ČP BLATNÁ Závod s výsledky

Kategorie závodu: ME U23

Odvětví
Silnice
Datum startu
08.07.2017
Datum konce
08.07.2017
Uzávěrka přihlášek
03.07.2017
Soubor ke stažení
Blatna.pdf
Místo konání
Křivoklát
Pořadatel závodu
CK PŘÍBRAM
Adresa pořadatele
BRATŘÍ ČAPKŮ 329, PŘÍBRAM , 261 01
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
JIŘÍ WIMMER
Email
ckpribrambei@volny.cz
Telefon / fax
420 602 482 105 / 420 318 625 474
Stáhnout

Výsledková listina

ELITE

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 1 CZE19830719 KAŇKOVSKÝ Alois ELKOV AUTHOR cycling team 986 ELITE
2 8 CZE19870329 HAČECKÝ Vojtěch ELKOV AUTHOR cycling team 15816 ELITE
3 10 CZE19891216 POLNICKÝ Jiří ELKOV AUTHOR cycling team 9744 ELITE
4 26 CZE19840315 BOUBAL Martin CK Příbram - Fany GASTRO 1341 ELITE
5 20 CZE19940803 KALOJÍROS Tomáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 13230 ELITE
6 14 CZE19951023 NEUMAN Dominik TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 10234 U23
7 23 CZE19851104 OKROUHLICKÝ Tomáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 2581 ELITE
8 16 CZE19981009 SIRŮČEK Václav TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 8749 EMU23
9 29 CZE19910405 STÖHR Jan CK Příbram - Fany GASTRO 18798 ELITE
10 9 CZE19941117 KUKRLE Michael ELKOV AUTHOR cycling team 13259 ELITE
11 2 CZE19780307 BUCHÁČEK Tomáš ELKOV AUTHOR cycling team 766 ELITE
12 40 CZE19931204 ZAHÁLKA Matěj SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC TUFO PROSTĚJOV) 8579 ELITE
13 17 CZE19910809 HNÍK Karel TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 1873 ELITE
14 7 CZE19930511 ČERNÝ Josef ELKOV AUTHOR cycling team 6111 ELITE
15 27 CZE19821111 HEBÍK Martin CK Příbram - Fany GASTRO 1010 ELITE
16 15 CZE19960618 PETRUŠ Jiří TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 12841 U23
17 96 AUT19700101 DRAGER Alexander (UNION Raiffeisen Radteam Tirol) ELITE
18 12 CZE19960630 LEHKÝ Roman TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 9859 U23
19 72 CZE19970916 KUNT Lukáš TJ FAVORIT BRNO 14658 U23
20 75 CZE19980914 TRACHTULEC Petr TJ FAVORIT BRNO 20073 EMU23
21 6 CZE19970516 ŠORM Jiří ELKOV AUTHOR cycling team 7794 U23
22 36 CZE19960127 ŠIPOŠ Marek SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC TUFO PROSTĚJOV) 17984 U23
23 80 CZE19980120 NOVÁK Jan ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 9535 EMU23
24 39 CZE19930209 HAMPL Petr SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC TUFO PROSTĚJOV) 17959 ELITE
25 60 CZE19971015 STRUPEK Matyáš TEAM DUKLA PRAHA 11747 U23
26 25 CZE19960424 GRUBER Pavel CK Příbram - Fany GASTRO 13075 U23
27 184 AUT19960105 Hammerschmid Marvin (Team FELDBINDER OWAYO KTM) U23
28 30 CZE19910405 STÖHR Pavel CK Příbram - Fany GASTRO 18799 ELITE
29 78 CZE19870725 BAMBULA Ondřej ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 6597 ELITE
30 38 CZE19971201 ŠTIBINGR Matěj SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC TUFO PROSTĚJOV) 19527 U23
31 122 CZE19761019 KROTKÝ Rostislav Vysočina Cycling 5694 ELITE
32 109 CZE19850209 SWACZYNA Petr CK FESO PETŘVALD 918 ELITE
33 49 CZE19930314 NEVÍDAL Ondřej PUSKINAK.CZ 1601505 ELITE
34 24 SVK19931129 MALIK Róbert CK Příbram - Fany GASTRO ELITE
35 55 CZE19890930 SATKE Tomáš PUSKINAK.CZ 18712 ELITE
36 21 CZE19890816 MALÍK Michal TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 17882 ELITE
37 99 POL19870101 KNAPP Daniel (UNION Raiffeisen Radteam Tirol) U23
