ČP ROKYCANY Závod s neoficiálními výsledky

Kategorie závodu: ME U23

Odvětví
Silnice
Datum startu
08.05.2017
Datum konce
08.05.2017
Uzávěrka přihlášek
03.05.2017
Soubor ke stažení
Trofej-Rokycan.pdf
Místo konání
ROKYCANY
Pořadatel závodu
AC Sparta Praha
Adresa pořadatele
-
Kraj
Plzeňský
Kontaktní osoba
ZDENĚK RUBÁŠ
Email
rubas@sparta-cycling.cz
Telefon / fax
420 607 547 937

Neoficiální výsledky

ELITE

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 1 KAŇKOVSKÝ Alois ELKOV AUTHOR cycling team 986 ELITE
2 40 HEBK Martin CK Příbram - Fany GASTRO 1010 ELITE
3 63 PIETRULA Nicolas TEAM DUKLA PRAHA 14517 U23
4 5 CIESLIK Pawel ELKOV AUTHOR cycling team 3072 ELITE
5 38 BOUBAL Martin CK Příbram - Fany GASTRO 1341 ELITE
6 45 STHR Jan CK Příbram - Fany GASTRO 18798 ELITE
7 60 BLHA Martin TEAM DUKLA PRAHA 397 ELITE
8 47 HAMLP Petr SKC Tufo Prostějov 17959 ELITE
9 22 PETRUŠ Jiří TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 12841 U23
10 121 FIDLER Gerd Amplatz BMC 100253 ELITE
11 14 HNK Karel TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 1873 ELITE
12 10 ŠORM Jiří ELKOV AUTHOR cycling team 7794 U23
13 19 NEUMAN Dominik TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 10234 U23
14 23 SIRŮČEK Václav TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 8749 U23*
15 3 CAMRDA Pavel ELKOV AUTHOR cycling team 8509 U23
16 100 RAJCHART Jan ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 7437 U23
17 6 HAČECKÝ Vojtěch ELKOV AUTHOR cycling team 15816 ELITE
18 71 SEKANINA Adam TJ FAVORIT BRNO 8606 U23
19 9 POLNICKÝ Jiří ELKOV AUTHOR cycling team 9744 ELITE
20 21 OKROUHLICKÝ Tomáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 2581 ELITE
21 49 OTRUBA Jakub SKC Tufo Prostějov 19627 U23*
22 89 TYRPEKL Karel PROFI SPORT CHEB 6891 JUNIOR*
23 16 KALOJÍROS Tomáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 13230 ELITE
24 31 SCHÜHLER Tomáš AC SPARTA PRAHA 9123 ELITE
25 125 DOLEŽAL Jiří SportRaces-Isaac Team 12896 ELITE
26 81 BABIČ Adrian Cyklistický tím Firefly 6681 U23
27 69 KUNT Lukáš TJ FAVORIT BRNO 14658 U23
28 118 UMHALLER Thomas Amplatz BMC 0 ELITE
29 72 URBÁŠEK Jan TJ FAVORIT BRNO 10724 ELITE
30 24 FIALA Petr AC SPARTA PRAHA 18099 U23
31 101 PÁVEK Ondřej SWEEP CYCLING 4821 ELITE
32 52 ŠTIBINGR Matěj SKC Tufo Prostějov 19527 U23
33 46 STHR Pavel CK Příbram - Fany GASTRO 18799 ELITE
34 39 GRUBER Pavel CK Příbram - Fany GASTRO 13075 U23
35 2 BUCHÁČEK Tomáš ELKOV AUTHOR cycling team 766 ELITE
36 90 JÍLEK Zdeněk Česká spořitelna Specialized 9195 U23
37 62 KRAUS Jan TEAM DUKLA PRAHA 17773 ELITE
38 53 ZAHÁLKA Matěj SKC Tufo Prostějov 8579 ELITE
39 50 ŠIPOŠ Marek SKC Tufo Prostějov 17984 U23
40 4 ČERNÝ Josef ELKOV AUTHOR cycling team 6111 ELITE
41 18 MALK Michal TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 17882 ELITE
