
8 43 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
9 74 CZE20020413 MACÁN Karel TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 10577 KADET
10 87 CZE20010317 KŘENEK Adam TJ FAVORIT BRNO 20473 KADET
11 61 CZE19700101 MÜLLER Maxim SKC Tufo Prostějov z.s. 9874 KADET
12 35 CZE20010109 REH Antonín TJ KOVO PRAHA 20971 KADET
13 41 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 KADET
14 62 CZE20010427 KONEČNÝ Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21091 KADET
15 84 CZE20021122 PAPÍK Václav CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 19963 KADET
16 44 CZE20010611 GROSSMANN David TJ KOVO PRAHA 21130 KADET
17 93 CZE20010123 BOUČEK Jakub CK Příbram - Fany GASTRO 9832 KADET
18 73 CZE20011225 HOFMEISTER Adam SK PETŘÍN PLZEŇ 9629 KADET
19 92 CZE20010616 KADLEC Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 20474 KADET
20 52 CZE20010306 DOLEŽAL Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21335 KADET

KADETKY A ŽÁKYNĚ - stíhací závod jednotlivců - omnium

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 32 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 ŽÁKYNĚ-starší
2 28 CZE20011110 DOTZAUEROVÁ Klára DUKLA PRAHA 21831 F*KADET
3 30 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET
4 29 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
5 34 CZE19700101 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší
6 50 CZE20040309 JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ-starší
7 82 CZE20040207 PETERKOVÁ Sára CYKLOTEAM OSTROV 21427 ŽÁKYNĚ-starší
8 81 CZE20040614 MACÁNOVÁ Markéta TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 11626 ŽÁKYNĚ-starší
9 51 CZE20010202 JABORNÍKOVÁ Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV 19225 F*KADET
10 33 CZE19700101 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
11 55 CZE20040518 POULOVÁ Michaela SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20481 ŽÁKYNĚ-starší
12 56 CZE20041211 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20478 ŽÁKYNĚ-starší
13 91 CZE20010801 JANDOVÁ Veronika TJ FAVORIT BRNO 19906 F*KADET
14 59 CZE20030213 BÁRTOVÁ Gabriela SKC Tufo Prostějov z.s. 20187 ŽÁKYNĚ-starší
15 96 CZE20010214 PETŘÍKOVÁ Michaela MTB SPARTAK VRCHLABÍ 1601686 F*KADET

JUNIORKY - stíhací závod jednotlivců - omnium

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 4 CZE20000901 ŠEVČÍKOVÁ Petra TEAM DUKLA PRAHA 20147 F*JUNIOR
2 5 CZE19990407 DŽERENGOVÁ Barbora TEAM DUKLA PRAHA 13675 F*JUNIOR
3 64 CZE19990925 VALUCHOVÁ Natálie SKC Tufo Prostějov z.s. 19562 F*JUNIOR
4 3 CZE19990408 JIROUŠKOVÁ Eva TEAM DUKLA PRAHA 20543 F*JUNIOR
5 65 CZE19990208 CETKOVSKÁ Ema SKC Tufo Prostějov z.s. 12285 F*JUNIOR
6 66 CZE19990520 BOHATÁ Anna SKC Tufo Prostějov z.s. 21073 F*JUNIOR
7 67 CZE19990915 DOSEDĚLOVÁ Tereza SKC Tufo Prostějov z.s. 20563 F*JUNIOR

JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE19990122 KABRHEL Milan DUKLA PRAHA 3713 JUNIOR
2 0 CZE19990428 BÁRTA Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. 11441 JUNIOR
3 0 CZE19990104 TVRZ Matěj DUKLA PRAHA 20027 JUNIOR
4 0 CZE20001118 KELEMEN Petr DUKLA PRAHA 18904 JUNIOR
5 0 CZE19700101 ŠŤASTNÝ Jakub SKC Tufo Prostějov z.s. 8839 JUNIOR
6 0 CZE19700101 KOSTIHA Antonín SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC Tufo Prostějov z.s.) 13290 JUNIOR
7 0 CZE20000107 VÍTKOVSKÝ Josef DUKLA PRAHA 19890 JUNIOR
8 0 CZE20000506 BÓDAY Šimon TJ KOVO PRAHA 20569 JUNIOR
9 0 SVK20000606 BAŽÍK Tomáš (TJ KOVO PRAHA) JUNIOR
10 0 CZE20000922 KUŠKA Viktor SKC Tufo Prostějov z.s. 1601285 JUNIOR
11 0 CZE19991022 BABOR Daniel TJ KOVO PRAHA 10972 JUNIOR
12 0 CZE20000812 MĚŠŤAN Matouš CK Příbram - Fany GASTRO 17809 JUNIOR
13 0 CZE19990814 KLABOUCH Petr VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 7815 JUNIOR
14 0 CZE19990228 VAVREK Dušan TJ FAVORIT BRNO 12190 JUNIOR
15 0 CZE19990318 ROZEHNAL Jan DUKLA PRAHA 20149 JUNIOR
16 0 CZE19990321 PROCHÁZKA Michal TJ FAVORIT BRNO 19347 JUNIOR
17 0 CZE19990602 KUBA Karel CK Příbram - Fany GASTRO 19875 JUNIOR
18 0 CZE19990329 HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA 1601668 JUNIOR
19 0 CZE19990614 STYBOR Matěj TJ KOVO PRAHA 12938 JUNIOR
20 0 CZE20000814 ŘEPA Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 21568 JUNIOR

