5. ČP OSTRAVA Závod s neoficiálními výsledky

Kategorie závodu: ME U23

Odvětví
Silnice
Datum startu
27.08.2017
Datum konce
27.08.2017
Uzávěrka přihlášek
23.08.2017
Soubor ke stažení
FARM-TOUR-2017-CP-Muzi-ELITE-U23-A-MLADEZ.pdf
Místo konání
OSTRAVA
Pořadatel závodu
SSK VÍTKOVICE
Adresa pořadatele
ZÁVODNÍ 2891,OSTRAVA 3 , 70300
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
ZVOLÁNEK
Email
ssk.vitkovice@volny.cz
Telefon / fax
420 595 783 259

Neoficiální výsledky

MLADŠÍ ŽÁCI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 214 KOBR Richard CK BÍTOVSKÁ ŽÁCI-mladší
2 216 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED ŽÁCI-mladší
3 99 Rubeš Daniel BIKE 2000 ŽÁCI-mladší
4 67 PŘIDAL Tobiáš TJ UNIČOV ŽÁCI-mladší
5 98 Tabara Šimon BIKE 2000 ŽÁCI-mladší
6 161 ŠAFRÁNEK Ondřej AC SPARTA PRAHA ŽÁCI-mladší
7 209 Zvědělík Ondřej ACS DRAK VRBNO ŽÁCI-mladší
8 162 PITÁK Matěj KAH SPORT VRCHLABÍ ŽÁCI-mladší
9 218 ŠTIBINGR Martin SP KOLO LOAP SPECIALIZED ŽÁCI-mladší
10 85 Blha Robin Orlík Orlová ŽÁCI-mladší
11 215 KOBR Robert CK BÍTOVSKÁ ŽÁCI-mladší
12 217 ŠILHAVÝ Daniel SP KOLO LOAP SPECIALIZED ŽÁCI-mladší
13 160 KROC Vladimr AC SPARTA PRAHA ŽÁCI-mladší
14 208 ZVĚDĚLÍK Vojtěch ACS DRAK VRBNO ŽÁCI-mladší
15 35 KANCZ Martin TEAM FORMAN CINELLI ŽÁCI-mladší
16 213 PARMA Vclav TJ STADION LOUNY ŽÁCI-mladší
17 210 MALIŠ Ivo ACS DRAK VRBNO ŽÁCI-mladší

ŽÁKYNĚ

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 40 HEJHALOV Dagmar DUKLA PRAHA ŽÁKYNĚ-starší
2 221 BRTOV Gabriela SKC Tufo Prostějov z.s. ŽÁKYNĚ-starší
3 211 PARMOV Barbora TJ STADION LOUNY ŽÁKYNĚ-starší
4 113 Hojková Štěpánka Cykling Team ŽÁKYNĚ-starší
5 41 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA ŽÁKYNĚ-starší
6 158 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV ŽÁKYNĚ-starší
7 212 RUNTOV Hana TJ STADION LOUNY ŽÁKYNĚ-starší
8 219 MLLEROV Patricie SKC Tufo Prostějov z.s. ŽÁKYNĚ-starší
9 207 SMUDALOV Pavla ACS DRAK VRBNO ŽÁKYNĚ-starší
10 3 MACHANCOV Andrea TJ SIGMA HRANICE ŽÁKYNĚ-starší
11 206 SMUTN Anna DRAHANSKÝ SPORT TEAM ŽÁKYNĚ-mladší
12 36 DUBCOVÁ Štěpánka TEAM FORMAN CINELLI ŽÁKYNĚ-starší
13 52 DOSTÁLOVÁ Kateřina CK DACOM PHARMA KYJOV ŽÁKYNĚ-starší
14 112 RUPOV Dominika SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA ŽÁKYNĚ-starší
15 38 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA ŽÁKYNĚ-starší
16 203 JABORNKOV Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV ŽÁKYNĚ-starší
17 201 POULOV Michaela SPORTCOMPLEX BŘECLAV ŽÁKYNĚ-starší
18 154 JADRN Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV ŽÁKYNĚ-mladší
19 222 MÍČKOVÁ Magdaléna ACS DRAK VRBNO ŽÁKYNĚ-starší
20 179 Kateřina Mlynářová ŽÁKYNĚ-mladší
21 205 ČERNÁ Hana DRAHANSKÝ SPORT TEAM ŽÁKYNĚ-mladší
22 204 HERMANOV Adla SPORTCOMPLEX BŘECLAV ŽÁKYNĚ-starší
23 118 Mikšaníková Natálie ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ ŽÁKYNĚ-mladší

