MČR Závod s výsledky


Odvětví
Silnice
Datum startu
31.07.2016
Datum konce
31.07.2016
Uzávěrka přihlášek
23.07.2016
Soubor ke stažení
2016.07.30-MCR-mladez-sil-Kamik.pdf
Místo konání
PŘÍBRAM
Pořadatel závodu
CK PŘÍBRAM
Adresa pořadatele
BŘÍ ČAPKŮ 329 , PŘÍBRAM
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
WIMMER
Email
ckpribram@volny.cz
Telefon / fax
262 01 / 421 602 482 105
Stáhnout

Výsledková listina

ŽÁCI-starší

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 128 CZE20021029 BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14350 ŽÁCI-starší
2 112 CZE20020612 VACEK Mathias CK Příbram - Fany GASTRO 20369 ŽÁCI-starší
3 116 CZE20020605 LIŠKA Marek CYKLOTEAM OSTROV 19404 ŽÁCI-starší
4 105 CZE20021009 ŠULC David IVAR CS - AUTHOR TEAM 19357 ŽÁCI-starší
5 104 CZE20020610 BREDLER Matyáš Jiří KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 19903 ŽÁCI-starší
6 114 CZE20030212 ČERNÝ Filip DUKLA PRAHA 20129 ŽÁCI-starší
7 134 CZE20020522 ŽVAK Daniel BIKE PRO RACING 19561 ŽÁCI-starší
8 122 CZE20030315 FIALA Matyáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR (CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ) 20076 ŽÁCI-starší
9 125 CZE20020102 TLAMKA Tomáš NUTREND SPECIALIZED RACING (MORAVEC Team) 5563 ŽÁCI-starší
10 139 CZE20020320 ŠINDELÁŘ Jan MORAVEC Team 19698 ŽÁCI-starší
11 117 CZE20020413 MACÁN Karel TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 10577 ŽÁCI-starší
12 107 CZE20020814 DANĚK Jakub IVAR CS - AUTHOR TEAM 19531 ŽÁCI-starší
13 138 CZE20020406 ŘEHÁK Martin PARDUS TUFO Prostějov z.s. (MG Bike Team) 21418 ŽÁCI-starší
14 135 CZE20030707 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ (SKC Tufo Prostějov) 20296 ŽÁCI-starší
15 103 CZE20020518 BŘEZNA Vojtěch KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 6915 ŽÁCI-starší
16 129 CZE20020110 HRDLIČKA Aleš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21099 ŽÁCI-starší
17 137 CZE20021006 SÁSKA Jan ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 20231 ŽÁCI-starší
18 102 CZE20020613 ČEKAL Josef CK Příbram - Fany GASTRO (KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N) 20418 ŽÁCI-starší
19 126 CZE20020320 NOVÁK Ondřej EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN (EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN) 20857 ŽÁCI-starší
20 121 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA (TJ CYKLOPRAG) 20448 ŽÁCI-starší
21 123 CZE20030901 DOSTÁL Václav LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 20233 ŽÁCI-starší
22 110 CZE20021122 PAPÍK Václav TJ KOVO PRAHA (CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY) 19963 ŽÁCI-starší
23 101 CZE20030610 ŠVEHLA Michael CK DACOM PHARMA KYJOV 20160 ŽÁCI-starší
24 119 CZE20021127 STRUHÁR Semi TJ UNIČOV 21514 ŽÁCI-starší
25 106 CZE20030825 STRÁNSKÝ Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 19529 ŽÁCI-starší
26 136 CZE20020411 HURÁČ Vojtěch CK FESO PETŘVALD 13517 ŽÁCI-starší
27 133 CZE20030327 OBDRŽÁLEK Tomáš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ (SKC Tufo Prostějov) 20290 ŽÁCI-starší
28 120 CZE20030218 VÁVRA Petr CK BÍTOVSKÁ 7758 ŽÁCI-starší
29 130 CZE20030613 SOLAŘ Albert MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19828 ŽÁCI-starší
30 118 CZE20030309 KRULA Štěpán MS BIKE ACADEMY RACING 20013 ŽÁCI-starší
31 131 CZE20030909 KAŇKOVSKÝ Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19344 ŽÁCI-starší
32 109 CZE20030827 ČERVÍČEK David TJ STADION LOUNY (TEAM LOUNY) 19813 ŽÁCI-starší
33 108 CZE20030425 DOLEŽAL Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 5238 ŽÁCI-starší
34 127 CZE20020308 GASTA Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20443 ŽÁCI-starší
35 124 CZE20030926 SOTOLÁŘ Michal TJ FAVORIT BRNO 21644 ŽÁCI-starší
111 CZE19700101 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA (CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY) 19679 ŽÁCI-starší
115 CZE20031010 MAKOVEC Martin SK PETŘÍN PLZEŇ 20766 ŽÁCI-starší
113 CZE20030314 VONDRÁČEK Jan CK Příbram - Fany GASTRO 19974 ŽÁCI-starší

KADETKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 161 CZE20000314 HÁJKOVÁ Markéta SKP DUHA Lanškroun (SKP DUHA FORT Lanškroun) 10902 F*KADET
2 176 CZE20000131 SÁSKOVÁ Tereza ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 9541 F*KADET
3 173 CZE20010729 MIŠOŇOVÁ Magdalena ADASTRA SOKOL VELTĚŽ (SOKOL VELTĚŽ) 13276 F*KADET
4 163 CZE20000730 VANÍČKOVÁ Tereza IVAR CS - AUTHOR TEAM 9821 F*KADET
5 175 CZE20000731 KUČEROVÁ Monika ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM (VRV TEAM) 20204 F*KADET
6 168 CZE20010526 SOUČKOVÁ Anna TJ KOVO PRAHA (CK LOKO Rakovník) 21465 F*KADET
7 164 CZE20010319 VERNEROVÁ Klára IVAR CS - AUTHOR TEAM 5529 F*KADET
8 162 CZE20010320 HARTYCHOVÁ Nicole MITAS TREK (IVAR CS - AUTHOR TEAM) 20174 F*KADET
9 178 CZE20010816 ZEMÁNKOVÁ Anna MORAVEC Team 5572 F*KADET
10 170 CZE20000330 HEŘMANOVSKÁ Hana TJ UNIČOV 5222 F*KADET
11 172 CZE20000723 SOUČKOVÁ Celestýna ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 11991 F*KADET
12 167 CZE20011031 PLCHOVÁ Pavlína Cyklo Bendl 20834 F*KADET
13 174 CZE20000123 KAŠPAROVÁ Natálie Bike Freaks Holice 21072 F*KADET
14 177 CZE20000717 HAASOVÁ Kristýna MORAVEC Team 19703 F*KADET
166 CZE20010909 VAKULOVÁ Jitka ELKOV AUTHOR junior team (Whirlpool Author Junior team) 21117 F*KADET
165 CZE20000312 ZIKMUNDOVÁ Aneta TEAM LOUNY 21572 F*KADET
169 CZE20010304 MAJEROVÁ Michaela DUKLA PRAHA 20513 F*KADET
171 CZE20000613 KUBELKOVÁ Natálie SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20388 F*KADET

ŽÁKYNĚ

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 214 CZE20020831 OBOŘILOVÁ Tereza DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5594 ŽÁKYNĚ-starší
2 209 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA (COPR TJ PŘEŠTICE) 19298 ŽÁKYNĚ-starší
3 205 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 ŽÁKYNĚ-starší
4 217 CZE20030213 BÁRTOVÁ Gabriela PARDUS TUFO Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov) 20187 ŽÁKYNĚ-starší
5 220 CZE20020421 LOCHMANOVÁ Aneta MG Bike Team 21303 ŽÁKYNĚ-starší
6 216 CZE20020326 KADLECOVÁ Zuzana ADASTRA SOKOL VELTĚŽ (SOKOL VELTĚŽ) 19917 ŽÁKYNĚ-starší
7 211 CZE20020827 HOLUBOVÁ Adéla MS BIKE ACADEMY RACING 20510 ŽÁKYNĚ-starší
8 212 CZE20020107 SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol MS BIKE ACADEMY RACING 20759 ŽÁKYNĚ-starší
9 218 CZE20020928 NAVRKALOVÁ Michaela ETHIC SPORT (CYKLO KLUB KUČERA ZNOJMO ) 21098 ŽÁKYNĚ-starší
10 215 CZE20021001 KLÍMOVÁ Natálie IVAR CS - AUTHOR TEAM (SOKOL VELTĚŽ) 20679 ŽÁKYNĚ-starší
11 206 CZE20020816 MEDKOVÁ Veronika SportRaces-Isaac Team (TEAM BIKE PERŠTEJN ) 20771 ŽÁKYNĚ-starší
12 204 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 ŽÁKYNĚ-starší
13 207 CZE20030514 PARMOVÁ Barbora TJ STADION LOUNY 21408 ŽÁKYNĚ-starší
14 203 CZE20020814 DAŇKOVÁ Kateřina IVAR CS - AUTHOR TEAM 19299 ŽÁKYNĚ-starší
15 201 CZE20020715 BARTONÍKOVÁ Veronika ASO DUKLA BRNO (CK DACOM PHARMA KYJOV) 21540 ŽÁKYNĚ-starší
16 210 CZE20030823 KŘIKAVOVÁ Šárka BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20509 ŽÁKYNĚ-starší
17 202 CZE20031112 ORÁLKOVÁ Kamila SKP DUHA Lanškroun (SKP DUHA FORT Lanškroun) 21401 ŽÁKYNĚ-starší
18 208 CZE20031218 PROŠKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY 21409 ŽÁKYNĚ-starší
19 213 CZE20021026 HLINKOVÁ Vendula SK PETŘÍN PLZEŇ 21791 ŽÁKYNĚ-starší

