MČR DRÁHA - MOTOL Závod s výsledky


Odvětví
Dráha
Datum startu
17.12.2016
Datum konce
18.12.2016
Uzávěrka přihlášek
15.12.2016
Soubor ke stažení
1217-MCR-Motol.pdf
Místo konání
MOTOL
Pořadatel závodu
TJ KOVO PRAHA
Adresa pořadatele
NAD KAPLIČKOU 15, Praha 10 , 10000
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
Jaroslava Mixová
Email
mixova@ceskysvazcyklistiky.cz
Telefon / fax
602278050
Stáhnout

Výsledková listina

ŽÁCI - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 54 CZE20030315 FIALA Matyáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR (CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ) 20076 ŽÁCI-starší
2 94 CZE20030218 VÁVRA Petr CK BÍTOVSKÁ 7758 ŽÁCI-starší
3 74 CZE20030212 ČERNÝ Filip DUKLA PRAHA 20129 ŽÁCI-starší
4 7 CZE20050325 ŠILHAVÝ Daniel SP KOLO LOAP SPECIALIZED 19871 ŽÁCI-mladší
5 6 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-mladší
6 95 CZE20050324 KOBR Richard CK BÍTOVSKÁ 20162 ŽÁCI-mladší
7 5 CZE20030314 VONDRÁČEK Jan CK Příbram - Fany GASTRO 19974 ŽÁCI-starší
8 85 CZE20030327 OBDRŽÁLEK Tomáš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ (SKC Tufo Prostějov) 20290 ŽÁCI-starší
9 18 CZE20030309 KRULA Štěpán MS BIKE ACADEMY RACING 20013 ŽÁCI-starší
10 76 CZE19700101 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
11 96 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
12 97 CZE20050324 KOBR Robert CK BÍTOVSKÁ 20163 ŽÁCI-mladší
13 42 CZE20040315 GOGA David PROFI SPORT CHEB 21407 ŽÁCI-starší
14 45 CZE20040820 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 19223 ŽÁCI-starší
15 56 CZE20040921 KERL Maximilian AUTHOR TEAM STUPNO 19985 ŽÁCI-starší
16 89 CZE20040202 PŘIDAL Tomáš TJ UNIČOV 21516 ŽÁCI-starší
17 75 CZE19700101 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA (CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY) 19679 ŽÁCI-starší
34 CZE20040513 STANĚK Jakub SK PETŘÍN PLZEŇ 20171 ŽÁCI-starší
98 CZE20060104 BITTMAN Adam CK BÍTOVSKÁ 21193 ŽÁCI-mladší
83 CZE20030707 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ (SKC Tufo Prostějov) 20296 ŽÁCI-starší

ŽÁKYNĚ - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 81 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 ŽÁKYNĚ-starší
2 100 CZE20030213 BÁRTOVÁ Gabriela SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov) 20187 ŽÁKYNĚ-starší
3 2 CZE20040309 JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ-starší
4 82 CZE19700101 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší
5 86 CZE20060525 ČERNÁ Karolína DUKLA PRAHA 20691 ŽÁKYNĚ-mladší
6 8 CZE20041231 SPĚŠNÁ Simona MS BIKE ACADEMY RACING 20404 ŽÁKYNĚ-starší
7 72 CZE20040423 FOLTÝNOVÁ Adéla BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20512 ŽÁKYNĚ-starší
8 88 CZE20040207 PETERKOVÁ Sára CYKLOTEAM OSTROV 21427 ŽÁKYNĚ-starší
9 85 CZE20050916 MARKOVÁ Adéla DUKLA PRAHA 20733 ŽÁKYNĚ-mladší
10 18 CZE20030823 KŘIKAVOVÁ Šárka BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20509 ŽÁKYNĚ-starší
11 83 CZE19700101 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
12 99 CZE20031006 MUNDLOVÁ Anna CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 20863 ŽÁKYNĚ-starší
13 84 CZE20040514 RŮŽIČKOVÁ Anna DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 21906 ŽÁKYNĚ-starší
14 10 CZE20040430 MITRYCHOVÁ Michaela kola-bbm.cz (MS BIKE ACADEMY RACING) 20760 ŽÁKYNĚ-starší
15 91 CZE20030627 DOSTÁLOVÁ Kateřina CK DACOM PHARMA KYJOV 20158 ŽÁKYNĚ-starší
16 1 CZE20041211 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20478 ŽÁKYNĚ-starší