STARŠÍ ŽÁCI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 173 MLLER Mirek MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ ŽÁCI-starší
2 14 DUBČÁK Pavel 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. ŽÁCI-starší
3 178 VVRA Petr CK BÍTOVSKÁ ŽÁCI-starší
4 43 KADLEC Milan DUKLA PRAHA ŽÁCI-starší
5 189 KOBLÍŽEK Matyáš SKC Tufo Prostějov z.s. ŽÁCI-starší
6 76 OBDRŽÁLEK Tomáš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ ŽÁCI-starší
7 4 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ ŽÁCI-starší
8 108 VONDRÁČEK Jan CK Příbram - Fany GASTRO ŽÁCI-starší
9 181 SEEMAN Adam TJ STADION LOUNY ŽÁCI-starší
10 27 VEVERKA Vclav KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N ŽÁCI-starší
11 114 HK Jakub Jaroslav Kulhavy Cycling Team ŽÁCI-starší
12 75 SOLAŘ Albert MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ ŽÁCI-starší
13 68 PŘIDAL Tomáš TJ UNIČOV ŽÁCI-starší
14 69 MRZ Daniel TJ UNIČOV ŽÁCI-starší
15 132 ŠIROKÝ Štěpán Vysočina Cycling ŽÁCI-starší
16 180 JINDŘICH Pavel TJ STADION LOUNY ŽÁCI-starší
17 9 KRESTA Vojtěch FORCE TEAM JESENÍK ŽÁCI-starší
18 30 KOVAŘČÍK Petr VRV TEAM ŽÁCI-starší
19 17 POKORNÝ Ondřej SKC Tufo Prostějov z.s. ŽÁCI-starší
20 151 SVĚRKOT Šimon SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA ŽÁCI-starší
21 190 POLANSK Daniel SKC Tufo Prostějov z.s. ŽÁCI-starší
22 19 CÍRKVA Vojtěch TJ LOKOMOTIVA BEROUN ŽÁCI-starší
23 150 KYJONKA Štěpán CK FESO PETŘVALD ŽÁCI-starší
24 109 OTTA Josef CK Příbram - Fany GASTRO ŽÁCI-starší
25 70 ZAJÍČEK Ondřej TJ UNIČOV ŽÁCI-starší
26 50 ŠVEHLA Michael CK DACOM PHARMA KYJOV ŽÁCI-starší
27 157 RUBÁŠ Matouš AC SPARTA PRAHA ŽÁCI-starší
28 133 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO ŽÁCI-starší
29 123 MILOTA Šimon ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ ŽÁCI-starší
30 8 ADMEK Martin FORCE TEAM JESENÍK ŽÁCI-starší
31 134 PADĚLEK Viktor TJ FAVORIT BRNO ŽÁCI-starší
32 37 JANAS Adam TJ SOKOL HOLÉ VRCHY ŽÁCI-starší
33 182 ČERVÍČEK David TJ STADION LOUNY ŽÁCI-starší
34 166 VAJBAR Jakub SPORTCOMPLEX BŘECLAV ŽÁCI-starší
35 165 VANÍČEK Šimon SPORTCOMPLEX BŘECLAV ŽÁCI-starší
36 136 ŽBÁNEK Radim TJ FAVORIT BRNO ŽÁCI-starší
37 124 MAJDANICS Marek ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ ŽÁCI-starší
38 115 LUKEŠ Jan Carla.Kupkolo DK.n.L. ŽÁCI-starší
39 135 SOTOLÁŘ Michal TJ FAVORIT BRNO ŽÁCI-starší
40 84 Kamenick Jan Orlík Orlová ŽÁCI-starší

KADETKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 137 JANDOV Veronika TJ FAVORIT BRNO F*KADET
2 159 SOUČKOVÁ Anna CK LOKO Rakovník F*KADET
3 174 HARTYCHOV Nicole MONTE TAMARO VELO CLUB F*KADET
4 16 PRCHALOVÁ Libuše 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. F*KADET
5 63 LOCHMANOV Aneta MG Bike Team F*KADET
6 164 JABORNKOV Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV F*KADET
7 46 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA F*KADET
8 168 FRITZOV Aneta DRAHANSKÝ SPORT TEAM F*KADET
9 53 BARTONKOV Veronika CK DACOM PHARMA KYJOV F*KADET
10 91 VAKULOV Jitka ELKOV AUTHOR junior team F*KADET

KADETI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 47 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA KADET
2 177 HNK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ KADET
3 106 BOUČEK Jakub CK Příbram - Fany GASTRO KADET
4 49 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA KADET
5 119 VVRA Erik ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ KADET
6 10 ŘEHA Filip FORCE TEAM JESENÍK KADET
7 96 KUČERA Jakub CK MTB Maraton KADET
8 171 Zatloukal Jan Cyklo team kolarna KADET
9 77 HRDLIČKA Aleš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ KADET
10 187 REH Antonn TJ KOVO PRAHA KADET
11 65 KOLAŘÍK Lukáš SKC Tufo Prostějov z.s. KADET
12 54 PAPK Vclav CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY KADET
13 153 KADLEC Vojtěch TJ FAVORIT BRNO KADET
14 156 KŘENEK Adam TJ FAVORIT BRNO KADET
15 48 VOLTR Martin DUKLA PRAHA KADET
16 183 RUNT Lukáš TJ STADION LOUNY KADET
17 175 BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ KADET
18 26 BREDLER Matyáš KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N KADET
19 152 GRNER Dominik TJ FAVORIT BRNO KADET
20 199 SMKAL Ren SKC Tufo Prostějov z.s. KADET
21 223 SWACZYNA Tomáš CK FESO PETŘVALD KADET
22 197 MLLER Maxim SKC Tufo Prostějov z.s. KADET
23 227 ŘEHÁK Martin SKC Tufo Prostějov z.s. KADET
24 25 ČEKAL Josef KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N KADET
25 15 PONÍŽIL Karel 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. KADET
26 169 ŠMÍDA Michal DRAHANSKÝ SPORT TEAM KADET
27 167 DOLEŽAL Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV KADET
28 1 ZTOPEK Jan TJ SIGMA HRANICE KADET
29 224 HURÁČ Vojtěch CK FESO PETŘVALD KADET
30 71 STRUHR Semi TJ UNIČOV KADET
31 80 ZUBAT Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ KADET
32 226 HOLUŠA Ondřej SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA KADET
33 186 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA KADET
34 191 BURÁŇ Filip SKC Tufo Prostějov z.s. KADET
35 184 ČÍŽEK Vojtěch TJ STADION LOUNY KADET
36 64 NĚMEČEK Jakub MG Bike Team KADET
37 66 KONEČNÝ Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. KADET