KADETI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 15 CZE20000408 KOPECKÝ Tomas Acrog Balen BC (LRTV Swift) 22009 KADET
2 22 CZE20010702 VÁVRA Erik ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 20624 KADET
3 63 CZE20001112 SCHIERL Jakub EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN (EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN) 12797 KADET
4 14 CZE20001118 KAŠPAR Jan CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 14364 KADET
5 1 CZE20010123 BOUČEK Jakub CK Příbram - Fany GASTRO 9832 KADET
6 69 CZE20010717 ŤOUPALÍK Jakub CYCLING ACADEMY TÁBOR (CYCLING ACADEMY ToABOR) 20127 KADET
7 66 CZE20010103 HNÍK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 5599 KADET
8 4 CZE20000804 STLOUKAL Štěpán KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 19701 KADET
9 52 CZE20000814 ŘEPA Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 21568 KADET
10 67 CZE20000223 ROHÁČEK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 13172 KADET
11 2 CZE20001120 KOSTIHA Antonín PARDUS TUFO Prostějov (CK DACOM PHARMA KYJOV) 13290 KADET
12 6 CZE20001026 ANDRLE David ELKOV AUTHOR junior team (SKP DUHA FORT Lanškroun) 8356 KADET
13 28 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA 20456 KADET
14 16 CZE20010113 KUČERA Jakub CK MTB Maraton 20253 KADET
15 64 CZE20000911 KMÍNEK Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 7825 KADET
16 44 CZE20000812 MĚŠŤAN Matouš PARDUS TUFO Prostějov z.s. (SP KOLO LOAP SPECIALIZED) 17809 KADET
17 31 CZE20000625 PILEČEK Jakub Polartec - Fundación Alberto Contador team (ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM) 19555 KADET
18 34 CZE20000117 LUXÍK Jiří ASO DUKLA BRNO (CYKLOTEAM OSTROV ) 19405 KADET
19 65 CZE20001025 KLIMEK David MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19957 KADET
20 51 CZE20001230 VONEŠ Jan TJ FAVORIT BRNO 20405 KADET
21 30 CZE20010303 RUNT Lukáš TJ STADION LOUNY 21129 KADET
22 43 CZE20010109 REH Antonín TJ KOVO PRAHA (BIKECLINIC JUNIOR TEAM) 20971 KADET
23 8 CZE20000704 MICHAL Daniel SKP DUHA Lanškroun (SKP DUHA FORT Lanškroun) 10728 KADET
24 57 CZE20000630 ARLT Karel ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR (G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ) 14473 KADET
25 82 CZE20000724 TOMÁŠEK Alvin EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN (EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN) 19266 KADET
26 26 CZE20010529 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA 10475 KADET
27 50 CZE20000628 ŠIMEK Milan TJ FAVORIT BRNO 20213 KADET
28 19 CZE20000128 KONDÁŠ Filip ELKOV AUTHOR junior team (Whirlpool Author Junior team) 20800 KADET
29 70 CZE20010725 NOVÝ Jakub CYCLING ACADEMY TÁBOR (CYCLING ACADEMY ToABOR) 19869 KADET
30 29 CZE20001126 HULA Robert TJ LOKOMOTIVA BEROUN 21578 KADET
31 61 CZE20000825 DOLEŽAL Adam ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21627 KADET
32 58 CZE20010918 ŠTYCH Jan ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM (CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ) 19420 KADET
41 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 KADET
39 Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500