42 34 VOJTĚCH Jonáš AC SPARTA PRAHA 20729 ELITE
43 12 ENDLER Filip TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 17981 ELITE
44 20 NEŽERKA Václav TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 20090 ELITE
45 74 ZECHMEISTER Tomáš TJ FAVORIT BRNO 18450 ELITE
46 61 KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA 7823 U23
47 7 HUNAL Martin ELKOV AUTHOR cycling team 13480 ELITE
48 123 BŘEZINA Jonáš MS BIKE ACADEMY RACING 8560 U23
49 70 KUČERA Michal TJ FAVORIT BRNO 12268 U23*
50 95 RUGOVAC Denis FAVORIT RACING 8279 ELITE
51 126 NOVK Vt RAPID Plzeň 21705 ELITE
52 110 MATĚJČEK Martin CYCLING ACADEMY TÁBOR 9097 U23
53 68 CIHLÁŘ Adam TJ FAVORIT BRNO 20840 U23*
54 88 HEKELE Emil Stevens Bikes - Emilio sport 15801 ELITE
55 119 GRUBER Julian Amplatz BMC 100342 ELITE
56 56 NOVK Jan ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 9535 U23*
57 66 STRUPEK Matyáš TEAM DUKLA PRAHA 11747 U23
58 83 SZABU Mikls Cyklistický tím Firefly 6073 U23
59 54 BAKUS Tomáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 20355 U23*
60 26 KŘIKAVA Jakub AC SPARTA PRAHA 9167 U23
61 129 KESL Michal NejlevnějšíPNEU Cycling 15818 ELITE
62 59 DIRIGL Filip TEAM DUKLA PRAHA 20294 U23*
63 43 MALIK Rbert CK Příbram - Fany GASTRO 3625 ELITE
64 73 TRACHTULEC Petr TJ FAVORIT BRNO 20073 U23*
65 122 MAČÁK Matůš Arios Sportakus Cycling Team 5079 ELITE
66 48 LICHNOVSKÝ Luděk SKC Tufo Prostějov 18205 U23
67 84 STRMISKA Andrej Cyklistický tím Firefly 6009 U23
68 106 JAR David JOHNSON CONTROLS AŠ ML.BOL. 20230 U23
15 HOLUB Tomáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 18471 ELITE
82 TUŽÁK Pavol Cyklistický tím Firefly 7182 U23
67 DRDEK Dominik TJ FAVORIT BRNO 8397 U23*
58 KOBLIC Radek ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 11361 ELITE
127 ŘEŽÁB Martin ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 21327 U23
51 SPUDIL Martin SKC Tufo Prostějov 10880 U23
65 ŠMÍDA Martin TEAM DUKLA PRAHA 5296 U23
25 HOŘEJŠÍ Josef AC SPARTA PRAHA 20138 U23
77 KOHOUT Martin TJ KOVO PRAHA 21125 U23*
115 MAYER Daniel KC HLINSKO 13274 U23
37 SVATEK Miroslav AC SPARTA PRAHA 9623 U23
36 SVOBODA Jiří AC SPARTA PRAHA 21423 ELITE
104 HRADECK Jaroslav SportRaces-Isaac Team 21661 U23
76 CHARALAMBIDIS Denis TJ KOVO PRAHA 9185 U23*
75 ČERNOHORSKÝ David TJ KOVO PRAHA 21565 U23
29 NESVEDA Jiří AC SPARTA PRAHA 3969 ELITE
57 SCHUBERT Štěpán ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 19574 U23
128 ŘEZÁČ Jan CK TEAM BIKE Březová 21069 U23
97 FILIP Jakub MADETA FITNESS/HAIBIKE 1601626 ELITE
30 RYBA Jan AC SPARTA PRAHA 14105 U23
124 BERAN Ondřej KC SLAVIA PRAHA 21584 ELITE
116 THUMA Miroslav SportRaces-Isaac Team 18625 ELITE
120 EDELBAUER Tobias Amplatz BMC 100206 U23*
87 HANUS Juraj Greenbike Aloha Team 104 ELITE
44 PLEVA Jan CK Příbram - Fany GASTRO 20596 U23*
33 SCHURAN Michal AC SPARTA PRAHA 18575 U23