ŽENY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 60 NEUMANOV Tereza TEAM DUKLA PRAHA ELITE-ženy
2 59 MACHAČOVÁ Jarmila TEAM DUKLA PRAHA ELITE-ženy
3 57 Melissa van DUKLA PRAHA ELITE-ženy
4 32 HAVLKOV Pavla KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N ELITE-ženy
5 31 ŠVECOVÁ Denisa G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ ELITE-ženy
6 73 VORÁČOVÁ Naďa TJ UNIČOV ELITE-ženy
7 117 MUDŘÍKOVÁ Kateřina ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ ELITE-ženy
8 195 KUČEROVÁ Božena kola-bbm.cz ELITE-ženy
9 172 GARGELOV Tereza IN - LIFE cycling team ELITE-ženy
10 62 KORVASOV Tereza TEAM DUKLA PRAHA ELITE-ženy
11 58 KOHOUTKOVÁ Kateřina TEAM DUKLA PRAHA ELITE-ženy
12 74 VANÍČKOVÁ Elena TJ UNIČOV ELITE-ženy
13 149 ŠVRČKOVÁ Barbora DEMA racing team ELITE-ženy
14 83 DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ ELITE-ženy
15 163 MATERNOVÁ Kateřina TEAM LOUNY ELITE-ženy
16 185 KOCLÍŘOVÁ Adéla TJ KOVO PRAHA ELITE-ženy
17 196 TRČKOVÁ Daniela ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE ELITE-ženy

JUNIORKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 34 UNGERMANOV Elizabeth KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N F*JUNIOR
2 90 HJKOV Markta SKP DUHA Lanškroun F*JUNIOR
3 148 Janů Kamila KH Tour BH Bikes team F*JUNIOR
4 33 ŠVIHÁLKOVÁ Tereza KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N F*JUNIOR
5 29 KUČEROVÁ Monika VRV TEAM F*JUNIOR
6 116 KRUPOV Lucie EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN F*JUNIOR
7 193 PAVELKOV Klra SUPERIOR RIDERS F*JUNIOR
8 89 OBSTOVÁ Kateřina SKP DUHA Lanškroun F*JUNIOR
9 20 ŠABAKOVÁ Klára TJ LOKOMOTIVA BEROUN F*JUNIOR

JUNIOŘI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 110 SEDLÁČEK Vojtěch CK Příbram - Fany GASTRO JUNIOR
2 102 MĚŠŤAN Matouš CK Příbram - Fany GASTRO JUNIOR
3 55 KAŠPAR Jan CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY JUNIOR
4 127 PROCHZKA Michal TJ FAVORIT BRNO JUNIOR
5 103 Zikmund Tomáš CK Příbram - Fany GASTRO JUNIOR
6 88 ROTTER Michal SKP DUHA Lanškroun JUNIOR
7 81 ŠNOBL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ JUNIOR
8 21 HULA Robert TJ LOKOMOTIVA BEROUN JUNIOR
9 97 KULHNEK David CK MTB Maraton JUNIOR
10 56 Rozehnal Jan DUKLA PRAHA JUNIOR
11 86 HAUF Jan SKP DUHA Lanškroun JUNIOR
12 146 BÁRTA Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. JUNIOR
13 87 MICHAL Daniel SKP DUHA Lanškroun JUNIOR
14 18 SOLAŘ Kryštof EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN JUNIOR
15 126 DOLNÍČEK Marek TJ FAVORIT BRNO JUNIOR
16 22 ČECH Martin KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N JUNIOR
17 101 Homola Jakub BIKE 2000 JUNIOR
18 12 VANÍČEK Šimon EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN JUNIOR
19 13 HÁTLE Ondřej EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN JUNIOR
20 7 MALÍNEK Lukáš FORCE TEAM JESENÍK JUNIOR
21 78 ROHÁČEK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ JUNIOR
22 128 KYJONKA Ondřej CK FESO PETŘVALD JUNIOR
23 130 Říman Jakub Cyklo Team Kolarna JUNIOR
24 144 HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA JUNIOR
25 145 BUŠEK Matyáš TJ KOVO PRAHA JUNIOR
26 121 MIKŠANÍK Vladimír ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ JUNIOR
27 28 STLOUKAL Štěpán KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N JUNIOR
28 79 KMÍNEK Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ JUNIOR
29 105 KUBA Karel CK Příbram - Fany GASTRO JUNIOR
30 143 BÓDAY Šimon TJ KOVO PRAHA JUNIOR
31 131 HOLUBOVSKÝ Ondřej TJ STADION LOUNY JUNIOR
32 6 TARABA Ondřej FORCE TEAM JESENÍK JUNIOR