MČR Závod s výsledky


Odvětví
Silnice
Datum startu
28.07.2016
Datum konce
28.07.2016
Uzávěrka přihlášek
23.07.2016
Soubor ke stažení
2016.07.28-MCR-mladez-cj-Sedlcany.pdf
Místo konání
PŘÍBRAM
Pořadatel závodu
CK PŘÍBRAM
Adresa pořadatele
BŘÍ ČAPKŮ 329 , PŘÍBRAM
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
WIMMER
Email
ckpribram@volny.cz
Telefon / fax
262 01 / 421 602 482 105
Stáhnout

Výsledková listina

ŽÁCI - starší

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 112 CZE20020612 VACEK Mathias CK Příbram - Fany GASTRO 20369 ŽÁCI-starší
2 104 CZE20020610 BREDLER Matyáš Jiří KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 19903 ŽÁCI-starší
3 129 CZE20020110 HRDLIČKA Aleš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21099 ŽÁCI-starší
4 125 CZE20020102 TLAMKA Tomáš NUTREND SPECIALIZED RACING (MORAVEC Team) 5563 ŽÁCI-starší
5 103 CZE20020518 BŘEZNA Vojtěch KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 6915 ŽÁCI-starší
6 105 CZE20021009 ŠULC David IVAR CS - AUTHOR TEAM 19357 ŽÁCI-starší
7 102 CZE20020613 ČEKAL Josef CK Příbram - Fany GASTRO (KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N) 20418 ŽÁCI-starší
8 114 CZE20030212 ČERNÝ Filip DUKLA PRAHA 20129 ŽÁCI-starší
9 116 CZE20020605 LIŠKA Marek CYKLOTEAM OSTROV 19404 ŽÁCI-starší
10 133 CZE20030327 OBDRŽÁLEK Tomáš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ (SKC Tufo Prostějov) 20290 ŽÁCI-starší
11 128 CZE20021029 BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14350 ŽÁCI-starší
12 106 CZE20030825 STRÁNSKÝ Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 19529 ŽÁCI-starší
13 107 CZE20020814 DANĚK Jakub IVAR CS - AUTHOR TEAM 19531 ŽÁCI-starší
14 126 CZE20020320 NOVÁK Ondřej EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN (EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN) 20857 ŽÁCI-starší
15 134 CZE20020522 ŽVAK Daniel BIKE PRO RACING 19561 ŽÁCI-starší
16 110 CZE20021122 PAPÍK Václav TJ KOVO PRAHA (CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY) 19963 ŽÁCI-starší
17 113 CZE20030314 VONDRÁČEK Jan CK Příbram - Fany GASTRO 19974 ŽÁCI-starší
18 135 CZE20030707 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ (SKC Tufo Prostějov) 20296 ŽÁCI-starší
19 121 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA (TJ CYKLOPRAG) 20448 ŽÁCI-starší
20 131 CZE20030909 KAŇKOVSKÝ Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19344 ŽÁCI-starší
21 120 CZE20030218 VÁVRA Petr CK BÍTOVSKÁ 7758 ŽÁCI-starší
22 111 CZE19700101 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA (CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY) 19679 ŽÁCI-starší
23 117 CZE20020413 MACÁN Karel TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 10577 ŽÁCI-starší
24 130 CZE20030613 SOLAŘ Albert MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19828 ŽÁCI-starší
25 101 CZE20030610 ŠVEHLA Michael CK DACOM PHARMA KYJOV 20160 ŽÁCI-starší
26 119 CZE20021127 STRUHÁR Semi TJ UNIČOV 21514 ŽÁCI-starší
27 127 CZE20020308 GASTA Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20443 ŽÁCI-starší
28 123 CZE20030901 DOSTÁL Václav LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 20233 ŽÁCI-starší
29 108 CZE20030425 DOLEŽAL Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 5238 ŽÁCI-starší
30 124 CZE20030926 SOTOLÁŘ Michal TJ FAVORIT BRNO 21644 ŽÁCI-starší
31 109 CZE20030827 ČERVÍČEK David TJ STADION LOUNY (TEAM LOUNY) 19813 ŽÁCI-starší
32 115 CZE20031010 MAKOVEC Martin SK PETŘÍN PLZEŇ 20766 ŽÁCI-starší
33 122 CZE20030315 FIALA Matyáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR (CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ) 20076 ŽÁCI-starší

