VISEGRÁDSKÁ 4 Závod s neoficiálními výsledky

Kategorie závodu: ME U23

Odvětví
Silnice
Datum startu
16.09.2017
Datum konce
16.09.2017
Uzávěrka přihlášek
28.08.2017
Soubor ke stažení
Technical-Guide.pdf
Místo konání
Valtice
Pořadatel závodu
ČSC
Adresa pořadatele
Nad Hliníkem 4 , 150 00
Kraj
Jihomoravský
Kontaktní osoba
Jakub Edr
Email
edr@ceskysvazcyklistiky.cz
Telefon / fax
607 040 066

Neoficiální výsledky

ELITE

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 96 KOROSEC Rok Amplatz BMC SLO ELITE
2 132 Janiszewski Sylwester WIBATECH 7R FUJI POL ELITE
3 1 ČERNÝ Josef ELKOV AUTHOR cycling team CZE ELITE
4 141 TYBOR Patrik Dukla Banska Bystrica SVK ELITE
5 16 LEHK Roman TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM CZE U23
6 6 CIESLIK Pawel ELKOV AUTHOR cycling team POL ELITE
7 25 STHR Jan CK Příbram - Fany GASTRO CZE ELITE
8 21 BOUBAL Martin CK Příbram - Fany GASTRO CZE ELITE
9 101 KULYK Andriy KOLSS CYCLING TEAM UKR ELITE
10 121 Konwa Piotr TC Chrobry Scott Głogów POL U23
11 15 NEUMAN Dominik TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM CZE U23
12 2 BUCHÁČEK Tomáš ELKOV AUTHOR cycling team CZE ELITE
13 32 HAMPL Petr SKC TUFO Prostějov CZE ELITE
14 12 SIRŮČEK Václav TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM CZE U23
15 103 VASYLYUK Andriy KOLSS CYCLING TEAM UKR ELITE
16 31 ZAHÁLKA Matěj SKC TUFO Prostějov CZE ELITE
17 186 ZUBENKO Mykyta UKRAINIAN NATIONAL TEAM UKR U23
18 36 OTRUBA Jakub SKC TUFO Prostějov CZE U23
19 14 MALK Michal TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM CZE ELITE
20 92 PERNSTEINER Hermann Amplatz BMC AUT ELITE
21 144 MAHĎAR Martin Dukla Banska Bystrica SVK ELITE
22 5 KUKRLE Michael ELKOV AUTHOR cycling team CZE ELITE
23 91 MUGERLI Matej Amplatz BMC SLO ELITE
24 105 PREVAR Oleksandr KOLSS CYCLING TEAM UKR ELITE
25 11 HNK Karel TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM CZE ELITE
26 111 KOLB Stefan Continental Team WSA-Greenlife AUT U23
27 13 KALOJÍROS Tomáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM CZE ELITE
28 24 MALIK Rbert CK Příbram - Fany GASTRO SVK ELITE
29 85 BUKSA Dominik PUSKINAK REGIONAL CZE ELITE
30 54 STRUPEK Matyáš TEAM DUKLA PRAHA CZE U23
31 23 HEBK Martin CK Příbram - Fany GASTRO CZE ELITE
32 106 BONDARENKO Pavlo KOLSS CYCLING TEAM UKR U23
33 26 STHR Pavel CK Příbram - Fany GASTRO CZE ELITE
34 143 MALOVEC Luboš Dukla Banska Bystrica SVK ELITE
35 115 POLL Stefan Continental Team WSA-Greenlife AUT ELITE
36 112 FRIEDRICH Marco Continental Team WSA-Greenlife AUT U23
37 133 Rutkiewicz Marek WIBATECH 7R FUJI POL ELITE
38 3 KAŇKOVSKÝ Alois ELKOV AUTHOR cycling team CZE ELITE
39 125 Jatczak Artur TC Chrobry Scott Głogów POL U23
40 34 ŠIPOŠ Marek SKC TUFO Prostějov CZE U23
41 122 Wsół Damian TC Chrobry Scott Głogów POL U23
42 135 Tracz Szymon WIBATECH 7R FUJI POL U23
43 146 HARING Martin Dukla Banska Bystrica SVK ELITE
44 22 GRUBER Pavel CK Příbram - Fany GASTRO CZE U23
