3. ČP MILEVSKO Závod s výsledky

Kategorie závodu: Ž J JKY K KKY STŽ ŽKY MLŽ

Odvětví
Silnice
Datum startu
11.06.2017
Datum konce
11.06.2017
Uzávěrka přihlášek
06.06.2017
Soubor ke stažení
Milevsko.pdf
Místo konání
MILEVSKO
Pořadatel závodu
JUNIOR CYCLING PROJEK TEAM
Adresa pořadatele
-
Kraj
Jihočeský
Kontaktní osoba
PETR KOBLIC
Email
petr.koblic@juniorcycling.cz
Telefon / fax
733 321 821
Stáhnout

Výsledková listina

MLADŠÍ ŽÁCI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 19 CZE20050324 KOBR Richard DUKLA PRAHA (CK BÍTOVSKÁ) 20162 ŽÁCI-mladší
2 51 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-mladší
3 20 CZE20050324 KOBR Robert DUKLA PRAHA (CK BÍTOVSKÁ) 20163 ŽÁCI-mladší
4 44 CZE20050202 SAMEC Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM (BIKECLINIC JUNIOR TEAM) 20564 ŽÁCI-mladší
5 1 CZE20050522 BÁRTA Martin CK BÍTOVSKÁ (BIKECLINIC JUNIOR TEAM) 21590 ŽÁCI-mladší
6 8 CZE20050325 ELBADRI Jakub IVAR CS - AUTHOR TEAM (BIKECLINIC JUNIOR TEAM) 1601610 ŽÁCI-mladší
7 48 CZE20060216 SVATUŠKA Jakub CK BÍTOVSKÁ (BIKECLINIC JUNIOR TEAM) 21432 ŽÁCI-mladší
8 27 CZE20050724 KUBA Jakub BIKECLINIC JUNIOR TEAM 20734 ŽÁCI-mladší
9 21 CZE20051025 KOHOUT Jaromír Roman Kreuziger Cycling Academy (SK PETŘÍN PLZEŇ) 19660 ŽÁCI-mladší
10 46 CZE20051010 SOUČEK Jakub BIKECLINIC JUNIOR TEAM 20574 ŽÁCI-mladší
11 43 CZE20070721 RIEGER Marek MTB SPARTAK VRCHLABÍ 21509 ŽÁCI-mladší
12 24 CZE20050424 KROC Vladimír AC SPARTA PRAHA 21548 ŽÁCI-mladší
13 49 CZE20060529 ŠAFRÁNEK Ondřej AC SPARTA PRAHA 1601490 ŽÁCI-mladší
14 4 CZE20060620 BRADÁČ Adam DUKLA PRAHA 21210 ŽÁCI-mladší
15 38 CZE20060221 PETERKA David CYKLOTEAM OSTROV 21428 ŽÁCI-mladší
16 6 CZE20060610 BRÜCKNER Filip BIKECLINIC JUNIOR TEAM 1601609 ŽÁCI-mladší
17 42 CZE20060504 PURNOCH Matyáš BIKECLINIC JUNIOR TEAM 1601611 ŽÁCI-mladší
18 39 CZE20070119 PITÁK Matěj MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ (KAH SPORT VRCHLABÍ) 21598 ŽÁCI-mladší
19 23 CZE20050215 KREŠÁK Kryštof CYCLING ACADEMY TÁBOR 1601596 ŽÁCI-mladší
20 60 CZE20060303 ZAHÁLKA Štěpán CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 21399 ŽÁCI-mladší
21 41 CZE20050831 PŘIDAL Tobiáš TJ UNIČOV 21833 ŽÁCI-mladší
22 57 CZE20060326 VAVROUŠEK Ondřej CK Příbram - Fany GASTRO (CK Příbram Fany Gastro) 21317 ŽÁCI-mladší
23 63 CZE20050815 VACEK Bertil CK Příbram - Fany GASTRO 21319 ŽÁCI-mladší
24 61 CZE20060723 ZEDNÍK Jiří TJ STADION LOUNY 21844 ŽÁCI-mladší
25 14 CZE20060112 JEŘÁBEK Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21176 ŽÁCI-mladší
26 50 CZE20050325 ŠILHAVÝ Daniel SP KOLO LOAP SPECIALIZED 19871 ŽÁCI-mladší
27 53 CZE20060201 ŠTIBINGR Martin SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21121 ŽÁCI-mladší
28 52 CZE20070918 ICHA Aleš CYKLOTEAM OSTROV 1601363 ŽÁCI-mladší
29 2 CZE20060104 BITTMAN Adam CK BÍTOVSKÁ 21193 ŽÁCI-mladší
30 10 CZE20050916 HEZINA Jan TJ STADION LOUNY 21410 ŽÁCI-mladší
31 45 CZE20070102 SASIN Jakub ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 1601754 ŽÁCI-mladší
32 13 CZE20060811 JANÍK David SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21860 ŽÁCI-mladší
33 22 CZE20060710 KRAUS Tomáš CYCLING ACADEMY TÁBOR 21591 ŽÁCI-mladší
34 32 CZE20051104 NOVÁČEK Matyáš TJ STADION LOUNY 21843 ŽÁCI-mladší
35 30 CZE20050902 MINAŘÍK Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21878 ŽÁCI-mladší
36 36 CZE20060208 PARMA Václav TJ STADION LOUNY 21411 ŽÁCI-mladší
37 62 CZE20060429 ŠVANCER Jan TJ UNIČOV 1601542 ŽÁCI-mladší
38 56 CZE20061120 TOMICA Petr CK BÍTOVSKÁ 1601615 ŽÁCI-mladší