KADETKY - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 7 CZE20020107 SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol MS BIKE ACADEMY RACING 20759 F*KADET
2 3 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA (COPR TJ PŘEŠTICE) 19298 F*KADET
3 80 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET
4 51 CZE20010801 JANDOVÁ Veronika TJ FAVORIT BRNO 19906 F*KADET
5 78 CZE20011110 DOTZAUEROVÁ Klára DUKLA PRAHA 21831 F*KADET
6 87 CZE20020715 BARTONÍKOVÁ Veronika CK DACOM PHARMA KYJOV 21540 F*KADET
7 79 CZE20010304 MAJEROVÁ Michaela DUKLA PRAHA 20513 F*KADET

KADETI - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 2 CZE20021029 BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14350 KADET
2 94 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA 20456 KADET
3 84 CZE20010616 KOLAŘÍK Lukáš SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov) 20364 KADET
4 32 CZE20010802 VITNER David TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 19308 KADET
5 46 CZE20010317 KŘENEK Adam TJ FAVORIT BRNO 20473 KADET
6 4 CZE20010123 BOUČEK Jakub CK Příbram - Fany GASTRO 9832 KADET
7 97 CZE20010529 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA 10475 KADET
8 53 CZE20020413 MACÁN Karel TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 10577 KADET
9 91 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA (TJ CYKLOPRAG) 20448 KADET
10 87 CZE20020605 LIŠKA Marek CYKLOTEAM OSTROV 19404 KADET
11 68 CZE19700101 MÜLLER Maxim SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov) 9874 KADET
12 43 CZE20011207 FIALA Dominik PROFI SPORT CHEB 10295 KADET
13 88 CZE20011225 HOFMEISTER Adam SK PETŘÍN PLZEŇ 9629 KADET
14 90 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 KADET
15 70 CZE20020406 ŘEHÁK Martin SKC Tufo Prostějov z.s. (MG Bike Team) 21418 KADET
16 67 CZE20010427 KONEČNÝ Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov) 21091 KADET
17 92 CZE20010611 GROSSMANN David TJ KOVO PRAHA 21130 KADET
18 93 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 KADET
19 47 CZE20010903 BURÁŇ Filip SKC Tufo Prostějov z.s. (TJ FAVORIT BRNO) 21679 KADET

MUŽI - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 66 CZE19940320 SOJKA David ASO DUKLA BRNO 2458 ELITE
2 24 CZE19970804 SPUDIL Martin SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC Tufo Prostějov) 10880 EMU23
3 23 CZE19950209 LICHNOVSKÝ Luděk SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC Tufo Prostějov) 18205 EMU23
4 40 CZE19930403 RUGOVAC Denis FAVORIT RACING 8279 ELITE
5 1 CZE19700101 PIETRULA Nicolas TEAM DUKLA PRAHA 14517 EMU23
6 5 CZE19930123 KRAUS Jan TEAM DUKLA PRAHA 17773 ELITE
7 44 CZE19960127 ŠIPOŠ Marek SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC Tufo Prostějov) 17984 EMU23
8 3 CZE19960118 KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA 7823 EMU23
9 39 CZE19630520 JAURIS René FAVORIT RACING 405 ELITE
10 6 CZE19770912 BLÁHA Martin TEAM DUKLA PRAHA 397 ELITE
11 26 CZE19971201 ŠTIBINGR Matěj SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC Tufo Prostějov) 19527 EMU23
12 4 CZE19971015 STRUPEK Matyáš TEAM DUKLA PRAHA 11747 EMU23
13 41 CZE19950830 FIALA Petr AC SPARTA PRAHA (TJ FAVORIT BRNO) 18099 EMU23
2 CZE19700101 ADÁMEK Šimon TEAM DUKLA PRAHA 15733 EMU23
64 CZE19960412 FANTA Jiří ASO DUKLA BRNO 12096 EMU23
62 CZE19910528 KELEMEN Pavel ASO DUKLA BRNO 1215 ELITE
61 CZE19980206 JUNEK Josef Maxmilian ASO DUKLA BRNO 18209 EMU23
63 CZE19970219 JANOŠEK Jiří ASO DUKLA BRNO 9175 EMU23
65 CZE19981020 ČECHMAN Martin ASO DUKLA BRNO 6870 EMU23
67 CZE19930208 WAGNER Robin ASO DUKLA BRNO 17538 ELITE
7 CZE19700101 ŠMÍDA Martin TEAM DUKLA PRAHA 5296 EMU23
68 CZE19960229 ČERNOHORSKÝ David TJ KOVO PRAHA 21565 EMU23
69 CZE19980802 CHARALAMBIDIS Denis TJ KOVO PRAHA 9185 EMU23