38 85 HAMMERSCHMID Raphael (Team FELDBINDER OWAYO KTM) U23
39 74 CZE19950713 SEKANINA Adam TJ FAVORIT BRNO 8606 U23
40 120 CZE19961003 HRADECKÝ Jaroslav SportRaces-Isaac Team 21661 U23
41 105 AUT19870101 WURM Philipp (UNION Raiffeisen Radteam Tirol) EMU23
42 22 CZE19860814 NEŽERKA Václav TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 20090 ELITE
43 118 CZE19831002 ČER Tomáš FUTURE CYCLING - eD´system 5118 ELITE
44 47 CZE19891023 VOJTĚCH Jonáš AC SPARTA PRAHA 20729 ELITE
45 4 CZE19890908 HUNAL Martin ELKOV AUTHOR cycling team 13480 ELITE
46 57 CZE19980730 DIRIGL Filip TEAM DUKLA PRAHA 20294 EMU23
47 77 CZE19930630 ZECHMEISTER Tomáš TJ FAVORIT BRNO 18450 ELITE
48 103 AUT20170831 SPRENGER Michael (UNION Raiffeisen Radteam Tirol) U23
49 107 CZE19960310 ŠULC Jakub BIKE&SKI BAKAJDA 3358 U23
50 119 CZE19750918 PYTEL Jaromír SK BAGBIKE 20268 ELITE
51 90 AUT19870101 Peter Ochsenhofer (ARBÖ SKR Duratec) ELITE
52 97 AUT19900620 Haas Christian ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN (UNION Raiffeisen Radteam Tirol) ELITE
53 58 CZE19960118 KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA 7823 U23
54 66 CZE19940915 BITTNER Jakub TEAM FORMAN CINELLI 19591 ELITE
55 76 CZE19940409 URBÁŠEK Jan TJ FAVORIT BRNO 10724 ELITE
56 18 CZE19880112 ENDLER Filip TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 17981 ELITE
57 70 CZE19980313 CIHLÁŘ Adam TJ FAVORIT BRNO 20840 EMU23
58 61 CZE19930123 KRAUS Jan TEAM DUKLA PRAHA 17773 ELITE
59 145 CZE20170103 JARÝ David JOHNSON CONTROLS AŠ ML.BOL. (JOHNSON CONTROL AŠ Ml.Boleslav) 20230 JUNIOR
60 65 CZE19951111 PAPULA Lukáš TEAM FORMAN CINELLI 19440 U23
61 51 CZE19970115 MACH Ondřej PUSKINAK.CZ 21642 U23
62 71 CZE19980616 DRDEK Dominik TJ FAVORIT BRNO 8397 EMU23
31 CZE19980322 PLEVA Jan SK FAVORIT Bílina z.s. (CK Příbram - Fany GASTRO) 20596 EMU23
43 CZE19951213 MALÁN Petr AC SPARTA PRAHA 14355 U23
44 CZE19961125 MODLITBA Vojtěch AC SPARTA PRAHA 9819 U23
48 CZE19921024 SVOBODA Jiří AC SPARTA PRAHA 21423 ELITE
50 CZE19951227 ŘEZÁB Martin PUSKINAK.CZ 21327 U23
53 CZE19930613 BABIÁNEK David IN - LIFE cycling team (PUSKINAK.CZ) 10411 ELITE
59 CZE19700101 ŠMÍDA Martin TEAM DUKLA PRAHA 5296 EMU23
62 CZE19960318 FIERLA Jan TEAM FORMAN CINELLI 13829 U23
67 CZE19930710 FIERLA Ondřej TEAM FORMAN CINELLI 18360 ELITE
69 CZE19941024 LANT Antonín TEAM FORMAN CINELLI 13717 ELITE
79 CZE19981028 BAKUS Tomáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 20355 EMU23
88 WOLFMAYR Andreas (Team FELDBINDER OWAYO KTM) EMU23
100 AUT19870101 BAUMANN Lukas (UNION Raiffeisen Radteam Tirol) U23
101 AUT19910713 Reiter Daniel ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN (UNION Raiffeisen Radteam Tirol) ELITE
102 AUT20170831 SCHWENDTER Christoph (UNION Raiffeisen Radteam Tirol) EMU23
104 STOIBER LUKAS (UNION Raiffeisen Radteam Tirol) ELITE
110 CZE19970421 MATĚJČEK Martin CYCLING ACADEMY TÁBOR 9097 U23
141 CZE19960229 ČERNOHORSKÝ David TJ KOVO PRAHA 21565 U23
142 CZE19980802 CHARALAMBIDIS Denis TJ KOVO PRAHA 9185 U23
34 CZE19980130 OTRUBA Jakub SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC TUFO PROSTĚJOV) 19627 EMU23
81 CZE19700101 SCHUBERT Štěpán ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 19574 U23
87 STEINDLER Julian (Team FELDBINDER OWAYO KTM) 36528 U23
143 CZE19980928 KOHOUT Martin TJ KOVO PRAHA 21125 EMU23
144 CZE19990329 HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA 1601668 JUNIOR