ČP BLATNÁ Závod s neoficiálními výsledky

Kategorie závodu: ME U23

Odvětví
Silnice
Datum startu
08.07.2017
Datum konce
08.07.2017
Uzávěrka přihlášek
03.07.2017
Soubor ke stažení
Blatna.pdf
Místo konání
Křivoklát
Pořadatel závodu
CK PŘÍBRAM
Adresa pořadatele
BRATŘÍ ČAPKŮ 329, PŘÍBRAM , 261 01
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
JIŘÍ WIMMER
Email
ckpribrambei@volny.cz
Telefon / fax
420 602 482 105 / 420 318 625 474

Neoficiální výsledky

ELITE

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 1 KAŇKOVSKÝ Alois ELKOV AUTHOR cycling team 986 ELITE
2 8 HAČECKÝ Vojtěch ELKOV AUTHOR cycling team 15816 ELITE
3 10 POLNICKÝ Jiří ELKOV AUTHOR cycling team 9744 ELITE
4 26 BOUBAL Martin CK Příbram - Fany GASTRO 1341 ELITE
5 20 KALOJÍROS Tomáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 13230 ELITE
6 14 NEUMAN Dominik TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 10234 U23
7 23 OKROUHLICKÝ Tomáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 2581 ELITE
8 16 SIRŮČEK Václav TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 8749 *U23
9 29 STHR Jan CK Příbram - Fany GASTRO 18798 ELITE
10 9 KUKRLE Michael ELKOV AUTHOR cycling team 13259 ELITE
11 2 BUCHÁČEK Tomáš ELKOV AUTHOR cycling team 766 ELITE
12 40 ZAHÁLKA Matěj SKC TUFO PROSTĚJOV 8579 ELITE
13 17 HNK Karel TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 1873 ELITE
14 7 ČERNÝ Josef ELKOV AUTHOR cycling team 6111 ELITE
15 27 HEBK Martin CK Příbram - Fany GASTRO 1010 ELITE
16 15 PETRUŠ Jiří TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 12841 U23
17 96 DRAGER Alexander UNION Raiffeisen Radteam Tirol ELITE
18 12 LEHK Roman TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 9859 U23
19 72 KUNT Lukáš TJ FAVORIT BRNO 14658 U23
20 75 TRACHTULEC Petr TJ FAVORIT BRNO 20073 *U23
21 6 ŠORM Jiří ELKOV AUTHOR cycling team 7794 U23
22 36 ŠIPOŠ Marek SKC TUFO PROSTĚJOV 17984 U23
23 80 NOVK Jan ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 9535 *U23
24 39 HAMPL Petr SKC TUFO PROSTĚJOV 17959 ELITE
25 60 STRUPEK Matyáš TEAM DUKLA PRAHA 11747 U23
26 25 GRUBER Pavel CK Příbram - Fany GASTRO 13075 U23
27 184 HAMMERSCHMID Marvin Team FELDBINDER OWAYO KTM U23
28 30 STHR Pavel CK Příbram - Fany GASTRO 18799 ELITE
29 78 BAMBULA Ondřej ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 6597 ELITE
30 38 ŠTIBINGR Matěj SKC TUFO PROSTĚJOV 19527 U23
31 122 KROTK Rostislav Vysočina Cycling 5694 ELITE
32 109 SWACZYNA Petr CK FESO PETŘVALD 918 ELITE
33 49 NEVÍDAL Ondřej PUSKINAK.CZ 1601505 ELITE
34 24 MALIK Rbert CK Příbram - Fany GASTRO ELITE
35 55 SATKE Tomáš PUSKINAK.CZ 18712 ELITE
36 21 MALK Michal TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 17882 ELITE