STARŠÍ ŽÁCI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
3 190 CZE20030315 FIALA Matyáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 20076 ŽÁCI-starší
4 246 CZE20030707 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20296 ŽÁCI-starší
5 222 CZE20040319 SEEMAN Adam TJ STADION LOUNY 20459 ŽÁCI-starší
7 186 CZE20030212 ČERNÝ Filip DUKLA PRAHA 20129 ŽÁCI-starší
8 245 CZE20030327 OBDRŽÁLEK Tomáš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20290 ŽÁCI-starší
9 214 CZE20040322 MRÁZ Daniel TJ UNIČOV 20787 ŽÁCI-starší
10 249 CZE20040131 HÁK Jakub Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20967 ŽÁCI-starší
11 192 CZE20040315 GOGA David PROFI SPORT CHEB 21407 ŽÁCI-starší
12 236 CZE20060326 VAVROUŠEK Ondřej CK Příbram - Fany GASTRO (CK Příbram Fany Gastro) 21317 ŽÁCI-starší
13 229 CZE20030610 ŠVEHLA Michael CK DACOM PHARMA KYJOV 20160 ŽÁCI-starší
14 238 CZE20030112 VEVERKA Václav KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21788 ŽÁCI-starší
15 235 CZE20030218 VÁVRA Petr DUKLA PRAHA (CK BÍTOVSKÁ) 7758 ŽÁCI-starší
16 219 CZE20040202 PŘIDAL Tomáš TJ UNIČOV 21516 ŽÁCI-starší
17 185 CZE20030505 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 ŽÁCI-starší
19 244 CZE20030613 SOLAŘ Albert MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19828 ŽÁCI-starší
20 201 CZE20040427 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
21 182 CZE20040119 CÍRKVA Vojtěch TJ LOKOMOTIVA BEROUN 13936 ŽÁCI-starší
22 189 CZE20030901 DOSTÁL Václav LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 20233 ŽÁCI-starší
23 217 CZE20041022 PÁVEK Matyáš KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21600 ŽÁCI-starší
24 248 CZE20030128 JELÍNEK Marek CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 20247 ŽÁCI-starší
25 213 CZE20040116 PADĚLEK Viktor TJ FAVORIT BRNO 20674 ŽÁCI-starší
26 196 CZE20041106 HUSIČKA Radim TJ SIGMA HRANICE 20920 ŽÁCI-starší
27 231 CZE20040820 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 19223 ŽÁCI-starší
28 243 CZE20030909 KAŇKOVSKÝ Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19344 ŽÁCI-starší
29 226 CZE20030421 ŠIROKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO (Vysočina Cycling) 1601695 ŽÁCI-starší
30 240 CZE20030716 ZAJÍČEK Ondřej TJ UNIČOV 21515 ŽÁCI-starší
31 247 CZE20040106 MÜLLER Mirek MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19954 ŽÁCI-starší
32 215 CZE20030101 OTTA Josef CK Příbram - Fany GASTRO (CK Příbram Fany Gastro) 21318 ŽÁCI-starší
33 234 CZE20040506 VANÍČEK Šimon SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21847 ŽÁCI-starší
34 250 CZE20040704 MORÁVEK Michal TJ FAVORIT BRNO 1601616 ŽÁCI-starší
35 206 CZE20030822 KOVAŘČÍK Petr VRV TEAM 21006 ŽÁCI-starší
36 188 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
37 158 CZE20041110 ZOAITTER René PROFI SPORT CHEB 21799 ŽÁCI-starší
38 198 CZE20030718 JANAS Adam TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 21854 ŽÁCI-starší
39 239 CZE20041225 VIK Matěj DUKLA PRAHA (BIKECLINIC JUNIOR TEAM) 20567 ŽÁCI-starší
40 228 CZE20040908 ŠVEC Libor GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 21752 ŽÁCI-starší
41 233 CZE20040429 VAJBAR Jakub SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20479 ŽÁCI-starší
42 203 CZE20040712 KNÁPEK František CK DACOM PHARMA KYJOV 21541 ŽÁCI-starší
43 221 CZE20040315 RUBÁŠ Matouš AC SPARTA PRAHA 21595 ŽÁCI-starší
191 CZE20040507 FRÜHAUF Jan CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 20864 ŽÁCI-starší

KADETKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
2 315 CZE20020831 OBOŘILOVÁ Tereza DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5594 F*KADET
3 309 CZE20010801 JANDOVÁ Veronika TJ FAVORIT BRNO 19906 F*KADET
4 302 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
5 319 CZE20010526 SOUČKOVÁ Anna TJ KOVO PRAHA (CK LOKO Rakovník) 21465 F*KADET
7 326 CZE20010130 ŠTEFANOVÁ Kateřina Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20621 F*KADET
8 307 CZE20020827 HOLUBOVÁ Adéla kola-bbm.cz (MS BIKE ACADEMY RACING) 20510 F*KADET
10 313 CZE20020421 LOCHMANOVÁ Aneta MG Bike Team 21303 F*KADET
12 304 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET
13 306 CZE20010320 HARTYCHOVÁ Nicole MITAS TREK (MONTE TAMARO VELO CLUB) 20174 F*KADET
14 303 CZE20011110 DOTZAUEROVÁ Klára DUKLA PRAHA 21831 F*KADET
15 301 CZE20010322 BOCZANOVÁ Nikola ACTIVE TOUR CYCLING TEAM VARNSDORF (CK Šluknovsko) 21228 F*KADET
17 300 CZE20020715 BARTONÍKOVÁ Veronika ASO DUKLA BRNO (CK DACOM PHARMA KYJOV) 21540 F*KADET
18 308 CZE20010202 JABORNÍKOVÁ Veronika ASO DUKLA BRNO (SPORTCOMPLEX BŘECLAV) 19225 F*KADET
19 318 CZE20011031 PLCHOVÁ Pavlína FORCE GO! Jeseník (Cyklo Bendl) 20834 F*KADET
20 325 CZE20021002 FRITZOVÁ Aneta DRAHANSKÝ SPORT TEAM 21077 F*KADET
21 321 CZE20010909 VAKULOVÁ Jitka ELKOV AUTHOR junior team 21117 F*KADET

ŽÁKYNĚ st.