F*KADET

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 161 CZE20000314 HÁJKOVÁ Markéta SKP DUHA Lanškroun (SKP DUHA FORT Lanškroun) 10902 F*KADET
2 163 CZE20000730 VANÍČKOVÁ Tereza IVAR CS - AUTHOR TEAM 9821 F*KADET
3 170 CZE20000330 HEŘMANOVSKÁ Hana TJ UNIČOV 5222 F*KADET
4 164 CZE20010319 VERNEROVÁ Klára IVAR CS - AUTHOR TEAM 5529 F*KADET
5 165 CZE20000312 ZIKMUNDOVÁ Aneta TEAM LOUNY 21572 F*KADET
6 171 CZE20000613 KUBELKOVÁ Natálie SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20388 F*KADET
7 172 CZE20000723 SOUČKOVÁ Celestýna ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 11991 F*KADET
8 168 CZE20010526 SOUČKOVÁ Anna TJ KOVO PRAHA (CK LOKO Rakovník) 21465 F*KADET
9 167 CZE20011031 PLCHOVÁ Pavlína Cyklo Bendl 20834 F*KADET
10 162 CZE20010320 HARTYCHOVÁ Nicole MITAS TREK (IVAR CS - AUTHOR TEAM) 20174 F*KADET
11 173 CZE20010729 MIŠOŇOVÁ Magdalena ADASTRA SOKOL VELTĚŽ (SOKOL VELTĚŽ) 13276 F*KADET
12 166 CZE20010909 VAKULOVÁ Jitka ELKOV AUTHOR junior team (Whirlpool Author Junior team) 21117 F*KADET
13 169 CZE20010304 MAJEROVÁ Michaela DUKLA PRAHA 20513 F*KADET

ŽÁKYNĚ - starší

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 209 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA (COPR TJ PŘEŠTICE) 19298 ŽÁKYNĚ-starší
2 205 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 ŽÁKYNĚ-starší
3 217 CZE20030213 BÁRTOVÁ Gabriela PARDUS TUFO Prostějov z.s. (SKC Tufo Prostějov) 20187 ŽÁKYNĚ-starší
4 204 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 ŽÁKYNĚ-starší
5 214 CZE20020831 OBOŘILOVÁ Tereza DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5594 ŽÁKYNĚ-starší
6 203 CZE20020814 DAŇKOVÁ Kateřina IVAR CS - AUTHOR TEAM 19299 ŽÁKYNĚ-starší
7 212 CZE20020107 SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol MS BIKE ACADEMY RACING 20759 ŽÁKYNĚ-starší
8 202 CZE20031112 ORÁLKOVÁ Kamila SKP DUHA Lanškroun (SKP DUHA FORT Lanškroun) 21401 ŽÁKYNĚ-starší
9 207 CZE20030514 PARMOVÁ Barbora TJ STADION LOUNY 21408 ŽÁKYNĚ-starší
10 215 CZE20021001 KLÍMOVÁ Natálie IVAR CS - AUTHOR TEAM (SOKOL VELTĚŽ) 20679 ŽÁKYNĚ-starší
11 206 CZE20020816 MEDKOVÁ Veronika SportRaces-Isaac Team (TEAM BIKE PERŠTEJN ) 20771 ŽÁKYNĚ-starší
12 216 CZE20020326 KADLECOVÁ Zuzana ADASTRA SOKOL VELTĚŽ (SOKOL VELTĚŽ) 19917 ŽÁKYNĚ-starší
13 211 CZE20020827 HOLUBOVÁ Adéla MS BIKE ACADEMY RACING 20510 ŽÁKYNĚ-starší
14 210 CZE20030823 KŘIKAVOVÁ Šárka BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20509 ŽÁKYNĚ-starší
15 213 CZE20021026 HLINKOVÁ Vendula SK PETŘÍN PLZEŇ 21791 ŽÁKYNĚ-starší
16 201 CZE20020715 BARTONÍKOVÁ Veronika ASO DUKLA BRNO (CK DACOM PHARMA KYJOV) 21540 ŽÁKYNĚ-starší
17 208 CZE20031218 PROŠKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY 21409 ŽÁKYNĚ-starší