JUNIOŘI - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 70 CZE19991022 BABOR Daniel SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (TJ KOVO PRAHA) 10972 JUNIOR
2 56 CZE19990422 SEDLÁČEK Vojtěch CK Příbram - Fany GASTRO 20203 JUNIOR
3 28 CZE19990428 BÁRTA Tomáš SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov) 11441 JUNIOR
4 58 CZE20001118 KELEMEN Petr DUKLA PRAHA (TJ DUKLA BRNO) 18904 JUNIOR
5 48 CZE19990228 VAVREK Dušan TJ FAVORIT BRNO 12190 JUNIOR
6 33 CZE20000223 ROHÁČEK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 13172 JUNIOR
7 52 CZE19990122 KABRHEL Milan DUKLA PRAHA 3713 JUNIOR
8 54 CZE20000812 MĚŠŤAN Matouš SKC Tufo Prostějov z.s. (SP KOLO LOAP SPECIALIZED) 17809 JUNIOR
9 71 CZE19990320 BUŠEK Matyáš TJ KOVO PRAHA 10648 JUNIOR
10 49 CZE19991107 DOLNÍČEK Marek TJ FAVORIT BRNO 19611 JUNIOR
11 53 CZE19990501 RYBÍN Daniel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ (DUKLA PRAHA) 8202 JUNIOR
12 72 CZE19990104 TVRZ Matěj DUKLA PRAHA 20027 JUNIOR
13 30 CZE20001120 KOSTIHA Antonín SKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. (SKC Tufo Prostějov) 13290 JUNIOR
57 CZE19700101 LUXÍK Jiří ASO DUKLA BRNO (CYKLOTEAM OSTROV) 19405 JUNIOR
32 CZE19990521 CINK Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 5465 JUNIOR
29 CZE19700101 ŠŤASTNÝ Jakub SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov) 8839 JUNIOR
27 CZE19990811 BERNÁT Jakub SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov) 19311 JUNIOR
55 CZE19990602 KUBA Karel CK Příbram - Fany GASTRO 19875 JUNIOR
50 CZE19990321 PROCHÁZKA Michal TJ FAVORIT BRNO (Cyklo Bendl) 19347 JUNIOR
34 CZE20000911 KMÍNEK Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 7825 JUNIOR

JUNIORKY - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 18 CZE20000901 ŠEVČÍKOVÁ Petra TEAM DUKLA PRAHA (ASO DUKLA BRNO) 20147 F*JUNIOR
2 16 CZE19990407 DŽERENGOVÁ Barbora TEAM DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 13675 F*JUNIOR
3 35 CZE19990208 CETKOVSKÁ Ema SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov) 12285 F*JUNIOR
4 38 CZE19990520 BOHATÁ Anna SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov) 21073 F*JUNIOR
5 36 CZE19990925 VALUCHOVÁ Natálie SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov) 19562 F*JUNIOR
6 37 CZE19990915 DOSEDĚLOVÁ Tereza SKC Tufo Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov) 20563 F*JUNIOR

ŽENY - OMNIUM

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 13 CZE19860109 MACHAČOVÁ Jarmila TEAM DUKLA PRAHA 2928 Elite ženy
2 59 CZE19980622 KAŇKOVSKÁ Ema ASO DUKLA BRNO 7442 Elite ženy
3 60 CZE19980622 KAŇKOVSKÁ Sára ASO DUKLA BRNO 7760 Elite ženy
4 15 CZE19700101 KOHOUTKOVÁ Kateřina TEAM DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 20313 Elite ženy
5 14 CZE19700101 NEUMANOVÁ Tereza TEAM DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 11800 Elite ženy
6 20 CZE19971013 DRDOVÁ Anna TEAM DUKLA PRAHA 13697 Elite ženy
73 CZE19980709 VÁVROVÁ Kristýna TJ KOVO PRAHA 20447 Elite ženy