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 100 CZE20030213 BÁRTOVÁ Gabriela PARDUS TUFO Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov z.s.) 20187 ŽÁKYNĚ-starší
2 107 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 ŽÁKYNĚ-starší
4 119 CZE20030514 PARMOVÁ Barbora TJ STADION LOUNY 21408 ŽÁKYNĚ-starší
5 128 CZE20041231 SPĚŠNÁ Simona MS BIKE ACADEMY RACING 20404 ŽÁKYNĚ-starší
6 126 CZE20040514 RŮŽIČKOVÁ Anna DUKLA PRAHA 21906 ŽÁKYNĚ-starší
7 133 CZE20030425 HOJKOVÁ Štěpánka Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20620 ŽÁKYNĚ-starší
8 109 CZE20040309 JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ-starší
9 118 CZE20031112 ORÁLKOVÁ Kamila SKP DUHA Lanškroun 21401 ŽÁKYNĚ-starší
10 114 CZE20040614 MACÁNOVÁ Markéta Roman Kreuziger Cycling Academy (TJ PLAMEN CHODOV, z.s.) 11626 ŽÁKYNĚ-starší
11 121 CZE20040521 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
12 125 CZE20040202 RUNTOVÁ Hanka TJ STADION LOUNY 21845 ŽÁKYNĚ-starší
13 112 CZE20030823 KŘIKAVOVÁ Šárka kola-bbm.cz (BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV) 20509 ŽÁKYNĚ-starší
14 124 CZE20031218 PROŠKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY 21409 ŽÁKYNĚ-starší
15 120 CZE20040207 PETERKOVÁ Sára Kateřina Roman Kreuziger Cycling Academy (CYKLOTEAM OSTROV) 21427 ŽÁKYNĚ-starší
16 116 CZE20040919 MIKŠANÍKOVÁ Natálie ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 1601473 ŽÁKYNĚ-starší
17 104 CZE20031124 DRBOHLAVOVÁ Eliška BIKECLINIC JUNIOR TEAM 20973 ŽÁKYNĚ-starší
18 127 CZE20041118 SMUTNÁ Anna DRAHANSKÝ SPORT TEAM 20122 ŽÁKYNĚ-starší
19 111 CZE20040727 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší
20 103 CZE20030627 DOSTÁLOVÁ Kateřina CK DACOM PHARMA KYJOV 20158 ŽÁKYNĚ-starší
21 123 CZE20040518 POULOVÁ Michaela SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20481 ŽÁKYNĚ-starší
22 115 CZE20040406 MACHANCOVÁ Andrea TJ SIGMA HRANICE 1601319 ŽÁKYNĚ-starší
106 CZE20040423 FOLTÝNOVÁ Adéla BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20512 ŽÁKYNĚ-starší

ŽÁKYNĚ ml.

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 297 CZE20050509 RADOVÁ Daniela STEVENS Cykloklub Benešov (CYKLOKLUB BENEŠOV) 20851 ŽÁKYNĚ-mladší
2 283 CZE20060525 ČERNÁ Karolína DUKLA PRAHA 20691 ŽÁKYNĚ-mladší
3 294 CZE20050629 RUPOVÁ Dominika CK FESO PETŘVALD (SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA) 20097 ŽÁKYNĚ-mladší
4 287 CZE20050829 GRULICHOVÁ Eliška PARDUS TUFO Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov z.s.) 21376 ŽÁKYNĚ-mladší
5 282 CZE20050710 ČERNÁ Hana DRAHANSKÝ SPORT TEAM 21330 ŽÁKYNĚ-mladší
6 289 CZE20051028 HODLOVÁ Nikola CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 20862 ŽÁKYNĚ-mladší
7 281 CZE20060721 BURLOVÁ Tereza COPR TJ PŘEŠTICE 21372 ŽÁKYNĚ-mladší

KADETI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 2 CZE20021029 BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14350 KADET
2 74 CZE20020612 VACEK Mathias CK Příbram - Fany GASTRO (Rc-Union DNA Eindruck Sarleinsbach) 20369 KADET
3 64 CZE20010717 ŤOUPALÍK Jakub CYCLING ACADEMY TÁBOR 20127 KADET
6 49 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 KADET
7 28 CZE20010616 KOLAŘÍK Lukáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov z.s.) 20364 KADET
8 17 CZE20010103 HNÍK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 5599 KADET
9 25 CZE20010529 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA 10475 KADET
10 29 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA 20456 KADET
11 34 CZE20010113 KUČERA Jakub CK MTB Maraton (CK MTB Maraton Hlinsko) 20253 KADET
13 51 CZE20010109 REH Antonín TJ KOVO PRAHA 20971 KADET
14 39 CZE20010218 MICHAL Jakub TJ FAVORIT BRNO 19610 KADET
15 32 CZE20010317 KŘENEK Adam TJ FAVORIT BRNO 20473 KADET
16 4 CZE20020610 BREDLER Matyáš Jiří TJ AŠ ML.BOLESLAV (KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N) 19903 KADET
19 30 CZE20010427 KONEČNÝ Tomáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov z.s.) 21091 KADET
20 61 CZE20011123 SWACZYNA Tomáš CK FESO PETŘVALD 20072 KADET
21 47 CZE20010725 NOVÝ Jakub CYCLING ACADEMY TÁBOR 19869 KADET
22 37 CZE20020413 MACÁN Karel Roman Kreuziger Cycling Academy (TJ PLAMEN CHODOV, z.s.) 10577 KADET
25 54 CZE20020406 ŘEHÁK Martin PARDUS TUFO Prostějov z.s. (MG Bike Team) 21418 KADET
26 21 CZE20020110 HRDLIČKA Aleš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21099 KADET
27 36 CZE20020605 LIŠKA Marek Roman Kreuziger Cycling Academy (CYKLOTEAM OSTROV) 19404 KADET
28 75 CZE20011028 NĚMEC Patrik Jaroslav Kulhavy Cycling Team 19756 KADET
29 53 CZE20010312 ŘEHA Filip FORCE GO! Jeseník (FORCE TEAM JESENÍK) 1601625 KADET
30 11 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 KADET
31 5 CZE20020518 BŘEZNA Vojtěch KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 6915 KADET
32 26 CZE20010616 KADLEC Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 20474 KADET
33 16 CZE20010502 HETFLEIŠ Petr MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19696 KADET
33 55 CZE20010303 ŘÍHA Jiří TJ AŠ ML.BOLESLAV (JOHNSON CONTROLS AŠ ML.BOL.) 21839 KADET
34 67 CZE20010802 VITNER David Roman Kreuziger Cycling Academy (TJ PLAMEN CHODOV, z.s.) 19308 KADET
35 23 CZE20020411 HURÁČ Vojtěch CK FESO PETŘVALD 13517 KADET
36 65 CZE20010702 VÁVRA Erik ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 20624 KADET
37 69 CZE20011227 VOLTR Martin DUKLA PRAHA 21120 KADET
38 43 CZE20021202 NĚMEČEK Jakub MG Bike Team 1601371 KADET
39 35 CZE20011006 LEIER Filip SKP DUHA Lanškroun 21403 KADET
40 8 GER20010608 CAMRDA Karel ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 1601327 KADET
41 27 CZE20020426 KAMIEN David BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20511 KADET
42 33 CZE20011229 KUBÍČEK Jan TJ FAVORIT BRNO 21493 KADET
43 71 CZE20010705 ZÁTOPEK Jan TJ SIGMA HRANICE 20531 KADET
44 12 CZE20010306 DOLEŽAL Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21335 KADET
45 50 CZE20020906 RAČAN David ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21904 KADET
46 19 CZE20011225 HOFMEISTER Adam Roman Kreuziger Cycling Academy (SK PETŘÍN PLZEŇ) 9629 KADET
47 31 CZE20010324 KOTRA Vojtěch CK FESO PETŘVALD 20714 KADET
48 24 CZE20010813 CHRZ Petr AUTHOR TEAM STUPNO 21547 KADET
50 70 CZE20010502 ZAHAJSKÝ Radek ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21142 KADET
51 73 CZE20020716 ZUBATÝ Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20445 KADET
52 62 CZE20010216 ŠMÍDA Michal DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5561 KADET
53 9 CZE20020613 ČEKAL Josef CK Příbram - Fany GASTRO (KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N) 20418 KADET
54 76 CZE20010414 GÖRNER Dominik TJ FAVORIT BRNO 1601619 KADET
55 41 CZE20011113 MÜLLER Maxim PARDUS TUFO Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov z.s.) 9874 KADET
56 63 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
57 10 CZE20021229 ČÍŽEK Vojtěch TJ STADION LOUNY 21846 KADET
58 60 CZE20021127 STRUHÁR Semi TJ UNIČOV 21514 KADET
59 57 CZE20010312 SMÉKAL René PARDUS TUFO Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov z.s.) 20686 KADET
60 58 CZE20010916 STIBAL Adam CYCLING ACADEMY TÁBOR (ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR) 21805 KADET
22 CZE20021230 HROMÁDKA Jakub TJ LOKOMOTIVA BEROUN 1601640 KADET
40 CZE20020602 MOLÁK Dominik Vysočina Cycling 20928 KADET

