REGIONEM ORLICKA Uzavřený závod

Kategorie závodu: J

Odvětví
Silnice
Datum startu
04.08.2017
Datum konce
06.08.2017
Uzávěrka přihlášek
28.07.2017
Soubor ke stažení
2017.08.04-Regionem-Orlicka-2017.pdf
Místo konání
LANŠKROUN
Pořadatel závodu
SKP DUHA FORT LANŠKROUN
Adresa pořadatele
SEIFERTOVA 465, Lanškroun , 563 01
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
Petr BUCHÁČEK
Email
skpduha@quick.cz
Telefon / fax
420 604 483 940
Stáhnout

Přihlášení závodníci

celkem 89 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Příjmení a jméno UCI ID Oddíl Licence Kategorie
ANDĚL Jan 10011196612 BIKE 2000 8331 junior
ANDRLE David 10023504090 ELKOV AUTHOR junior team 8356 junior
ARLT Karel 10023478731 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 14473 junior
BÁRTA Tomáš 10051673294 SKC Tufo Prostějov z.s. 11441 junior
BITTNER Daniel 10047074282 AUTHOR TEAM STUPNO 17922 junior
BÓDAY Šimon 10047318907 TJ KOVO PRAHA 20569 junior
BOUČEK Jakub 10048200189 CK Příbram - Fany GASTRO 9832 Kadet
BRÁBLÍK Martin 10047427627 FORCE TEAM JESENÍK 21639 junior
BREDLER Matyáš Jiří 10047256461 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 19903 Kadet
BŘEZNA Vojtěch 10047919802 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 6915 Kadet
BURÁŇ Filip 10047431768 SKC Tufo Prostějov z.s. 21679 Kadet
BURGSTALLER Jan 10015425610 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 19868 junior
BUŠEK Matyáš 10015528670 TJ KOVO PRAHA 10648 junior
ČECH Martin 10023479842 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 14424 junior
ČEKAL Josef 10047304456 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 20418 Kadet
CINK Jan 10015425711 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 5465 junior
DOLEŽAL Adam 10023479539 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21627 junior
DOLNÍČEK Marek 10015528771 TJ FAVORIT BRNO 19611 junior
DOUŠEK Tomáš 10002770746 MORAVEC Team 1601568 Junior
DUDEK Tomáš 10047226654 EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 19551 Kadet
DUS Albert 10047316479 ELKOV AUTHOR junior team 20545 junior
GAVENDA Jan 10010946432 CYCLING ACADEMY TÁBOR 14288 junior
HABERMANN Richard 10059648516 TJ KOVO PRAHA 1601668 Junior
HÁTLE Ondřej 10015425913 EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 10310 junior
HAUF Jan 10023561987 SKP DUHA Lanškroun 20687 junior
HOFMEISTER Adam 10048179880 SK PETŘÍN PLZEŇ 9629 Kadet
Honsa František SK PETŘÍN PLZEŇ Junior
HONZÁK David 10010946331 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 14334 junior
HRDINA Štěpán 10063191743 SKP DUHA Lanškroun 100601633 Junior
JAKOUBEK Tomáš 10047443690 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21794 junior
JANOŠ Matyáš 10046331224 DUKLA PRAHA 10475 Kadet
JAROŠ Václav 10047212207 ELKOV AUTHOR junior team 19337 junior
KABRHEL Milan 10015522610 DUKLA PRAHA 3713 junior
KADLEC Vojtěch 10047309510 TJ FAVORIT BRNO 20474 Kadet
KAŠPAR Jan 10023567344 CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 14364 junior
KELEMEN Petr 10047170272 DUKLA PRAHA 18904 junior
KLABOUCH Petr 10048005785 VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 7815 junior
KLIMEK David 10047261818 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19957 junior
KMÍNEK Vojtěch 10048006694 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 7825 junior
KOLAŘÍK Lukáš 10047299103 SKC Tufo Prostějov z.s. 20364 Kadet
KOMÍNEK Luboš 10047307991 DUKLA PRAHA 20456 Kadet
KONDÁŠ Filip 10047341539 ELKOV AUTHOR junior team 20800 junior
KONEČNÝ Tomáš 10047370538 SKC Tufo Prostějov z.s. 21091 Kadet
KOSTIHA Antonín 10046614241 SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. 13290 junior
KUBA Karel 10016145026 CK Příbram - Fany GASTRO 19875 junior
KUČERA Jakub 10047288288 CK MTB Maraton 20253 Kadet
KULHÁNEK David 10047372053 CK MTB Maraton 21108 junior
KUŠKA Viktor 10050638630 SKC Tufo Prostějov z.s. 1601285 Junior
KYJONKA Ondřej 10005728438 CK FESO PETŘVALD 100601629 Junior
LIŠKA Marek 10047218873 CYKLOTEAM OSTROV 19404 Kadet
Položek na stránku: