MČR - DRUŽSTVA A DVOJICE Závod s neoficiálními výsledky

Kategorie závodu: K KKY STŽ ŽKY

Odvětví
Silnice
Datum startu
13.07.2017
Datum konce
13.07.2017
Uzávěrka přihlášek
11.07.2017
Soubor ke stažení
2017.07.11-MCR-Casovka-dvojic-a-druzstev-Mladez.pdf
Místo konání
HODKOVICE
Pořadatel závodu
KC KOOPERATIVA Jablonec Nad Nisou
Adresa pořadatele
-
Kraj
-
Kontaktní osoba
HOLLOSI
Email
Hollosak@seznam.cz
Telefon / fax
775 375 309

Neoficiální výsledky

ŽÁKYNĚ - starší

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 9 HEJHALOV Dagmar DUKLA PRAHA 19300 ŽÁKYNĚ-starší
1 10 RŮŽIČKOVÁ Anna DUKLA PRAHA 21906 ŽÁKYNĚ-starší
2 19 ZEMANOV Kristna TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 5541 ŽÁKYNĚ-starší
2 20 SPĚŠNÁ Simona MS BIKE ACADEMY RACING 20404 ŽÁKYNĚ-starší
3 13 JABORNKOV Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ-starší
3 14 ORLKOV Kamila SKP DUHA Lanškroun 21401 ŽÁKYNĚ-starší
4 2 HLADÍKOVÁ Kateřina IVAR CS - AUTHOR TEAM 5270 ŽÁKYNĚ-starší
4 1 KYSELOV Adla IVAR CS - AUTHOR TEAM 5361 ŽÁKYNĚ-starší
5 8 BRTOV Gabriela SKC Tufo Prostějov z.s. 20187 ŽÁKYNĚ-starší
5 7 SOBKOV Sabina VRV TEAM 20205 ŽÁKYNĚ-starší
6 12 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší
6 11 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
7 17 FOLTNOV Adla BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20512 ŽÁKYNĚ-starší
7 18 KŘIKAVOVÁ Šárka BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20509 ŽÁKYNĚ-starší
8 4 PARMOV Barbora TJ STADION LOUNY 21408 ŽÁKYNĚ-starší
8 3 PROŠKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY 21409 ŽÁKYNĚ-starší
9 16 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20478 ŽÁKYNĚ-starší
9 15 POULOV Michaela SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20481 ŽÁKYNĚ-starší
10 22 SMUTN Anna DRAHANSKÝ SPORT TEAM 20122 ŽÁKYNĚ-starší
10 21 RUNTOV Hana TJ STADION LOUNY 21845 ŽÁKYNĚ-starší

ŽÁCI - starší

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 68 OBDRŽÁLEK Tomáš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20290 ŽÁCI-starší
1 67 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20296 ŽÁCI-starší
2 63 FIALA Matyáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 20076 ŽÁCI-starší
2 64 STRÁNSKÝ Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 19529 ŽÁCI-starší
3 41 VEVERKA Vclav KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21788 ŽÁCI-starší
3 42 MRZ Daniel TJ UNIČOV 20787 ŽÁCI-starší
4 53 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 ŽÁCI-starší
4 54 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
5 55 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 19223 ŽÁCI-starší
5 56 PADĚLEK Viktor TJ FAVORIT BRNO 20674 ŽÁCI-starší
6 51 KOBLÍŽEK Matyáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
6 52 ŠTEC Radovan SKC Tufo Prostějov z.s. 21793 ŽÁCI-starší
7 69 MLLER Mirek MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19954 ŽÁCI-starší
7 70 SOLAŘ Albert MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19828 ŽÁCI-starší
8 49 OTTA Josef CK Příbram - Fany GASTRO 21318 ŽÁCI-starší
8 50 VONDRÁČEK Jan CK Příbram - Fany GASTRO 19974 ŽÁCI-starší
9 45 PŘIDAL Tomáš TJ UNIČOV 21516 ŽÁCI-starší
9 46 ZAJÍČEK Ondřej TJ UNIČOV 21515 ŽÁCI-starší
10 48 JINDŘICH Pavel TJ STADION LOUNY 10875 ŽÁCI-starší
10 47 SEEMAN Adam TJ STADION LOUNY 20459 ŽÁCI-starší
11 61 VVRA Petr CK BÍTOVSKÁ 7758 ŽÁCI-starší
11 62 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
12 65 FRHAUF Jan CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 20864 ŽÁCI-starší
12 66 STANĚK Jakub SK PETŘÍN PLZEŇ 20171 ŽÁCI-starší
13 57 VAJBAR Jakub SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20479 ŽÁCI-starší
13 58 POLANSK Daniel SKC Tufo Prostějov z.s. 19292 ŽÁCI-starší
14 43 PÁVEK Matyáš KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21600 ŽÁCI-starší
14 44 HEZINA Milan TJ STADION LOUNY 21412 ŽÁCI-starší

KADETKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 105 BURLOV Kristna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
1 106 SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol MS BIKE ACADEMY RACING 20759 F*KADET
2 104 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET
2 103 DOTZAUEROV Klra DUKLA PRAHA 21831 F*KADET
3 107 JANDOV Veronika TJ FAVORIT BRNO 19906 F*KADET
3 108 OBOŘILOVÁ Tereza DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5594 F*KADET
4 111 HOLUBOV Adla MS BIKE ACADEMY RACING 20510 F*KADET
4 112 SOUČKOVÁ Anna CK LOKO Rakovník 21465 F*KADET
5 101 KLMOV Natlie IVAR CS - AUTHOR TEAM 20679 F*KADET
5 102 VERNEROV Klra IVAR CS - AUTHOR TEAM 5529 F*KADET
6 114 PLCHOV Pavlna Cyklo Bendl 20834 F*KADET
6 113 VAKULOV Jitka ELKOV AUTHOR junior team 21117 F*KADET
7 110 JABORNKOV Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV 19225 F*KADET
7 109 FRITZOV Aneta DRAHANSKÝ SPORT TEAM 21077 F*KADET

KADETI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 171 BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14350 KADET
1 172 HNK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 5599 KADET
1 173 HRDLIČKA Aleš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21099 KADET
1 174 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA 20456 KADET
2 139 STOČEK Bruno BIKE 2000 9844 KADET
2 140 DUDEK Tomáš EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 19551 KADET
2 142 KUČERA Jakub CK MTB Maraton 20253 KADET
141 NOVÁK Ondřej EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 20857 KADET
3 135 HLADK Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 6930 KADET
3 136 JEŽEK Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 6850 KADET
3 138 ŠULC David IVAR CS - AUTHOR TEAM 19357 KADET
137 DANĚK Jakub IVAR CS - AUTHOR TEAM 19531 KADET
4 147 KOLAŘÍK Lukáš SKC Tufo Prostějov z.s. 20364 KADET
4 148 MLLER Maxim SKC Tufo Prostějov z.s. 9874 KADET
4 149 KONEČNÝ Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. 21091 KADET
4 150 SMKAL Ren SKC Tufo Prostějov z.s. 20686 KADET
5 163 HOFMEISTER Adam SK PETŘÍN PLZEŇ 9629 KADET
5 164 MACN Karel TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 10577 KADET
5 165 VITNER David TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 19308 KADET
5 166 LIŠKA Marek CYKLOTEAM OSTROV 19404 KADET
6 167 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA 10475 KADET
6 168 VOLTR Martin DUKLA PRAHA 21120 KADET
6 169 ZUBAT Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20445 KADET
170 HETFLEIŠ Petr MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19696 KADET
7 131 BŘEZNA Vojtěch KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 6915 KADET
7 133 BREDLER Matyáš KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 19903 KADET
7 134 BOUČEK Jakub CK Příbram - Fany GASTRO 9832 KADET
132 ČEKAL Josef KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 20418 KADET
8 155 REH Antonn TJ KOVO PRAHA 20971 KADET
8 156 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 KADET
8 158 PAPK Vclav CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 19963 KADET
157 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
9 151 KADLEC Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 20474 KADET
9 152 MICHAL Jakub TJ FAVORIT BRNO 19610 KADET
9 153 GRNER Dominik TJ FAVORIT BRNO 1601619 KADET
9 154 DOLEŽAL Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21335 KADET
10 161 CAMRDA Karel ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 1601327 KADET
10 159 RAČAN David ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21904 KADET
10 160 ZAHAJSK Radek ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21142 KADET
162 STIBAL Adam ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21805 KADET
11 143 STRUHR Semi TJ UNIČOV 21514 KADET
11 144 NĚMEČEK Jakub MG Bike Team 1601371 KADET
11 145 ŘEHÁK Martin MG Bike Team 21418 KADET
146 ČÍŽEK Vojtěch TJ STADION LOUNY 21846 KADET

ŽENY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 103 KORVASOV Tereza TEAM DUKLA PRAHA 20723 ELITE-ženy
1 104 VORÁČOVÁ Naďa TJ UNIČOV 20417 ELITE-ženy
2 101 MELISA Van TEAM DUKLA PRAHA 41199 ELITE-ženy
2 102 NEUMANOV Tereza TEAM DUKLA PRAHA 11800 ELITE-ženy
3 105 TRČKOVÁ Daniela ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 19340 ELITE-ženy
3 106 MUDŘÍKOVÁ Kateřina ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 11271 ELITE-ženy
4 107 KUČEROVÁ Božena kola-bbm.cz 12956 ELITE ženy
4 108 BERANOV Tereza ALLTRAINING.CZ 11779 ELITE ženy

JUNIORKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 3 KRUPOV Lucie EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 10502 F*JUNIOR
1 4 VANÍČKOVÁ Tereza IVAR CS - AUTHOR TEAM 9821 F*JUNIOR
2 13 VALUCHOV Natlie SKC Tufo Prostějov z.s. 19562 F*JUNIOR
2 14 HJKOV Markta SKP DUHA Lanškroun 10902 F*JUNIOR
3 1 UNGERMANOV Elizabeth KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 19893 F*JUNIOR
3 2 ŠVIHÁLKOVÁ Tereza KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 20128 F*JUNIOR
4 7 BOHAT Anna SKC Tufo Prostějov z.s. 21073 F*JUNIOR
4 8 CETKOVSK Ema SKC Tufo Prostějov z.s. 12285 F*JUNIOR
5 5 JIROUŠKOVÁ Eva TEAM DUKLA PRAHA 20543 F*JUNIOR
5 6 OBSTOVÁ Kateřina SKP DUHA Lanškroun 1601489 F*JUNIOR

JUNIOŘI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 39 SEDLÁČEK Vojtěch CK Příbram - Fany GASTRO 20203 JUNIOR
1 40 KUBA Karel CK Příbram - Fany GASTRO 19875 JUNIOR
1 41 BÁRTA Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. 11441 JUNIOR
1 42 KLABOUCH Petr VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 7815 JUNIOR
2 36 HÁTLE Ondřej EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 10310 JUNIOR
2 35 SOLAŘ Kryštof EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 10398 JUNIOR
2 37 SCHIERL Jakub EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 12797 JUNIOR
2 38 VANÍČEK Šimon EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 10306 JUNIOR
3 47 ŘEPA Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 21568 JUNIOR
3 48 VAVREK Dušan TJ FAVORIT BRNO 12190 JUNIOR
3 49 PROCHZKA Michal TJ FAVORIT BRNO 19347 JUNIOR
3 50 VONEŠ Jan TJ FAVORIT BRNO 20405 JUNIOR
4 31 STLOUKAL Štěpán KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 19701 JUNIOR
4 32 ČECH Martin KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 14424 JUNIOR
4 33 JAKOUBEK Tomáš KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21794 JUNIOR
34 KUNÁŠEK Josef KH Tour - BH Bikes team 20030 JUNIOR
5 44 TVRZ Matěj DUKLA PRAHA 20027 JUNIOR
5 45 ROZEHNAL Jan DUKLA PRAHA 20149 JUNIOR
5 46 KABRHEL Milan DUKLA PRAHA 3713 JUNIOR
43 KELEMEN Petr DUKLA PRAHA 18904 JUNIOR
6 55 HAUF Jan SKP DUHA Lanškroun 20687 JUNIOR
6 57 MICHAL Daniel SKP DUHA Lanškroun 10728 JUNIOR
6 58 ROTTER Michal SKP DUHA Lanškroun 10354 JUNIOR
56 HRDINA Štěpán SKP DUHA Lanškroun 100601633 JUNIOR
7 60 ROHÁČEK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 13172 JUNIOR
7 61 RYBN Daniel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 8202 JUNIOR
7 62 KLIMEK David MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19957 JUNIOR
59 KMÍNEK Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 7825 JUNIOR
8 64 KONDÁŠ Filip ELKOV AUTHOR junior team 20800 JUNIOR
8 63 ANDRLE David ELKOV AUTHOR junior team 8356 JUNIOR
8 65 KULHNEK David CK MTB Maraton 21108 JUNIOR
8 66 ČEJKA Daniel CK MTB Maraton 20256 JUNIOR
9 52 HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA 1601668 JUNIOR
9 53 BUŠEK Matyáš TJ KOVO PRAHA 10648 JUNIOR
9 54 STYBOR Matěj TJ KOVO PRAHA 12938 JUNIOR
51 BÓDAY Šimon TJ KOVO PRAHA 20569 JUNIOR

ELITE

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 147 BUCHÁČEK Tomáš ELKOV AUTHOR cycling team 766 ELITE
1 148 ČERNÝ Josef ELKOV AUTHOR cycling team 6111 ELITE
1 149 POLNICKÝ Jiří ELKOV AUTHOR cycling team 9744 ELITE
1 150 KUKRLE Michael ELKOV AUTHOR cycling team 13259 ELITE
2 139 OKROUHLICKÝ Tomáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 2581 ELITE
2 140 LEHK Roman TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 9859 U23
2 141 PETRUŠ Jiří TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 12841 U23
2 142 NEŽERKA Václav TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 20090 ELITE
3 135 ŠORM Jiří ELKOV AUTHOR cycling team 7794 U23
3 136 SEKANINA Adam TJ FAVORIT BRNO 8606 U23
3 137 KUNT Lukáš TJ FAVORIT BRNO 14658 U23
3 138 URBÁŠEK Jan TJ FAVORIT BRNO 10724 ELITE
4 134 STHR Pavel CK Příbram - Fany GASTRO 18799 ELITE
4 133 HEBK Martin CK Příbram - Fany GASTRO 1010 ELITE
4 132 GRUBER Pavel CK Příbram - Fany GASTRO 13075 U23
131 BOUBAL Martin CK Příbram - Fany GASTRO 1341 ELITE