45 76 SEKANINA Adam TJ FAVORIT BRNO CZE U23
46 4 HUNAL Martin ELKOV AUTHOR cycling team CZE ELITE
47 95 PELIKAN Janos Amplatz BMC HUN U23
48 124 Szóstka Paweł TC Chrobry Scott Głogów POL U23
49 136 Honkisz Adrian WIBATECH 7R FUJI POL ELITE
50 93 FIDLER Gerd Amplatz BMC AUT U23
51 142 CULLY Andrej Dukla Banska Bystrica SVK U23
52 113 KOPFAUF Markus Continental Team WSA-Greenlife AUT U23
53 94 KUSZTOR Peter Amplatz BMC HUN ELITE
54 185 BUDIAK Anatolii UKRAINIAN NATIONAL TEAM UKR U23
55 131 Morajko Jacek WIBATECH 7R FUJI POL ELITE
56 41 FIALA Petr AC SPARTA PRAHA CZE U23
33 LICHNOVSKÝ Luděk SKC TUFO Prostějov CZE U23
35 ŠTIBINGR Matěj SKC TUFO Prostějov CZE U23
42 HOŘEJŠÍ Josef AC SPARTA PRAHA CZE U23
43 SCHURAN Michal AC SPARTA PRAHA CZE U23
44 SCHUHLER Tomas AC SPARTA PRAHA CZE Elite
45 MODLITBA Vojtěch AC SPARTA PRAHA CZE U23
46 RYBA Jan AC SPARTA PRAHA CZE U23
51 BLHA Martin TEAM DUKLA PRAHA CZE ELITE
52 KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA CZE U23
53 KRAUS Jan TEAM DUKLA PRAHA CZE ELITE
56 PIETRULA Nicolas TEAM DUKLA PRAHA CZE U23
61 FIERLA Ondřej VÝBĚR SEVERNÍ MORAVY CZE ELITE
62 FIERLA Jan VÝBĚR SEVERNÍ MORAVY CZE U23
64 HRACHOVINA Eduard VÝBĚR SEVERNÍ MORAVY CZE U23
65 PYTEL Jaromr VÝBĚR SEVERNÍ MORAVY CZE EMV
66 LANT Antonn VÝBĚR SEVERNÍ MORAVY CZE ELITE
71 ZECHMEISTER Tomáš TJ FAVORIT BRNO CZE ELITE
72 CIHLÁŘ Adam TJ FAVORIT BRNO CZE U23
73 DRDEK Dominik TJ FAVORIT BRNO CZE U23
74 KUNT Lukáš TJ FAVORIT BRNO CZE U23
75 URBÁŠEK Jan TJ FAVORIT BRNO CZE ELITE
81 MACH Ondřej PUSKINAK REGIONAL CZE U23
82 JARMA Ctirad PUSKINAK REGIONAL CZE U23
83 NEVÍDAL Ondřej PUSKINAK REGIONAL CZE ELITE
84 ČER Tomáš PUSKINAK REGIONAL CZE ELITE
102 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM UKR ELITE
104 JUVE SENDROS KOLSS CYCLING TEAM ESP ELITE
123 Adamczyk Dawid TC Chrobry Scott Głogów POL U23
126 Jagieła Adam TC Chrobry Scott Głogów POL U23
134 Bartkiewicz Andrzej WIBATECH 7R FUJI POL ELITE
145 PALČÁK Jozef Dukla Banska Bystrica SVK ELITE
151 SZASZ Adam PROefekt team SVK U23
152 VALA Dušan PROefekt team SVK U23
153 KOVÁČIK Vladimír PROefekt team SVK U23
156 KARAS Juraj PROefekt team SVK ELITE
161 PERSON Tomáš Karpatsko - Faranský región SVK U23
162 VOJTEK Miloš Karpatsko - Faranský región SVK U23
163 HLOŽA Michal Karpatsko - Faranský región SVK U23
164 VANČO Filip Karpatsko - Faranský región SVK U23
165 VANČO Jakub Karpatsko - Faranský región SVK ELITE
166 ŠMÝKAL Martin Karpatsko - Faranský región SVK ELITE
171 TARAGEL Filip Cyklistický tímFirefly SVK ELITE
172 STRMISKA Andrej Cyklistický tímFirefly SVK U23
174 SZABO Miklos Cyklistický tímFirefly SVK U23
175 TUŽÁK Pavol Cyklistický tímFirefly SVK U23
181 TARADAI Valerii UKRAINIAN NATIONAL TEAM UKR U23
182 ZHUKOVSKYI Rostyslav UKRAINIAN NATIONAL TEAM UKR ELITE
184 UDOD Rinat UKRAINIAN NATIONAL TEAM UKR U23
55 ŠMÍDA Martin TEAM DUKLA PRAHA CZE U23
114 LEOPOLD Hans-jorg Continental Team WSA-Greenlife AUT ELITE