ŽENY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 264 CZE19980809 NEUMANOVÁ Tereza TEAM DUKLA PRAHA 11800 Elite ženy
2 251 CZE19970131 BAJGEROVÁ Nikola TEAM DUKLA PRAHA (KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N) 9931 Elite ženy
3 272 CZE19811202 VORÁČOVÁ Naďa TJ UNIČOV 20417 Elite ženy
4 257 CZE19960629 KORVASOVÁ Tereza TEAM DUKLA PRAHA 20723 Elite ženy
5 263 CZE19960802 MUDŘÍKOVÁ Kateřina ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ (CK FESO PETŘVALD) 11271 Elite ženy
6 266 CZE19980912 ŠVECOVÁ Denisa G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 12029 Elite ženy
7 259 CZE19880523 KUČEROVÁ Božena kola-bbm.cz 12956 Elite ženy
8 254 CZE19890131 GARGELOVÁ Tereza IN - LIFE cycling team (PUSKINAK.CZ) 20109 Elite ženy
9 273 CZE19880312 ZADÁKOVÁ Klára SportRaces-Isaac Team 1601764 Elite ženy
10 265 CZE19960313 ROTTEROVÁ Aneta SKP DUHA Lanškroun (TJ UNIČOV) 10298 Elite ženy
11 260 CZE19971118 LHOTÁKOVÁ Anežka ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 21038 Elite ženy
12 261 CZE19980716 MATERNOVÁ Kateřina MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ (TEAM LOUNY) 21570 Elite ženy
13 258 CZE19890923 KOTALOVÁ Veronika PUSKINAK.CZ 7753 Elite ženy
15 271 CZE19960102 VANÍČKOVÁ Elena TJ UNIČOV 13863 Elite ženy
252 CZE19970910 ČUNDERLOVÁ Daniela TJ UNIČOV 21517 Elite ženy
256 CZE19980919 KOCLÍŘOVÁ Adéla TJ KOVO PRAHA 20754 Elite ženy
268 CZE19981118 TRČKOVÁ Daniela ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 19340 Elite ženy

JUNIORKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 97 CZE19990825 ŠVIHÁLKOVÁ Tereza KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 20128 F*JUNIOR
2 85 CZE20000314 HÁJKOVÁ Markéta SKP DUHA Lanškroun 10902 F*JUNIOR
3 80 CZE19990520 BOHATÁ Anna PARDUS TUFO Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov z.s.) 21073 F*JUNIOR
4 92 CZE19991226 OBSTOVÁ Kateřina SKP DUHA Lanškroun 1601489 F*JUNIOR
5 93 CZE20000512 PAVELKOVÁ Klára SUPERIOR RIDERS 1601586 F*JUNIOR
6 95 CZE19990813 ŠABAKOVÁ Klára TJ LOKOMOTIVA BEROUN 20440 F*JUNIOR
82 CZE19990208 CETKOVSKÁ Ema TEAM DUKLA PRAHA (SKC Tufo Prostějov z.s.) 12285 F*JUNIOR
86 CZE20000330 HEŘMANOVSKÁ Hana TJ UNIČOV 5222 F*JUNIOR
98 CZE19990129 UNGERMANOVÁ Elizabeth KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 19893 F*JUNIOR
92 CZE19991226 OBSTOVÁ Kateřina SKP DUHA Lanškroun 1601489 F*JUNIOR
94 CZE20000723 SOUČKOVÁ Celestýna ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 11991 F*JUNIOR
99 CZE19990925 VALUCHOVÁ Natálie PARDUS TUFO Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov z.s.) 19562 F*JUNIOR
88 CZE19990408 JIROUŠKOVÁ Eva TEAM DUKLA PRAHA 20543 F*JUNIOR