37 99 KNAPP Daniel UNION Raiffeisen Radteam Tirol U23
38 85 HAMMERSCHMID Raphael Team FELDBINDER OWAYO KTM U23
39 74 SEKANINA Adam TJ FAVORIT BRNO 8606 U23
40 120 HRADECK Jaroslav SportRaces-Isaac Team 21661 U23
41 105 WURM Philipp UNION Raiffeisen Radteam Tirol *U23
42 22 NEŽERKA Václav TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 20090 ELITE
43 118 ČER Tomáš FUTURE CYCLING - eD´system 5118 ELITE
44 47 VOJTĚCH Jonáš AC SPARTA PRAHA 20729 ELITE
45 4 HUNAL Martin ELKOV AUTHOR cycling team 13480 ELITE
46 57 DIRIGL Filip TEAM DUKLA PRAHA 20294 *U23
47 77 ZECHMEISTER Tomáš TJ FAVORIT BRNO 18450 ELITE
48 103 SPRENGER Michael UNION Raiffeisen Radteam Tirol U23
49 107 ŠULC Jakub BIKE&SKI BAKAJDA 3358 U23
50 119 PYTEL Jaromr SK BAGBIKE 20268 ELITE
51 90 Peter Ochsenhofer ARBÖ SKR Duratec ELITE
52 97 HAAS Christian UNION Raiffeisen Radteam Tirol ELITE
53 58 KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA 7823 U23
54 66 BITTNER Jakub TEAM FORMAN CINELLI 19591 ELITE
55 76 URBÁŠEK Jan TJ FAVORIT BRNO 10724 ELITE
56 18 ENDLER Filip TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 17981 ELITE
57 70 CIHLÁŘ Adam TJ FAVORIT BRNO 20840 *U23
58 61 KRAUS Jan TEAM DUKLA PRAHA 17773 ELITE
59 145 JAR David JOHNSON CONTROL AŠ Ml.Boleslav 20230 *JUNIOR
60 65 PAPULA Lukáš TEAM FORMAN CINELLI 19440 U23
61 51 MACH Ondřej PUSKINAK.CZ 21642 U23
62 71 DRDEK Dominik TJ FAVORIT BRNO 8397 *U23
31 PLEVA Jan CK Příbram - Fany GASTRO 20596 *U23
43 MALN Petr AC SPARTA PRAHA 14355 U23
44 MODLITBA Vojtěch AC SPARTA PRAHA 9819 U23
48 SVOBODA Jiří AC SPARTA PRAHA 21423 ELITE
50 ŘEZÁB Martin PUSKINAK.CZ 21327 U23
53 BABINEK David PUSKINAK.CZ 10411 ELITE
59 ŠMÍDA Martin TEAM DUKLA PRAHA 5296 *U23
62 FIERLA Jan TEAM FORMAN CINELLI 13829 U23
67 FIERLA Ondřej TEAM FORMAN CINELLI 18360 ELITE
69 LANT Antonn TEAM FORMAN CINELLI 13717 ELITE
79 BAKUS Tomáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 20355 *U23
88 WOLFMAYR Andreas Team FELDBINDER OWAYO KTM *U23
100 BAUMANN Lukas UNION Raiffeisen Radteam Tirol U23
101 REITER Daniel UNION Raiffeisen Radteam Tirol ELITE
102 SCHWENDTER Christoph UNION Raiffeisen Radteam Tirol *U23
104 STOIBER Lukas UNION Raiffeisen Radteam Tirol ELITE
110 MATĚJČEK Martin CYCLING ACADEMY TÁBOR 9097 U23
141 ČERNOHORSKÝ David TJ KOVO PRAHA 21565 U23
142 CHARALAMBIDIS Denis TJ KOVO PRAHA 9185 U23
34 OTRUBA Jakub SKC TUFO PROSTĚJOV 19627 *U23
81 SCHUBERT Štěpán ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 19574 U23
87 STEINDLER Julian Team FELDBINDER OWAYO KTM U23
143 KOHOUT Martin TJ KOVO PRAHA 21125 *U23
144 HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA 1601668 *JUNIOR