ŽENY - stíhací závod jednotlivců - omnium

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 7 CZE19700101 KOHOUTKOVÁ Kateřina TEAM DUKLA PRAHA 20313 Elite ženy
2 2 VAN NECK (TEAM DUKLA PRAHA) 41199 Elite ženy
3 18 CZE19980622 KAŇKOVSKÁ Ema ASO DUKLA BRNO 7442 Elite ženy
4 6 CZE19700101 NEUMANOVÁ Tereza TEAM DUKLA PRAHA 11800 Elite ženy

JUNIOŘI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE19700101 ŠŤASTNÝ Jakub SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC TUFO Prostějov) 8839
2 0 CZE19700101 LUXÍK Jiří ASO DUKLA BRNO (ASO DUKLA Brno) 19405
3 0 CZE20001118 KELEMEN Petr DUKLA PRAHA 18904
4 0 CZE20000901 POLJAK Vojtěch SKP DUHA Lanškroun 20688
5 0 CZE19990614 STYBOR Matěj TJ KOVO PRAHA 12938
6 0 CZE19990329 HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA 1601668

JUNIORKY A ŽENY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 18 CZE19980622 KAŇKOVSKÁ Ema ASO DUKLA BRNO 7442 Elite ženy
2 17 CZE19980622 KAŇKOVSKÁ Sára ASO DUKLA BRNO 7760 Elite ženy
3 4 CZE20000901 ŠEVČÍKOVÁ Petra TEAM DUKLA PRAHA 20147 F*JUNIOR
4 64 CZE19990925 VALUCHOVÁ Natálie SKC Tufo Prostějov z.s. 19562 F*JUNIOR
5 67 CZE19990915 DOSEDĚLOVÁ Tereza SKC Tufo Prostějov z.s. 20563 F*JUNIOR
65 CZE19990208 CETKOVSKÁ Ema SKC Tufo Prostějov z.s. 12285 F*JUNIOR
66 CZE19990520 BOHATÁ Anna SKC Tufo Prostějov z.s. 21073 F*JUNIOR

KADETI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 44 CZE20010611 GROSSMANN David TJ KOVO PRAHA 21130 KADET
2 10 CZE20010529 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA 10475 KADET
3 76 CZE20020605 LIŠKA Marek CYKLOTEAM OSTROV 19404 KADET
4 43 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
5 75 CZE20010802 VITNER David TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 19308 KADET
6 60 CZE20010616 KOLAŘÍK Lukáš SKC Tufo Prostějov z.s. 20364 KADET
7 63 CZE19700101 SMÉKAL René SKC Tufo Prostějov z.s. 20686 KADET
8 35 CZE20010109 REH Antonín TJ KOVO PRAHA 20971 KADET
9 74 CZE20020413 MACÁN Karel TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 10577 KADET
10 42 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 KADET
11 61 CZE19700101 MÜLLER Maxim SKC Tufo Prostějov z.s. 9874 KADET
12 73 CZE20011225 HOFMEISTER Adam SK PETŘÍN PLZEŇ 9629 KADET
13 41 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 KADET
14 84 CZE20021122 PAPÍK Václav CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 19963 KADET
15 62 CZE20010427 KONEČNÝ Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21091 KADET
16 52 CZE20010306 DOLEŽAL Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21335 KADET

ŽÁCI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 39 CZE20030218 VÁVRA Petr CK BÍTOVSKÁ 7758 ŽÁCI-starší
2 26 CZE19700101 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 ŽÁCI-starší
3 85 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-mladší
4 24 CZE20030212 ČERNÝ Filip DUKLA PRAHA 20129 ŽÁCI-starší
5 40 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
6 37 CZE20050324 KOBR Richard CK BÍTOVSKÁ 20162 ŽÁCI-mladší
7 27 CZE19700101 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
8 57 CZE19700101 KOBLÍŽEK Matyáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
9 78 CZE20040513 STANĚK Jakub SK PETŘÍN PLZEŇ 20171 ŽÁCI-starší
10 83 CZE20040820 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 19223 ŽÁCI-starší
11 80 CZE20060221 PETERKA David CYKLOTEAM OSTROV 21428 ŽÁCI-mladší
12 38 CZE20050324 KOBR Robert CK BÍTOVSKÁ 20163 ŽÁCI-mladší
13 58 CZE20030123 POLANSKÝ Daniel SKC Tufo Prostějov z.s. 19292 ŽÁCI-starší
14 79 CZE20051025 KOHOUT Jaromír SK PETŘÍN PLZEŇ 19660 ŽÁCI-mladší
15 86 CZE20060201 ŠTIBINGR Martin SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21121 ŽÁCI-mladší
16 53 CZE20040429 VAJBAR Jakub SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20479 ŽÁCI-starší
17 54 CZE20040506 VANÍČEK Šimon SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21847 ŽÁCI-starší
18 36 CZE20060104 BITTMAN Adam CK BÍTOVSKÁ 21193 ŽÁCI-mladší

ŽÁKYNĚ A KADETKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 29 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
2 32 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 ŽÁKYNĚ-starší
3 30 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET
4 28 CZE20011110 DOTZAUEROVÁ Klára DUKLA PRAHA 21831 F*KADET
5 82 CZE20040207 PETERKOVÁ Sára CYKLOTEAM OSTROV 21427 ŽÁKYNĚ-starší
6 51 CZE20010202 JABORNÍKOVÁ Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV 19225 F*KADET
7 34 CZE19700101 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší
8 59 CZE20030213 BÁRTOVÁ Gabriela SKC Tufo Prostějov z.s. 20187 ŽÁKYNĚ-starší
9 50 CZE20040309 JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ-starší
10 55 CZE20040518 POULOVÁ Michaela SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20481 ŽÁKYNĚ-starší
11 81 CZE20040614 MACÁNOVÁ Markéta TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 11626 ŽÁKYNĚ-starší
12 33 CZE19700101 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
13 56 CZE20041211 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20478 ŽÁKYNĚ-starší