KADETI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 20 CZE20000909 VACEK Karel Maloja Pushbikers (RC-UNION EINDRUCK SARLEINSBACH) 20368 KADET
2 67 CZE20000223 ROHÁČEK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 13172 KADET
3 14 CZE20001118 KAŠPAR Jan CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 14364 KADET
4 15 CZE20000408 KOPECKÝ Tomas Acrog Balen BC (LRTV Swift) 22009 KADET
5 65 CZE20001025 KLIMEK David MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19957 KADET
6 9 CZE20000328 ROTTER Michal SKP DUHA Lanškroun (SKP DUHA FORT Lanškroun) 10354 KADET
7 62 CZE20000322 JIROUŠ Samuel ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 9899 KADET
8 32 CZE20000325 BITTNER Daniel AUTHOR TEAM STUPNO 17922 KADET
9 69 CZE20010717 ŤOUPALÍK Jakub CYCLING ACADEMY TÁBOR 20127 KADET
10 44 CZE20000812 MĚŠŤAN Matouš PARDUS TUFO Prostějov z.s. (SP KOLO LOAP SPECIALIZED) 17809 KADET
11 51 CZE20001230 VONEŠ Jan TJ FAVORIT BRNO 20405 KADET
12 16 CZE20010113 KUČERA Jakub CK MTB Maraton 20253 KADET
13 63 CZE20001112 SCHIERL Jakub EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN (EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN) 12797 KADET
14 64 CZE20000911 KMÍNEK Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 7825 KADET
15 28 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA 20456 KADET
16 4 CZE20000804 STLOUKAL Štěpán KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 19701 KADET
17 11 CZE20010720 HLADÍK Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 6930 KADET
18 12 CZE20011115 JEŽEK Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 6850 KADET
19 66 CZE20010103 HNÍK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 5599 KADET
20 1 CZE20010123 BOUČEK Jakub CK Příbram - Fany GASTRO 9832 KADET
21 2 CZE20001120 KOSTIHA Antonín PARDUS TUFO Prostějov (CK DACOM PHARMA KYJOV) 13290 KADET
22 52 CZE20000814 ŘEPA Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 21568 KADET
23 27 CZE20000107 VÍTKOVSKÝ Josef DUKLA PRAHA 19890 KADET
24 34 CZE20000117 LUXÍK Jiří ASO DUKLA BRNO (CYKLOTEAM OSTROV ) 19405 KADET
25 61 CZE20000825 DOLEŽAL Adam ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21627 KADET
26 30 CZE20010303 RUNT Lukáš TJ STADION LOUNY 21129 KADET
27 22 CZE20010702 VÁVRA Erik ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 20624 KADET
28 24 CZE20010705 ZÁTOPEK Jan TJ SIGMA HRANICE 20531 KADET
29 10 CZE19700101 SMÉKAL René PARDUS TUFO Prostějov z.s. (SKP DUHA FORT Lanškroun) 20686 KADET
30 50 CZE20000628 ŠIMEK Milan TJ FAVORIT BRNO 20213 KADET
31 26 CZE20010529 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA 10475 KADET
32 53 CZE20001001 MRKVA Filip TJ FAVORIT BRNO 21494 KADET
33 41 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 KADET
34 19 CZE20000128 KONDÁŠ Filip ELKOV AUTHOR junior team (Whirlpool Author Junior team) 20800 KADET
35 70 CZE20010725 NOVÝ Jakub CYCLING ACADEMY TÁBOR (CYCLING ACADEMY ToABOR) 19869 KADET
36 31 CZE20000625 PILEČEK Jakub Polartec - Fundación Alberto Contador team (ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM) 19555 KADET
37 6 CZE20001026 ANDRLE David ELKOV AUTHOR junior team (SKP DUHA FORT Lanškroun) 8356 KADET
38 57 CZE20000630 ARLT Karel ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR (G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ) 14473 KADET
39 21 CZE20011123 SWACZYNA Tomáš CK FESO PETŘVALD 20072 KADET
40 43 CZE20010109 REH Antonín TJ KOVO PRAHA (BIKECLINIC JUNIOR TEAM) 20971 KADET
41 58 CZE20010918 ŠTYCH Jan ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM (CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ) 19420 KADET
42 39 Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500