JUNIOŘI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 147 CZE19990505 SOLAŘ Kryštof TJ FAVORIT BRNO (EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN) 10398 JUNIOR
2 129 CZE20001118 KAŠPAR Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ (CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY) 14364 JUNIOR
3 135 CZE20001220 KULHÁNEK David CK MTB Maraton 21108 JUNIOR
4 140 CZE19991017 PALIČKA Hynek TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM (ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ) 12985 JUNIOR
5 164 CZE20000911 KMÍNEK Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 7825 JUNIOR
6 139 CZE20011009 MIKŠANÍK Vladimír ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 20099 JUNIOR
7 123 CZE20001126 HULA Robert TJ LOKOMOTIVA BEROUN 21578 JUNIOR
8 124 CZE19991217 JAKOUBEK Tomáš CK Příbram - Fany GASTRO (KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N) 21794 JUNIOR
9 111 CZE19991107 DOLNÍČEK Marek PARDUS TUFO Prostějov (TJ FAVORIT BRNO) 19611 JUNIOR
10 160 CZE19991001 VANÍČEK Šimon ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR (EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN) 10306 JUNIOR
11 110 CZE20000825 DOLEŽAL Adam ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21627 JUNIOR
12 122 CZE19990209 HONZÁK David ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 14334 JUNIOR
13 117 CZE19990916 HAUF Jan SKP DUHA Lanškroun 20687 JUNIOR
14 149 CZE20000804 STLOUKAL Štěpán KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 19701 JUNIOR
15 141 CZE20000625 PILEČEK Jakub TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM (Polartec - Fundación Alberto Contador team) 19555 JUNIOR
16 151 CZE19991205 SYROVÁTKA Matěj AC SPARTA PRAHA (CYCLING ACADEMY TÁBOR) 19867 JUNIOR
17 109 CZE20001207 ČECH Martin KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 14424 JUNIOR
18 171 CZE19990318 ROZEHNAL Jan TEAM DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 20149 JUNIOR
19 114 CZE19990618 GAVENDA Jan TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM (CYCLING ACADEMY TÁBOR) 14288 JUNIOR
20 143 CZE19990321 PROCHÁZKA Michal TJ FAVORIT BRNO 19347 JUNIOR
21 101 CZE20000630 ARLT Karel ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 14473 JUNIOR
22 115 CZE19990329 HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA 1601668 JUNIOR
23 165 CZE20001025 KLIMEK David MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19957 JUNIOR
24 103 CZE20001026 ANDRLE David SKP DUHA Lanškroun (ELKOV AUTHOR junior team) 8356 JUNIOR
25 131 CZE20001120 KOSTIHA Antonín MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ (SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o.) 13290 JUNIOR
26 169 CZE20000812 ŠNOBL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21453 JUNIOR
27 170 CZE20000325 BITTNER Daniel AC SPARTA PRAHA (AUTHOR TEAM STUPNO) 17922 JUNIOR
28 144 CZE20000328 ROTTER Michal SKP DUHA Lanškroun 10354 JUNIOR
29 138 CZE20000704 MICHAL Daniel SKP DUHA Lanškroun 10728 JUNIOR
30 108 CZE19990320 BUŠEK Matyáš TJ KOVO PRAHA 10648 JUNIOR
31 168 CZE20000223 ROHÁČEK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 13172 JUNIOR
32 120 CZE19991009 HOLFEUER Dan ELKOV AUTHOR junior team 20258 JUNIOR
33 134 CZE19990602 KUBA Karel CK Příbram - Fany GASTRO (CK Příbram Fany Gastro) 19875 JUNIOR
34 153 CZE19990513 ŠMÍDA Jan DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5598 JUNIOR
35 167 CZE19990501 RYBÍN Daniel TJ FAVORIT BRNO (MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ) 8202 JUNIOR
37 152 CZE20000628 ŠIMEK Milan TJ FAVORIT BRNO 20213 JUNIOR
38 125 CZE20001218 JAROŠ Václav ELKOV AUTHOR junior team 19337 JUNIOR
39 150 CZE19990614 STYBOR Matěj TJ KOVO PRAHA 12938 JUNIOR
40 166 CZE19990521 CINK Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 5465 JUNIOR
105 CZE20000506 BÓDAY Šimon TJ KOVO PRAHA 20569 JUNIOR
112 CZE19991006 DUS Albert RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM (ELKOV AUTHOR junior team) 20545 JUNIOR
127 CZE19990907 JÍLEK Petr TJ KOVO PRAHA 21908 JUNIOR
130 CZE20000128 KONDÁŠ Filip ELKOV AUTHOR junior team 20800 JUNIOR
132 CZE20000226 KOVÁŘ Martin BIKESPORT TEAM MOHELNICE 21458 JUNIOR
157 CZE19990104 TVRZ Matěj DUKLA PRAHA 20027 JUNIOR
126 CZE20001211 JELÍNEK Jan CYCLING ACADEMY TÁBOR (ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR) 21738 JUNIOR
136 CZE20001115 KUNÁŠEK Josef EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN (KH Tour - BH Bikes team) 20030 JUNIOR
107 CZE19990803 BURGSTALLER Jan ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 19868 JUNIOR
159 CZE19990612 VACH Matouš RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM (ELKOV AUTHOR junior team) 1601455 JUNIOR
121 CZE19991218 HOLUBOVSKÝ Ondřej TJ STADION LOUNY 12235 JUNIOR
158 CZE19990814 TYRPEKL Karel PARDUS TUFO Prostějov (PROFI SPORT CHEB) 6891 JUNIOR